شمارش معکوس ماکروسافت برای E3 2013 - رونمایی از Xbox بعدی؟

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
sdfsd353432.jpg

بلاگ رسمی ماکروسافت که توسط Larry Hryb اداره می شود، در یک اقدام بی سابقه شمارشگر معکوسی برای کنفرانس مطبوعاتی خود در همایش سالانه ی (2013) E3 گذاشته است. محتوای پست بلاگ همین است و Hryb تنها به گفتن جمله ی "و شروع شد..." اکتفا کرد.
آیا این هایپ 159 روزه ی قبل از E3 2013، برای Xbox بعدی است؟ باید منتظر ماند.

Source

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
ولی من حس خوبی ندارم که XBOX فعلیم رو ترک کنم چون پروفالمو مخصوصا اچیومنتهامو خیلی دوست دارم نمیخوام ازشون جدا بشم، شما فکر میکنید پروفایل و اچیومنت هایی که رو 360 گرفتیم رو بتونیم ببریم رو کنسول جدیده؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ولی من حس خوبی ندارم که XBOX فعلیم رو ترک کنم چون پروفالمو مخصوصا اچیومنتهامو خیلی دوست دارم نمیخوام ازشون جدا بشم، شما فکر میکنید پروفایل و اچیومنت هایی که رو 360 گرفتیم رو بتونیم ببریم رو کنسول جدیده؟

100%...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شما مطمئنی؟
من قبلا XBOX نداشتم که ببینم بعد اینکه XBOX360 اومد گیمرها تونستن پروفایلهاشونو ببرن رو 360 یا نه، کسی اینجا از XBOX به XBOX360 این کارو انجام داده؟
نه ولي تو psn ميشه همچين كاري رو كرد(تروفيهاي ويتا روي توي يه اكانت به تروفيهاي ps3 اضافه كرد) از اونجا كه مايكرو با سوني رقابت داره همين طرحو پياده ميكنه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داشت بگه که این جوون نگران از نگرانی در بیاد و با انگیزه بیشتری پولاش. جمع کنه:
من قبلا XBOX نداشتم که ببینم بعد اینکه XBOX360 اومد گیمرها تونستن پروفایلهاشونو ببرن رو 360 یا نه، کسی اینجا از XBOX به XBOX360 این کارو انجام داده؟
آیا اطلاعاتی از بردن اطلاعات پروفایل و اچیومنت ها به XBOX بعدی وجود داراه یا نه؟

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
یه خبر خوب برای Xbox دار ها(البته برای کسایی که کل کل میکنن) و بد برای PS دار ها یا طرفداراش!!!:d

بر اساس اطلاعات منتشر شده، Sony ژاپن در حال کار روی برنامه ای است که به وسیله آن از اجرای بازی های دسته دوم روی نسل بعدی کنسول Sony جلوگیری می شود. برای اجرای بازی ها روی کنسول بعدی Sony باید به اینترنت متصل شوید. در این زمان یک کد با حساب کاربری شما و اطلاعات دیسک در پایگاه اطلاعاتی این کمپانی ثبت می شود. در نتیجه این بازی ها تنها روی کنسولی اجرای می شوند که اطلاعات آن در پایگاه اطلاعاتی Sony ثبت شده است. البته هنوز مشخص نیست که برای اجرای هر بار بازی نیاز به اتصال اینترنتی خواهد بود یا خیر. موضوع مهم اینجاست که Sony قصد داشته این تکنولوژی را در زمان عرضه PS3 مورد استفاده قرار دهد، اما آن را عملی نکرده است.
ps4_playstation_4_orbis.jpg

یعنی به عبارتی دیگه هک شدنش سال ها بطول مینجامه چون این دسته 2 رو اجرا نمیکنه چه برسه به رایتی و هک!!!
(و سرانجام درین هنگام بود که همگی به Xbox گرویدند!!!):">

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داشت بگه که این جوون نگران از نگرانی در بیاد و با انگیزه بیشتری پولاش. جمع کنه:

آیا اطلاعاتی از بردن اطلاعات پروفایل و اچیومنت ها به XBOX بعدی وجود داراه یا نه؟

من خودمم XBOX نداشتم اما خیلی هارو دیدم که اطلاعاتشون رو منتقل کرد . مثلا خیلی هارو دیدم که سابقه ی لایو بودنشون رو زده 10 سال که 100% همش مال 360 نبوده
اما از 360 به نسل بعد رو نمیدونم . احتمالش زیاده اما اینکه اچیومنت هم منتقل بشه بعید میدونم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من خودمم XBOX نداشتم اما خیلی هارو دیدم که اطلاعاتشون رو منتقل کرد . مثلا خیلی هارو دیدم که سابقه ی لایو بودنشون رو زده 10 سال که 100% همش مال 360 نبوده
اما از 360 به نسل بعد رو نمیدونم . احتمالش زیاده اما اینکه اچیومنت هم منتقل بشه بعید میدونم
من همزمان با عرضه Otogi یک فروند XBOX خریدم. فقط همین رو بگم که بیشتر از 2-3 هزار ساعت Dead or Alive 3 بازی کردم ( Ninja Gaiden و ninja Gaiden Black و Halo CE و Halo 2 ام بماند :D) بازی های مالتی پلت مثل Defjam و Need for Speed ها و ... رو برای XBOX میخریدم و سال 2006 بعد از عرضه Dead Rising و خرید 360 با 200 تا بازی دادمش رفت :D. کیفیت XBOX یه چیزی بود بس شگفت انگیر.

درمورد بخش دوم باید بگم یا بصورت کامل انتقال میدن روی شبکه جدید یا اینکه آچیومنتها در یه بخش خاص مثل بایگانی قرار میگیره (سوابق طرف :D).

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
درمورد بخش دوم باید بگم یا بصورت کامل انتقال میدن روی شبکه جدید یا اینکه آچیومنتها در یه بخش خاص مثل بایگانی قرار میگیره (سوابق طرف :D).
خوب پس یه کورسوی امیدی هست، پس اینجوری که من از صحبت های شما برداشت کردم اچیومنت های منتقل میشه ولی اچیومنتهای جدید از ادامه قبلی ها نمیاد، ولی کاش میشد زودتر مایکروسافت وضعیت این انتقال اطلاعات رو مشخص میکرد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
This is my Xbox 360. It's here and it's on

این مثل اینکه یه شعاره! :d

کنفرانس ماکروسافت E3 2005 موقع معرفی 360

اول کنفرانس یه زنه ای میاد اینو میگه و کنسول رو نشون میده:
It's a future where my games are always personalized to match my desires; a future where those games connect me to the people and experiences I care about most.
That future starts right here, right now. (Cheers, applause.)
This is my Xbox 360. It's here and it's on. (Cheers, applause

آخر کنفرانس Robbie Bach هم اینو میگه:
Our goal: to reach 1 billion consumers. We'll do that because Xbox 360 will be the most powerful platform in the next generation, a platform that combines great hardware, great software, and great services to deliver games and entertainment that will truly redefine what it means to have fun.

Xbox 360 is here and it's on.

Thank you very much and join me at the party.
متن:
Robbie Bach, J Allard, Peter Moore: Electronic Entertainment Expo (E3) 2005
-----
ویدیوها
Microsoft E3 Press Conference 2005 - Part 1 - YouTube
Microsoft E3 Press Conference 2005 - Part 6 - YouTube

حالا با پست nelson مقایسه کنید! :d
از همه مهمتر، یکی هم تو neogaf گفته که Major nelson این چند ماهه تو توییتر همش داشته در مورد کنفرانس های قدیمی Xbox و Xbox 360 صحبت میکرده! :d

Coincidence? :shrewd:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خوب پس یه کورسوی امیدی هست، پس اینجوری که من از صحبت های شما برداشت کردم اچیومنت های منتقل میشه ولی اچیومنتهای جدید از ادامه قبلی ها نمیاد، ولی کاش میشد زودتر مایکروسافت وضعیت این انتقال اطلاعات رو مشخص میکرد.
قربونت برم، من چیزی رو تائید نکردم :D. اصلان حرفی در این مورد زده نشده ولی خب غیر منطقی هست که دست اورد این همه گیمر رو به نسل بعد منتقل نکنن. وقتی کاربره 8 یا 10 سال عضو داریم یعنی سالهای که در XBL ـه XBOX مشترک بوده رو به گیمرتگ XBL در نسل حاضر انتقال دادن :D.

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

This is my Xbox 360. It's here and it's on

این مثل اینکه یه شعاره! :d

کنفرانس ماکروسافت E3 2005 موقع معرفی 360

اول کنفرانس یه زنه ای میاد اینو میگه و کنسول رو نشون میده:

آخر کنفرانس Robbie Bach هم اینو میگه:

متن:
Robbie Bach, J Allard, Peter Moore: Electronic Entertainment Expo (E3) 2005
-----
ویدیوها
Microsoft E3 Press Conference 2005 - Part 1 - YouTube
Microsoft E3 Press Conference 2005 - Part 6 - YouTube

حالا با پست nelson مقایسه کنید! :d
از همه مهمتر، یکی هم تو neogaf گفته که Major nelson این چند ماهه تو توییتر همش داشته در مورد کنفرانس های قدیمی Xbox و Xbox 360 صحبت میکرده! :d

Coincidence? :shrewd:
خب من اینطور برداشت میکنم که نگارش نهائی Next Xbox ساخته شده و روشنم هست الان :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر