سیستم امتیاز دهی Splinter Cell Blacklist+ تاریخ عرضه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
splinter_cell_blacklist_8_605x.jpg

درود
بازی های که به سبک مخفی کاری هستند تعدادشان زیاد هست ولی شما نباید همه را بکشید مانند بازی (Hitman: Absolution)
بازیهای دیگری هم هستند که شمارا ترغیب به مخفی کاری می کنند مثل سری (Metal Gear Solid).
مجموعه بازیهای Splinter Cell هم همیشه به همین گونه بوده هست ولی اخرین نسخه Splinter Cell یعنی Blacklist این اجازه را برای شما فراهم خواهد کرد تا هر طور که مایل هستید بازی را به پیش ببرید
یکی از مسولان بازی اقای Zack Cooper قبلا هم اشاره کرده به سیستم امتیاز دهی بازی صحبت کرده بود که به 3 سبک مختلف هست.
اولین سبک حالت مخفی کاری هست که بعد از تمام کردن هر مرحله با این سبک نشان Ghostرا دریافت خواهید کرد
دومین مدل حالتی هست که شما می تونید روند ی مرحله را با خشونت و مخفی کاری به پایان برسانید که در ای سبک نشان Panther را دریافت خواهید کرد
سرانجام سومین سبک اگر شما مراحل با خشونت خاصی به پایان برسانید نشان Assault player را دریافت خواهید کرد
روند کل بازی ببین این 3 سبک پیش می رود بعضی مواقع لازم میشه در یک ماموریت ترکیبی از این 3 سبک استفاده کنید .
Cooperقول داده که در اینده ویدیوی از این قابلیت ها به نمایش در خواهد امد
بلاخره تاریخ عرضه بازی مشخص شد
yahoo_4.gif

Splinter Cell: Blacklist delayed into August

Ubisoft has announced Splinter Cell: Blacklist has been delayed into August.
20121114_splinter_cell_blacklist.jpg

Splinter Cell: Black list will release on PC, PS3 and Xbox 360 on August 20.

این هم ویدیوی جدید
yahoo_4.gif

Splinter Cell: Black List - Inauguration Trailer
منبع

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
نه خب قبول دارم گیم پلی SC 1 و 2 و 3 از MGS 1 و 2 بهتر بود ، نزدیک هم بودن تو اون دوره . اما خب به هر صورت سبک ژاپنی باید تو یه جایی از غربی جدا میشد دیگه ، نه ؟
اما در کل " ایراد " نداشت گیم پلی هاشون جز اون مورد پا در دیوار توی MGS و کل SC : Conviction که خیلی خطی بود :d
خیلی خوشحالم که نظرات یه سری دوستان در مورد قیاس سری بازی اسپلینتر سل و mgs بیان شد . بلاخره برای بهتر مشخص شدن یه سری صحبت ها نیاز هست که نظرات کلی یک فرد در مورد گیم های مختلف هم دیده بشه !
Deja Vu @-)

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خیلی خوشحالم که نظرات یه سری دوستان در مورد قیاس سری بازی اسپلینتر سل و mgs بیان شد . بلاخره برای بهتر مشخص شدن یه سری صحبت ها نیاز هست که نظرات کلی یک فرد در مورد گیم های مختلف هم دیده بشه ! اینطوری برداشت بهتری از قضیه دوربین میکامی هم می شه داشت ! وقتی کار به جایی می رسه که سری بازی mgs مخفی کاری به حساب نمیاد و این طرفداران هستن که به زور چنین لقبی می خوان به بازی بدن lol و همچنین اسپلینتر سل هم می تونه خودش رو برتر از سری mgs معرفی کنه lol ! پس دوربین میکامی هم می تونه بر خلاف گفته هر چی منتقد تو دنیا قبل تر کشف و اختراع شده باشه !

البته بحثی هم ندارم توی این موارد ، فقط از ارائه دیدگاه یه سری دوستان خرسند شدیم !

موفق باشید

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
:arrowu:
36966372270461382042.jpg

در کل ته Splinter Cell جز تروریست نشون دادن ما نیست .
گفتم کل هدف SC جز این نبود ، نگفتم MGS از در دوستی وارد شد با ما که :d منتهی SC تفکر فلسفی غنی ای نداشت ، MGS داشت . من خیلی وقته MGS 4 رو بازی نکردم ( خدا بلوری ـش رو بیامرزه :d ) اما یادمه تو MGS 4 اولین بار که آدام ، اسنیک رو دید جریان تورات رو پیش کشید . " Free From Foxdie , Free From The System , Free From ID Control "
SC فقط میشه گفت یکم احساسی تر از سری Cod : MW هست ، همین .
Double Agent به بعد که فقط میشه Conviction :d یعنی فقط 1 نسخه کار خاصی با ما نداشت :d ( که اونم اگر Third Echelon جدید رو نخوایم تفسیر کنیم ! )
الان میشه به ما بگی کجای Splinter Cell تا به این لحظه خواسته "ما" رو تروریــــست نشون بده!؟:-/
ترجیحا این "ما" رو هم تشریح کنین که به کی برمیگرده ممنون میشم.:)

به حق چیزای ندیده و نشنیده!!:D
متا نمره است مثل وزنه و کیلو قشنگ میشه باش وزن کرد میانگین متای 3 تا SC اول میشه 93.333333333 از اون طرف میانگین 4 تا MGS شماره اصلی میشه 93.75 ما بردیم
onion048.gif

جایزه هم که جایزه است دیگه:biggrin1: مثلاً 2008 MGS 4 جایزه GS رو برد این میشه فلان کس بهترین دروازبان فلان لیگ شد البته باز هم هستا که باز هم...
SEVeyesC08_th.gif
خُب این اختلاف امتیاز ناچیز و بقیه موارد همه برمیگرده به همون داستان غنی MGS که کسی هم منکرش نمیشه:D حالا من نمیخوام بگم اگه اون داستان رو ازش بگیری... :D :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حالا من نمیخوام بگم اگه اون داستان رو ازش بگیری... :D :D

داستانو ازش بگیری میماندصدا گذاری محشر
میمونه گرافیکی که هر دوره اومده بهترین گرافیک بوده
میمونه کارگردانی ای که ...
میمونه موزیکایی که هنوز هم تو گوش همه ی طرفداراشه ,
میمونه گیمپلی ای که 100 جور کار میتونی واسه پیشروی تو مراحل انجام بدی که از دیدگاه همه یکی از غنی ترین هاست در این مورد . برای زنده موندن باید طریقه استفاده از از کمک های اولیه رو بلد باشی و مثلا روغن ترمیم التهاب رو روی زخم چاقو نزنی :D و ...
میمونه سیستم کاموفلاژی که کلا نظیر نداره هیچ جا .
میمونه شخصیت پردازی که از هر کودوم از شخصیتای MGS میشه یه فرانچایز ساخت ( که دارن میسازن )
میماند ایدئولوژی که حتی وادارت میکنه بری کل فلسفه ی صلح پایدار رو تو زمین بررسی کنی بهت توضیح میده که سر منشا به قدرت رسیدن آمریکا و روسیه رو درک کنی , دلیل حمله نکردن اسرائیل رو بدونی , مفهوم واقعی وطن پرستیه از نوع آمریکایی رو درک کنی , دلیل ناپایدار بودن صلح در جهان رو متوجه بشی , تناقض های سی یاسی دولتمردان آمریکا رو بدونی و ...

پ.ن : دیگه نخواستم مساله رو باز کنم خودت خاستی :D همین که داری MGS رو با SC مقایسه میکنی و ما هم به خاطر گل روی طرفداراش میگیم باشه , دیگه بیخیال دیگههه ... :D

LOL .

حالا که به هر حال این سری به مراتب بسیار بسیار بهتر از SC برف مصنوعی ساخته داره اسکی سرعت میره از SC با شبیه سازی مرحله اول Chaos Theory :biggrin1:
شان کانری 80 سال پیش تو سری 007 تو شب بارانی ماموریت مخفی انجام میداد حتی متالگیر 1و2 مربوط به 25 سال پیش هم داشت اینو , شروع بازی شبانه و از کنار ساحل و باران ...:biggrin1:

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مار از پونه بدش میاد میچپوننش تو حلقش:|
این ملت ایران که قدر .... هم از ســــَــیاسَت چیزی نَوَقهمن چرا سری هر قضیه رو میبرن تو مزارع باقالی :| :-/ :|
اگه بخوایم با این دید نگاه کنیم که روس ها و آلمانی ها کلاً باید صنعت گیم رو گل بگیرن
خُب این اختلاف امتیاز ناچیز و بقیه موارد همه برمیگرده به همون داستان غنی MGS که کسی هم منکرش نمیشه:D:D

آره این اختلاف نا چیز چون اون ناخالصی ها رو واردش نکردم:D
حالا من نمیخوام بگم اگه اون داستان رو ازش بگیری... :biggrin1: :biggrin1:
خو اگه اوجوری بریم جلو که بحث از روال خارج میشه من هم میگم بازیتون در حد HD Collection و بازی PSP هم نیست :-"
هر چند بحثی هم اصلاً نیست ;;)

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
الان میشه به ما بگی کجای Splinter Cell تا به این لحظه خواسته "ما" رو تروریــــست نشون بده!؟:-/
ترجیحا این "ما" رو هم تشریح کنین که به کی برمیگرده ممنون میشم.:)
Symbolism

میمونه موزیکایی که هنوز هم تو زبون همه ی طرفداراشه ,
یعنی با زبون گوش میکردیم به موزیکاش خبر نداشتیم یا نه ، " سر زبون " ـمون هست و " هیم هوم هوم ، هیهوهوم هیم هوم ، هوهوهوم ، هیهوهو هوم هوم... " میکنیم ؟ :d
اگه بخوایم با این دید نگاه کنیم که روس ها و آلمانی ها کلاً باید صنعت گیم رو گل بگیرن
بدبخت روس ها که گلوله بارون شدن از گیم هایی که ضدشون ساخته شده علنی :d ! همین BF3 محور اصلیش دشمنی با روسیه بود بعد با ایران :d

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
اوه اوه چه بحث mgs و sc داغه. ما هم اینجا یه نظری بدیم.
اینکه در سال 2002 ، sc1 اومد و گیم پلی رو متحول کرد قبول دارم و همون سال ها یادم هست نسخه pc که خریده بودم 3 cd بود که حسابی تو کفش بودم.
خود منم تا قبل اینکه سری mgs رو بازی کنم همیشه با فن های mgs مخالفت می کردم. ولی بعد اینکه سری متال گیر رو بازی کردم این قدر این بازی داستانش و شخصیت هاش و کارگردانیش و.... قوی بود که واقعا گیم پلی یه مقدار مشکل دارش از یادم رفت و پیش خودم گفتم تا این زمان چه اشتباهی می کردم مخالف mgs بودم.
بعدش هم فهمیدم اولین متال گیر دهه ی 80 اومده دیگه گفتم پدر بازی های مخفی کاری بدون شک متال گیره.
دیگه تو mgs4 که تقریبا همه ی مشکلات گیم پلیش حل شد. بعدش که sc conviction اومد و گفتم حالا بعد مدت ها sc هم بازی کنیم لذت خاص خودشو داره، دیدم این قدر گیم پلیش عوض شده که تقریبا یه بازی دیگه ست.
الانش هم بلک لیست میخواد بیاد انتظار یه بازی خیلی خوب رو دارم ولی نه عالی مگر اینکه واقعا بتونه اشتباهاتشو جبران کنه و بهش یه بازی عالی بگم.
ولی تریلر mgs gz رو دیدم رسما خیالم راحت شد که باز هم یه بازی عالی رو در اینده بازی خواهم کرد.
نظرات بالا فقط با تجربه ی 10 سال بازی کردن در این سبک بازیه.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
LOL .

حالا که به هر حال این سری به مراتب بسیار بسیار بهتر از SC برف مصنوعی ساخته داره اسکی سرعت میره از SC با شبیه سازی مرحله اول Chaos Theory :D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بعدش هم فهمیدم اولین متال گیر دهه ی 80 اومده دیگه گفتم پدر بازی های مخفی کاری بدون شک متال گیره.
در اینکه متال گیر بازی بزرگی هست شکی نیست, خودمم بر عکس بعضی از دوستان فن که از روی تعصب نظر میدن خیلی سری متال گیر رو دوست دارم. اما یه واقعیت وجود داره اونم اینکه متال گیر از اولش که اومد بر پایه Stealth Action بود ولی Splinter Cell با این حال که از نظر قدمت سال ها بعد از متال گیر اومد اما یه Stealth خالص بود. تو همین MGS3 که از نظر خیلی ها اوج مخفی کاری این سری بود به طوری که حتی بعضی از باس های بازی رو به روش مخفی کاری شکست میدادی اما با این حال بعضی قسمت ها باید اکشن میرفتی, در حالیکه 4نسخه اول Splinter Cell خصوصا 3نسخه اول میتونستی بدون کشتن یک نفر بازی رو تموم کنی! حتی تا جایی که یادمه نسخه سوم رو خودم رو آخرین درجه سختی بودن کشتن یک نفر تموم کردم در حالیکه سری متال گیر اینجوری نیست.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
در اینکه متال گیر بازی بزرگی هست شکی نیست, خودمم بر عکس بعضی از دوستان فن که از روی تعصب نظر میدن خیلی سری متال گیر رو دوست دارم. اما یه واقعیت وجود داره اونم اینکه متال گیر از اولش که اومد بر پایه Stealth Action بود ولی Splinter Cell با این حال که از نظر قدمت سال ها بعد از متال گیر اومد اما یه Stealth خالص بود. تو همین MGS3 که از نظر خیلی ها اوج مخفی کاری این سری بود به طوری که حتی بعضی از باس های بازی رو به روش مخفی کاری شکست میدادی اما با این حال بعضی قسمت ها باید اکشن میرفتی, در حالیکه 4نسخه اول Splinter Cell خصوصا 3نسخه اول میتونستی بدون کشتن یک نفر بازی رو تموم کنی! حتی تا جایی که یادمه نسخه سوم رو خودم رو آخرین درجه سختی بودن کشتن یک نفر تموم کردم در حالیکه سری متال گیر اینجوری نیست.
حالا مورد stealth یا stealth action بودن رو نمی دونستم اخه هر جا بحث مقایسه میشد بحث این دو تا بازی بوده. اگه حرفی که می زنید درست باشه پس میگم پدر بازی های stealth action متالگیره.
ویرایش: البته الان ویکیپدیا رو خوندم در مورد اسپلینترسل هم سبکشو action-advanture,stealth نوشته. ;)

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
حالا که به هر حال این سری به مراتب بسیار بسیار بهتر از SC برف مصنوعی ساخته داره اسکی سرعت میره از SC با شبیه سازی مرحله اول Chaos Theory :biggrin1:
Refer To Your First Line :d
Max Payne هم اینطوری تقلیدی از SC میشه ! :d البته اگر منظورت مرحله ساحلیه Refer To My First Line :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
LOL .

حالا که به هر حال این سری به مراتب بسیار بسیار بهتر از SC برف مصنوعی ساخته داره اسکی سرعت میره از SC با شبیه سازی مرحله اول Chaos Theory :D
دقیقاً چه چیز منحصربفردی توی اون مرحله بوده که الآن GZ شده شبیه ساز اون ؟! :D

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
چه جالب !
امیدوارم قسمت co-op بازی به خوبیش تو conviction باشه چون کلا با وجود یه داستان مختلف یکی از بهترین قسمتهای بازی بود !

چرا الان اکثر بازیها سعی میکنن تو بازی چند تا کاراکتر یا داستان باشه ؟ :-?:-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر