طراحی اتاق بازی Gaming Room design

:|:|:|:|:|:|:|
کمبود ویتامین D:

• درد مبهم و پراکنده در تمام بدن

• ضعف کلی بدن و ضعف در ایستادن و بالا رفتن از پله و در مراحل پیشرفته تر لنگیدن

• درد استخوان بخصوص در دنده، مفصل ران، کف پا و ران(برای بزرگسالان کودکانش 2 برابره اینه)
    دنبال راه های جایگزین نسبت به نبود نور باش

وای پسر پست از این باحال تر ندیدم :دی امیر برو سرت رو بکن تو دیوار :)) =)) نیم ساعت دارم می خندم :دی !

دوستان واسه جلوگیری از نفوذ هر گونه نور خورشید به داخل اتاق چی پیشنهاد میکنید؟ من از 8 صبح تا 4 و 5 بعد از ظهر کل اتاق رو آفتاب میگیره و روزا کلا بازی کردن خیلی سخته واسم :دی پرده ی کلفت هم زدم ولی خود پرده میشه منبع نور باز!
سلام دوست من میتونی از شید بامبو استفادکنی (پرده بالارونده ازجنس بامبو وحصیر) خیلی هم شیکه اینم چند نمونه ازش:
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

یه منبع نور خیلی کتو کلفت بذار تو اتاق هی بچرخونش تا رو یه زاویه خاص تو محیط دیده بهتری داشته باشی . اگه نشد کلا گیمو ببوس بذار کنار :d
هفت بار خوندم منظورتو نگرفتم!:دی
:|:|:|:|:|:|:|
کمبود ویتامین D:

• درد مبهم و پراکنده در تمام بدن

• ضعف کلی بدن و ضعف در ایستادن و بالا رفتن از پله و در مراحل پیشرفته تر لنگیدن

• درد استخوان بخصوص در دنده، مفصل ران، کف پا و ران(برای بزرگسالان کودکانش 2 برابره اینه)
    دنبال راه های جایگزین نسبت به نبود نور باش
ممنون بخاطر مطلب پزشکیت، روزی یکی دو ساعت تو آفتاب مستقیم تمرین داریم دوست دارم تو اتاقم دیگه سایه باشه!
وای پسر پست از این باحال تر ندیدم :دی امیر برو سرت رو بکن تو دیوار :)) =)) نیم ساعت دارم می خندم :دی !
:d
سلام دوست من میتونی از شید بامبو استفادکنی (پرده بالارونده ازجنس بامبو وحصیر) خیلی هم شیکه اینم چند نمونه ازش:
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
ایول فکر کنم مشکل رو حل کنه ولی گویا خیلی پیاده میشم! (ابعاد پنجره خیلی بزرگه:|)

هفت بار خوندم منظورتو نگرفتم!:دی

ممنون بخاطر مطلب پزشکیت، روزی یکی دو ساعت تو آفتاب مستقیم تمرین داریم دوست دارم تو اتاقم دیگه سایه باشه!

:d

ایول فکر کنم مشکل رو حل کنه ولی گویا خیلی پیاده میشم! (ابعاد پنجره خیلی بزرگه:|)
اگه پیشت زیبایی آنچنان مورد توجه نیست من بهتون زر ورق رو پیشنهاد میدم
زر ورق های آلمینیومی بهترین گزینه برای عبور پیدا نکردن نور هستن قیمت خیلی زیادی هم ندارن

صندلی مینی کوپر طراحی شده برای گیم بازان حرفه ای

گاثورپ اهل غرب یورکشایر طراح این صندلی منحصر بفرد است. این صندلی همچنین بعنوان پخش کننده استریو نیز هست. قیمت پیشنهادی برای این صندلی فوق حرفه ای 8 هزار پوند (12967 دلار)است که در لندن به معرض فروش گذاشته شده است و سازنده قصد دارد دست به تولید انبوه بزند.
6e3urena.jpg

8eje6yse.jpg

و مدلهای دیگه
beha9ehu.jpg

muzamama.jpg

agejy7ys.jpg

yvege5a6.jpg

magesura.jpg

y2u4esad.jpg

8yne2ejy.jpg

esamape9.jpg

این آخری رو هم من دارم.
nymazury.jpg

dazave3a.jpg

SONY XPERIA Z2

Last edited by a moderator:
می دونم شاخ نیست ولی بدم نیست :">

خواستم عکس کامل بزارم ولی زیادی نامرتبه روم نشد......
ماشالا تو کار مدل هم هستی ایول!!!
منم خیلی دوستم دارم ولی هنوز نتونستم یه هواپیما بخرم
اون جت اون کنار سوختی یا الکتریکی؟چن خریدی؟

ماشالا تو کار مدل هم هستی ایول!!!
منم خیلی دوستم دارم ولی هنوز نتونستم یه هواپیما بخرم
اون جت اون کنار سوختی یا الکتریکی؟چن خریدی؟
فعلا به خاطر گرمای هوا گذاشتم کنار!
از من میشنوی سمتش نرو، خیلی خیلی پرخرج و پر دردسره علاوه بر قیمت خود هواپیما و وسایل باید مربی بگیری که 400-700 پول میگیرن (بستگی به مربی داره) ، رادیوکنترل فیل کنه هواپیمات نره تو سر و کله کسی کلی ضرر میده البته اگه موفق شی جسدش رو پیدا کنی! :d
این هواپیما جت نیست مثلا شبیه تام کت ساخته شده اسمش tamecat یا گربه رام شدس ،این مدل ترینر سوختیه پروازش خیلی راحته ولی بدنه خیلی ضعیفی داره با اینکه گرون ترین هواپیمای آموزشیه که دیدم!
کیت بدنه رو 600 تومن خریدم +موتورش 550 تومن 5 تا سروو 250 تومن +استارتر 110 تومن+ کنترل و رسیور (هرچی بهتر بخری سود کردی) من 2و200 خریدم (رادیوی خوب از 600 تومن شروع میشه)+جعبه پرواز 100 تومن+ابزار واسه اسمبل کردن و.........
اون 360 ـه مخصوصا مشکی رو ازونجا بردار،اگه شب باشه و خواب باشی با کمترین زمین لرزه همون باعث ضربه مغزیت میشه:d
من سرمو میزارم اون طرف تخت احتمالا پاهام بشکنه، یه ماه تو کچ باشه جوش میخوره خوب میشه:d

فعلا به خاطر گرمای هوا گذاشتم کنار!
از من میشنوی سمتش نرو، خیلی خیلی پرخرج و پر دردسره علاوه بر قیمت خود هواپیما و وسایل باید مربی بگیری که 400-700 پول میگیرن (بستگی به مربی داره) ، رادیوکنترل فیل کنه هواپیمات نره تو سر و کله کسی کلی ضرر میده البته اگه موفق شی جسدش رو پیدا کنی! :d
این هواپیما جت نیست مثلا شبیه تام کت ساخته شده اسمش tamecat یا گربه رام شدس ،این مدل ترینر سوختیه پروازش خیلی راحته ولی بدنه خیلی ضعیفی داره با اینکه گرون ترین هواپیمای آموزشیه که دیدم!
کیت بدنه رو 600 تومن خریدم +موتورش 550 تومن 5 تا سروو 250 تومن +استارتر 110 تومن+ کنترل و رسیور (هرچی بهتر بخری سود کردی) من 2و200 خریدم (رادیوی خوب از 600 تومن شروع میشه)+جعبه پرواز 100 تومن+ابزار واسه اسمبل کردن و.........

من سرمو میزارم اون طرف تخت احتمالا پاهام بشکنه، یه ماه تو کچ باشه جوش میخوره خوب میشه:d
اوه اوه اوه یه مرفح بی درد تا حالا از نزدیک ندیده بودم:d
من راجع به مدل و هوافضا و خیلی مطالعه کردم و خیلی هم علاقه داشتم و دارم ولی خوب نمی دونم چرا الان دیگه حسش نیست(به سمت گیم منحرف شدم!!!:)))
آره خیلی گرونه شما هم البته بهترین هارو انتخاب کردی و گرنه برا رادیو مدل های ارزون تر و به صرفه تری هست.....
ایمیل تو بده شاید در این باره بعدا به کمکت احتیاج داشته باشم:">

بچه ها صندلی گیمینگ پیدا میشه تو ایران؟ قیمتش چجوریاس؟ من صندلی کامپیوترم به فنا رفته می خواستم یه صندلی بگیرم با یه تیر دو نشون بزنم، هم راحت و مناسب گیمینگ باشه هم اتقم رو شیک کنه !

بچه ها صندلی گیمینگ پیدا میشه تو ایران؟ قیمتش چجوریاس؟ من صندلی کامپیوترم به فنا رفته می خواستم یه صندلی بگیرم با یه تیر دو نشون بزنم، هم راحت و مناسب گیمینگ باشه هم اتقم رو شیک کنه !
سلام ظاهرا ایشون rznrz06 از این صندلیها دارن باهاشون مشورت کنید بهتره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or