سیستم اعتبار دهی کاربران سایت

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اون پست هاشو به بالا رسونده بود (75) بعدشم مگه توی این همه عضو نمیتونه به بیست نفر اعتبار بده دوباره به خودش اعتبار بده.این کار عملی هست ولی هر کس این کارو انجام بده خیلی نامرده و حقش تا اخر عمر بن بودنه.

روزی 100 نفر از بقیه اعتبار میخوان یا به هم دیگه اعتبار الکی میدن و blah blah blah آخرش که چی؟ نه از جیب منُ شما چیزی میره نه چیزی به جیب اونا اضافه میشه.

هرکسی در اون بیکار و علاف هستش به خاطر چند تا اعتبار و ستاره اینطوری خودش رو بکشه عمر خودش رو داره تلف میکنه... .

این اعتبار ها فقط اعتبا می افزایند ، به همین دلیل خسته کننده هستند

اگه یه پلاگینی بچسبونید کنارش که کسی از پست خوشش نیومد از اعتبار اون طرف به اندازه معتبر بودن خود طرف از پست دهنده کم بشه
biggrin1.gif

چطوره /؟؟؟/

این حق رو قبلا ناظما مدیرا داشتن، اما وقتی بعضی از اون ها هم به خاطر فن بازی اعتبار کم میکردن از بقیه کابرا انتظار بهتری نمیشه داشت :D .

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
روزی 100 نفر از بقیه اعتبار میخوان یا به هم دیگه اعتبار الکی میدن و blah blah blah آخرش که چی؟ نه از جیب منُ شما چیزی میره نه چیزی به جیب اونا اضافه میشه.

هرکسی در اون بیکار و علاف هستش به خاطر چند تا اعتبار و ستاره اینطوری خودش رو بکشه عمر خودش رو داره تلف میکنه... .

این حق رو قبلا ناظما مدیرا داشتن، اما وقتی بعضی از اون ها هم به خاطر فن بازی اعتبار کم میکردن از بقیه کابرا انتظار بهتری نمیشه داشت :D .
اره اونم بذار خودشو اینجوری سرگرم کنه.:)):)):))

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
منظور ایشون همون ستاره می باشد دیگه , بله ؟! :-/
نه
منظور اینه که شما با هر هزار تا پست که بدین، یک امتیاز وقتی به یک شخض دیگه بدین اضافه میشه
یعنی اگه الان شما به من اعتبار بدین مثلا 3 امتیاز به من اضافه بشه، 1000 تا پست که دادین 4 امتیاز به من اضافه میشه

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
نه
منظور اینه که شما با هر هزار تا پست که بدین، یک امتیاز وقتی به یک شخض دیگه بدین اضافه میشه
یعنی اگه الان شما به من اعتبار بدین مثلا 3 امتیاز به من اضافه بشه، 1000 تا پست که دادین 4 امتیاز به من اضافه میشه
این که خیلی ناردیه منو باش چه خواب و خیالاتی داشتم ! :( :|

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من فقـــط یک چیزی برام جـای سوال هست اینه که دوستانی هستـــند تو این سایت واقعا زحمت میکـشــند،و تعداشــون هم کم نیست.به عنـــوان مثال آقــای فرشیـــد(FarshidStar2012) ایشون تو بخش سخت افـــزار واقعـا سیل عظیمی از دوستـان رو با حوصـله ی برای خریـد قطعات مشاوره میدن! یا دوستانی هستند که تو بخش بررسی بازی ها،نقـدها و مطالـب خیلی مفـیدی می ذارند امــا در کمال تعجب میبینیم که اعتــبار این دوستان از اعتبار بعضی از افــراد که در سایت هیچ زحمتــی نمیکشنــد و شاید حتی یک پست مفیــد هم نداده باشــند کمتــر است!!
به نظــر من میــزان اعتــبار کاربرها تو بازی سنتــر ملاک خوبی برای ارزش یابی مطالبشـــون نیست.کم نیستــند کابرانی که از 10 تا ستاره هم بیشتر میزان اعتبــارشــون هست اما در عمل هیــچ فعالیت مفیـــدی ندارنـــد،و هستنـــد افرادی کــه 3تا ستـــاره هم ندارنـــد اما میـــزان فعالیت و پست های مفـــیدی که میذارنـــد واقــعا عالیــه!

• Like
Reactions: Thomas_Anders

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به نظر من اینقدر هنوز فرهنگ وجود نداره که از این دست سیستم ها دست ماها باشه و هرچی هم باشه بالاخره یه طوری ازش سو استفاده میکنیم، اون از تجربه "تشکر"، این از اعتبار. شخصا فکر می کردم که قضیه اعتبار رو دیگه ازش سو استفاده نکنن که به حمد خدا اینطور نشد.

در بهترین حالت به نظر من بهتره فقط به خود کاربر گفته بشه که از فلان نوشته شما فلان کس تشکر کرد، حتی به نظر من تعداد پست ها هم باید برداشته بشه و فقط به خود کاربر نمایش داده بشه.

ویرایش:

اینم اضافه کنم که به نظر من بهتره یه چیزی برای اشخاص فعال و مفید درنظر گرفته بشه، مثلا اعتبار پرمیوم ـشون رایگان بشه یا هر چیز دیگه ای که بچه ها ترغیب به کمک کردن به همدیگه بشن. نیاز هم نیست جایزه ها خیلی بزرگ باشه، خودتون بهتر میدونین تو فروم چه چیزایی باب هستش. این مطلب رو بیشتر در مورد کاربرای فعال گفتم ولی چون به این قضیه هم ربط داشت، اینجا نوشتمش.

• Like
Reactions: A-L-I

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر