شمارش معکوس ماکروسافت برای E3 2013 - رونمایی از Xbox بعدی؟

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
sdfsd353432.jpg

بلاگ رسمی ماکروسافت که توسط Larry Hryb اداره می شود، در یک اقدام بی سابقه شمارشگر معکوسی برای کنفرانس مطبوعاتی خود در همایش سالانه ی (2013) E3 گذاشته است. محتوای پست بلاگ همین است و Hryb تنها به گفتن جمله ی "و شروع شد..." اکتفا کرد.
آیا این هایپ 159 روزه ی قبل از E3 2013، برای Xbox بعدی است؟ باید منتظر ماند.

Source

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
من اونچور که خودم پیشبینی میکنم البته مطمئنم هستم یه 5 و 6 تا بازیه خیلی خوب و پر سر و صدا برای لانچ تایتل داریم یعنی راحت 1 میلیون پر :D حالا اگه شانس بیاریم یدفعه بازیسازها شور حسینی شون گل نکنه ! که یدفعه 20 تا بازیه خیلی خفن همون لانچ تایتل داشته باشیم ؟!:D باعث بشه یه 3 میلیونی فقط به خاطر بازی پیاده بشیم :D خود کنسول را هم در خوشبینانه ترین حالت 2 میلیون میزاریم کنار . یعنی سرجمع حداقل 3 میلیون پیاده میشیم :D
اولین عنوانی که همچین تابلوـه واسه لانچ سال دیگه COD : MW4 هستش! پس هرجور شده باید این پولو جور کنی،بهر حال لانچ نسل جدید واسه تو یه طرف، لانچ هرساله COD هم طرف دیگه :d البته احتمال میدم تا اونموقع دلار دوبرابر چیزی که الان هست میشه و اونموقع هست که یه facepalm.jpg باید بزاریم دسکتاپ پی سی مون بجای Xbox720.jpg ! :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
لانچ نسل بعد:

The Elder Scrolls 6
Dark Souls 2
Doom 4
GTA V Special Edition (با تمام DLC + رزولیشن 1080p + یه مقدار المانهای گرافیکی نسل بعدی + قیمت 50$ :D).
PGR 5
Ghost Recon
Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots (مشترک نسل بعد و حاضر).

چیزه خاص دیگه ی به ذهنم نمیرسه.
بین همه اینا من فقط DS2 رو میخرم :D. بقیه رو کرایه خور قرض خور میکنم.

پ.ن. تو کاره انحصاری نزدم چون معمولان غلط از اب درمیاد :D.

DOOM 4 هیچ وقت به نظرم لانچ تایتل نمیشه ! بازیهای بزرگ لانچ تایتل نمیشن یکم صبر میکنن تا کنسولها خوب فروش کنن تا به فروشش صدمه نزنه . حالا بازیهایی مثل HALO 1 لانچ تایتل شدند چون اولین شمارشون بوده و فروششون تضمین شده نبوده و از طرفی کنسول سلر به حساب میان .
بعضی از بازیهای بزرگ و IP جدید که لانچ تایتل میشن علتش اینه فروشون تضمین شده نیست و به عنوان لانچ تایتل میزارن تا همراه با کنسول بفروشه .
ولی FORAZ 5 با این که بازیه خیلی بزرگی هست ولی فروشش خیلی زیا د نیست که بگیم به فروشش صدمه میزنه اتفاقا به فرزوشش هم کمک میکنه لانچ تایتل شدنش .

The Elder Scrolls 6 هم به نظرم لانچ تایتل نمیشه !

به نظرم این بازی ها لانچ تایتل میشن :

AW2 اگه این نسل نیاد نسل بعد 100 درصد به عنوان لانچ تایتل در نظر گرفته میشه با فروش کم AW این نسل نسل بعد بر عکس کنسول جدید کمک میکنه به فروش AW !
FORZA5
COD MW4 که هیچ اتفاقه خاصی براش نمی افته :D اونقدر طرفدار داره که همه با کله به خاطرش کنسول میخرن و روی همین نسل از کنسولها هم میاد مطمئنا ! ولی حال میده COD با انجین نسل بعد! تو یه جا چند وقت پیش خوندم که ظاهرا انجین کرایتک را مکنه لایسنس کرده باشند !
100 درصد یه بازی از Rare به عنوان لانچ تایتل هست حالا ممکنه kameo2 یا PD2 یا یه IP جدید .
Prey 2 مثل همین نسل احتمالش زیاده لانچ تایتل باشه دوباره !
یکی از استادیوهای مایکروسافت یا Black Tusk Studios یا 343 یه بازی برای لانچ تایتل دارند .

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
لانچ نسل بعد:

The Elder Scrolls 6
Dark Souls 2
Doom 4
GTA V Special Edition (با تمام DLC + رزولیشن 1080p + جا یه مقدار المانهای گرافیکی نسل بعدی + قیمت 50$ :D).
PGR 5
Ghost Recon
Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots (مشترک نسل بعد و حاضر).

چیزه خاص دیگه ی به ذهنم نمیرسه.
بین همه اینا من فقط DS2 رو میخرم :D. بقیه رو کرایه خور قرض خور میکنم.

پ.ن. تو کاره انحصاری نزدم چون معمولان غلط از اب درمیاد :D.
جاااااان?!!!!!این gta رو از کجا آوردی چطوری همچین چیزی ب ذهنت خطور کرد?!!!!!;-)

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
GTA V Special Edition (با تمام DLC + رزولیشن 1080p + جا یه مقدار المانهای گرافیکی نسل بعدی + قیمت 50$
:biggrin1:
).

همچین حرکاتی برا این بازیها مثل GTA یا کرایسیس رو اصلا فکرشو نکنید

خودشون رو دارن خفه میکنن و شب و روز کار میکنن ، تا بیخ تا بیخ کنسولهای فعلی کار بکشن و تمام شعار کاری و عظمت کاریشون هم همینه ، 4 ماه بعدش نمیان دوباره کار کنن رو ورژن کنسول نسل بعدش تا مثلا رزولوشن Native برسه به 1080 ! یا چند تا ایکس AA !~

اصلا یه جوری تف سر بالاست این حرکت !!

حالا چندین سال بعد کالکشنهای 4K یا 2K یا فول ادیشن و اینا به کنار ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر