سیستم اعتبار دهی کاربران سایت

2. هر 1000 پست که ارسال شده باشه = 1 امتیاز
از نظر من این مورد باید حذف بشه !

3. هر 150 امتیاز اعتباری که شخص از سایر کاربران گرفته باشه = 1 امتیاز
شرمنده شاید پرسیده باشن .
150 امتیاز چحوری دریافت میشه ؟ یعنی چند نفر باید رای بدن تا به 150 برسه ؟

درسته که این اعتبار برای پست ها هستش ولی اگه میشه یه کاری کنید که از توی پروفایل شخص هم بشه بهش اعتبار داد.
مثلا کاربر فلان همیشه پستهاش خوبه و نمیشه به خاطر هر پستش اعتبار داد.واسه همین از داخل پروفایل هم اگه بشه اعتبار داد خوبه.
البته شاید همین الانش هم باشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم...

درسته که این اعتبار برای پست ها هستش ولی اگه میشه یه کاری کنید که از توی پروفایل شخص هم بشه بهش اعتبار داد.
مثلا کاربر فلان همیشه پستهاش خوبه و نمیشه به خاطر هر پستش اعتبار داد.واسه همین از داخل پروفایل هم اگه بشه اعتبار داد خوبه.
البته شاید همین الانش هم باشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم...
چه بهتر می شد در جهت رونق گرفتن کلوپ ها پست هاش شمارش می شد و می شد اعتبار داد! رسما دیگه کسی کلوپ نمی ره(البته به جز کلوپ تبادل بازی پلی 3)

خوب بعد این امتیاز یا اعتبار کجای سایت بدردمون میخوره؟!!!!
بدرد این میخوره شما یه روزی گیر میکنین 1000 نفر هم آدم با سابقه و با پست بالا تو سایت هستند و لی نمیدونی کدوم کار رو بلده و کدوم اسپمر هست ! با این ستاره ها میتوین بفهمین

سلام - به نظرم اصلا سيستم جالبي نيست ! خوشحال بودم كه بازي سنتر از اين داستان ها نداره كه متاسفانه ...

بدرد این میخوره شما یه روزی گیر میکنین 1000 نفر هم آدم با سابقه و با پست بالا تو سایت هستند و لی نمیدونی کدوم کار رو بلده و کدوم اسپمر هست ! با این ستاره ها میتوین بفهمین

هركي تعداده پستش بالا باشه - ستاره هاش كم باشه اسپمر نيست ....

سلام - به نظرم اصلا سيستم جالبي نيست ! خوشحال بودم كه بازي سنتر از اين داستان ها نداره كه متاسفانه ...
بازي سنتر هم شد مهد كودك !

اگه از پستم خوشتون اومد اعتبار يادتون نره !.... :sick:
به هر حال باید یک محرک برای فعالیت اعضا وجود داشته باشه. و شما هم به جای اون جمله توی امضاتون بهتره یه کم فرهنگشو توی سایت جا بندازید... با انتقادات و پیشنهادات سازنده.
تیم مدیریت سایت:دی

من هم فکر میکنم اگه هر کسی نتونه اعتبار بده و یه مقدار محدودتر بشه بهتره !
.........

چه جالب ! الان بیشتر از 2 ساله که سیستم تشکر حذف شده ، یه روز در میون تو تاپیک پیشنهادات درخواست میشد که برگرده ! حالا که یه جایگزین براش گذاشتن ، باز شکایت میشه !

من از مدیران خواهش می کنم این سیستم رو بردارن .
بچه ها نه جنبش رو دارن و نه فرهنگش رو !
تا هر کسی کوچکترین فعالیتی می کنه می گن به خاطر ستاره داری این کار رو انجام میدی و اصلا نگاه به سابقه فرد در اون زمینه نمی اندازن .
ممنون

من از مدیران خواهش می کنم این سیستم رو بردارن .
بچه ها نه جنبش رو دارن و نه فرهنگش رو !
تا هر کسی کوچکترین فعالیتی می کنه می گن به خاطر ستاره داری این کار رو انجام میدی و اصلا نگاه به سابقه فرد در اون زمینه نمی اندازن .
ممنون
شما خیلی راحت میتونید برای خودتون این سیستم رو غیرفعال کنید.

ببخشید یک سوال:
آیا نمایش ستاره کارابران دیگه به وضعیت اعتبار خودمون (ستاره) بستگی داره؟!

(آخه من اول یک ستاره کوچیک بود و ستاره های بقیه هم کوچیک بود ولی تا اینکه
ستاره من بزرگ شد بقیه هم ستاره هاشون بزرگ شد.)

ببخشید یک سوال:
آیا نمایش ستاره کارابران دیگه به وضعیت اعتبار خودمون (ستاره) بستگی داره؟!

(آخه من اول یک ستاره کوچیک بود و ستاره های بقیه هم کوچیک بود ولی تا اینکه
ستاره من بزرگ شد بقیه هم ستاره هاشون بزرگ شد.)
نه اون فقط عکس ستاره رو عوض کردن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or