سیستم اعتبار دهی کاربران سایت

آقا تو رو خدا برگردونين تشكر رو!!!!
اين اعتبار خيلي چيز مزخرفيه!
همون تشكر خودمون بهتره!
نمي دونيم چي به چيه با اين سيستم اعتبار دهي!
تو اين فكرم برم از بازي سنتر و برم جايي كه بتونم تشكر كنم.
ما اگه بخوايم از يكي تشكر كنيم بايد كي رو ببينيم؟؟؟؟؟؟
يه طوري شده كه بايد براي تشكر كردن پست بديم و تشكر كنيم.
مرگ بر اعتبار:sniper::coolgun::gunner::ranting::boxing:
ببین شما کافیه یه کم منطقی نگاه کنی که لازم نیست برای تشکر کردن یه پست اضافه یا در واقعا بهتره بگیم اسپم بدی میتونی راحت بری توی پروفایل مورد نظر و اونجا ازش تشکر کنی سیستم اعتبار دهی بهتر از سیسیتم تشکر هست چون شما فقط یه گزینه رو میزنی و درجا به فرد مورد نظر اعتبار افزوده میشه و این نشون دهنده ی این هست که فرد مورد نظر کاربر خوب و فعالی بوده و تازه کسی که شما بهش اعتبار دادی با خبر میشه مثلا یه جا توی پیغام هاش میاد که اعتبار براش اومده زا طرف کاربر ...... در مورد تاپیک .....

كاش در كنار افزودن اعتبار يه كاهش اعتبار هم بود (خيلي خوب مي شد)
ببینید اگر کاهش اعتبار هم وجود داشت بعضی ها که نسبت به هم کینه ای داشتند مثلا یکی اومده به پست اون یکی توهین کرده یا توی بازارچه مثلا ورداشته توی تاپیک نظر داده و یا کلی موارد دیگر وقتی پست همدیگه رو پیدا میکردند فوری گزینه ی کاهش اعتبار رو میزدند

البته هنوز اعضا نصفشون نمی دونند چیه چه استفاده ای داره حداقل دو ماه آزمایش بشه .

موافقم.

البته من خودم دوست دارم این سیستم رو، ولی متاسفانه این اشکال هست.

چون فقط به شکل یه مدال زیر اوتار است، کاربرها خیلی هاشون اصلا نمی دونند چیه و ازش استفاده نمی کنند.

ای کاش مثلا یه دونه از اون اعلامیه های اون بالا زده می شد که توش نوشته بود با توجه به راه افتادن آزمایشی سیستم اعتبار، در صورتی که نوشته های کاربری مفید بود، می تونید با استفاده از اون مدال بهش اعتبار بدین. :)

موافقم.

البته من خودم دوست دارم این سیستم رو، ولی متاسفانه این اشکال هست.

چون فقط به شکل یه مدال زیر اوتار است، کاربرها خیلی هاشون اصلا نمی دونند چیه و ازش استفاده نمی کنند.

ای کاش مثلا یه دونه از اون اعلامیه های اون بالا زده می شد که توش نوشته بود با توجه به راه افتادن آزمایشی سیستم اعتبار، در صورتی که نوشته های کاربری مفید بود، می تونید با استفاده از اون مدال بهش اعتبار بدین. :)
بله به نکته ی خوبی اشاره کردید بعضی ها هنوز دقت نکردند که اون مدل برای چی هست؟؟حتی موس رو روش نمیبرند ببینند چه نوشته ای میاد _____از نظر من بهتر هست که افزوردن اعتبار رو مثل اون گزینه های ویرایش و نقل قول که بزرگ هست و همه میبینند قرار بدند

آقا این سیستم اعتبارتون مشکل داره ها ! :d بعضی مواقع یکی اعتبار میده ۳ تا اضافه میشه بعضی مواقع مثل الان ۴ نفر اعتبار دادن هنوز ۳۰ مونده !!! :| گفتید همه برابرند به جز ناظم ها و مدیران ، خوب این دو دسته که خوب مشخصه اعتبارشون باید بیشتر ارزش داشته باشه اما بقیه چطور‌ ؟ نکنه بعضیا برابرترند ؟ :))

آقا این سیستم اعتبارتون مشکل داره ها ! :d بعضی مواقع یکی اعتبار میده ۳ تا اضافه میشه بعضی مواقع مثل الان ۴ نفر اعتبار دادن هنوز ۳۰ مونده !!! :| گفتید همه برابرند به جز ناظم ها و مدیران ، خوب این دو دسته که خوب مشخصه اعتبارشون باید بیشتر ارزش داشته باشه اما بقیه چطور‌ ؟ نکنه بعضیا برابرترند ؟ :))
شاید اون 4 نفر تعدا پست هاشون به 75 تا نرسیده(اگر تعداد پستهایی که افراد می دن زیر 75 تا باشه اعتبار اونها به درد جرز لا دیوار هم نمی خوره!)

کسایی هم که اعتبارشون زیاده امتیازشون هم بیشتره و برعکس !

منم دقیقا همین مشکل رو دارم !!!!! عجیبه وقتی اعتبار میدن بهم میمونه رو همون عدد !!یا یدونه اعتبار کسر میشه به جاش جدیده میاد!نمیدونم اشتباه دارم میکنم یا واقا مشکل داره !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or