طراحی اتاق بازی Gaming Room design

اینم اتاق من البته سه ماه پیشه الان پلی 4 هم هست (وانم بزودی اضافه میشه):d پلی 1 و 2 هم بودن جمعشون کردم دیگه ببخشید بهم ریختس:x میدونم سادس ولی خوش حال میشم نظرتون رو بدونم مثلا واسه نورپردازی (رنگ اتاقم بنفش هستش کم رنگ البته:d)
61036128955633687521.jpg
26069188054809605265.jpg

آخرین ویرایش:
اینم اتاق من البته سه ماه پیشه الان پلی 4 هم هست که اضافه میکنم:d پلی 1 و 2 هم بودن جمعشون کردم دیگه ببخشید بهم ریختس:x
دوست عزیز عکستون خیلی حجیم هست اگه میشه یا بند انگشتی بذارید یا عکس رو تغیر سایز داده یا حجمش رو کم کنید

ممنون که عکس گذاشتید منتظر عکس جدیدتون هم هستیم

اینم اتاق من البته سه ماه پیشه الان پلی 4 هم هست (وانم بزودی اضافه میشه):d پلی 1 و 2 هم بودن جمعشون کردم دیگه ببخشید بهم ریختس:x میدونم سادس ولی خوش حال میشم نظرتون رو بدونم مثلا واسه نورپردازی (رنگ اتاقم بنفش هستش کم رنگ البته:d)

عالی بود

با اجازت من نظر بدم :)
من که چیزی ندیدم (زیر تلوزیونت معلوم نیست )
اما همینقدر که دیدم اتاقت عالیه اما گم نشی داخلش خیلی خوبه ( خوب یکم مرتب تر میذاشتی وسایلت رو :) هر چه لوح فشرده :d هست رو گذاشتی اونجا )
برای نور پردازی هم من خودم یخی رو میپسندم اما شما میتونید چند رنگ هم استفاده کنید که با ریموت رنگش رو عوض کنید

اگه میشه عکس پانوراما از اتاقتون بگیرید اینطوری فقط یه قسمت معلوم میشه،اتاق کامل تو عکس باشه میشه بیشتر نظر و ایده داد...
نه دیگه این کار نشدی هست آخه شاید قسمتی از خونه خصوصی باشه و شایدم بهم ریخته در حدلالیگا :d
همین حد که از زاویه درست و قشنگ عکس بگیرن عالیه

نه دیگه این کار نشدی هست آخه شاید قسمتی از خونه خصوصی باشه و شایدم بهم ریخته در حدلالیگا :d
همین حد که از زاویه درست و قشنگ عکس بگیرن عالیه

اطاق گیمینگ که دیگه خصوصی نداره،بهم ریختگی هم که یه چیز عادیهِ-:)-...
البته پانوراما بیشتر به درد کسایی می خوره که اطاقشون کشیده باشه و همه چیزشون مثل ما تو یه گوشه جمع نشده باشه...

لیبل اینتل زدی روش آدم فکر می کنه کیس های Mini Tower اه

اما کلا PS4 ات از نظر تهویه ای در بدترین شرایط ممکن قرار داره :-??
مگه خنک کننده سمت چپ قرار داره ؟در حالت افقی سمت چپ میشه زیر دستگاه! پشت دستگاه و سمت راست فضا هست
اصلا هم داغ نمیکنه الانم دارم BF4انلاین میزنم کسی بود بیاد
Dark_4-7_Knight

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or