سونی تایید کرد: روی به روز رسانی PS4 فکر میکنیم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ps4k.jpg

در حالی که شایعات بسیار زیادی در مورد کنسول بین نسلی PS4.5 یا PS4K /Neo وجود دارد آقای Philippe Cardon از استدیو اروپایی سونی در این مورد اظهار نظر میکند.

هفته های اخیر جهان گیم ، درگیر شایعات بسیار زیادی از عرضه نسخه های قدرتمند تر کنسولهای فعلی بود.هر چقدر که شایعات در مورد Xbox1.5 کمتر است بر عکس شایعات پیرامون PS4k و یا PS4 NEO زیاد وجود دارد.یکی از همکاران ما مصاحبه ای را با Philippe Cardon رئیس استدیو اروپایی سونی انجام داده است .در این مصاحبه همچنین سوالاتی در مورد آنچارتد 4 و Playstation VR نیز پرسیده شد اما در مورد PS4.5 نیز از ایشان جویای نظر شدیم و آقا Cardon اینگونه به ما پاسخ داد:

PS4 از ابتدا برای سازگاری با VR توسعه داده شده اما در طول عمر یک کنسول ،تیم تحقیق و توسعه در فکر بهبود برای آن است.PS4 فعلی سالهاست که ساخته شده و این طبیعی است که روی به روز رسانی آن فکر کنیم.با این حال اطلاعات دیگری وجود ندارد که بتوانم آن را با شما در میان بذارم.

به این ترتیب و بر اساس سخنان آقای Philippe Cardon از استدیو اروپایی سونی ، دیگر رنگ و بوی PS4.5 از شایعه به واقعیت پیوست.

منبع
ترجمه مستقیم از منبع فرانسوی به فارسی

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
PS4 از ابتدا برای سازگاری با VR توسعه داده شده اما در طول عمر یک کنسول ،تیم تحقیق و توسعه در فکر بهبود برای آن است.PS4 فعلی سالهاست که ساخته شده و این طبیعی است که روی به روز رسانی آن فکر کنیم.با این حال اطلاعات دیگری وجود ندارد که بتوانم آن را با شما در میان بذارم.
به صورت بسیار طبیعی کل نظریه ی وجودی کنسول ها رو برد زیر سوال! الان که دیگه خود سونی هم تأیید کرده احتمالا از ماه آینده فروش PS4 به شدت کاهش پیدا کنه! این ماجرای اجبار بازی ساز ها برای ساخت بازی با فریم ریت و رزولوشن بالاتر هم به احتمال زیاد شکست بخوره (با توجه به شکست سنگین مایکروسافت برای اجباری کردن خیلی چیزهای کنسول مثل online بودن کنسول و ... در ابتدای نسل)

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
واقعا که.
همش سه سال شاید تنها انحصاری درست درمونشم همون Bloodborne بود....

The Order کشک بود ؟

Drive Club کشک بود ؟

Until Dawn کشک بود ؟

LBP 3 کشک بود ؟

Infamous SS کشک یود ؟

شما راست میکین . همه اینا کشک بودن واسه همین سونی داره یه کنسول تازه میده که دیکه روش کشک تحویل نده.

بهترین کار ممکن رو هم میکنه.

اینجوری کلی PC فن سرازیر میشن سمت سونی.

فنهای دو آتیشش هم همیشه جان بر کف هستن.

میمونه یه عده یوزر از اینجا رونده از اونجا مونده که خوب اونا هم تصمیم درست رو بگیرن و کنسول جدید رو بگیرن رستگار میشن.

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
کیف اصلی رو افرادی مثل من میبرن که قصد خرید پی اس فور در آینده رو داشتن و هنوز برای خرید دست نگه داشتن. گرن توریسمو هفت، 60 فریم چه حالی بده به به.
GT کی 30 فریم بود که در اینده بخواد 60 فریم باشه ؟؟؟

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
The Order کشک بود ؟

Drive Club کشک بود ؟

Until Dawn کشک بود ؟

LBP 3 کشک بود ؟

Infamous SS کشک یود ؟

شما راست میکین . همه اینا کشک بودن واسه همین سونی داره یه کنسول تازه میده که دیکه روش کشک تحویل نده.

میمونه یه عده یوزر از اینجا رونده از اونجا مونده که خوب اونا هم تصمیم درست رو بگیرن و کنسول جدید رو بگیرن رستگار میشن.
این بابا نگفت تنها انحصاری که، گفت تنها انحصاری درست درمونش:D
حالا برا یکی order بهترین بازی عمرشه قضیه فرق میکنه:D

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
در جواب:HIGH VOLTAGE
الان این بازی های که اسم بردی کدام یه بازی شاهکار بود هیچ کدام از این عناوین حتی نزدیک به انحصاری های ps3 هم نیستن به نظر من که ps4 فقط دو انحصاری بزرگ عالی خواهد داشت uncharthed 4 وBloodborne چون انحصاری های آینده هم که مشخص نیست در وضعیت برای ps4 میاد

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
The Order کشک بود ؟

Drive Club کشک بود ؟

Until Dawn کشک بود ؟

LBP 3 کشک بود ؟

Infamous SS کشک یود ؟

شما تازه گیمر شدی مشکل ما نیست! این بازی ها اصلا در حد عناوین نسل قبل که هیچی نزدیکم نشدن ۲ ۳ تا خوب داشت بقیه فقط گرافیک
اگر این نسل و بهترین میدونی پس یه نسل که عقب هستی از دنیای بازی ها

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
شما تازه گیمر شدی مشکل ما نیست! این بازی ها اصلا در حد عناوین نسل قبل که هیچی نزدیکم نشدن ۲ ۳ تا خوب داشت بقیه فقط گرافیک
اگر این نسل و بهترین میدونی پس یه نسل که عقب هستی از دنیای بازی ها
می خواستم بگم آخه این نسل لعنتی یه بازی مثل Journey یا Heavy Rain داشت؟؟؟؟؟

یادم اومد آره داشت. چون همه رو دوباره Re-Release فرمودن.:-??

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
کاش لااقل برای کنسولهای جدیدش یه عمر مشخصی تعیین کنه مثلا بیاد بگه من NEO رو 3 یا ... سال ساپورت میکنم اینجوری من نوعی تکلیف خودم رو میدونم که ایا برام ارزش داره خریدش یا نه . حالا گیریم که ما NEO رو خریدیم چه تضمینی هست که دو سال دیگه نیاد ps5 بده ؟
اگر من جای مسوولهای سونی بودم امسال رو دندون رو جیگر میزاشتم تا انحصاریهایی مثل UC و TLG و Horizon عرضه بشه و بعد 4.5 رو بده که حداقل بگیم چهار تا انحصاری درست درمون برای 4 اومده !
به جای اپدیت سخت افزاری بهترین کار دادن ps5 در اواخر 2017 بود .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
کاش لااقل برای کنسولهای جدیدش یه عمر مشخصی تعیین کنه مثلا بیاد بگه من NEO رو 3 یا ... سال ساپورت میکنم اینجوری من نوعی تکلیف خودم رو میدونم که ایا برام ارزش داره خریدش یا نه . حالا گیریم که ما NEO رو خریدیم چه تضمینی هست که دو سال دیگه نیاد ps5 بده ؟
اگر من جای مسوولهای سونی بودم امسال رو دندون رو جیگر میزاشتم تا انحصاریهایی مثل UC و TLG و Horizon عرضه بشه و بعد 4.5 رو بده که حداقل بگیم چهار تا انحصاری درست درمون برای 4 اومده !
به جای اپدیت سخت افزاری بهترین کار دادن ps5 در اواخر 2017 بود .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
با توجه به شایعات قرار نی neo یا هر چی که هست بازی اختصاصی داشته باشه چون ps4 هست اونم فقط قوی تر با اجرا بازی ها با رزولوشن و شاید فریم ریت بالاتر پس اون بازی ها برا ps4 معمولی هم میاد فعلا طبق شایعات ب نظرم (که خودم کنسول آپگرید شده رو قبول ندارم) جوگیری منفی دوستان زیادی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر