سیستم اعتبار دهی کاربران سایت

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
آقا تو رو خدا برگردونين تشكر رو!!!!
اين اعتبار خيلي چيز مزخرفيه!
همون تشكر خودمون بهتره!
نمي دونيم چي به چيه با اين سيستم اعتبار دهي!
تو اين فكرم برم از بازي سنتر و برم جايي كه بتونم تشكر كنم.
ما اگه بخوايم از يكي تشكر كنيم بايد كي رو ببينيم؟؟؟؟؟؟
يه طوري شده كه بايد براي تشكر كردن پست بديم و تشكر كنيم.
مرگ بر اعتبار:sniper::coolgun::gunner::ranting::boxing:
ببین شما کافیه یه کم منطقی نگاه کنی که لازم نیست برای تشکر کردن یه پست اضافه یا در واقعا بهتره بگیم اسپم بدی میتونی راحت بری توی پروفایل مورد نظر و اونجا ازش تشکر کنی سیستم اعتبار دهی بهتر از سیسیتم تشکر هست چون شما فقط یه گزینه رو میزنی و درجا به فرد مورد نظر اعتبار افزوده میشه و این نشون دهنده ی این هست که فرد مورد نظر کاربر خوب و فعالی بوده و تازه کسی که شما بهش اعتبار دادی با خبر میشه مثلا یه جا توی پیغام هاش میاد که اعتبار براش اومده زا طرف کاربر ...... در مورد تاپیک .....

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
كاش در كنار افزودن اعتبار يه كاهش اعتبار هم بود (خيلي خوب مي شد)
کجاش خوب می‌شد؟
این طوری اوضاع فروم از تشکر بازی هم بدتر می‌شد
به نظر من همون رای مخالف و موافق بهتره
مثل یک سایت مفلتور به نام یو ....ب

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
كاش در كنار افزودن اعتبار يه كاهش اعتبار هم بود (خيلي خوب مي شد)
ببینید اگر کاهش اعتبار هم وجود داشت بعضی ها که نسبت به هم کینه ای داشتند مثلا یکی اومده به پست اون یکی توهین کرده یا توی بازارچه مثلا ورداشته توی تاپیک نظر داده و یا کلی موارد دیگر وقتی پست همدیگه رو پیدا میکردند فوری گزینه ی کاهش اعتبار رو میزدند

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
البته هنوز اعضا نصفشون نمی دونند چیه چه استفاده ای داره حداقل دو ماه آزمایش بشه .

موافقم.

البته من خودم دوست دارم این سیستم رو، ولی متاسفانه این اشکال هست.

چون فقط به شکل یه مدال زیر اوتار است، کاربرها خیلی هاشون اصلا نمی دونند چیه و ازش استفاده نمی کنند.

ای کاش مثلا یه دونه از اون اعلامیه های اون بالا زده می شد که توش نوشته بود با توجه به راه افتادن آزمایشی سیستم اعتبار، در صورتی که نوشته های کاربری مفید بود، می تونید با استفاده از اون مدال بهش اعتبار بدین. :)

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
موافقم.

البته من خودم دوست دارم این سیستم رو، ولی متاسفانه این اشکال هست.

چون فقط به شکل یه مدال زیر اوتار است، کاربرها خیلی هاشون اصلا نمی دونند چیه و ازش استفاده نمی کنند.

ای کاش مثلا یه دونه از اون اعلامیه های اون بالا زده می شد که توش نوشته بود با توجه به راه افتادن آزمایشی سیستم اعتبار، در صورتی که نوشته های کاربری مفید بود، می تونید با استفاده از اون مدال بهش اعتبار بدین. :)
بله به نکته ی خوبی اشاره کردید بعضی ها هنوز دقت نکردند که اون مدل برای چی هست؟؟حتی موس رو روش نمیبرند ببینند چه نوشته ای میاد _____از نظر من بهتر هست که افزوردن اعتبار رو مثل اون گزینه های ویرایش و نقل قول که بزرگ هست و همه میبینند قرار بدند

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
مدیران گل !!!!
اون روز برای من زده بود در مسیر ممتازی . . . .
اما الان دیدم زده هویت نا مشخص !!!!!!!:d
در صورتی که من شخصا از پست اسپم بیزارم !!!!

• Like
Reactions: Quantic Dream

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا این سیستم اعتبارتون مشکل داره ها ! :d بعضی مواقع یکی اعتبار میده ۳ تا اضافه میشه بعضی مواقع مثل الان ۴ نفر اعتبار دادن هنوز ۳۰ مونده !!! :| گفتید همه برابرند به جز ناظم ها و مدیران ، خوب این دو دسته که خوب مشخصه اعتبارشون باید بیشتر ارزش داشته باشه اما بقیه چطور‌ ؟ نکنه بعضیا برابرترند ؟ :))

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا این سیستم اعتبارتون مشکل داره ها ! :d بعضی مواقع یکی اعتبار میده ۳ تا اضافه میشه بعضی مواقع مثل الان ۴ نفر اعتبار دادن هنوز ۳۰ مونده !!! :| گفتید همه برابرند به جز ناظم ها و مدیران ، خوب این دو دسته که خوب مشخصه اعتبارشون باید بیشتر ارزش داشته باشه اما بقیه چطور‌ ؟ نکنه بعضیا برابرترند ؟ :))
شاید اون 4 نفر تعدا پست هاشون به 75 تا نرسیده(اگر تعداد پستهایی که افراد می دن زیر 75 تا باشه اعتبار اونها به درد جرز لا دیوار هم نمی خوره!)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کسایی هم که اعتبارشون زیاده امتیازشون هم بیشتره و برعکس !

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
منم دقیقا همین مشکل رو دارم !!!!! عجیبه وقتی اعتبار میدن بهم میمونه رو همون عدد !!یا یدونه اعتبار کسر میشه به جاش جدیده میاد!نمیدونم اشتباه دارم میکنم یا واقا مشکل داره !!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
  1. با ارسال هر 1000 پست در انجمن به صورت اتوماتیک یک امتیاز اعتباری جایگزین شخص دریافت می کند.
اینجوری یعنی به ازای هر 1000 تا پیام 1 ستاره اضافه میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر