صفحه رسمی PlayStation Studios در STEAM افتتاح شد

Metiten

کاربر سایت
Aug 29, 2011
12
https://s4.uupload.ir/files/photo_2021-05-15_07-53-11_zuu.jpg

صفحه مخصوص بازی‌های سونی در فروشگاه استیم راه‌اندازی شد.

به نظر می‌رسد علاوه بر Horizon Zero Dawn و Days Gone بازی‌های بیشتری از SONY برای PC منتشر شوند.

PlayStation Studios now has its own Steam curator franchise page
Steam Creator: PlayStation Studios

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین
من نشستم این ۳ ۴ صفحه اخیرو خوندم چرا پستی که این دوستمون میگه رو نمیبینم؟ :-??
یکی از بچه ها گفت بالاترین کیفیت پست بعدشم گفت منظورم ۱۰۸۰ ه:-??
من همین الان قول میدم ۳۰۸۰ این نسل کاملا ۱۰۰ فریم از کنسولا جلویید با همون کیفیت و همون تنظیمات اصلانم نیاز نیست ۴ سال دیگه سیستم ببندید
اون زمان که ۴ سال یبار pc اپدیت میخواست مرده الان یه کارت مید یا های بگیرید یه نسل و نیم کنسولا میبرتون شرطی ;)

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
من همین الان قول میدم ۳۰۸۰

یعنی یک کارت 80 میلیونی کافیه .

بعد فریم گرفتن از این کارت نیاز به cpu و قطعات دیگه نداره آیا :D

یه 3080 مفتی هم داشته باشی تازه باید هزینه یکی دوتا کنسول صرف ش کنی از این کارت کار بکشی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
"یهو 4-5 سال" بعد یعنی چی؟ یعنی یهو؟ یا یعنی 4-5 سال بعد؟ :D

فقط یه کارت از 5 سال قبل نام ببر که میتونه بازیهای AAA امسال رو روی بالاترین تنظیمات اجرا کنه؟
قاعدتا منظور از "بالاترین تنظیمات" 1080 بدون rt نیست ;)
3080 الان های اند هست، 5سال دیگه نیست، مگه کارتی که 5سال قبل های اند بوده الان هم های اند هست؟! خیلی واضحه

@TeTration
شما هم همینطور یه مثال بزن ببینیم کدوم کارت 5 سال قبل میتونه بازیهای AAA امسال رو روی بالاترین تنظیمات اجرا کنه؟
بالاترین تنظیمات به خودی خود معنی نمی‌ده. این چیزی که الان التراست با الترای ۵ سال پیش فرق می‌کنه.
درسته کنسول‌ها بخاطر ماهیت بسته بودنشون نسبت به سخت‌افزارشون خروجی بهتری می‌دن ولی نه درین حد تخیلی که یه چیزی مثل PS5 درحد RTX 3080 خروجی بده‌.
یه کارتی مثل GTX 780ti موقع لانچ از کنسولا قوی‌تر بود، هنوزم هست. اینکه استاندارد افراد تغییر کرده و طرف می‌خواد 1440p/144 بازی کنه و 780ti دیگه جوابگوش نیست به این معنی نیست که نسبت به PS4 عقب افتاده.
هنوزم اگه رزولوشن و تنظیمات گرافیکی مشابه باشه، با اختلاف بهتر فریم می‌ده.
شما داری رو PS4 با رزولوشن ۱۰۸۰ و ۳۰ فریم و درحد تنظیمات Low بازی می‌کنی، اون بابا می‌خواد با تنظیمات الترا و 4k بازی کنه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین

یه 3080 مفتی هم داشته باشی تازه باید هزینه یکی دوتا کنسول صرف ش کنی از این کارت کار بکشی
ایرانو کلا بیخیال :-j =))
من که فکر کنم تا آخر عمرم باید با همین 1060 زندگی کنم:))
هرچند بخش عمده این گرونیا برای ماینینگ و کمبود کارته همین مسئله ایی که الان ps5 هم باش دست و پنجه نرم میکنه یعنی کمبود کنسول
بگذریم
من حاضرم همون اول نسل 3 برابر کنسول پول بدم :
1- هرماه و هرسال پول اضافی ندم که تازه بهم اجازه بدن با کنسولی که پولشو دادم و بازی که پولشو دادم آنلاین بازی کنم:))(یعنی این مورد خوده فحشه تو کته من یکی نمیره)
2- تا هر وقت دلم خواست داشته باشمشو مجبور به آپگرید نشم
3- 400000000 میلیون کار دیگه هم میتونم با این PC بکنم adobe , fl studio و الی بی نهایت خلاصه زندگی کنم باش :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

الان بخاطر شرایط ارز دیجیتال قیمت‌ها منطقی نیست. شرایط خاصه.
در کل هم هزینه اولیه خرید PC، الالخصوص اوایل نسل خیلی بیشتر از کنسوله. بخاطر اینکه PC فقط وسیله بازی نیست و شما هزار تا کار باهاش می‌تونید انجام بدید.

اگه هدفتون فقط گیم هست و بازی کردن با فریم بالا و بهترین کیفیت براتون در درجه اول اهمیت نیست، ارزش نداره برای PC هزینه کنید.
الان که دیگه همه بازی‌های ترد پارتی واسه PC میاد و همه بازی‌های انحصاری اکس‌باکس و
بخشی از بازی‌های سونی هم داره میاد، عملا کاملترین مجموعه بازی روی پلتفرمه PC هست.

من الان سه ساله 1080ti دارم و سه ساله دارم بازی‌ها رو با کیفیت 1440p/60 و تنظیمات بالا بازی می‌کنم در حالی که روی PS4 به 1080/30 محدودم. اونم با تنظیمات گرافیکی خیلی پایینتر.
بشخصه بابت این بهبودا هزینه می‌کنم. شاید برای شما اهمیت نداشته باشه. ولی اون چیزی که من ۳ ساله گذشته تجربه کردم یه نسل با نسخه‌ی کنسولی فرق داشت.

در مورد Backward Compability و ماد و شبیه‌ساز هم چیزی کلی می‌شه حرف زد. من الان ۹۰٪ انحصاری‌های Wii/Wii U/Switch/Game Cube/PS2 و ... رو سیستمم نصبه که باورتون نمی‌شه چقدر خوب و بهتر از نسخه اصلیشون اجرا می‌شن.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ریال ایران یا دلار آمریکا نداره

هرجای دنیا باید هزینه 3تا کنسول خرج سیستم بشه .

عناوین سونی رو پی سی هم چیز خوبیه ولی میره با فاصله زمانی چند ماهه یا حتی چندساله

تو کنسول شاید پول آنلاین بدی ولی فرصت شیرینگ و اشتراکات و... داری

ما هم یه عمر هزینه میکردیم تهش میشستیم پای استریم جی تی اسپرت و تلو و گاد و.... :D چون عموم عناوین فاخر از دل سونی میاد بیرون و ابتدا کنسول

plat

کاربر سایت
Jan 16, 2012
3

عناوین سونی رو پی سی هم چیز خوبیه ولی میره با فاصله زمانی چند ماهه یا حتی چندساله

ما هم یه عمر هزینه میکردیم تهش میشستیم پای استریم جی تی اسپرت و تلو و گاد و.... :D چون عموم عناوین فاخر از دل سونی میاد بیرون و ابتدا کنسول
پس با این تفاصیری که شما میفرمایید و PC اینقدر بده سونی اشتباه بزرگی کرده صفحه رسمی تو استیم افتتاح کرده .
خیر کاملا در اشتباهید

بیاین فرض بگیریم که اصلا بقول شما هزینه 3تا کنسول برای PC باید خرج کنیم ( که البته اصلا همچین چیزی نیست)

PC
مجموع کل انحصاریهای مایکروسافت + مجموع کل انحصاریهای خوده پی سی + انحصاریهای سونی که قراره بزودی سرازیر بشن + انحصاریهای نینتندو بواسطه شبیه ساز + تجربه الترا ستینگ + 4K 120FPS واقعی + ازادی عمل در انتخاب دسته بازی + انلاین کاملا رایگان+ MOODING بازیها که خودش یه دنیاس + قابلیت استفاده از فتوشاپ افیس و....... میلیون ها برنامه و کارهای دیگه روی PC امکان پذیره و...........

PS5
محرومیت از انحصاریهای ایکس باکس و کل بازیهای بتسدا

XBOX X
محرومیت از انحصاریهای سونی

اتفاقا هزینه 3تا کنسول برای PC کاملا ارزش داره

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
والا تو تاپیک کنسولا همه میگن مد rt خاموش کنید 60 فریم بهتره بعد میان به pc گیمرا میگن یعنی میخواید بدون rt سر کنید؟
آره همیشه فریم به ری تریس ارجحیت داره واسه یه pc گیمر خودم 2070 دارم فقط واسه تست بعضی اوقات روشن کردم وگرنه هیچوقت حین گیمینگ ری تریس روشن نزاشتم بمونه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
نمیدونم کیه هی میره اکانت های چندسال قبل ش رو لاگین میکنه حق میگه هی :D یدونه 2009 حالا یدونه جدیدتر :D

عزیز با اکانت اصلی ت بیا . برای دومین بار هشدار میدم:))

پی سی فن به این خوبی نمیدونم چرا میری از انباری اکانت میاری.

اون یکی اکانت رو سرـه فحش دادن منفچرت کردی اینو بپا :D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
اگه واقعا فکر میکنید خروجی کنسول حالا هرکدوم نسل قبل یا این نسل با بالاترین تنظیمات پی سی یکسانه کاملا در اشتباهید برید ویدیوهای DF رو ببنید از همون اول نسل تا الان تنظیمات رو کنسول های بهترین حالت روی Med تا high هست ولی رو پی سی رو حالت الترا حتی خود df سعی میکنه بگه مثلا قابلیت سایه روی کنسول معادل کدوم تنظیم روی پی سی هست . روی کنسول درسته 4K 60 می گیرید ولی از سرو تش میزنن نمیونه اخرین همین days gone که امروز اومده برید مقایسشو ببنید پس نمیشه گفت کنسول تنظیم بهتری میده یا pc چون رو تنظیمات متفاوتی انجام میشن روی کنسول یکسری تنظیم ها مثل draw distance بیشتر شبیه شوخیه در مقایسه با pc ولی دوستان درست میگن من خودم همیشه 4-5 سال یه بار کل سیستم رو کلا سر تا پا عوض می کردم حتی مانیتور و موس کیبرد ولی متاسفانه دیگه صرفه نداره برام ترجیح میدم برم سمت کنسول این نسل .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

Meh
اونی که RTX 3080 می‌خره ۵۰۰ دلار داره کنسولم بخره.
عناوین فاخر دیگه چه صیغه‌ایه؟

بازم می‌گم، خیلی از بازی‌هایی که شمارو کنسول بازی می‌کنید روی PC یه تجربه کاملا متفاوته. شما سه ساله تو 1080p و ۳۰ فریم (با ایمیج کوالیتی داغون و افت فریم) گیر کردید. خیلی ها دارن 4k و۶۰ فریم بازی می‌کنن. بابت این تفاوت هم هزینه می‌کنن. از نظر شما به صرفه نیست؟ شما رو کنسول سال ۲۰۱۳ بازی کن. اونی که براش مهمه خرج می‌کنه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
Meh
اونی که RTX 3080 می‌خره ۵۰۰ دلار داره کنسولم بخره.
عناوین فاخر دیگه چه صیغه‌ایه؟

بازم می‌گم، خیلی از بازی‌هایی که شمارو کنسول بازی می‌کنید روی PC یه تجربه کاملا متفاوته. شما سه ساله تو 1080p و ۳۰ فریم (با ایمیج کوالیتی داغون و افت فریم) گیر کردید. خیلی ها دارن 4k و۶۰ فریم بازی می‌کنن. بابت این تفاوت هم هزینه می‌کنن. از نظر شما به صرفه نیست؟ شما رو کنسول سال ۲۰۱۳ بازی کن. اونی که براش مهمه خرج می‌کنه.
فرمایش شما درست دوست عزیز ولی تا همین الانش کلا ۲،۳تا بازی وجود داره که با راندمان بدشون به تجربه کلی بازی آسیب زدن .
تا همون یکی دوسال آینده که صحبتشو میکنیم میشه با کنسولای نسل قبل هم ادامه داد و چیز زیادیو از دست نداد

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
4k شوخی نیست.
سالهاست رو کنسول با آپ اسکیل که صفر درصد بار پردازشی داره 1080 رو 4k جا میزنن
این نسل شاید بعضی بازیها 4k واقعی بدن اونم 30 فریم.
Spider-man Miles Morales
ps5
Fidelity mode: 4k/60/without rt
Performance rt mode: 1440/60/rt
---------------------------------------------------------------
Resident Evil Village
ps5 و xsx
4k/60/rt
(افت فریم داره ولی بیشتر از 99% زمان بازی روی 60 فریمه)
FIFA 21
ps5 و xsx
4k/60
AC Valhalla
ps5 و xsx
dynamic 4k/60/rt
23 روز دیگه هم Ratchet & Clank: Rift Apart ریلیز میشه که از تمام این لیست عملکردش بهتره، و هرچی جلوتر بریم بازیهای نسل بعدی بهتر و بهتر میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر