سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
کبیر این داره میگه تنها کسایی که می تونن هیلو کیلر رو بسازن آدمای 343 هستن ( که در واقع بانجی واقعی همینان که از بانجی اومدن 343 رو ساختن) ! این خود ترولیا رو نکن بابا! :D =)) دوستان سونی فن اینو در نظر بگیرین که الان که دارین عکس متای هیلو رو میذارین به عنوان بهترین شوتر تاریخ ( خود ترولی در حد بنز!:D) ، باید بدونین این بانجی ای که سونی خریده اونی نیست که هیلو رو ساخته ( اون آدما الان جای دیگه هستن :D! ) این بانجی کلا فلسفش آنلاین محور هست و هیچ اهمیتی به سینگل پلیر نمی ده! البته یه مسئله ای که از دیشب ذهنم رو مشغول کرده اینه که مشخص نیست الان سونی اینو خریده یا نه! یعنی اینکه تا حالا ندیده بودم یکی بیاد یه استدیو رو بخره بعد استدیو به صورت رسمی اعلام کنه که کاملا مستقله ! پابلیش هم با خودشه ! بازی هاش هم مولتی هست! :D الان سوال پیش میاد که سونی 3.6 میلیارد دلار پول داده چی خریده پس؟! :D با این وضعیت اگه فردا بانجی بیاد بگه قراردادمون اینجوریه که پول پابلیش هم مال خودمونه رایان هم به تخم چشممامون هست من تعجب نمی کنم! :D

آخرین ویرایش:

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,571
نام
محمد
این بحث ها رو وارد توئیتر و … نکنیدا. به گوش نادلا و اسپنسر برسه آش و با جاش میخرن :D
این take two رو بخره مایکروسافت بخندیم یکم :D

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,772
من دیدم بعضی دوستان سونی فن نمره متای هیلو رو گذاشتن. خاستم بگم که من تقریبن کل نت رو زیر و رو کردم و خبرگزاری های مهم رو هم بررسی کردم، جایی ننوشته بود که امتیازات و حق نشر هیلو با این خرید به سونی منتقل شده!
مگه هیلو برای مایکروسافت نبود؟ اکثر خالقین اصلیش هم که الان تو 343 هستن... حالا اگر منبعی دارید بگید ماهم بدونیم داستان چیه.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
من دیدم بعضی دوستان سونی فن نمره متای هیلو رو گذاشتن. خاستم بگم که من تقریبن کل نت رو زیر و رو کردم و خبرگزاری های مهم رو هم بررسی کردم، جایی ننوشته بود که امتیازات و حق نشر هیلو با این خرید به سونی منتقل شده!
مگه هیلو برای مایکروسافت نبود؟ اکثر خالقین اصلیش هم که الان تو 343 هستن... حالا اگر منبعی دارید بگید ماهم بدونیم داستان چیه.
اون دوستان تو غار بودن و هنوز سال 2010 ه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
استودیوهایی که سونی اخیرا خریده و توسط اونا صاحب چه آی پی های شاخصی شده:

Housmarque
۷۰ نفر
IP شاخص: هیچی (رزوگان و ریترنال از قبل برای سونی بودن)

Bluepoint Games
۷۰ نفر
IP شاخص: هیچی (تخصص ریمیک و ریمستر)

Firesprite
۲۶۵ نفر
IP شاخص: هیچی

Nixxes Software
۵۰ نفر
IP شاخص: هیچی (تخصص پورت روی PC)

Valkyrie Entertainment
IP شاخص: هیچی (استودیو ساپورت)

Bungie
۱۱۰۰ نفر
IP شاخص: Destiny و Marathon

مجموع: ۱۶۰۰-۱۷۰۰ نفر

------------------------------------

و حالا مایکروسافت:

Zenimax Media
۲۲۰۰ نفر
IP های شاخص:

Elder Scrolls
Fallout
Doom
Wolfenstein
Prey
Quake
Dishonored
Deathloop
The Evil Within

Activision/Blizzard
۹۶۰۰ نفر
IP های شاخص:
Warcraft
Starcraft
Diablo
Call of Duty
Crash Bandicoot
Candy Crush
Guitar Hero
DJ Hero
Hearthstone
Gun
Overwatch
Singularity
Spyro the Dragon
Tony Hawk's Pro Skater
Blur
King's Quest
Pitfall
True Crime
The Lost Vikings
Empire Earth
مجموع: نزدیک ۱۲۰۰۰ نفر

خوشحالی کنید، ولی دیگه دور برندارید که خندمون میگیره:D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
ای بابا چی شد؟ تا الان عکس متای هیلو میذاشتید که :lol:
--------------

بخاطر همین آرزو داشتی سونی بخرتش؟ :-/ :lol:

View attachment 242560
سونی تک تک استودیو های بتزدا زنده می کرد 8->
برای استودیو های بتزدا در رقابت با cod و سایر بازی بازی ها مولتی پلیر مایکروسافت / ea ارزوی موفقیت می کنیم 8->:))

کبیر این داره میگه تنها کسایی که می تونن هیلو کیلر رو بسازن آدمای 343 هستن ( که در واقع بانجی واقعی همینان که از بانجی اومدن 343 رو ساختن) ! این خود ترولیا رو نکن بابا! :D =)) دوستان سونی فن اینو در نظر بگیرین که الان که دارین عکس متای هیلو رو میذارین به عنوان بهترین شوتر تاریخ ( خود ترولی در حد بنز!:D) ، باید بدونین این بانجی ای که سونی خریده اونی نیست که هیلو رو ساخته ( اون آدما الان جای دیگه هستن :D! ) این بانجی کلا فلسفش آنلاین محور هست و هیچ اهمیتی به سینگل پلیر نمی ده! البته یه مسئله ای که از دیشب ذهنم رو مشغول کرده اینه که مشخص نیست الان سونی اینو خریده یا نه! یعنی اینکه تا حالا ندیده بودم یکی بیاد یه استدیو رو بخره بعد استدیو به صورت رسمی اعلام کنه که کاملا مستقله ! پابلیش هم با خودشه ! بازی هاش هم مولتی هست! :D الان سوال پیش میاد که سونی 3.6 میلیارد دلار پول داده چی خریده پس؟! :D با این وضعیت اگه فردا بانجی بیاد بگه قراردادمون اینجوریه که پول پابلیش هم مال خودمونه رایان هم به تخم چشممامون هست من تعجب نمی کنم! :D
سونی مثل عمو فیل بازنده نیست که 100 میلیارد از پول ددی هزینه کرده , نصف صنعت گیم خریده باز هم در رتبه سوم دست و پا می زنه =))=))=))
سونی مارکت لیدر و ممکن سر هر خرید بهش گیر بدن
1643733744318.png

• Like
Reactions: m.a.t and Bellic

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
خدا کنه ایپی هایی رو بخرن که احتمالا، دیگه قرار نیست ساخته بشه مثل مکس پین، دوک ناکم، من هانت و .......
متال ، سایلنت هیل و ..........
spec ops و ........
ایپی زیاده واقعا برا خرید
در مورد عنوان آینده باجی ، به نظر میاد همونی هست که تاریخ 2025 خورده و براش netease صد میلیون داده.
Destiny 3 Not Coming Until at Least 2024
چون دستینی 3 پیش بینی میشه تو بهترین حالت 2024 باشه که با توجه به صحبتهای بنتون که بعد witch queen و lightfall بازم میخوان dlc بدن، احتمال 2026 به بعد رو میدن.

2022-02-01_20-42-00.jpg

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
ولی انصافا سونی دست رو خوب جایی گذاشت:D 40 صفحه گذشت بعد این همه ترول و میم و حتا لیست کردن تعداد نفرات استدیوها هنوز هضم نشده داستان:D یعنی من هیچ وقت فکر نمیکردم روزی شاهد باشم یه نفر داره تعداد اعضای استدیوها رو جمع و تفریق میکنه تا به خودش بقبولونه خرید بانجی و خالق Halo توسط سونی اتفاق بدی نیست و همه چیز اوکیه:D (خدا اون اینسایدری رو لعنت کنه که بهشون امید داد بانجی داره برمیگرده به خانواده اکس باکس) برداشت من اینه که این پست ها برای فن های رقیب نیست، بیشتر محض تسلا روح و روان شخصی خود فن های شش آتشه اسپنسره که احساس میکنن بهشون خیانت شده:D

من پیش بینی میکنم تا 10 صفحه بعد دوباره میرسیم به بحث حساب های بانکی و اینکه مایکروسافت خیلی پولداره ولی سونی فقیر و گداست. تا 20 صفحه بعد حتما و قطعا به TLoU2 رسیدیم و ND یه پای ماجراست، شاید حتا دوباره بحث گل گرفتن در استدیو مطرح بشه، و از 30 صفحه بعد هم که مرحله آخر تصوف و استغناست به شعبه دوم Vs خوش آمد گفته و شاهد در هم تنیده شدن فضا و زمان و برهم کنشی احتمالات کوآنتومی خواهیم بود که نتیجه اش بروز افکار متاخری نظیر قایق سواری بی هدف، سینما زدگی و نقد اکشن ادونچرهای خطی اسکریپت شده است.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ولی انصافا سونی دست رو خوب جایی گذاشت:D 40 صفحه گذشت بعد این همه ترول و میم و حتا لیست کردن تعداد نفرات استدیوها هنوز هضم نشده داستان:D یعنی من هیچ وقت فکر نمیکردم روزی شاهد باشم یه نفر داره تعداد اعضای استدیوها رو جمع و تفریق میکنه تا به خودش بقبولونه خرید بانجی و خالق Halo توسط سونی اتفاق بدی نیست و همه چیز اوکیه:D (خدا اون اینسایدری رو لعنت کنه که بهشون امید داد بانجی داره برمیگرده به خانواده اکس باکس) برداشت من اینه که این پست ها برای فن های رقیب نیست، بیشتر محض تسلا روح و روان شخصی خود فن های شش آتشه اسپنسره که احساس میکنن بهشون خیانت شده:D

من پیش بینی میکنم تا 10 صفحه بعد دوباره میرسیم به بحث حساب های بانکی و اینکه مایکروسافت خیلی پولداره ولی سونی فقیر و گداست. تا 20 صفحه بعد حتما و قطعا به TLoU2 رسیدیم و ND یه پای ماجراست، شاید حتا دوباره بحث گل گرفتن در استدیو مطرح بشه، و از 30 صفحه بعد هم که مرحله آخر تصوف و استغناست به شعبه دوم Vs خوش آمد گفته و شاهد در هم تنیده شدن فضا و زمان و برهم کنشی احتمالات کوآنتومی خواهیم بود که نتیجه اش بروز افکار متاخری نظیر قایق سواری بی هدف، سینما زدگی و نقد اکشن ادونچرهای خطی اسکریپت شده است.
اقا ما دیروز مزاح کردیم نوشتیم سهام شستا بهتر سهام مایکروسافته😂 چه وضعیه تا سونی بانجی رو خرید سهام‌مایکروسافت منفی خورد :D
یکی از دوستان اینقدر داستانو جدی گرفته امروز رفته سراغ مارکت امریکا و دیده مایکروسافت سهامش سبزه اومده با افتخار اسکرین شات میذاره 😂
میخوام بهت بگم اینقدر ضربه سنگین بوده نمیدونن از کجا خوردن😂

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,772

من پیش بینی میکنم تا 10 صفحه بعد دوباره میرسیم به بحث حساب های بانکیو اینکه مایکروسافت خیلی پولداره ولی سونی فقیر و گداست. تا 20 صفحه بعد حتما و قطعا به TLoU2 رسیدیم و ND یه پای ماجراست، شاید حتا دوباره بحث گل گرفتن در استدیو مطرح بشه، و از 30 صفحه بعد هم که مرحله آخر تصوف و استغناست به شعبه دوم Vs خوش آمد گفته و شاهد در هم تنیده شدن فضا و زمان و برهم کنشی احتمالات کوآنتومی خواهیم بود که نتیجه اش بروز افکار متاخری نظیر قایق سواری بی هدف، سینما زدگی و نقد اکشن ادونچرهای خطی اسکریپت شده است.
داری با دشمن فرضی میجنگی بزرگوار.
هیچ چیزی از ایکس باکس فن کم نشده و از اونطرف هم هیچ چیزی به سونی فن اضافه نشده. مگر اینکه امیدوار باشید با درآمد بانجی، سونی بتونه بازیهای بیشتری بسازه.

ما عادتمون اینه که بعد از خریدهای مایکروسافت میریم لیست عناوین استودیو/ناشر خریداری شده رو میبینم تا بفهمیم چندتا بازی دیگه قراره به لیست گیم پس اضافه بشه یا کدوم ip ها شانس زنده شدن دارن و این خوشحالمون میکنه!
شما مثل اینکه خبر نداری ولی بانجی بیش از 11 سال پیش آخرین هیلو رو ساخته و از اون سال تا الان خیلی از خالقینش به سمت مایکروسافت برگشتن یا در استودیوهای دیگه مشغول کارن.

شما خودتون دلیلی برای خوشحالی پیدا نمیکنید دنبال اینید که تلقین کنید این طرف همه ناراحت هستند.:))

باشه ما ناراحتیم. اصن من الان خودم میرم پیرهن مشکی میپوشم و زانوی غم بقل میکنم. ولی شما هم قول بده یه آهنگ بندری بزاری و تا خود صبح به خاطر این خرید شکوهمند خوشحالی کنی و بر طبل شادانه بکوبی:D

مهد کودکه به خدا:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر