سونی: دادن دوربین اجباری حرکتی بر ضد مصرف کننده است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,004
نام
فرهاد
icon_xl.jpg

درود.

آقای Fergal Gara رییس PlayStation UK دز مصاحبه خود عنوان کرد که تصمیم به نداشتن PS4 بدون دوربین کاملا مبتنی بر انتخاب مصرف کننده است وی در ادامه نیز تیر پیکان خود را سوی ماکروسافت گرفت و گفت "دادن دوربین زوری در یک باندل به مشتریان یه حرکت ضد مصرف کننده به شمار می‌آید." وی که رقیب خود یعنی X1 را هدف گرفته بود در ادامه سخنانش افزود:

"وقتی انتخابی صورت می‌گیرد و من می‌دانم که درست است به آن منظور است که دادن یک باندل حاوی دوربین در خلاف انتخاب مصرف کننده می‌باشد. این حرکت به گیمرها حق انتخاب نمی‌دهد، لذا معقول‎ترین چیزی که می‌توان به عنوان برند gamer friendly انجام داد این است که به آن‌ها حق انتخاب بدهیم. از همین رو بسیار خرسندم که توانستیم این کار را انجام دهیم."

GAF

M

!_Meshki_!

شرکتی که نسل قبل شکست خورده و کلی ضرر کردن نمیاد نوآوری انجام بده..

کل شرکت سونی چه در قسمت موبایل چه در قسمت TV یا کنسول چند سالی هست که دارن ضرر میدن و مجبور شدن ساختمون هاشون رو بفروشن به خاطر همین هم ریسک خیلی بزرگی هست براشون که بیان روی یک نو آوری تازه کار کنن و کلی هزینه انجام بدن فعلا سونی هدفش فقط این هست ضررها رو کمتر کنه
ولی از اون ور شرکت بزرگی مثل ماکروسافت طی یک ماه گذشته با باز خرید سهامش 12 میلیارد دلار سود کرده و خیلی راحت شرکت نوکیا رو می خره و قطعا روی قسمتهای مثل سیستم ابری و کینکت سرمایه گذاری میکنه تا تجربه بهتری رو به مشتری ها ارئه بده

ساختمون هاشون رو بفروشن
ساختمون هاشون
98217563306397661429.gif

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,256
نام
حامد
براي من يك سوال پيش اومده كه واقعا فكرم رو به خودش مشغول كرده؟

يك شركتي كه داره تلاش ميكنه به طرق مختلف يك راه روش جديد و ايده ي نويي رو به دنياي گيمينگ وارد كنه بيشتر به فكر گيمر گيمرجماعت هستش يا يك شركتي كه كارش فقط جمع كردن يك سري قطعات سخت افزاري كنار هم تحت عنوان كنسول هستش؟

به جون خودم سوني هيچ كار به خصوصي نسبت به مايكرو انجام نداده.اين ديگه جدا خيلي واضحه.سوني همون كنسول قبلي رو به لحاظ سخت افزاري ارتقا داده.درواقع اين تلاش مايكرو هست كه جاي تقدير داره.

من فكر نكنم ساختن يك كنسول ساده بدون كينكت با قيمت پايين تر براي مايكرو سخت تر از ساخت كنسول فعلي باشه.يعني ما داريم دقيقا شركتي رو اينجا مورد انتقاد قرار ميديم كه داره يك چيز جديد تري رو ارائه ميده(حداقل داره تلاش ميكنه)

چيزي كه سوني هيچ وقت توي اين صنعت نداشته شجاعت براي انجام يك كار جديد بوده.از زمان PS1 اين سگا و نينتندو و مايكرو بودن كه تلاش كردن نوآوري هايي وارد اين صنعت بكنن.چيزي كه سوني توش خوب بوده ساخت يك مجموعه سخت افزاري قدرتمند و با دوام بوده.جدا يك لحظه فكر كنيد ببيند PS4 چه فرقي نسبت به PS1 داشته به جز اينكه سخت افزارش قدرتمند تر شده.

يعني به نظر بهتره دست از اينهمه قر زدن برداريم و بذاريم حداقل دو شركت ديگه يك سري نوآوري هايي رو وارد اين صنعت بكنن و سوني هم همون كنسول قبلي خودش رو ارتقا سخت افزاري بده.

خدا به داد بازی هایی برسه که این طرز تفکر نقدش میکنه :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چی شد یهو خودتونو برنده اعلام کردین؟ طبیعیست که لایو و کینکت نو آورین حالا هرچی میخواین بگین واقعیت رو هیچگاه نمیشه تغییر داد...

مهندس من اصلا مگه شما رو quote کردم اومدی داری جواب میدی؟! بعد هم بر عکس اکثر کسانی که جو گیر شدن من اصلا واسم فن بازی مهم نیست، هر کی کنسولش خوب بود میرم با کله میخرم کاری به چیز دیگه ندارم من رو با فن ها مقایسه نکن. فقط من واسم مهمه که کسی تو بحث رو هوا حرف نزنه از خودش حرف در نیاره.

- - -ویرایش - - -

کلا به جز عکس های شرو ور جوردیگه ای بلد نیستی پست بدی نه؟ یه عکس هم سریع سرچ بزن تو جواب من بزن خفت پستت باشه؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,431
نام
ماکان
ولی از اون ور شرکت بزرگی مثل ماکروسافت

از اون طرف رو نمیدونم اما از این طرف Xbox انقدر ضرر رو دست مایکروسافت گذاشته که سهام دارهاش بارها به طور جدی بحث انحلال بخش Xbox رو مطرح کردن.

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
از اون طرف رو نمیدونم اما از این طرف Xbox انقدر ضرر رو دست مایکروسافت گذاشته که سهام دارهاش بارها به طور جدی بحث انحلال بخش Xbox رو مطرح کردن.

میگم این شرکت فلاکت زده ی مایکروسافت،نوکیا رو مثل یدونه بستنی قیفی خرید.سونی چی میتونه بخره؟GLX(کمپانی گوشی های هوشمند ایرانی:d) رو فکر کنم بتونه بخره!درسته آقای روشن فکر؟:>

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,217
نام
محمد امین

فقط بخش لایو حدود 1.000.000.000 دلار سود سالانه داره =))

از اون طرف هم ملاحضه بفرما ماشالله هر سال کلی می ترکونه

Interbrand – Best Global Brands 2013 - Sony

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
هرچی فکر میکنم نمیفهمم چش شد که سونی یهو مشتری مدار شد.
سونی ای که ps3 رو با اون قیمت فضایی عرضه کرده الان مشتری مدار شده و واسه نشون دادن حسن نیتش تصمیم داره ماکرو سافت رو مسخره کنه.
سونی فکر کرده هنوز سال 2000 هست که هرچی میخواست همون بود.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,651
نام
امین
ما سونی فن ها هم امیدواریم این کینکت 2 بتونه بترکونه و ما هم کف بر شیم و بریم بخریمش البته اگه بازیهای جز بازیهای نرمشی و کششی و 6.8 واسش اومد.
ولی ولی ... چه حالی میده این حرکت :
196367385c5b016a1.png

یعنی عاشق این خاموش و رو شن کردنشم .. وای به حال یکی از رفقام که وان بگیره ;)
1963c6e8babc4fb32.gif

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اینارو به سهام دارا بگید که اسیو بالمر رو اخراج کردن!:D
بله بله سهام دارا بیل گیتس رو هم اخراج کردن , شما هم جزو اون سهام دارا بودی ؟! :> برادر من هر چیزی رو توی سایت نارنجی و آبی و ... میخونی باور نکن ! الان مایکروسافت توی بهترین شرایط ممکن قرار داره یه دلیل بیار که بخوان بالمر رو اخراج کنن ! چیزی که مشخصه اینه که سود دهی Xbox برای مایکروسافت اینقدری بوده که بخوان چندصد میلیون دلار فقط صرف طراحی دسته ی جدید کنسول بکنن ! برام جالبه رییس کمپانی که به تازگی Nokia رو خریده, توی بازارهای جدیدی مثل تبلت وارد شده و هرروز داره قلمروش رو وسیعتر میکنه به چه دلیل اخراج بشه ! خودش تشخیص داد باید بره همونجور که گیتس خواست بره ! ضمنا شما اگه بالمر یا مایکروسافت رو نمیشناسی بهتره یه سر به مراسم خداحافظی بالمر بزنی توی Utube ببینی چه خبره ! حساب مایکروسافت از تمام کمپانیا جداست, به شدت دنبال پولن اما از طریق راه درست بدستش میارن و بالمر اگه توی این زمینه موفقتر از بیل گیتس نبود, ضعیفترم عمل نکرد ! بالمر هم مثل هرکس دیگه ای یه روزی باید میرفت , چیزی که مهمه اینه که توی این ۱۲-۱۳ سال به این وعده ی مایکروسافت عمل کرد : Put People First

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
فقط بخش لایو حدود 1.000.000.000 دلار سود سالانه داره =))

از اون طرف هم ملاحضه بفرما ماشالله هر سال کلی می ترکونه

Interbrand – Best Global Brands 2013 - Sony
خب 1b دلار برای شرکتی مولتی بیلیونی عدد کمیه و در خورش نیست:d اما مثلا برای یه شرکتی که 10 قدم از سامسونگ و دوستان در زمینه ی سخت افزار عقبه خوبه:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
فکر کنم ایشون یادشون رفته دارن راجع به کی حرف میزنن! سونی توی هر چیزی ضعیف باشه ( که نیست ) توی صنعت ویدیو گیم سمبل موفقیته! اون موقع بیاد بازیه پر باگ که دقیقا هم نمیدونم منظورش چیه بده دست مشتری! کلا جواب بعضیارو نباید داد شاید خودشون از رو برن!

ببین من خودم از برند سونی خیلی خوشم میاد و همه ی کنسول هاش منهای psx رو داشتم اما جان من این سمبل رو از کجا اوردی دقیقا ؟
سونی توی ps1 و ps2 تونست بهترین باشه و فروش خوبی بکنه اما توی 2 کنسول از لحاظ فروش شکست نسبی خورده و یک کنسول شکست مفتضحانه
ps3 و psp نسبت به DS و Wii فروش کمتری داشتن و ps vita که کلا تا الان بد عمل کرده PSX هم که اصلا معلوم نبود با خودش چند چنده و یک شکست بد برای این شرکته
میشه بپرسم با این رزومه چجوری سمبل موفقیت هستند ؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
بارها ؟! شما منبع معتبری واسه این جمله داری ؟! یا منبعت اون چرت پرت هایی که سایت هایی میگن که منبعشون نا کجا اباده و ابتکار عملشون از همین سونی فنها ؟!

بعد ببین این جمله ای که میگی با عقلت جور در میاد ؟ سونی با این حال روز حتما کنسولش خیلی سود ده هست و میخواد دستش نگه داره ولی مایکرو با این همه پول کنسولی که مییلیارد دلاری هزینه میکنه در وضعیتی مونده سهامش را بفروشه ؟! لول ! حداقل مایکرو از لحاظ لایو خیلی خیلی مشخصه که کلا کنسولش خیلی پُر سوده تره این وسط نسبت به سونی ! بعد ماکان خودت را بیشتر از این مشکل ساز نکن سونی در حد و اندازه این نیست که بتونه در حد مایکرو....... خرج کنه و ریسک کنه ! FACT ! سونی بره ساختمون را بفروشه شاید ورشکست نشه و بتونه کنترل مالی کنه :lol: ترول نبود حقیقت بود .این چطور شرکتیه که داره به این حال روز میمونه ؟

وای چه روزگاری داشتیم سونی سونی سونی ! سونی واکمن وای چه روزگاری بود اسم واکمن ! اپل رسما زیر خاکش کرد یکی از قطب های سونی که الان فقط اسمش مونده ! اون از SONY TV بره با سامسونگ مبارزه کنه و با فجاحت ضرر بده با دیگران شراکت کنه شاید ورشکست نشه ! از لحاظ کیفی هم که انتخابات چند سال سایتهای معتبر مثل CNET را دیدیم .
اون از سونی میوزیک خفن که نره البوم های فیک مایکل جکسون را دست مردم بده و گوش بدند و گندش در بیاد و البوم ها تو دستش بمونه باد کنه ابروش بره ! و بعد با پُررویی کامل به چند نفری رشوه بده که بگن این صدای خود مایکله لول ! ولی نمیدونه که طرفداراش خیلی کار درست و مافیا تر از خود سونی تشریف دارند ! کلا این سونی خیلی حلال زادست :bighug: خود مایکل مرحوم هم وقتی زنده بود مثل سگ پشیمون بود که تو نشر البومهاش با سونی قرار داد بسته بود !
وااوووووووو سونی و کنسولش مونده ؟ ;;) سونی سونی سونی ! این چیزی که تو این مملکت اسم سونی که میاد عشقه :x

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
یعنی عاشق این خاموش و رو شن کردنشم .. وای به حال یکی از رفقام که وان بگیره
;)
دوست نداشتم نا امیدت کنم ولی وان صدای افراد رو تشخیص میده و فقط همونی که یوزرش لاگینه میتونه خاموش کنه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر