سوالات و مشکلات Xbox Series X|S

merlin_179317002_bdab34db-887e-4d98-9d35-989134dda4af-superJumbo.jpg
سوالات مربوط به کنسول اکس باکس سری X و S رو میتونید در این تاپیک بپرسید و پیگیری کنید.
برای سوالات مربوط به کنسول های نسل 8 ماکروسافت به تاپیک پرسش و پاسخ Xbox One مراجعه کنید
برای سوالات مربوط به شبکه لایو به تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها مراجعه کنید.

سوالات متداول:​

1. چند مدل از اکس باکس وجود داره و تفاوت های بینشون چی هست؟
در کل تا آخرین ویرایش این تاپیک 3 نسخه کنسول برای نسل 8 و دو نسخه برای نسل 9 منتشر شده
نسخه های نسل 8 شامل xbox one - xbox one s - xbox one x و نسخه های نسل 9 شامل xbox series s و xbox seeies x هستند

2. تفاوت بین کنسول های series s و series x چیست؟
کنسول series s با قیمت 300 دلار و کنسول series x با قیمت 500 دلار عرضه شدند
کنسول series x قابلیت اجرای بازی ها با رزولوشن 4k و کنسول series s با رزولوشن 1440p را دارند.
حافظه داخلی کنسول series x معادل 1 ترابایت و حافظه داخلی کنسول series s معادل 512 گیگابایت هستند.
کنسول series s بر خلاف series x درگاه دیسک ندارد.

3. آیا محدودیتی در انتشار بازی ها برای کنسول های series x|s وجود دارد؟
خیر. تمامی بازی ها برای هر دو کنسول منتشر میشوند.

4. آیا استفاده از کنسول های اکس باکس در ایران خطر بن شدن را دارد؟
خیر. هیچ خطری در صورت رعایت قوانین مربوط به کاربران وجود ندارد.

5. آیا میتوانم کنسول خودم را هک (کپی خور) کنم؟
خیر در حال حاضر نمی توانید کنسول خود را کپی خور کنید اما میتوانید از طریق برخی فروشگاه ها اقدام به نصب عناوین به صورت آفلاین کنید.

6. برای اتصال به سرویس xbox live دچار مشکل هستم.
برای اتصال به سرویس لایو شما باید روی کنسول خودتون DNS های گذر از تحریم ست کنید که میتونید اطلاعات دقیق تر در این مورد رو در تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها کسب کنید.

7. چطوری میتونم به فیلم ها و عکس های خودم از بازی ها دسترسی داشته باشم؟
در حالت عادی شما با استفاده از نرم افزار موبایل xbox به تصاویر آپلود شده در اینترنت دسترسی دارید اما اگر تمایل به ثبت تصاویر به صورت آفلاین هستید میتوانید یک هارد اکسترنال را به کنسول خود متصل کرده و با تنظیم کردن هارد به عنوان یک media storage اقدام به ذخیره ی تصاویر در هاردتان کنید.

8. آیا خاموش نکردن کنسول به صورت کامل و روشن بودن کنسول در حالت استندبای خطرناک است؟
خیر هیچ خطری وجود ندارد اما مصرف برق شما کمی بالاتر میرود.

9. آپدیت بازی را کنسل کردم و کل بازی حذف شد مشکل چیست؟
در کنسول های اکس باکس بعد از شروع آپدیت به هیچ عنوان نمیتوان حتی به صورت آفلاین وارد بازی شد چرا که فایل های بازی دچار تغییر شدند و قابل اجرا نیستند پس باید تا آخر آپدیت صبر کنید و کنسل کردن آپدیت به معنای حذف کامل بازی از کنسول شماست.

10. آیا اکانت های ظرفیتی و اشتراکی در اکس باکس قابل استفاده هستند؟
بله هر اکانت در اکس باکس دارای 2 ظرفیت میباشد.
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت شده باشد به آن ظرفیت هوم میگویند و میتوانید به تمام خدمات آن اکانت از طریق حساب کاربری خودتان دسترسی داشته باشید (گلد ، گیم پس و بازی ها)
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت نشده باشد به آن ظرفیت عادی یا سوییچ میگویند و شما برای استفاده از بازی های این اکانت ها باید ابتدا وارد آن اکانت شوید و سپس با switch profile به حساب کاربری خودتان لاگین کنید
از ظرفیت هوم به صورت آفلاین هم میتوانید استفاده کنید اما در صورت استفاده از ظرفیت سوییچ الزاما باید به اینترنت متصل باشید.

11. گیم پس چیست؟
گیم پس یک اشتراک در اکس باکس است که به شما اجازه میدهد تا از لیست بازی های موجود در گیم پس هر کدام را که میخواهید بدون محدودیت در تعداد بازی کنید.

12. آیا بازی های گیم پس همیشه برای من میمانند؟
خیر! برخی از بازی ها با اضافه شدن بازی های جدید از گیم پس حذف میشوند و بعد از حذف دیگر نمیتوانید آن ها را بازی کنید.

13. آیا می توانم از گیم پس به صورت آفلاین استفاده کنم؟
خیر با هر نوع از ظرفیت به هر حال باید الزاما آنلاین باشید.

14. آیا میتوانم بعد از اتمام سرویس گیم پس همچنان به استفاده از گیم پس ادامه دهم؟
خیر شما باید سرویستان را تمدید کنید و هیچ راهی برای ادامه ی استفاده بدون تمدید وجود ندارد.

15. تفاوت بین گیم پس و گیم پس آلتیمیت چیست؟
گیم پس آلتیمیت همان گیم پس است اما در کنارش سرویس gold و EA play نیز به شما تعلق میگیرد.

پست اول به مرور تکمیل میشه​

از الان به اذیتای اینجوریش باید عادت کنی :D من که نت ثابت دارم هم گاهی وقتا روانی میشم از دست این کنسول باز الان خیلی خوب شده دی ان اس رادار ثبات پیدا کرده من حدود یه ماه پیش که کنسولو گرفتم الکترو بود فقط که اونم قطعی داشت یه ربع باید وامیستادی تا بری داخل اکانت خیلی وقتا هم کار نمیکرد هی دی ان اس باید عوض میکردی که دیوانه کننده بود بعدشم واسه یه لود شدن صفحه بازیای گیم پس حدود یه ریع نیم ساعت صبر میکردی که بازی بزنی رو دانلود :D الان چند هفته با رادار این دوتا مشکلو ندارم ولی درکل اصلا به روونی ps5 نیست گاهی وقتا واسه رفتن رو صفحه هوم با حتی باز کردن منو تنظیمات بخاطر اختلال دی ان اس گیر میکنه رو لودینگ و فوق العاده رو اعصابه کلا همه چیز این os رو اعصابه :D
شما اگه با مودم tdlte وصلی مدلشو چک کن ببین چطوری ipv6 رو خاموش کنی احتمالا بعدش مشکلت با dns حل میشه ولی درکل گاهی اذیت میکنه
خیر بنده مخالف حرف شما هستم الکی دارید برا ps5 جو میدید اینم برا دانلود dns میخاد انگاری اطلاع بروزندارید یا نت خاصی دارید ما خبر نداریم:-?? در حالیکه اینم یه کنسول پر ازباگ و گاف مث تمام کنسولای دیگه نه کمی کمتر نه بیشتر...من فن بوی نیستم ولی شما چرا هی اسرار دارید لقمه رو بپیچونید مشکل از نت مضخرف کشور یه خارجی هیچکدوم از این کارا رو نمیکنه ضمنا بحث اکوسیستم هم یه چیز کاملاسلیقه ای هست بعضی از کاربرا از تمام آنلاین بودن داشبرد خیلی هم خوششون میاد میگم مشکل رو باید توی چرند بودن نت میلی دمبال کنید نه طرفداری الکی از ps5 یا این بهتره یا اون وروی افکار دیگران مثل این دوستمون که تازه به جمع تیم گرین :D :D:D پیوسته رو ناامید کنید البته دارنده برازنده خودم هردورو دارم هردوشونم مزایا و معایب خودشون دارن ممنون میشم دوستمون که تازه خریده بیاد بگه تاراهنماییش کنیم

خیر بنده مخالف حرف شما هستم الکی دارید برا ps5 جو میدید اینم برا دانلود dns میخاد انگاری اطلاع بروزندارید یا نت خاصی دارید ما خبر نداریم:-?? در حالیکه اینم یه کنسول پر ازباگ و گاف مث تمام کنسولای دیگه نه کمی کمتر نه بیشتر...من فن بوی نیستم ولی شما چرا هی اسرار دارید لقمه رو بپیچونید مشکل از نت مضخرف کشور یه خارجی هیچکدوم از این کارا رو نمیکنه ضمنا بحث اکوسیستم هم یه چیز کاملاسلیقه ای هست بعضی از کاربرا از تمام آنلاین بودن داشبرد خیلی هم خوششون میاد میگم مشکل رو باید توی چرند بودن نت میلی دمبال کنید نه طرفداری الکی از ps5 یا این بهتره یا اون وروی افکار دیگران مثل این دوستمون که تازه به جمع تیم گرین :D :D:D پیوسته رو ناامید کنید البته دارنده برازنده خودم هردورو دارم هردوشونم مزایا و معایب خودشون دارن ممنون میشم دوستمون که تازه خریده بیاد بگه تاراهنماییش کنیم
منم منظورم به این بود که با این وضع اینترنت ما رو اعصابه وگرنه در حالت عادی که نباید این مشکلات باشه با وضع فعلی نت کشور این مشکلارو داره برای همه :-"

کاملا درسته دقیقا من نظرم مثل شما هست کلا جفت کنسول ها به قول شما تیم گرین و تیم بلو dns میخان و یه سری مشکلات دارن :Hurted1: :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ALI PUNKER
یک عدد سری ایکس دیروز خریداری کردم
<:-P

کف قیمت ۲۳۵۵۰ بود با ۱۰ روز مهلت تست
۱.دوستان گیم پس به نظرتون ظرفیت هوم بگیرم یا غیر هوم ؟
۲.چند تا دی ان اس خوب معرفی کنید ؟
۳ .برا خرید بازی کد بگیرم یا بگم فروشنده با کارت رو اکانتم خریداری کنه ؟
۴ . دیتای بازی رو از کجا تهیه کنم جایی تهران میشناسید ؟
۵ . من فقط پلی اسیشین داشتم بازی انحصاری ایکس باکس رو نمیشناسم بهم معرفی کنید خوب هاش رو و بگید چه عناوینی امسال میاد
سلام
مبارک باشه عزیز به امید خدا فنش برات بچرخه👏
دوستان همگی خوب جواب دادن و من نیاز نیست دیگه دی ان اس بدم چون اون ها همه جواب گو هستن برای اکثر نت ها...
درمورد خرید بازی شما چند راه داری یه سری کانال هست که گویا معتبر هستن و خیلی ها ازشون خرید میکنن مثل خودم کریزی افر و دوکی دوکی خیلی هم ارزان هستن بازیاشون هم کد میفروشن هم روی اکانت خودت خریداری میکنن هوم و سوییچ هم میدن وگیم پس اینا کانل های تلگرامی هستن .. یه سری کانال هست اجاره بازی میدن مثل کانال ماکرو اکسس داخل تلگرام این کانال ها گیم پس هم میفروشن و خیلی وقت هست دوستان استفاده میکنن و راضین
دیتا شما میتونید اگر حوصله ی این کارا رو ندارید اصلا میتونید بازی آفلاین بریزید و راحت شید البته باید هزینه بکنید... من شخصا پیشنهاد نمیکنم چون باید آفلاین بازی بکنید ولی برای کسایی خوبه که حصوله درگیری با نت نداره یا وقت ندارن مناسب هست از مشکلات نت هم خلاص میشید
در خصوص اون پست هم که نوشته بودی خسته شدی و فکر فروش افتاده برات بگم داداش شما هنوز یه روز هست دستگاه رو داری نا امید شدی :-? :D... ps5 هم چند ماهه باید dns بزنی برای دانلود بازی و دردسرهای خاص خودش رو داره نمونش خودم برای ریختن بازی فوراسپوکن کلی dns جابه جا کردم تا بتونم فقط لینک بازی رو بگیرم :Hurted1: به ماند حیف پول و دستگاه برای بازیش:sick:... درسته اوایل ps5 مشکلات اکس باکس رو نداشت ولی این چند ماهه خیلی شبیه اکس باکس شده یه سری بازی فیلتر یه سری دی ان اس کلا نگم بهتره ....مشکل اکس باکس اینه که یه مقدار به نت بیشتر سیستمش وابسته هست که اون هم مزیت های خاص خودش رو داره اگر مشکل جهانی بود الان ترند اول توییتر میشد و ابروی ماکروسافت میرفت... این مشکلات اینجا هست که نتش خرابه... سوالی هم داشتی میتونی اینجا بپرسی دوستان فعال هستن و جواب میدن میتونی پیام خصوصی هم بدید جواب میدیم در کل در خدمتیم

آخرین ویرایش:
ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی
جفت مودم من b612 هوایی هست یکی برا مبین نت یکی هم ایرانسل
تو تنظیمات چیزی پیدا نکردم برا ipv6 کسی میدونه کجاست ؟
اگر مودم با کابل هم به اکسیس پونت وصل کنم باز هم باید ipv6 خاموش کنم از مودم اصلی یا فقط تو اکسیس پونت؟
دوستان شما میگید بعدا که شرایط اینترنت کشور مثل قبل شد این مشگلات کمتر میشه ؟ این سوال خیلی مهم برام
با سرور های کاهش پینگ هم نمیشه وارد استور شد ؟؟؟!؟!؟!
الان یه فروشنده میگه دستگاه چون لوازم جانبیش اکبند هست و ۴۸ ساعت از خرید گذشته ۲ میلیون زیر قیمت ور میداره
اگه ps5 واقعا خیلی راحت تره بگید سریع جا به جا کنم

• Poker Face
از الان به اذیتای اینجوریش باید عادت کنی :D من که نت ثابت دارم هم گاهی وقتا روانی میشم از دست این کنسول باز الان خیلی خوب شده دی ان اس رادار ثبات پیدا کرده من حدود یه ماه پیش که کنسولو گرفتم الکترو بود فقط که اونم قطعی داشت یه ربع باید وامیستادی تا بری داخل اکانت خیلی وقتا هم کار نمیکرد هی دی ان اس باید عوض میکردی که دیوانه کننده بود بعدشم واسه یه لود شدن صفحه بازیای گیم پس حدود یه ریع نیم ساعت صبر میکردی که بازی بزنی رو دانلود :D الان چند هفته با رادار این دوتا مشکلو ندارم ولی درکل اصلا به روونی ps5 نیست گاهی وقتا واسه رفتن رو صفحه هوم با حتی باز کردن منو تنظیمات بخاطر اختلال دی ان اس گیر میکنه رو لودینگ و فوق العاده رو اعصابه کلا همه چیز این os رو اعصابه :D
شما اگه با مودم tdlte وصلی مدلشو چک کن ببین چطوری ipv6 رو خاموش کنی احتمالا بعدش مشکلت با dns حل میشه ولی درکل گاهی اذیت میکنه
یک ربع برا ساین این شدن؟!! نیم ساعت برای شروع دانلود؟!! اینا اصلا طبیعی نیست و صد در صد اینترنتتون مشکل داشته(مشکلاتی بیشتر از وضع کلی خراب اینترنت ایران).من با شاتل یا آسیاتک تو این پنج ماه هیچ مشکلی نداشتم غیر از مواقعی که کلا نت ملی می شد و چند هفته ای که همه بازی های آنلاین قطع بود.

اگر مودم با کابل هم به اکسیس پونت وصل کنم باز هم باید ipv6 خاموش کنم از مودم اصلی یا فقط تو اکسیس پونت؟
دوستان شما میگید بعدا که شرایط اینترنت کشور مثل قبل شد این مشگلات کمتر میشه ؟ این سوال خیلی مهم برام
الان یه فروشنده میگه دستگاه چون لوازم جانبیش اکبند هست و ۴۸ ساعت از خرید گذشته ۲ میلیون زیر قیمت ور میداره
اگه امکان استفاده از نت ثابت دارید نت ثابت بگیرید بهتره اگر امکانشو ندارید این مودما کلا سر غیرفعال کردن ipv6 اذیت میکنن یه سری تنظیماتشون مخفی هم هست حتی تو نت سرچ کنید شاید بتونید پیدا کنید @shinsuke هم گفتن داشتن شاید بتونن کمک کنن
اگه شما الان میخوای فعلا وصل بشی با خود گوشی هات اسپات کن اونجوری مشکل ipv6 نداری میتونی وصل بشی
درمورد اینکه شرایط بهتر بشه هم کسی نمیتونه نظر بده ولی اصولا شرایط بهتر نمیشه بدتر میشه همیشه :D
شما در هرصورت یا باید نت ثابت بگیری یا اون ipv6 رو غیرفعال کنی بقول دوستان رو ps5 هم درهرصورت dns لازم دارید فقط یه سری دردسرا و روون بودن داشبورد بهتره ولی درهرصورت دی ان اس نیازه
شما جا به جا هم کنی بازم مشکل داری تا وقتی نتونی dns استفاده کنی
فعلا بنظرم با گوشی هات اسپات کن استفاده کن
یک ربع برا ساین این شدن؟!! نیم ساعت برای شروع دانلود؟!! اینا اصلا طبیعی نیست و صد در صد اینترنتتون مشکل داشته(مشکلاتی بیشتر از وضع کلی خراب اینترنت ایران).من با شاتل یا آسیاتک تو این پنج ماه هیچ مشکلی نداشتم غیر از مواقعی که کلا نت ملی می شد و چند هفته ای که همه بازی های آنلاین قطع بود.
این مشکلو اکثر کاربرا زمانی که رادار معرفی شد رو نت ثابت داشتن که تاره چند روزه حل شده

مبین نت هرکاری کنید وصل نمیشه ، از نت همراه اول یا شاتل موبایل استفاده کنید
شرایط اینترنت هرجوری باشه تا ایکس باکس تحریم رو برنداره شرایط همینه
ps5 از این لحاظ ها مشکلی نداره ولی خب باز برمیگرده به سلیقه خودتون که علاقتون به سمت بازی های کدوم سمته ، کدوم سرویس رو بیشتر دوست دارید
ولی خب اگه صرفا بازی های انلاین مولتی پلتفرم میزنید با ps5 راحت تر میتونید این کار رو انجام بدید

لپ کلام اینه که نه عوض نکن مگر اینکه انحصاری های ps5 برات مهم باشه
شما روی ps5 هم مشکلات اینترنتی داری
تنها تفاوت اینجاست که همه چیز xbox مثل دیدن بازی هایی که نصب داری هم نیاز به نت خوب داره یا برای گشتن تو داشبورد
ولی روی ps5 شما بدون اینترنت خوب هم میتونی راحت تو داشبورد کنسول بگردی ولی برای بازی کردن اگر مثلا بتلفیلد 2042 روی xbox با dns هم باز نمیشه
روی ps5 هم باز نمیشه فرقی نداره

لپ کلام اینه که نه عوض نکن مگر اینکه انحصاری های ps5 برات مهم باشه
شما روی ps5 هم مشکلات اینترنتی داری
تنها تفاوت اینجاست که همه چیز xbox مثل دیدن بازی هایی که نصب داری هم نیاز به نت خوب داره یا برای گشتن تو داشبورد
ولی روی ps5 شما بدون اینترنت خوب هم میتونی راحت تو داشبورد کنسول بگردی ولی برای بازی کردن اگر مثلا بتلفیلد 2042 روی xbox با dns هم باز نمیشه
روی ps5 هم باز نمیشه فرقی نداره
نه تنها بتلفیلد کلی بازی هست که برای جفت کنسول ها dns میخاد.... ایشون به نظر من آفلاین از اکس باکس استفاده کنن بهتره با توجه به صحبتش براداشت من اینه که حوصله ی کشتی گرفتن با دستگاه رو نداره... نیازی هم به عوض کردن دستگاه نیست...چه کاریه اخه

• Like
میشه شما توضیح بدید چطور راحت میشه بازی کرد برا جفت دستگاه ها دی ان اس باید بزنی کال اف دی ان اس بتل فیلد دی ان اس ... هیچ فرقی ندارن داخل آنلاین بازی کردن..... اصلا آنلاین بازی کردن کنار بیخیال مولتی پلیر ... داخل ps5 چند ماهه که بدون دی ان اس اصلا نمیشه لینک بازی رو از کنسول گرفت یا دانلود کرد اگر هم بشه به سختی و خیلی طول میکشه تازه اگر نت روز های خوبش باشه... پس تا اینجاش هیچ فرقی با اکس باکس نداره
ps5 از این لحاظ ها مشکلی نداره ولی خب باز برمیگرده به سلیقه خودتون که علاقتون به سمت بازی های کدوم سمته ، کدوم سرویس رو بیشتر دوست دارید
ولی خب اگه صرفا بازی های انلاین مولتی پلتفرم میزنید با ps5 راحت تر میتونید این کار رو انجام بدید

• Like
Reactions: shinsuke
میشه شما توضیح بدید چطور راحت میشه بازی کرد برا جفت دستگاه ها دی ان اس باید بزنی کال اف دی ان اس بتل فیلد دی ان اس ... هیچ فرقی ندارن داخل آنلاین بازی کردن..... اصلا آنلاین بازی کردن کنار بیخیال مولتی پلیر ... داخل ps5 چند ماهه که بدون دی ان اس اصلا نمیشه لینک بازی رو از کنسول گرفت یا دانلود کرد اگر هم بشه به سختی و خیلی طول میکشه تازه اگر نت روز های خوبش باشه... پس تا اینجاش هیچ فرقی با اکس باکس نداره
درسته

ولی من چون نت مبین نت دارم و هم سریز ایکس و هم ps5 تجربه خودم اینجوریه
با مبین نت و ps5 و دی ان اس ساده 1.1.1.1 من هم وارزون 2 - فیفا 23 - بک فور بلاد - ایپکس رو راحت وصل میشم بهشون
ولی با سریز کلا که مبین نت وصل نمیشه به کنار ، با ایرانسل هم من مشکل دارم و وصل نمیشه

با نت شاتل و نت رایتل با دی ان اس رادار و الکترو وصل میشم ولی خب پینگ خوبی ندارن این 2 تا سیمکارت
همراه اول پینگ خوبی داره که توی این چند ماه اخیر 50 درصد پکت لاست داره و قابل بازی نیست
برای دانلود بازی و بازی افلاین مشکلی نداشتم با سریز چون دانلود که DNS نمیخواد و بازی افلاین هم با همون نت شاتل موبایل و رایتل اوکیه

بخش دانلود از PS5 هم باز من حداقل تا به حال مشکلی نداشتم و همین پریشب 78 گیگ هاگواتز دانلود کردم با اینترنت شبانه ایرانسل

درسته

ولی من چون نت مبین نت دارم و هم سریز ایکس و هم ps5 تجربه خودم اینجوریه
با مبین نت و ps5 و دی ان اس ساده 1.1.1.1 من هم وارزون 2 - فیفا 23 - بک فور بلاد - ایپکس رو راحت وصل میشم بهشون
ولی با سریز کلا که مبین نت وصل نمیشه به کنار ، با ایرانسل هم من مشکل دارم و وصل نمیشه

با نت شاتل و نت رایتل با دی ان اس رادار و الکترو وصل میشم ولی خب پینگ خوبی ندارن این 2 تا سیمکارت
همراه اول پینگ خوبی داره که توی این چند ماه اخیر 50 درصد پکت لاست داره و قابل بازی نیست
برای دانلود بازی و بازی افلاین مشکلی نداشتم با سریز چون دانلود که DNS نمیخواد و بازی افلاین هم با همون نت شاتل موبایل و رایتل اوکیه

بخش دانلود از PS5 هم باز من حداقل تا به حال مشکلی نداشتم و همین پریشب 78 گیگ هاگواتز دانلود کردم با اینترنت شبانه ایرانسل
منم تجربه ی شخصیم و دوستانی که دارم رو گفتم ... کلا نت خیلی عجیب غریب شده ... مثلا شما میگید مبین نت باهاش مشکل دارید در صورتی که من هیچ مشکلی با مبین نت ندارم روی اکس باکس البته با دی ان اس منظورمه.. روی ps5چندماهه که مشکل پیدا کرده اون دی ان اس شما هم تست کردم فایده نداره... خیلیا این مشکلات رو دارن اگر برید کانال های تلگرامی متوجه میشید در رابطه با پلستیشن... حالا حرف من چیه حرف من اینه که جفت دستگاه ها مصیبتی شده برای ما گیمرا و فرق خاصی از این نظر ندارن و کاربری که حرفه ای نباشه کلی عذاب میکشه برای یه گیم زدن ساده

آخرین ویرایش:
وصل میشه. وای‌فای رو قطع می‌کنی. مودم رو می‌ذاری رو حالت بریج. مستقیم با کابل به کنسول وصل می‌کنی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or