سونی: کاهش فروش PlayStation vita

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
"سونی اذغان می کند که ترویج ویتا را بهتر انجام دهید"

playstation-vita9.1.11610.jpg

ماسارو کاتو، رییس کل، معاون اجرایی و رئیس امور مالی سونی اعتراف کرد: PlayStation Vita به خوبی ترویج نمی شود.

یک چیز برای ما از نظر سودآوردی روشن است، ما باید یک کار اساسی و بهتر برای ترویج و رونق محصولات موبایل پلی استیشن ویتا انجام دهیم.

Kato گفت:

این بحث در یک کنفرانس خارج از کشور با سرمایه گذاران به صورت تلفنی انجام می شود

به گزارشی که دیروز به دست ما رسید، فروش سونی از PlayStation Portable از 10 میلیون واحد به 7 میلیون کاهش یافت.

کاتو با شرح بسیاری از مسائل ویتا، به نیاز به پشتیبانی نرم افزار های بخش سوم (third-party software)، بازاریابی، و قیمت گذاری اشاره نمود و اذغان کرد که این موارد از مهمترین مسائل کلیدی جهت بهبود فروش است.

اگر شما خریداری برای ویتا ندارید، پس چه چیز شما را متقاعد می سازد؟

منبع خبری

آخرین ویرایش:

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
درسته که برای استفاده در زمانهای مرده یا گذروندن زمان نوبت و در مواردی در منزل هم استفاده میشه اما کاملا فلسفه کنسول دستی یعنی ادامه بازی کردن در خارج خونه "که مورد دوم هم جزو همین حساب میشه" وگرنه بخوام صرفا تو خونه بازی کنم مرض ندارم که کنسول دستی بگیرم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درسته که فلسفه ی کنسول دستی " ادامه بازی کردن در خارج خونه " هس اما وقتی که بهش فک کنی میبینی که -----moh----- داره درست میگه !
منظورشون از بازی تو جمله ی بالا برخلاف اون چیزی که شما تشخیص دادی فقط و فقط بازیایه با گرافیگ و ناب نبوده و منظور صرفا بازی کردن و پرکردن وقت بوده !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هر کسی میدونه که بازیایی مثه Uncharted و Assassin Creed : Liberation و اون Killzone که البته هنوز نیومده :d و ... رو نمیشه وقتی بیرونی هر وقتی که خواستی بازی کنی ...
( باید بشینی که جایی - حواستو کامل جم کنی و در نهایت مثه نشستن پایه یه کنسول خانگی شروع به بازی کنی ! )

اگه به من بگی بینه دو دسته ی کژوال و هاردکور گیمر کدومشی میگم دومی هستم ! اما کلا به نظر من به یه کنسول دستی نمیشه مثه کنسول خانگی نگاه کرد :( همه دوست دارن که بازیایی رو که احتیاج به تمرکز داره ( تمرکز چه برای بازی کردن و چه برای لذت بردن از گرافیک و جزِییات محیط بازی ) رو روی کنسول خانگی بازی کنن و بازییای راحتتر و کم گرافیکتر رو رو کنسول دستی !!!

این مسئله همین چیزیه که نینتندو بهش توجه کرده !!! قبلا با همین فلسفه DS رو داد بیرون و نتیجش شد فروش 150 میلیونی کنسولش و حالا هم 3DS رو داده بیرون که آماره فروشش نشون از حمایت مردم میده ...
من که فن هیچکدوم از کارخونه هایه سونی و نینتندو نیستم وقتی به این قضیه نیگاه میکنم میبینم که کاملا حق داشته و داره !
اینهمه آمار آمار هم میکنیم منظورمون اینه که اکثریت مردم هم نظرشون همینه

كالاف ديوتي رو پس چي ميگي ؟رزيستانسو چي؟از اين دست بازيها با پورت اشغال زياد هست

کاملا درسته !

من خودم خیلی وقته که دوست دارم ویتا بگیرم ولی مهمترین دلیلی که جلومو گرفته ( حتی مهمتر از قیمت نامعقوله خودش و بازیاش ... ) این پورتهاییه که براش میزنن و اینکه تویه ساله جاری 2013 یه دو عنوانه دهن پرکن و بازیی که واقعا ارزش پولشو داشته باشه بیشتر بیرون نمیدن ...

خیلیا میگن 3DS دوسالست اما Vita امسال تازه شده یکساله که اگه خوب بهش فک کنی و یه نگاه بندازی به بازیایی که امسال میخواد واسه ی ویتا بیاد میبینی که تو ساله دومش هم نمیتونه از 3DS بزنه جلو ! که البته کاملا ناامیدکنندست
( حتی با برتریه فاحش سخت افزاریش که اگه کمپانیا بیان مثه آدم وقت بزارن و به فکر بازدهی و ... نباشن میتونن راحت عناوینی مثه GOW3 و Heavy Rain و GTA یا ... و ... رو بدون هیچ مشکلی واسش بدن بیرون ! )

در نهایت واسه ی اینکه کامل اسپویلر نشه پستم بگم که اگه کنسول دستی سونی کاهش فروش نداشت خیلی عجیب بود !!!
چون تا حالا که هیچ کاری نکرده با این ویتا که قدرتیه واسه خودش به درک اما امسالم که 2013 شده هیچی نمیده بیرون !

میتونست تو این سال دومه کنسولش با 4-5 تا بازیه 7یا8 (از نظر امتیاز) و 4-3 تا بازیه 9و10 که به معنای واقعی عالی باشن ویتا رو از این باتلاق که توشه دربیارن ! اما همچین کاری تو فکرشون نیس مخصوصا با این حرارتی که دارن رو کنسول جدید خونگیشون یعنی PS4 مانور میدن !

اینم احتمالا نظر سونیه :
حالا با وضعیتی که PS4 داره و توجه مردم رو نیومده جلب کرده کی به ویتا اهمیت میده ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر