سیستم اعتبار دهی کاربران سایت

بعد آقا اشکان میگم این در مسیر ممتازی قرار گرفتن با بزودی معروف شدن فرقشون چیه؟
در مسیر ممتاری قرار گرفته هست یعنی حداقل 10 اعتبار دارد.
به زودی معروف خواهد شد یعنی حداقل 50 اعتبار دارد.
بقیشم به مرور ببینین خودتون خیلی بهتره.
گفتم، دلیل اینکه به جای عدد این عبارات نوشته می شه برای اینکه اعداد باعث می شه یسری فکر کنن خیلی چیزه مهمیه و به خاطر زیاد شدن عددشون دست به هرکاری می زنن ولی الان دیگه این مشکل وجود نداره.

یه چیزی هم در مورد این سیستم هم به مخالفینش و هم به طرفدارانش بگم:
این سیستم به خاطر ساختار و محدودیت هاش باید حداقل چیزی حدود 6 ماه بگذره تا وجود و تاثیر کارش توی انجمن مشخص بشه. در حال حاضر هیچی نمی شه از این سیستم فهمید.

با اجازه اقا اشکان

فکر میکنم صفحه تنظیمات 5 اعتباری اخری که بهتون تعلق گرفته رو نشون میده
خب نمیشه همه ی اعتبارات رو دید؟!
اینجوری فک کنم بهتر باشه...
همون پنج اعتبار آخر باشه ولی یک گزینه مثلا دیدن همه ی اعتبارها هم اضافه بشه.

به هر حال باید یک محرک برای فعالیت اعضا وجود داشته باشه. و شما هم به جای اون جمله توی امضاتون بهتره یه کم فرهنگشو توی سایت جا بندازید... با انتقادات و پیشنهادات سازنده.
تیم مدیریت سایت:دی

حرف شما يه جورايي درسته !

ولي برادره من (تيم مديريت سايت!) جا انداختن فرهنگ اگه همينجوري يگي دوروزه امكان پذير بود كه ديگه هيچي ...

من ميگم بازيسنتر واقعا واسه اين كار ها حيف هستش ...

من شخصا تو بازي سنتر بدونه يه تاپيك كه واسه هك پي اس پي زدم - و چنتا راهنمايي تو بخش پي اس پي هيچ گدوم از پستهام رو لايق امتياز نميدونم واقعا !...

نه اينكه اسپم باشه - بيشتر نظرهاي شخصي - بحث درباره داستان بازي ها - گرافيك و .... بوده ...

به نظرم حداقل شما كه اين سيستم رو گزاشتيد - هركسي تاپيك ميزنه بعد از كنترل امتيازي توسط مديران بهش داده بشه !...

يا اينكه دوستان اگه خواستن به پستي امتياز بدن - بعد از انجام دادن اين كار - اون امتياز توسط مسئولين مربوطه كنترل بشه و اگه به حق و درست بود اعمال بشه ...

يا يه چيزي تو اين مايه ها ....

با احترام عرض ميكنم : در كل اين سيستم به نظر بنده بدون كنترل زياد و صحيح توسط مديران يه سيستم بچه بازي هستش ...

• Like
Reactions: Thomas_Anders
سلام دوستان

این سیستم یه کم پیچیدس..من یه مدت هم سایت نبودم...

1-اعتبار دهی به چه صورت؟؟ یعنی من یه پست یه کاربر اعتبار میدم این اعتبار مقداری هست یا فقط به عنوان یک عدد اعتبار به کاربر اضافه میشه؟؟

2-ستاره های بی رنگ نشونه چیه؟ ماله من یه کم رنگ داره : یعنی بهم اعتبار دادن؟؟(یعنی من تو این سایت اعتبار دارم:love::cheesygri)

3-من میخام به یه کاربر اعتبار بدم پیغام میده:Tyanx For Adding....................ادامش هم خودتون خوندین..این پیغام یعنی اینکه با موفقیت انجام شد؟؟

تشکر از اعضا و مدیران سایت

یه سوال :

اگر غیر فعال کنیم سیستم رو دیگه اعتبار هم بهمون تعلق نمیگیره یا فقط نشون نمیده ؟

2-تا این چشم و هم چشمی و منت بازی تو سایت وجود داره این سیستم رواج پیدا نمیکنه ;)

سلام دوستان

این سیستم یه کم پیچیدس..من یه مدت هم سایت نبودم...

1-اعتبار دهی به چه صورت؟؟ یعنی من یه پست یه کاربر اعتبار میدم این اعتبار مقداری هست یا فقط به عنوان یک عدد اعتبار به کاربر اضافه میشه؟؟

2-ستاره های بی رنگ نشونه چیه؟ ماله من یه کم رنگ داره : یعنی بهم اعتبار دادن؟؟(یعنی من تو این سایت اعتبار دارم:love::cheesygri)

3-من میخام به یه کاربر اعتبار بدم پیغام میده:Tyanx For Adding....................ادامش هم خودتون خوندین..این پیغام یعنی اینکه با موفقیت انجام شد؟؟

تشکر از اعضا و مدیران سایت

1-یه امتیاز هست اگه اعتبار گرفته باشید کل امتیاز رو تو صفحه تنظیمات کاربر میتونید ببینید ....

2-ستاره کم رنگ هیچ اعتبار / ستاره پر رنگ حداقل یه اعتبار/ستاره تاریک اعتبار مخفی

3-احتمالا بله ...

کلا همه این سوالات تو صفحه اول هست

خیلی بهتر شده به قول مدیر کسانی که عدد پستاشون بالاست نمی تونن هر کاری بکنند و اگر این کار را بکنند دوستان به او امتیاز نمی دن پس اون هر کاری می کنه که امتیازش بالا بره که این کار میشه انجمن کار آمد .

واقعا موندم چرا هیچکس به این فکر نکرده که تازمانی که از امتیازای این سیستم در ساخت تاپیک در فروشگاه استفاده نشی سیستمه بیخودیه.
اینطوری انگیزیه دوستانم برای پست دادن میره بالا .حالا بیاید زد نظرم حرف

من واقعا موندم چرا هیچکس به این فکر نکرد که این امتیازها زمانی بدردمون بخوره که مثلا بخوایم تو قسمت بازارچه یه تاپیک بزنیم باهاش.و مثلا هر تاپیک 1000تا از امتیازمون کم کنه اینطوری انگیزه برای فعالیت دوستان میره بالا.
حالا بیاد زد نظرم پست بدید.

2. شما به هرکی رای می دی باید حداقل به 15 نفر دیگه هم رای بدی بنابراین نمی شه 3-4 نفر هی دنبال هم راه بیوفتن مثل تشکر از هم تشکر کنن.

اگه يه نفر واقعا لياقتش رو داشته باشه چي ؟

من ديروز خواستم به خاطر زدن يه تاپيك مفيد از يه بنده خدايي كه حتي اسمش رو هم نميدونم تشكر كنم ولي متاسفانه به دليل اينكه چندبار ديگه هم به ايشون به خاطر پست هاي خوبشون امتياز دادم - پيغام خطا داد ....

شخصا كه به نظرم سيستم جالبي نيست - ولي حداقل اگه هم ميخواد بمونه يه سري محدوديت ها بايد برداشته بشه ...

قبول دارم اگه اين محدوديت برداشته بشه ممكنه مشكلاتي هم پيش بياد - ولي اين كار به نظرم

راه حل مناسبي نيست - همون طور كه عرض كردم شايد يه نفر واقعا استحقاق گرفتن امتيازهاي پياپي رو داشته باشه ...

از نظره من همون برداشته شه بهتره... وقتی فن بویای انجمن بیشتر کاربرای مفید امتیاز بگیرن این سیستم به چه دردی میخوره؟!
حداقل پایین آواتار 3 تا مدله ps3/360/pc بزارید تا بفهمیم طرف چقدر فن بوی کدوم کنسول هستش :biggrin1:

به نظر من چندان هم بد نیست به شرط اینکه فرهنگ استفاده صحیح ازش توی انجمن بوجود بیاد ، اگه اینجوری باشه ابزار خیلی مفیدی برای جایگزین شدن تشکر محسوب میشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or