سونی تایید کرد: روی به روز رسانی PS4 فکر میکنیم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ps4k.jpg

در حالی که شایعات بسیار زیادی در مورد کنسول بین نسلی PS4.5 یا PS4K /Neo وجود دارد آقای Philippe Cardon از استدیو اروپایی سونی در این مورد اظهار نظر میکند.

هفته های اخیر جهان گیم ، درگیر شایعات بسیار زیادی از عرضه نسخه های قدرتمند تر کنسولهای فعلی بود.هر چقدر که شایعات در مورد Xbox1.5 کمتر است بر عکس شایعات پیرامون PS4k و یا PS4 NEO زیاد وجود دارد.یکی از همکاران ما مصاحبه ای را با Philippe Cardon رئیس استدیو اروپایی سونی انجام داده است .در این مصاحبه همچنین سوالاتی در مورد آنچارتد 4 و Playstation VR نیز پرسیده شد اما در مورد PS4.5 نیز از ایشان جویای نظر شدیم و آقا Cardon اینگونه به ما پاسخ داد:

PS4 از ابتدا برای سازگاری با VR توسعه داده شده اما در طول عمر یک کنسول ،تیم تحقیق و توسعه در فکر بهبود برای آن است.PS4 فعلی سالهاست که ساخته شده و این طبیعی است که روی به روز رسانی آن فکر کنیم.با این حال اطلاعات دیگری وجود ندارد که بتوانم آن را با شما در میان بذارم.

به این ترتیب و بر اساس سخنان آقای Philippe Cardon از استدیو اروپایی سونی ، دیگر رنگ و بوی PS4.5 از شایعه به واقعیت پیوست.

منبع
ترجمه مستقیم از منبع فرانسوی به فارسی

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سوني خاك برسر اومد قبل از آنچارتد خبرارم ليك كرد، انچارتد خيلي پتانسيل console seller بودن رو داشت اما الان ديگه دنيا فهميده كه ps4.5 داره مياد كسي هم نگاه ps4 نميكنه

• Like
Reactions: synthesizer

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان سونی چیرو تایید کرد؟ تو متن خبر هم گفته که طبیعی هست که به update کنسول فکر کنیم. کجا چیزی رو تایید کرد؟ آپدیت کنسول نمیتونه باز کردن منابع بسته باشه؟

من کاری ندارم که کنسول 4.5 تا حدود خیلی خیلی زیاده یه چیز واقعی هست، اما توی این مصاحبه هیچ حرف مستقیمی در این رابطه زده نشده و عنوان تاپیک هم کاملا گمراه کننده هست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
مشکل اینجاست که مرجع همه فقط به شایعاته ....
احتمالا سونی فقط به فکر طولانی تر کردن عمر ps4 تا اینکه مجبور باشه سال دیگه کنسول جدید بده

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
این ارتقاء سخت افزاری احیانا ربطی به آپدیت کنسول برای جلوگیری از هک شدنش نداره؟ شاید میخواد با این کار با کمی کاهش فروش کنسول جلوی کاهش چشمگیر فروش مدیا رو در صورت هک شدن احتمالی بگیره. البته اون موقع هست که کنسولای ما ارزشمند میشه :D

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
قضیه ps4k رو صد در صد بدونید حتی 1 % هم احتمال نداره شایعه باشه دلیلش هم اینه که NX کنسول جدید نینتندو از کنسول های حاضر خیلی قویتره 2-سونی اگر میخواد روی vr مانور بیشتری بده
به اپگرید ps4 نیاز داره

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
به هر حال به نظر من ps4 مشکلی نداره و گرافیک بازی ها هم راضی کنندس. اگه بخواد همچین کاری بکنه نباید در حدی باشه که این همه مشتری که ازش ps4 خریدن رو ناراضی کنه.. اگه واقعا قرار باشه تفاوت تو کیفیت بازی ها چشمگیر باشه اصلا کنسول نمیخریدم.. فوقش اخر نسل یک ps4 میگرفتیم انحصاری ها رو میزدیم میرفت..

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام
این ارتقاء سخت افزاری احیانا ربطی به آپدیت کنسول برای جلوگیری از هک شدنش نداره؟ شاید میخواد با این کار با کمی کاهش فروش کنسول جلوی کاهش چشمگیر فروش مدیا رو در صورت هک شدن احتمالی بگیره. البته اون موقع هست که کنسولای ما ارزشمند میشه :D
فروش نرم افزار روی کنسول چه با هک چه بی هک عالی هست این هک کردن شاید 1% هم تاثیر نداره

• Like
Reactions: sadegh93

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
من فکر نمیکنم دیگه خیلی نسل بعدی به اون صورت مشخصش وجود داشته باشه.ps4 هم که شده ps4.5 .مایکروسافت هم یه چیزی شبیه همین میده احتمالا.چون سرعت پیشرفت تکنولوژی خیلی بالاست و هرسال هم تفاوت کامپیوتر با کنسولها داره بیشتر میشه ، نمیشه نسل نهم یا دهم یا... داشته باشیم.مرزهای کنسولی داره از بین میره.به نظرم بهترین کاری که میتونن بکنن ساخت کنسولهای مدولار هست یا همین کاری که سونی کرده.میشه یک بیس و پایه برای نسل بعد بزارن و هر دو سه سال قطعات اصلی مثل گرافیک یا cpu و رم رو مثل یک پکیج بدن بیرون .اون موقع کسانی که دوست داشته باشن میتونن این پکیج رو بخرن و روی بیس اصلیشون سوار کنن.و بازیهایی هم که میاد باید بتونه از اولین بیس با سخت افزار همون موقع تا آخرین بیس با بهترین سخت افزار رو ساپورت کنه

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
سوني خاك برسر اومد قبل از آنچارتد خبرارم ليك كرد، انچارتد خيلي پتانسيل console seller بودن رو داشت اما الان ديگه دنيا فهميده كه ps4.5 داره مياد كسي هم نگاه ps4 نميكنه
بله متاسفانه کاملا درسته
شایعاتی هستش درمورد اینکه چیپ گرافیکی ps4.5ازنسل پلاریس خواهدبود و چونکه چیپ های ps4 و ps4.5باهم تاحدودی تفاوت دارند پس سونی مجبوره بیشترین تمرکزش روبزاره برای ps4.5و دراینجا شاهدازدست رفتن ps4خواهیم بود

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اینو من قبلا پرسیدم بازم میپرسم
سونی میخواد بازی 4K رو روی چه جور دیسکی عرضه کنه ؟ مگه Blu-Ray بالای 50 گیگ داریم ؟

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
من فکر نمیکنم دیگه خیلی نسل بعدی به اون صورت مشخصش وجود داشته باشه.ps4 هم که شده ps4.5 .مایکروسافت هم یه چیزی شبیه همین میده احتمالا.چون سرعت پیشرفت تکنولوژی خیلی بالاست و هرسال هم تفاوت کامپیوتر با کنسولها داره بیشتر میشه ، نمیشه نسل نهم یا دهم یا... داشته باشیم.مرزهای کنسولی داره از بین میره.به نظرم بهترین کاری که میتونن بکنن ساخت کنسولهای مدولار هست یا همین کاری که سونی کرده.میشه یک بیس و پایه برای نسل بعد بزارن و هر دو سه سال قطعات اصلی مثل گرافیک یا cpu و رم رو مثل یک پکیج بدن بیرون .اون موقع کسانی که دوست داشته باشن میتونن این پکیج رو بخرن و روی بیس اصلیشون سوار کنن.و بازیهایی هم که میاد باید بتونه از اولین بیس با سخت افزار همون موقع تا آخرین بیس با بهترین سخت افزار رو ساپورت کنه
PC ??!!!!

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
اینو من قبلا پرسیدم بازم میپرسم
سونی میخواد بازی 4K رو روی چه جور دیسکی عرضه کنه ؟ مگه Blu-Ray بالای 50 گیگ داریم ؟

رزولیشن بازی ربطی به نوع دیسک نداره و روی همون 50 گیگی ها ارائه میشه!

ولی در کل بلوری 4 لایه 100 گیگی هم داریم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
الان سونی چیرو تایید کرد؟ تو متن خبر هم گفته که طبیعی هست که به update کنسول فکر کنیم. کجا چیزی رو تایید کرد؟ آپدیت کنسول نمیتونه باز کردن منابع بسته باشه؟

من کاری ندارم که کنسول 4.5 تا حدود خیلی خیلی زیاده یه چیز واقعی هست، اما توی این مصاحبه هیچ حرف مستقیمی در این رابطه زده نشده و عنوان تاپیک هم کاملا گمراه کننده هست.

دقیقا!

حتم به یقین کلیه این شایعات رو خود سونی داره راه میندازه تا ببینه بازخورد مردم چجوریه. و با توجه به واکنشی که عموم گیمرها نشون دادن من بعید میدونم کنسول جدید رو به این شکل معرفی کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر