سونی: کاهش فروش PlayStation vita

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
"سونی اذغان می کند که ترویج ویتا را بهتر انجام دهید"

playstation-vita9.1.11610.jpg

ماسارو کاتو، رییس کل، معاون اجرایی و رئیس امور مالی سونی اعتراف کرد: PlayStation Vita به خوبی ترویج نمی شود.

یک چیز برای ما از نظر سودآوردی روشن است، ما باید یک کار اساسی و بهتر برای ترویج و رونق محصولات موبایل پلی استیشن ویتا انجام دهیم.

Kato گفت:

این بحث در یک کنفرانس خارج از کشور با سرمایه گذاران به صورت تلفنی انجام می شود

به گزارشی که دیروز به دست ما رسید، فروش سونی از PlayStation Portable از 10 میلیون واحد به 7 میلیون کاهش یافت.

کاتو با شرح بسیاری از مسائل ویتا، به نیاز به پشتیبانی نرم افزار های بخش سوم (third-party software)، بازاریابی، و قیمت گذاری اشاره نمود و اذغان کرد که این موارد از مهمترین مسائل کلیدی جهت بهبود فروش است.

اگر شما خریداری برای ویتا ندارید، پس چه چیز شما را متقاعد می سازد؟

منبع خبری

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
صبر کنین دو سه سال بگذره , عناوین خیلی شاخی براش میان و فروش خیلی خوبی هم میکنه ! سونی مجبور نیست برنامه چند ساله ـشو بیاد توی یه سال خالی کنه !

وعده سر خرمن میدی..؟ یک ضربالمثل کُردی هست که میگه "گاوی که باریه از بچه گیش دیاریه"

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
وعده سر خرمن میدی..؟ یک ضربالمثل کُردی هست که میگه "گاوی که باریه از بچه گیش دیاریه"

خیلی عذر میخوام ولی همین 3ds که الان فوق العاده فروش داره اوایل ریلیزش اوضاش اصلا خوب نبود و با یه کاهش قیمت اساسی حالش بهتر شد پس به ویتا هم باید فرصت داد با توجه به اینکه یک سال از 3DS عقبتره
پس همه چیز هم از بچگی دیار نیست:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
و ضرب المثل بعدی اینه که شاعر میگه:با گوله بتو له کانی وگوزه کی بان شانی:dنمیدونم چرا سونی اینقدر از هک میترسه!!!درسته فروش بازیهاش پایین میاد ولی فروش کنسول چند برابر میشه!!!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
خب الان که چی ... میخوای ثابت کنید که هیچی از صنعت گیم نمیدونید ... قیمت ds به 100 دلار میرسید و نه قیمت بازی های که براش ساخته میشد مبلغ زیادی بود ... سودی که سونی از 70 میلیون psp کرده مطمئنا بیشتر از اون ds هست چه از لحاظ قیمت سخت افزار و هم قیمت بازی ....

الان وقتی یه کنسول با گرافیک پیکسلی و ضعیف ترین سخت افزار تاریخ رو میاد با کنسول دستی که گرافیکش با کنسول های خانگی برابری میکنه و بازی سازی براش چه از لحاظ زحمت و هزینه هیچ فرقی نداره ... مقایسه میکنید ... اخه چی میشه به این جماعت جواب داد .... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی درکی نداری فقط چشم داشت داری به قدرت سخت افزار و گرافیک نمیخواد بگی من چی میدونم یا نمیدونم.

جواب من به شما اینه که هنوز هیچی از سیاست های غلط و درست کمپانی ها رو تشخیص ندادی. نینتندو میاد 3ds رو در عین نواوری هاش مثل 3d بدون عینک با قدرت سخت افزاری پایین تر میده که چی بشه ؟ که هزینه ساخت بازی براش کمتر بشه. که بحث از 1 سال قیمت کنسول رو 70-80 دلار بیاره پایین. که فروشش اونقدری بیاد بالا تو سال های اولیه که سازنده ها براش بازی بسازن و هزینه کنن.

سونی چیکار میکنه ، حماقت نسل قبلش رو دقیق تکرار میکنه. سخت افزار خیلی قوی میزاره که یک سال بعد شده استاندارد اکثر گوشی ها اون قدرت. قیمت فروش بازی هاش بالاست. خودش حمایت نمی کنه ازش به درستی. برای اجرای خیلی از بازی ها مموری میخواد... نتیجشم که دیدیم چه افتضاحی شده. حالا بنازید به کنسول دستیتون که قدرتش با کنسول خانگی برابری میکنه lol

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من نظرمو گفتم به کسی وعده ای ندادم !
همین امسال LBP VITA و Persona ـی که برای ویتا اومد واقعاً عالی بودن ! عناوین باحال دیگه ای هم داشت
حالا یه MGS ـی GTA ـی یا GT ـی براش بیاد فروشش بالا میره ! اما یادمون باشه بازی های شاخ رو چند سال بعد از لانچ عرضه میکنن ! سونی نمیاد مثلاً MGS VITA رو یه سال بعد از لانچ عرضه کنه !
همین PS3 موقع عرضه بازی خاصی نداشت اما توی یه برنامه چند ساله کلی انحصاری شاخ براش اومد و فروشش هم عالی شد !
برای ویتا هم صبر میکنیم , اگه نتیجه بهتر شد فکر نکنم کسی از جبهه شما جرات کنه حرفی از ویتا بزنه :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کلا مشکل از ویتا یا سونی نیست سال پیشم گفتم (یا بیشتر یادم نیست دقیقا :D ) سر شایعه کنسول دستی ماکروسافت بود فکر کنم که کنسول دستی با وجود تبلت ها و اسمارت فون ها کلا مثل گذشته نمی تونند بفروشند کلا ژاپن فاکتور بگیریم اکثریت بیشتر ترجیح میدن با اسمارت فون یا تبلت بازی کنند از طرفی هزینه ساخت بازی برای تبلت و اسمارت فون ها به مراتب پایین تر از کنسول های دستی هست
شاید بازار ویتا بهتر بشه ولی کلا کم کم کنسول های دستی منقرض می شوند و جاشون به تبلت ها و اسمارت فون ها میدن کلا به نظرم سرمایه گذاری رو این بخش دیگه سودآوری گذشته نداره

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
یه چی میگم فن های ویتا ناراحت نشن ولی سونی ویتا رو عرضه کرد که بازار کنسول دستی رو از دست نده و اونم قراره یه چیزی مثه PSP سرش بیاد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سوني اگه بتونه 3rd پارتي هارو جذب كنه ويتا موفق ميشه چون در حال حاضر يه مشت بازي مولتي پلتفور با پورت اشغال رو ويتا ساختن كه ادم وقتي ميبينتشون دلش ميخواد ويتا رو بزنه بشكنه:|
مثه مورتالو فيفا و......

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
این تازه اولشه:d بذار ببین چطور با مخ میخره زمین. چند وقت دیگه که گوشیهای هوشمند با قدرت بیشتر یا در حد ویتا بیشتر رواج پیدا کنند اون موقعه دیگه هیچ ترد پارتی مخش رو خر گاز نگرفته برای ویتا بازی بسازه . برای فروش بیشتر روی اندروید و غیره سرمایه گذاری میکنه چرا انحصاری برای سونی:-/
خدارو شکر دیگه مثل پی اس پی خود سونی هم ساپورتش نمیکنه چه برسه به ترد پارتی ها. همه که مثل نینتندو نمیشن:d
کنسول فقط گرافیک نیست بازی میخاد بزرگواران بازی. که ترد پارتی ها هم نمیسازند:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:|:|:|:|:|
حالا همه فنای نینتندو ریختن اینجا:)
اقا جان کنسول گرافیک نیست؟گوشی؟شما وقتی میای گوشیو با کنسول دستی که مخصوص بازیه ( چه 3ds چه ویتا ) مقایسه میکنی میشه به عمق فاجعه طرز فکرت پی برد :|
اینو برا من روشن کن :
360 مال 6-7 سال پیشه درست؟pc های امروزی چند برابر اون قدرت دارن؟ درست ؟ ولی هنوز بازیای گرافیکی فوق العاده ای ( HALO 4 و.... ) براش میان!
هیچ ترد پارتی مخش رو خر گاز نگرفته برای ویتا بازی بسازه . برای فروش بیشتر روی اندروید و غیره سرمایه گذاری میکنه چرا انحصاری برای سونی
آره ساکرپانچ میاد بازیه 40 دلاریو به قیمت 5 دلار میده برای اندروید و ایفون و همه جا سرسبز میشه و همه به خوبیو خوشی به خونه هاشون میرن!
وقتی که میتونه با 40 دلار سود بکنه به قول خود شما " مگه مغز خر خورده " که بیاد برای اندروید بازی بزنه ؟
خواهشا بحثای بی منطقو بذارید کنار!
3دی اس هم اوایلش همه ( به خصوص کسایی که ازش متنفر بودن ) میگفتن این موفق نمیشه . نینتندو قیمتو کاهش داد 4 تا بازیه خوب داد براش ( اویل متال گیر کسل وینیا و... ) و فروشش تو غرب هم بالا رفت :|
سونی تازه ویتا ـش 2 هفته ـست که یه ساله شده! در ضمن داره تو زمینه بازیای کراس پلتفرمم پیشرفت میکنه ( SLY COOPER ).(مولتی پلتفرمو نمیگم.بازیی منظورمه که برا 3 و ویتا میاد فقط )
راستی ! اینم بگم لانچ تایتل های ویتا خیلی بازیای عالی بودن! شاید متای بالایی نداشتن ولی از همه نظر فوق العاده بودن! کافیه انچارتد گلدن ابیس رو بازی کرده باشید ( UNIT 13 - GR - LBP و ... )
مطمئنم سونی برنامه خاصی برای ویتا داره ( خدایی خودمو گول نمیزنم با این حرفام ولی مطمئنم ! )
اینم یه لینک خبر درمورد کاهش قیمت ویتا و تغییر در مدلش : ( هرچند که شاایعه ـست فعلا )
http://wololo.net/2013/02/12/rumors...-price-cut-patent-shows-next-gen-vita-design/

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
و ضرب المثل بعدی اینه که شاعر میگه:با گوله بتو له کانی وگوزه کی بان شانی:dنمیدونم چرا سونی اینقدر از هک میترسه!!!درسته فروش بازیهاش پایین میاد ولی فروش کنسول چند برابر میشه!!!

فرقی هم نمیکنه چون 3ds هم هک نشده ولی الان فروشش توی ژاپن از ps3 که 6-7 سال پیش اومده جلو زده.

اقا جان کنسول گرافیک نیست؟گوشی؟شما وقتی میای گوشیو با کنسول دستی که مخصوص بازیه ( چه 3ds چه ویتا ) مقایسه میکنی میشه به عمق فاجعه طرز فکرت پی برد :|

خیر کنسول گرافیک نیست.به هیچ وجه گرافیک نیست.به جزء snes (در تاریخ کنسول های بازی چه دستی چه خانگی) کنسولی که از نظر سخت افزاری از باقی کنسول ها برتر بوده پیروز جنگ اون نسل نشده.ps2 از xbox و gc ضعیفتر بود ولی اون دو تا رو له کرد.wii از هر دوی 360 و ps3 ضعیفتر بود هر دوشون رو له کرد.ds که دیگه اصلا حرفش رو نزنیم بهتره کلا psp رو داغونش کرد.(فروشش 152.3 شده و از فروش ps2 هم جلو زده ds.)
کنسول بازی به خلاقیت و البته میزان بازی هایی با کیفیت و پشتیبانی شرکت های بازیسازی از اون بستگی داره.حالا سونی بیاد ابر کامپیوتر ناسا عرضه کنه وقتی کسی نمیاد براش بازی بسازه و هیچ گونه خلاقیتی نداره معلومه که فروش نمی کنه.
گوشی هم یک دیوایس بازی محسوب میشه.در امار جدیدی که توسط npd منتشر شده بود در 2012 امار کسایی که با دیوایس موبایل و اسمارت فون ها به انجام بازی می پرداختند حدود 15-20 درصد افزایش یافته بود نسبت به زمان مشابه در 2011.فکر کنم همه چیز مشخص باشه.اگر بخواهیم گوشی رو با کنسول های دستی مقایسه نکنیم pc هم نباید با کنسول های خانگی مقایسه کنیم!دلیلش هم مشخصه چون کنسول های خانگی هدفشون فقط بازیه ولی pc اهداف متفاوتی رو دنبال میکنه که فقط یکیش بازیه.در حالی که یک شرکت بازیسازی وقتی برای pc و کنسول ها بازی عرضه می کنه فروش همشون رو در نظر می گیره برای اینده ی کاریش(همینطور برای اسمارت فون ها).

360 مال 6-7 سال پیشه درست؟pc های امروزی چند برابر اون قدرت دارن؟ درست ؟ ولی هنوز بازیای گرافیکی فوق العاده ای ( HALO 4 و.... ) براش میان!

برای pc یک battlefield 3 اومد سال 2011 که از نظر گرافیکی حتی کرایسیس 2 هم روی این دیوایس(البته این نظر یوروگیمر هست که فکر نکنم کسی بخواد df های یوروگیمر رو زیر سوال ببره) بالاتر بوده.همین الان halo 4 از نظر بصری حتی با battlefield 3 روی حالت مدیوم (روی pc ) برابری نمی کنه!این حرف شما زمانی میشه گفت درسته که روی کنسول بعد از 6-7 سال بازی با گرافیکی عرضه بشه که روی pc الان مثلش یا بالاترش نداریم.که اصلا اینطور نیست.نمونش bf3 و crysis 2 و البته تا یه چندین روز دیگه crysis 3.

3دی اس هم اوایلش همه ( به خصوص کسایی که ازش متنفر بودن ) میگفتن این موفق نمیشه . نینتندو قیمتو کاهش داد 4 تا بازیه خوب داد براش ( اویل متال گیر کسل وینیا و... ) و فروشش تو غرب هم بالا رفت :|
کنسول 3ds رو با Vita مقایسه نکن.3ds توی سال اولش فقط توی ژاپن 5.5 میلیون دستگاه فروخت.یعنی فقط توی ژاپن از میزان فروش Vita در سرتاسر جهان در سال اولش بیشتر فروختlol!به نظرت چرا این اتفاق میوفته؟الا اینکه پشتیبانی نینتندو از 3ds به مراتب بهتر از پشتیبانی سونی از Vita هست!شما دو تا بازی برای vita نام ببر که نه از نظر فروش بلکه از نظر منتقدا اندازه super mario 3dland موفق بوده باشه؟(سال اول عرضه ی کنسول 3ds عرضه شد این بازی!).من مثل 3dland شاید 5-6 تا می تونم نام ببرم که همه هم 2011 یا اوایل 2012 اومدن(یعنی سال اول و 3 ماهه ی اول سال دوم).الان شما می تونی 4 تا بازی نام ببری که واقعا بلاک باستر باشن و قراره برای Vita عرضه بشه؟اینکه سونی در اینده معرفی می کنه و .... باعث فروش بیشتر کنسولش نمیشه.چون یه کسی که می خواد کنسول بازی بخره نمیاد منتظر اما و اگر اینده بشه جلوش رو میبینه!وقتی می فهمه که پشتیبانی نینتندو زمین تا اسمون از نظر بازی با سونی فاصله داره در مبحث کنسول های دستی مغز خر نخورده بیاد بره ویتایی رو بخره که اینش اما و اگر هست!
راستی یه مسئله ی دیگه.casttlevania lords of shadows - mirrors of fate مگه اصلا عرضه شده؟جای سواله برای من اگر عرضه شده بگو تا برم بخرمشlol!

راستی ! اینم بگم لانچ تایتل های ویتا خیلی بازیای عالی بودن! شاید متای بالایی نداشتن ولی از همه نظر فوق العاده بودن! کافیه انچارتد گلدن ابیس رو بازی کرده باشید ( UNIT 13 - GR - LBP و ... )

از چه نظر فوق العاده؟از نظر یه فن سونی؟ببخشید من میرم متا یا امتیاز یک بازی رو میبینم که چهارتا منتقد درست حسابی بازی رو نقد کردن بعد به ارزش بازی پی می برم.فنای سونی به اکثریت غریب به اتفاق بازی های این شرکت نمره ی کامل 10/10 رو میدن(حالا 10 نه ولی زیر 9 نمی دن.حالا می خواد اون بازی اشغال باشه!میخواد مثل uncharted 2 یک بازی عالی و منحصر به فرد باشه.این مسئله برای طرفدارای نینتندو و مایکروسافت هم صادقه.مگر اینکه طرف واقعا منصف باشه و یا از جرگه ی منتقدا باشه.مثل خودم یکیشون به عنوان منتقد سایت بازیرایانه و البته مصی :D).فوق العاده بودن باید یه معیاری داشته باشه.نمره یا فروش یا موفقیت خاصی کسب کردن یا خلاقیت در بازی وقتی هیچ کدوم نیست چطور به یک بازی میگید فوق العاده؟

حالا یه MGS ـی GTA ـی یا GT ـی براش بیاد فروشش بالا میره

یک شرکت 3rd party مغز خر خرده روی کنسولی سرمایه گذاری کنه که بازگشت بودجش مطمئنا سر اون کنسول غیر ممکن هست؟مگر اینکه بخواد عین black ops براش یه اشغال بسازه که در این صورت فرقی در فروش کنسول ایجاد نمیشه.حالا mgs می خواد باشه یا gta یا هر بازی دیگه ای.شرکت های ثالث با این اوضاع اقتصادی به هیچ وجه ریسکی نمی کنن که احتمال موفقیتش نزدیک به صفر درصده!

سودی که سونی از 70 میلیون psp کرده مطمئنا بیشتر از اون ds هست چه از لحاظ قیمت سخت افزار و هم قیمت بازی ....

از کجا در اوردی اینو بعد اون وقت؟حتی اگر ما کل قیمت psp رو 200 دلار در نظر بگیریم و کل سودش هم همین مقدار بازم 152.3 میلیون dc 100 دلاری بالغ بر 2-3 میلیارد دلار برای نینتندو سود بیشتر در پی داشته.حالا بماند که psp توی 1-2 سال اولش بخاطر سخت افزارش ضرر هم می داد که Ds اصلا این مشکل رو نداشت.اصلا ds پرفروش ترین و بزرگترین کنسول تاریخه(بله دقیقا درسته.152.3 میلیون که واقعا رقم بالایی محسوب میشه تازه در 8 سال!!!!).از نظر سود اوری هم فکر نمی کنم کنسولی به ds رسیده باشه کلا.هرچقدر قیمت کنسول بالاتر باشه این به معنای سوداوری بیشتر نیست.بالابودن قیمت کنسول دو دلیل می تونه داشته باشه : 1.سخت افزار قویش که شرکت برای کم کردن ضرر های اولیه مجبوره کنسول رو گرون بده.2.سخت افزار متوسط و متعادل که شرکت برای سود بیشتر کنسولش رو گرون میده.هر وقت سونی یک کنسول داده گفته اولش دارم یکم ضرر می کنم(مثل همین ویتا یا psp) این یعنی کنسول مثلا 240 دلار قیمت داره نه تنها برای سونی پولی نداشته بلکه براش ضرر رو هم در پی داشته.ولی بر عکس از اونور مثل ds.درسته کنسول 150 دلار اوایل قیمت داشت حالا چون ارزون تره یعنی سود کمتری داره؟نه خیر!چون با اینکه 150 دلار قیمت گذاری شده ولی بازم از این 150 دلار سود عملیاتی به دست نینتندو میرسه.

الان وقتی یه کنسول با گرافیک پیکسلی و ضعیف ترین سخت افزار تاریخ رو میاد با کنسول دستی که گرافیکش با کنسول های خانگی برابری میکنه و بازی سازی براش چه از لحاظ زحمت و هزینه هیچ فرقی نداره ... مقایسه میکنید ... اخه چی میشه به این جماعت جواب داد .... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

جواب خاصی نمیشه داد و اصلا نمیشه با شما بحث کرد.انشالله 2-3 سال دیگه از خواب غفلت بیدار میشی.زمانی که به جای 10 درصد کاهش سهام سونی یه 30-40 درصد کاهش یافت و مجبور شد سهم هاش رو برای زنده موندن ترکیب کنه باهم و باقیش رو فکر کنم همه می دونیم , اون موقع پی می بری.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی یه مسئله ی دیگه.casttlevania lords of shadows - mirrors of fate مگه اصلا عرضه شده؟جای سواله برای من اگر عرضه شده بگو تا برم بخرمشlol!
کسل هنوز نیومده من منظور این بود که ساپورت بازیای 3دی اس خوبه
مثل خودم یکیشون به عنوان منتقد سایت بازیرایانه و البته مصی
:) بنده به هیچکودوم از بازیای 3 به جز انچارتد 2 و 3 امتیاز کاملو نمیدم :) صد البته بنده مجلات بازیرایانه رو مطالعه میکنم :) ( فقط شما کودومشونید :D )
خیر کنسول گرافیک نیست
شما حرف بنده رو متوجه نشدی.من میگم , 360 هفت سال پیش اومده ولی ازش نهایت استفاده رو میکنن و بهترین عنوان گرافیکیو میدن! ( خدای اویل 3دی اسم حرف نداره ! هندونه زیر بغل نمیذارم ولی جدی میگم!)
پس برای ویتتا هم میتونن در برابر مثلا( مثلا " البته اگه باز مسخره نکنی :) ) یه گوشی فوق خفن که از ابر کامپیوتر جهانم قوی تره یه بازی گرافیکی توپ بسازن :)
شما میگی اینجوری؟من یه مقدار منظور این قسمتو بد رسوندم. ببین رو کنسول یه چیزی مثل u3 و h4 و gt و فلان و فلان تقریبا تک ـن ! حالا من کاری ندارم شما کرایسیسو رو اخرین تنظیمات بازی میکنی! چون حرف من چیز دیگه ایه! شما 2005 ـو با 2012 مقایسه بکن ( از نظر گرافیکی ).منم میگم ویتا 2 سال دیگه یه بازیی براش میاد که بهتر از امسالشه!( این مورد برای 3دی اس هم صدق میکنه )

اینو از الان روشن کنم :
بنده نه خودمو نه شما ها رو ( دور از جون ) احمق فرض میکنم ! پس نمیتونم سر خودم شیره بمالم ! تحلیل گرم نیستم ! سعی میکنم حرفامم با دلیل بیان کنم.اگه چیزی بگید که من قانع بشم صد در صد قبول میکنم !
من فن 3 - ویتا - 360 و pc ـم. ( اینم گفتم که بعدا حرف در نیاد )
نکته 2 : بنده گرافیک پسندم ! کاریم ندارم گیمپلی یه بازی اگه در حد هاردکورترین بازی جهان باشه ولی دوربینش ایزومتریک باشه و گرافیکش 2 بعدی اصلا سمتش نمیرم ! ( به جز بعضی موارد )

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
( فقط شما کودومشونید :biggrin1: )

مجلش که نه وب سایتش هر چند به زودی یه مجله ی الکترونیکی قراره احداث بشه با حضور بعضی از تحریریه های مجله و تحریریه های سایت که انشالله اونجا بیشتر اشنا میشین:D

اینو از الان روشن کنم :
بنده نه خودمو نه شما ها رو ( دور از جون ) احمق فرض میکنم ! پس نمیتونم سر خودم شیره بمالم ! تحلیل گرم نیستم ! سعی میکنم حرفامم با دلیل بیان کنم.اگه چیزی بگید که من قانع بشم صد در صد قبول میکنم !
من فن 3 - ویتا - 360 و pc ـم. ( اینم گفتم که بعدا حرف در نیاد )
نکته 2 : بنده گرافیک پسندم ! کاریم ندارم گیمپلی یه بازی اگه در حد هاردکورترین بازی جهان باشه ولی دوربینش ایزومتریک باشه و گرافیکش 2 بعدی اصلا سمتش نمیرم ! ( به جز بعضی موارد )

اینو تو پست اولت می گفتی من اصلا بحث امار فروش رو وسط نمی کشیدم چون جایی که سلیقه هست نام بردن از امار فروش و امتیاز خطاست(اینو امیر حسین بنازاده گفته بیشتر:D) .سلیقه ی شما گرافیکه بنابرین یه بازی مثل انچارتد حتی اگر از نظر گیم پلی نصف 3dland نباشه شما ترجیحش میدی.حالا من بخوام تا پس فردا ردیف کنم امار فروش رو.ولی در مورد اینکه در اینده موفق میشه یا نه به احتمال 99 درصد من یکی می گم نه.دلیلشم مشخصه.چون سونی هیچ تحرکی برای پشتیبانی ازش نشون نمی ده.یه God of war یا gt معرفی نمی کنه براش که هر کدوم از این بازی ها (توی این نسل) پرفروش ترین های ps3 بودن و روی psp هم از باقی بازی های first party بیشتر فروختن.killzone خوب هست ولی از نظر فروش و بالا بردن احتمال موفقیت vita اصلا با دو عنوان قبلی مقایسه نمی شه.حساب کن فروش god of war 3 به تنهایی از فروش دو تا کیلزون بیشتره(یا فکر کنم برابرن).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر