سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
شما ادعا می کنید من بپرسم :))

بازی f2p 8->
70 دلار که نیست
حتی گیم پس هم نیاز نیست :))
این بازی روی صرفا استیمه :))
تعداد پلیر های روزانه استیم حداقل 3 برابر xbox
شما یه امار معتبر بده من قبول می کنم
اره چه اشکال داره بری بپرسی؟! :D
ولی خوب متاسفانه بازی مردش امروز چون امارش از دستنی پایین تره تو ضعیفت ترین بازارش!=((
همین طور امارش تو چارت xbox که بالاتر مهم نیست. چون امار دقیق عمله خفه کن نمیده بهمون :((
مهم نیست یوزر اصلی این بازی کجان، مهم این که کوروش میگه این بازی مرده. پس مرده :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا انقدرم چیز تندی نگفتم که انقدر تریگر بشی 😂

که برای جواب جور کردن برچسب های خنده دار بزنی ، من فن بوی سونی هستم همیشه هم اینجا با افتخار جار زدم ۔۔۔ مثل بعضی ها مایکرو فن خجالتی نبودم

این چه ربطی ربطی به جیمبو داره😂😂😂😂 حداقل ۵۰ درصد سونی فن های فروم از جیمبو خوششون نمیاد ، فقط میگن چون نمیخوان اتو دست بیطرف هایی مثل شما بدن چیزی نمیگن 😂😂😂

متناقض اونه که یه نسل بیاد به بقیه توهین کنه و تز روش ن فکری بده و بگه ما اپر کلاس بازی سنتر هستیم ،

ولی در نهایت خودش با انحصاری شدن بازی های ناشر های ترد پارتی جشن عروسی اینجا راه بندازه 😂😂😂😂

من نمیگم همه بازی های f2p بدن 😂، میگم همه بازی ها f2p بشن اتفاق بدیه

به هر حال هر کسی با توانایی خودش میتونه برداشت متفاوتی از حرف های دیگران داشته باشه

۔۔۔۔۔۔۔۔

در نهایت حداقل ادمی نیستم که از خوشحالی و لذت بردن بقیه ناراحت بشم و از ناراحتیشون خوشحال

ضمن اینکه مثل شما نمیتونم هر چی به ذهنم رسید رو نثار بقیه کنم و ناظم فروم رفیقم نیست که بیاد لایکم کنه 😂، بابت همین پست اگرسیوی که برای من دادی من حداقل سه روز بن میشدم 😂😂😂😂

۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔
View attachment 242492
بله بله شما راست میگی. شما سوپرمن بودی اصن ما تا حالا در موردت اشتباه میکردیم:D
یعنی چند ماه دیگه ملت روی pc ، با دوال سنس ، مولتی انچارتد ۴ رو مجانی بازی میکنن؟؟؟؟
=)) =)) =))

خداییش خوشحالم یکی دو ماه قبل عرضه کنسول این خبرا که اون موقع شایعه بود رو جدی گرفتم و تسمه هایپم رو بریدم و این کنسول بی خاصیت تو پاچم نرفت...
.........

هر چند هنوز اکانت و بازی ها و سیو و تروفی هام گروگان جیم رایانه

حداقل مایکرو مرد و مردونه اومد رو pc، استورش رو کامل آورد و هر کی هر بازی روی استورش خریده بود با سیوش و اچیومنتش و همه چیزش روی pc هم موجود بود، و به قول خودم اکانت ملت رو گروگان نگرفت ... ملت راحت پلتفرمشون رو انتخاب میکردن...

الان دوستان میگن داری گل به خودی میزنی ،، ولی چرا باید از چیزی حمایت کنیم که هیچ سود و منفعتی برامون نداره،، رسما ما رو احمق فرض کرده ،، تصور میکنه فقط عرضه زودتر بازی هاش کافیه تا بریم کنسولش رو بخریم

به قول یه مثال معروف ،، خرجیش رو ما داریم میدیم ،، اما ......... iykwim

من هنوز برام سوال چرا یه سیو گنشین رو نمیتونم منتقل کنم روی گوشی یا حتی pc

چی از تو کم میشه :-@:-@:-@:-&
خب داشتی میگفتی:lol:

هر کی این 2تا جمله رو کله به کله هم بخونه و یاتاقان نزنه، میتونه به جرگه Avengerها بپیونده:
من فن بوی سونی هستم همیشه هم اینجا با افتخار جار زدم
رسما ما رو احمق فرض کرده ،، تصور میکنه فقط عرضه زودتر بازی هاش کافیه تا بریم کنسولش رو بخریم
در مورد دوست و رفیق بازی هم... اینا رو کسایی که یه مدیر سبز رنگ پشت سرشون وایساده و باعث شده بقیه ناظم ها و مدیرها استعفا بدن یا دیگه لاگین نکنن، نباید بگن:D

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
در مورد مولتی پلتفرم شدن بازیهای بانجی به عنوان سونی فن امیدوارم دستینی ۳ نه تنها مولتی پلتفرم بشه بلکه برای کنسول نینتندو و موبایل هم عرضه بشه.ماشالا فنهای پی سی و ایکس باکس عاشق چنین بازیهایی هستن و سونی میتونه با dlc ها و سیزن پس و لوت باکس و آیتمهای مختلف حسابی تیغشون بزنه و میلیاردها دلار سود کنه و توی عرض یکی دو سال به راحتی این پول خریدش رو دربیاره😁😁 هنوز که هنوزه دستینی ۲ اینهمه سودآوری و پلیر داره و از این به بعد همه ی اینا به جیب سونی میره چه برسه به دستینی ۳.این درآمد و سود هم به شدت به نفع من سونی فن هست و به گسترش تیمهای مختلف سونی و بودجه بیشتر بازی ها و خرید های دیگه منجر میشه و این یعنی شاهکارهای بیشتر.علاوه بر اینا خود بانجی هم میتونه fps های داستانی معرکه ای بسازه(مخصوصا با نظارت کیفی سونی) همون طور که بزرگ ترین ip تاریخ مایکروسافت رو خلق کرد😹😹
در مورد اون حرف بی طرف و ربطش به دث لوپ واقعا موضوع رو نمیگیره یا در برابر فهمیدنش مقاومت میکنه؟ سونی ماهی نخرید ماهی گیر خرید و با نظارت کیفی ای که داره میتونه ماهی های بیشتری هم داشته باشه.مثل بزرگ ترین ماهی تاریخ مایکروسافت که همین ماهی گیر گرفته😜😜
در مورد ارزش این معامله این مبلغ چندان عجیب نیست چون ارزش و پول سازی ip ها اول از همه مطرحه و خیلی از استدیو های بازیسازی موبایل هم ارزششون از بتزدا بیشتره.بتزدا به غیر از الدر و فالوت ip پول ساز زیادی نداره که پول چاپ کنن ولی بانحی با همین دستینی میلیارد ها دلار درمیاره

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
دوستان حق بدید، بر فرض مثال اگر فردا روز متوجه می شدید یکی از بهترین استودیوهای سونی که شاخ ترین بازی در یک سبک رو تحویلتون داده، توسط شرکت رقیب خریداری شده چه حالی می شدید! بانجی که نامش دیگه با هیلو گره خورده و تقریبا بحث های کنسول وارز از قدیم در اکثر مواقع و تا همین اواخر در تاپیک های ایکس باکس و VS، با محوریت بانجی بوده :Dبا توجه به ری اکشن ها اینطور برمیاد که سونی میخ رو جای درستی کوبیده :D

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
دیروز یک سری فکر کردن خبری شده :D
1643722251704.png 1643722302482.png
بازار به هیچ جاش گرفت خبر رو :D
هر دو شرکت روند هفته گذشته خودشون رو ادامه دادن :D

دوستان حق بدید، بر فرض مثال اگر فردا روز متوجه می شدید یکی از بهترین استودیوهای سونی که شاخ ترین بازی در یک سبک رو تحویلتون داده، توسط شرکت رقیب خریداری شده چه حالی می شدید! بانجی که نامش دیگه با هیلو گره خورده و تقریبا اکثر بحث های کنسول وارز از قدیم در اکثر مواقع و تا همین اواخر در تاپیک های ایکس باکس و VS، با محوریت بانجی بوده :Dبا توجه به ری اکشن ها اینطور برمیاد که سونی میخ رو جای درستی کوبیده :D
امیر باور کن مکامله های خیالی خیلی زیبایی برای خودت ترسیم کردی :D
بی شوخی من اشک ها ریختم برای بانجی، ولی 13 سال پیش :D الان فقط یک خاطره شیرینه، امیدوارم برای شما هم خاطره سازی کنه این قورباغه‌کش‌ساز سابق و بزرگ امروز :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بدتر از خرید بانجی واسه ماکروفنا حذف ایموجی شکلک و خنده بود که متاسفانه باعث شده این عزیزان نتونن از پتانسیل هاشون نهایت استفاده رو ببرن.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
فک کن (کابوس) یه روز اپل بیاد کنسول بزنه :
خود کنسول 3999 دلار
دسته 1399 دلار
سیم شارژ 499 دلار
دستمال 199 دلار
باتری دسته 399 دلار
هر بازی 99 دلار
دوربین استریم 999 دلار
سرویس اشتراک ماهی 89 دلار
تم 9 دلار
گ*وز اتصال به شق*یقه 2000 دلار
خب اپل انحصار طلب اتفاقا بیاد واسه اونا که کنسولشو میخرن به شدت لذت بخش
چون میتونن مطمعن باشن کنسولشون خاص و کلی انحصاری داره که هیچ جای دیگه نمیتونن تجربه کنن
پولشم داره کلی استدیو و ناشر بخره
اپل جوری رفتار میکنه که شما اگرم هر مبلغی رو پرداخت کنی برای محصولش بازم راضی باشی
چون از لحاظ کیفیت ساخت بی رقیب
به نظرم بدم نیست وارد بشه صنعت گیم وارد مرحله جدیدی میشه با ورودش
همونطوری که دنیای گوشی ها متحول شد و پیشرفت کرد با ورود اپل در بخش گیم هم میتونه همچین نقشی رو ایفا کنه

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
خرید خوبیه مخصوصا برای سونی که تو fps عملا صفره
ولی هرجور بخوای فکر کنی گرون خریدن بانجی دیگه بانجی دوران 360 نیست و اینکه بازی ها قرار نیست انحصاری باشه!! البته شاید بعدا نظرشون عوض بشه فعلا از ترس cod اینو گفتن :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
بدتر از خرید بانجی واسه ماکروفنا حذف ایموجی شکلک و خنده بود که متاسفانه باعث شده این عزیزان نتونن از پتانسیل هاشون نهایت استفاده رو ببرن.

تو این ۳۶ صفحه حق ترین کامنت بود :))
از فردا تاپیک انتقادات تظاهرات داریم :)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
آقا من با اینکه سونی فنم ولی خداوکیلی از دیشب هرجوره فکر میکنم و حساب کتاب میکنم میبینم سر سونی رو کلاه گذاشتن بخدا 🤣
کلاه برداریه خداوکیلی 3.6 میلیارد برای هیچی انگار پول داده ... اصلا دستنی خدای gaas و پول ، بازم قیمت پرته ...

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
در مورد مولتی پلتفرم شدن بازیهای بانجی به عنوان سونی فن امیدوارم دستینی ۳ نه تنها مولتی پلتفرم بشه بلکه برای کنسول نینتندو و موبایل هم عرضه بشه.ماشالا فنهای پی سی و ایکس باکس عاشق چنین بازیهایی هستن و سونی میتونه با dlc ها و سیزن پس و لوت باکس و آیتمهای مختلف حسابی تیغشون بزنه و میلیاردها دلار سود کنه و توی عرض یکی دو سال به راحتی این پول خریدش رو دربیاره😁😁 هنوز که هنوزه دستینی ۲ اینهمه سودآوری و پلیر داره و از این به بعد همه ی اینا به جیب سونی میره چه برسه به دستینی ۳.این درآمد و سود هم به شدت به نفع من سونی فن هست و به گسترش تیمهای مختلف سونی و بودجه بیشتر بازی ها و خرید های دیگه منجر میشه و این یعنی شاهکارهای بیشتر.علاوه بر اینا خود بانجی هم میتونه fps های داستانی معرکه ای بسازه(مخصوصا با نظارت کیفی سونی) همون طور که بزرگ ترین ip تاریخ مایکروسافت رو خلق کرد😹😹
در مورد اون حرف بی طرف و ربطش به دث لوپ واقعا موضوع رو نمیگیره یا در برابر فهمیدنش مقاومت میکنه؟ سونی ماهی نخرید ماهی گیر خرید و با نظارت کیفی ای که داره میتونه ماهی های بیشتری هم داشته باشه.مثل بزرگ ترین ماهی تاریخ مایکروسافت که همین ماهی گیر گرفته😜😜
در مورد ارزش این معامله این مبلغ چندان عجیب نیست چون ارزش و پول سازی ip ها اول از همه مطرحه و خیلی از استدیو های بازیسازی موبایل هم ارزششون از بتزدا بیشتره.بتزدا به غیر از الدر و فالوت ip پول ساز زیادی نداره که پول چاپ کنن ولی بانحی با همین دستینی میلیارد ها دلار درمیاره
دقیقا نکته همینه، خوبی بازی های gaas کلا همینه که بقیه پلتفرمها رو تیغ میزنی پول صرف توسعه انحصاری های خودت میشه

ضربه ای که بازیسنتر به این عزیزان زد حتی برای جیمبو هم قفله :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,571
نام
Mehrdad
آقا من با اینکه سونی فنم ولی خداوکیلی از دیشب هرجوره فکر میکنم و حساب کتاب میکنم میبینم سر سونی رو کلاه گذاشتن بخدا 🤣
کلاه برداریه خداوکیلی 3.6 میلیارد برای هیچی انگار پول داده ... اصلا دستنی خدای gaas و پول ، بازم قیمت پرته ...
بانجی از نظر درامدزایی خیلی قوی عمل میکنه، همیشه همینطور بوده، جدای از این واقعا یک خلا مهم در استودیو های سونی رو پر میکنه،

اما میفهمم چی میگی... جیم رایان جوابت رو داده ... خرید های بیشتری در راهه :D

• Like
Reactions: killzone1988

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
یک سوال
کلا بانجی مالتی پلتفرم میسازه بازی هاش رو تا اخر یا منظورشون فقط دستنی بود
منظورم اینه حالا که سونی خریده بانجی رو اصلا ip انحصاری واسه سونی میسازه یا نه ؟؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بله بله شما راست میگی. شما سوپرمن بودی اصن ما تا حالا در موردت اشتباه میکردیم:D

خب داشتی میگفتی:lol:

هر کی این 2تا جمله رو کله به کله هم بخونه و یاتاقان نزنه، میتونه به جرگه Avengerها بپیونده:

در مورد دوست و رفیق بازی هم... اینا رو کسایی که یه مدیر سبز رنگ پشت سرشون وایساده و باعث شده بقیه ناظم ها و مدیرها استعفا بدن یا دیگه لاگین نکنن، نباید بگن:D

۔۔۔۔۔۔۔۔
این همه زحمت کشیدی 😂😂😂، سرچ کردی ، ولی چیزی جدیدی رو نکردی ! انتقاد از جیمبو و سیاست هاش ، چیزیه که من تا اخرین روزی که مدیر ps هست ادامه میدم ۔۔۔ همون طور که از شان لیدن که بازی های ژاپنی و کلا بخش ژاپن پلی استیشن رو نابود کرد و برد تو حاشیه انتقاد میکردم (((همون طور که بابت ریا کاری و دروغ های بی شمار اسپنسر این کار رو کردم))) ۔۔۔ چیزی به اسم ظاهر سازی، مصلحت اندیشی و خود سانسوری برام کد نویسی نشده 😂

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
1000 نفر پرسنل و ip دستینی که همیشه جزو تاپ های هر سه تا پلتفرم هست و ip جدیدی که دارن میسازن رو بزاری کنار هم میبینی همچین هم زیاد نیست
این مقاله تام هم بنظرم هم خیلی خوب دلیل این خرید رو توضیح داده

• Like
Reactions: Natural Killer
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر