سیستم اعتبار دهی کاربران سایت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
تا دقایقی پیش کنار اون ستاره عدد هم نوشته بود! الان نیست :d قضیش چیه ؟
بعد چرا مال بعضی ها روشنه و بعضی ها خاموش و بعضی ها هم سیاه ؟
البته سیاه که مثل شما غیر فعال کرده!
ولی اون 2 تای دیگه رو اگر میشه یک توضیحی بدید!

سیستم جالب هم هست!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این حرکت واقعا جالب تره! ولی بهتر بود که مثل فروم های خارجی کاربران هم میتونستند امتیاز منفی بدن!
مثلا به این صورت که از امتیاز شخصیه خوده کاربر کم بشه و همینطور از کسی که بهش امتیاز منفی داده!(به تعداد 3 یا 4 تا در هر 24 ساعت)

مصداق همین رو توی یک فروم خارجی هست که رفیقم برام تعریف کرد!سیستم امتیاز دهی خیلی بهتر از تشکره!نه صفحه گنده میشه- بصورت پنهان هم هست و معلوم نمیشه کی به کی امتیاز داده.

من که دشت اولم رو به یه بنده خدایی (به قول امین :روله)الان اعطا میکنم:D

آخرین ویرایش:

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
بسیار حرکت جالبیِ و امیدوارم که فرهنگِ استفادش هم باشه

هر کاربر در هر شبانه روز (24 ساعت) فقط به 10 نفر می تواند اعتبار بدهد. (پس هر پستی که دیدید تایید و تشکر نکنید!!)
:love:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
لطفا برای skin ـه Satellite هم فعالش کنین.
Icon ستاره هم تو بعضی theme ها جالب به نظر نمیرسه.

از زحمتی که کشیدین ممنونم.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
به نظرم طرح جالبیه!:smile:
امیدوارم این ستاره‌ی کوچولو وسیله‌ای برای تو سر هم کوبوندن و کلاس گذاشتن برای همدیگه نشه:smile:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
با توجه به قوانینی که گذاشتین ،خیلی خوشم اومد. خیلی بهتر از سیستم تشکر هست.
امیدوارم که پایدار بمونه و حذف نشه.
از زحماتتون برای سایت خیلی ممنون :biggrin1:

راستی یه سوال:
اگر به صورت اشتباهی به کسی اعتبار بدیم، میشه حذفش کرد؟
همون undo :biggrin1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
از نظر من این سیستم دو تا مشکل داره :
1-کسی که 25 پست تو انجمن داده بهیچ عنوان نباید توانایی اعتبار دادن رو داشته باشه ! بهتره فقط کاربرایی که بیش از 300 پست ارسال کردن این اجازه رو داشته باشند.
2-در شرایطی که می خوایم از کاربری که هر روز داره تو بخش اخبار زحمت می کشه خبر می ذاره اعتبار بدیم بعد اینکه یه بار اعتبار دادیم و طرف یه ساعت بعد خبر گذاشت تکلیف چیه ؟ باید بریم به 15 تا پست دیگه اعتبار بدیم تا بتونیم دوباره بهش اعتبار بدیم ؟

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
خیلی جالبه ! مخصوصا اینکه نمیشه به یک نفر پشت سر هم امتیاز داد و در روز بیشتر از 10 امتیاز نمیشه استفاده کرد اعتبار امتیاز ها رو واقعا زیاد کرده.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
  1. چنانچه کاربری به کاربر دیگر اعتباری بدهد حداقل باید به 15 کاربر دیگر اعتبار بدهد تا بتواند دوباره اعتبار جدیدی به کاربر اول بدهد. (یعنی امکان دادن اعتبار به یک کاربر به صورت پشت سر هم وجود ندارد!)
این بند دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
من یه پیشنهاد دارم که خیلی وقت پیش هم تو تاپیک صندوق پیشنهادات انداختم!!!!

اونم اینه که همین سیستم رو بزارید اما مثل کامتهای بعضی سایتها مثل یوتیوب باشه که هر پست امتیاز مثبت و منفی خودش رو داشته باشه اما بدون ثبت اعتبار .اعتبار دهی یه حالت رقابتی در طول مدت پیش میاره که زیاد جالب نمیشه اما اگه امتازهای +1 و -1 تنها برای پستها ثبت بشه خیلی بهتر و ساده تر بی دردسر تره

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
لطفا برای skin ـه Satellite هم فعالش کنین.
Icon ستاره هم تو بعضی theme ها جالب به نظر نمیرسه.

از زحمتی که کشیدین ممنونم.
روی satellite موجود هست. البته آیکونش در سمت چپ پست ها قرار داره. (تیک آبی رنگ)

خود ستاره ها هم درست می شه به زودی.
راستی یه سوال:
اگر به صورت اشتباهی به کسی اعتبار بدیم، میشه حذفش کرد؟
همون undo :biggrin1:
امکان حذف وجود نداره ولی با توجه به شرایط این اعتبار دهی فکر نمی کنم کسی اشتباه به کسی اعتبار بده.
1-کسی که 25 پست تو انجمن داده بهیچ عنوان نباید توانایی اعتبار دادن رو داشته باشه ! بهتره فقط کاربرایی که بیش از 300 پست ارسال کردن این اجازه رو داشته باشند.
2-در شرایطی که می خوایم از کاربری که هر روز داره تو بخش اخبار زحمت می کشه خبر می ذاره اعتبار بدیم بعد اینکه یه بار اعتبار دادیم و طرف یه ساعت بعد خبر گذاشت تکلیف چیه ؟ باید بریم به 15 تا پست دیگه اعتبار بدیم تا بتونیم دوباره بهش اعتبار بدیم ؟
1- در مورد 25 درست می گید به احتمال زیاد بالاتر می ره این مقدار ولی 300 پست هم دیگه خیلی زیاده.
2- دقیقاً هدف اینکه ما این فرهنگ رو جا بندازیم که این سیستم تشکر نیست! شما وقتی می خوای به یکی اعتبار بدی لازم نیست که هر پستی ازش دیدی تاییدش کنی. این سیستم از طرف تشکر نمی کنه بلکه میاد سطح کاربر رو نسبت به بقیه بالا می بره.
کسی که هر روز خبر می گذاره شما یکبار بهش اعتبار می دی برای یه مدت، تا نشون بدی که این شخص با صلاحیتی هست در انجمن. اگر پست به درد بخور باشه فقط شما نیستی که تاییدش می کنی و تشکر هم نیست که هرچی دیدین خوشتون اومد سری یک کلیک تشکر کنید. این سیستم در کوتاه مدت صلاحیت افراد رو مشخص نمی کنه ولی اگر درست استفاده بشه در دراز مدت کاملاً افراد به درد بخور رو از سایرین جدا می کنه کاری که اصلاً نمی شه با سیستم تشکر کرد.
اعتبار بحث خوشم اومد از پست نیست، بحث پست به درد بخور هست.
من چجوری میتونم اینو غیر فعال کنم؟
این سوسول بازی ها به ما نیومده:biggrin1:
در پست اول توضیح داده شده.
  1. چنانچه کاربری به کاربر دیگر اعتباری بدهد حداقل باید به 15 کاربر دیگر اعتبار بدهد تا بتواند دوباره اعتبار جدیدی به کاربر اول بدهد. (یعنی امکان دادن اعتبار به یک کاربر به صورت پشت سر هم وجود ندارد!)
این بند دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟
در بالا توضیح داده شد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من با اولین حرف ایشون کاملا موافقم!خدایش درستش همینه!ولی نه 300 تا -100 پست بهتره.

2-با توجه به این دو بند

1. هر کاربر در هر شبانه روز (24 ساعت) فقط به 10 نفر می تواند اعتبار بدهد. (پس هر پستی که دیدید تایید و تشکر نکنید!!)
  2. چنانچه کاربری به کاربر دیگر اعتباری بدهد حداقل باید به 15 کاربر دیگر اعتبار بدهد تا بتواند دوباره اعتبار جدیدی به کاربر اول بدهد. (یعنی امکان دادن اعتبار به یک کاربر به صورت پشت سر هم وجود ندارد!)
حد اقل 24 ساعت نمیتونیم دوباره به همون نفر رای بدیم! و با این حساب بهتره که از هر 10 حق رای مون تو اون روز استفاده کنیم!(خوده این یعنی باز گشت به سیستمه تشکره الکیه سابق!)

بهتره یکمی باگ گیری بشه و بعد از انجام مرحله ازمایشی بصورته کلی اماده بشه.

در کل چیز خیلی خوبی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر