سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بازی که رو گیم پس میره رو کنسول رقیب 70 دلار بخری ؟ خوب اره اینم میشه چرا که نه

پ.ن : اره دادا کاملا راضی ام از تو چه پنهون الان داشتم GOD OF WAR با دسته ایکس باکس رو PC پلی میدادم خیلی چسبید :lol: دستشون درد نکنه پورتش عالیه . منتظر انچارتدم :lol:
https://s6.uupload.ir/files/1213_4b37.jpg

شماها که به مایکروسافت نزدیک تر هستید. بگید آخه این چه افتضاحی هست از پورت فورتزا هورایزن 5 روی PC؟ خدا تومن کارت گرافیک نخریدیم که یک بار اجرا نشه یک بار مشکل Bandwidth داشته باشه یک بار تکسچر ها روی Ultra در حد X1 باشه... نه dlss نه ray tracing ... زشته بخدا! پی سی که مال مایکروسافت بود، هوای هر دو پلتفرم رو داشت ... چرا پشتیبانیش ضعیفه آخه!؟ میگن بچه ها هیلو اینفینیت هم همینجوری یا بدتر؟ هست... ای بابا. سونی شرکت رقیب کارش تو پورت کردن بازی از مایکروسافتی که فقط به جامعه بازیبازان اکوسیستمش فکر میکنه شب و روز، بهتر عمل میکنه... دنیا برعکس شده!

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
من بیکار نیستم درباره کاربر های دیگه صحبت کنم
ولی اینکه چطوری فن های رقیب رو به اتیش میکشید و تریگر میکرد بهتره از رفقای ps فنت که از اون دوران گروه تلگرام داشتن بپرسی ......
به خودت استراحت بده حداقل بشین Xsxروشن کن 😂😂😂

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
wtf دقت نکردم به عنوان تاپیک! چه فشاری روی زننده تاپیک بوده!!!

چرا همه فن های معظم اله ایضا فن این دختره هم هستن؟:D هر روز یکی از ویدئوهاش رو میزارید. فکر کنم شبا خودتون میبینید خوباشو گلچین میکنید صبح بگید ما ببینیم.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
مدیرا VS رو بستن تا مشکل رو مثلا حل کنن ولی الان اکثر تاپیک ها شده VS
منو یاد تصمیم یه عده انداخت که اومدن و NEW CITY رو جمع کردن تا بلکه جوون ها به راه راست هدایت بشن اما در عمل ....بگذریم.

NVAHIDIA

👑PC GAMER👑
کاربر سایت
Jan 28, 2022
19
نام
VahiD
خوشحالم مزه انحصاری پلی استیشن رو چشیدی و خوشت اومده
آنچارتد رو هم بازی کن آشغال های ایکس باکسی که بازی کردی رو بشوره ببره
اره واقعا عالی بود مخصوصا با دسته ایکس باکس .خیلی خوشم اومد دل تو دلم نیست برم PS5 بخرم باورم نمیشه این همه جلال :Cheesygrin:
ایکس باکس که بازیهاش اشغاله مخصوصا فورزا5 حوصله سر بر . فقط سونی خوبه:*

• Like
Reactions: TEK ZXEN

NVAHIDIA

👑PC GAMER👑
کاربر سایت
Jan 28, 2022
19
نام
VahiD
شماها که به مایکروسافت نزدیک تر هستید. بگید آخه این چه افتضاحی هست از پورت فورتزا هورایزن 5 روی PC؟ خدا تومن کارت گرافیک نخریدیم که یک بار اجرا نشه یک بار مشکل Bandwidth داشته باشه یک بار تکسچر ها روی Ultra در حد X1 باشه... نه dlss نه ray tracing ... زشته بخدا! پی سی که مال مایکروسافت بود، هوای هر دو پلتفرم رو داشت ... چرا پشتیبانیش ضعیفه آخه!؟ میگن بچه ها هیلو اینفینیت هم همینجوری یا بدتر؟ هست... ای بابا. سونی شرکت رقیب کارش تو پورت کردن بازی از مایکروسافتی که فقط به جامعه بازیبازان اکوسیستمش فکر میکنه شب و روز، بهتر عمل میکنه... دنیا برعکس شده!
فورزا برا شما خوب اجرا نمیشه؟ حتما توصیه میکنم به اینجا سری بزنی مشکلتو مطرح کنی برطرف بشه https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-forza-horizon-5-نصب-و-مشکلات-گرافیکی-و.121335/
سر هورایزن نشون داد استاد پورتهای شاهکاره ازش ممنونیم .
سونی الان دیگه راحت یه 70 تا رو کنسولش میفروشه بعد یه سال یه 60 هم رو PC ماشالله راهشو یاد گرفته ولی فکر کنم یه قرن طول بکشه تریلیون دلاری بشه

• Like
Reactions: TEK ZXEN
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر