سیستم اعتبار دهی کاربران سایت

بهتر نیست فقط به پست های اول بشه اعتبار داد؟! به 2 دلیل!
1.همین الانش اگه دقت کنید بعضی از فنای 3 آتیشه انجمن ستارشون پر رنگ شده!
2.اینطوری کسی نمیتونه به 10 تا از رفیقاش بگه که بیاید واسه من فوری اعتبار بدید!

منکه سر درنیاوردم
شما تشکر رو برداشتین چون یه عده فرهنگشو نداشتن و بیخودی از دوست و آشناهاشون تشکر میکردن
خب اینم که دقیقا همونه فقط ظاهرش عوض شده
اعتبار هرکدوم از اعضای سایت با هر پستی که میدن معلومه و نیازی به ستاره فکر نکنم باشه
کار درست اینه که همون دکمه ی تشکر باشه ولی تعداد تشکرهای هرفرد رو نشماره که باعث کم شدن پستهای 2کلمه ای تشکر هم بشه

آخرین ویرایش:
اعتبار هرکدوم از اعضای سایت با پستهایی که میدن معلومه و نیازی به ستاره فکر نکنم باشه
دوست عزیز فکر کنم اشتباه میکنی

من اگه میخوای الان 2 نفرو بهت نشون میدن 1 سال عضو نشدن بالای 2000 پست دادن حالا اگه تو 2000 پست 5 تا پست مفید پیدا کردی

پس میزان پست فکر نکنم معیار مناسبی باشه

دوست عزیز فکر کنم اشتباه میکنی

من اگه میخوای الان 2 نفرو بهت نشون میدن 1 سال عضو نشدن بالای 2000 پست دادن حالا اگه تو 2000 پست 5 تا پست مفید پیدا کردی

پس میزان پست فکر نکنم معیار مناسبی باشه
گلم :دی منظور ایشون اینه که از محتوای پستاشون میشه فهمید چقدر معتبرا و الزامی به ستاره نیست منظورش تعداد پست ها نبود

این ستاره ها به 6 دسته تقسیم می شند:
1.
reputation_highpos.gif
= بسیار مثبت
2.
reputation_pos.gif
= مثبت
3.
reputation_balance.gif
= بدون ارزش = 0 امتیاز
4.
reputation_off.gif
= غیر فعال بودن امتیاز اعتبار شخص
5.
reputation_neg.gif
= منفی
6.
reputation_highneg.gif
= بسیار منفی

تمامی اعضای سایت اگر دقت کرده باشید حداقل یدونه ستاره کمرنگ رو دارن. ستاره کمرنگ به این معنی هست که اون شخص تا الان هیچ گونه اعتباری از کسی دریافت نکرده.
کسایی که یک ستاره روشن دارن یعنی حداقل یک اعتبار از شخص دیگری دریافت کردن.
تعداد این ستاره ها با توجه به عدد امتیاز اعتبار (که نمایش داده نمی شه برای کسی) زیاد می شن ولی در عوض با یک تیتر مثلاً x در مسیر ممتاری قرار گرفته هست می شه بالا رفتن درجه شخص رو فهمید. این درجه ها با توجه به مقادیری که مشخص شدن زیاد می شن. مثلاً:
لول 1: 0 امتیاز که شامل همه می شه
لول2: 10 امتیاز
لول3: 50 امتیاز
لول4: 150 امتیاز
لول5: 250 امتیاز
...
که البته هرچی لول بالاتر می ره فاصله امتیاز ها هم بیشتر می شه.

ستاره بسیار مثبت مال وقتی هست که امتیاز شخص از یه حدی بیشتر بشه و کسی نمی تونه به کسی بده.
علامت های منفی هم که فقط مدیران می توانند بدن شامل کسایی هست که امتیازشون از 0 هم پایین تر رفته و مقدار منفی هست.

آخه موضوع اینکه اینایی که اینا رو نوشتن توجه نکردن که به دلیل اینکه دادن امتیاز برای هر شخص بسیار محدود هست کسی هم الکی اعتبار هاشو برای دیگران حروم نمی کنه.

یکم توضیح میدادین که این ستاره ها چه طوری تغییر میکنند بد نبود ..!! مثلا چند تا اعتبار بگیریم ستارمون 2 تا میشه..؟
جواب شما در بالا اومده

تشکر اینا یا دادن امتیاز خیلی مسخره است! اینکه الکی معلوم نیس پست چیه تشکر می دن!یا امتیاز بی معنیه! همینی که الان ساده هست خیلی خوبه! مدیران کل هم الکی به مرکز سایت پول نمی دن بخازر این چرندیات!

من که اصلا به هدف کسب ستاره و امتیاز و اعتبار بیشتر عضو سایت نشدم و فقط به خاطر عشق به گیم بوده . اینا همش الکین. مدیران می تونند تا 5 سال دیگه وضعیتم را کاربر جدید بذارن اصلا برام مهم نیست

سلام من که 3 یا 4 ساله توی این سایت هستم
پس کو اعتبار 4 اعتبار :p
به گفته خودتون :laughing:
بند 6 خودتون گفتید
اون اعتبار سال یا پست رو هرکی به اندازه ای که باید بگیره گرفته. اگر یکم پستا رو درست می خوندید متوجه می شدید که اون مربوط به اعتباری هست که شما به دیگران می دید. ستاره اعتباری هست که دیگران به شما می دن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or