سوالات و مشکلات PSP

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
MP4 دیگه. می تونی یه ویدیو چند ثانیه ای که رو ماله خودت کار می کنه برام بفرستی؟
شاید مبدل من مشکل داره. ولی با هفت هشت تا کانورتر تبدیل کردم. هم از preset های خود برنامه که برای psp بود استفاده کردم و هم به صورت دستی تنظیم کردم. ولی نشد که نشد.

با اين برنامه هم امتحان كن : clone dvd mobile من خودم با اين برنامه خيلي حال ميكنم ....

http://rapidshare.com/files/8425474/Clone_Dvd_Mobile_v1.1.0.5.rar

( rar Password : ( www.fullandfree.info

اميدوارم كارت راه بيفته ..........

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
سلام من psp 3004 5.3 m33 دارم منوی ریکاوری انجوری که میگی نمیاد ؟ اصلا این منوی ریکاوری برای 3000 به چه درد میخوره ؟ منظورم اینه که براش پلاگینی امده یا نه؟:confused:

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
سلام من psp 3004 5.3 m33 دارم منوی ریکاوری انجوری که میگی نمیاد ؟ اصلا این منوی ریکاوری برای 3000 به چه درد میخوره ؟ منظورم اینه که براش پلاگینی امده یا نه؟:confused:
حالا میاد یا نمیاد؟ چرا علامت سوال گذاشتی:biggrin1:
فرض می گیریم که نمیاد. من خودم منوی ریکاوری رو ندیدم. ولی می تونی بعد از هک دستگاه با اجرای برنامه CFWEnabler به یه سری تنظیمات مشابه همون منو دسترسی پیدا کنی. وا ما به چه درد می خوره:
1-فعال کردن پلاگین
2- تغییر سرعت پردازنده
3-تغییر نحوه دسترسی به مموری دستگاه(MemmoryStick,falsh0,flash1)س
4-و چند تا هک مثل فعال کردن WMA و فلش پلیر
پلاگین هم آره. مثلا خودم الان دارم از تم های CXMB و PSPConsole استفاده می کنم.

eriko-t6

کاربر سایت
Aug 2, 2009
67
نام
اریک
سلام
من یه PSP 1000 داریم که موقع Save یا Load کردن بازی ها دستگاه فریز می کنه بردیم تعمیر گفت باید دستگاه باز بشه راهی نیست بدون باز کردن دستگاه درست شه؟

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
آخرین ویرایش:

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
سرعت cpu میتونی با زدن دکمه select تنظیم کنی دسترسی به مموری هم همینتور. آره منم هنگام اجرای cfw و زدن یه دکمه (فرقی نمی کنه)ریکاوری میاد.جونه تو چنتا پلاگین برای 3000 m33 5.3 بزار با آموزش.آخه من تاحالا از پلاگین استفاده نکردم:biggrin1:راستی خبری از 5.5 برا 3000 نیست؟
شرمنده اینقدر سوال میکنم. میخاستم بدونم بازیهای فلش وکلان swf چتوری روی 3000 میاد؟این browse هم نمی دونم کجاست؟

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سرعت cpu میتونی با زدن دکمه select تنظیم کنی دسترسی به مموری هم همینتور. آره منم هنگام اجرای cfw و زدن یه دکمه (فرقی نمی کنه)ریکاوری میاد.جونه تو چنتا پلاگین برای 3000 m33 5.3 بزار با آموزش.آخه من تاحالا از پلاگین استفاده نکردم:biggrin1:راستی خبری از 5.5 برا 3000 نیست؟
شرمنده اینقدر سوال میکنم. میخاستم بدونم بازیهای فلش وکلان swf چتوری روی 3000 میاد؟این browse هم نمی دونم کجاست؟

مگه پلاگين فله ايه كه چنتا بزاره ؟!! اين يدونه پلاگين با آموزش براي اجراي تمهاي ctf روي 3000ها با فريمور 5.00m33 or mhu

كه خوده من به شخصه باهاش خيلي حال كردم .... :

ابتدا این فایل را دانلود

دو مدل Full و Lite برای نصب موجود می باشد که ما کاری با Full نداریم و از Lite استفاده می کنیم

1- سه پوشه موجود در Lite را درون psp کپی می کنیم (دقت کنید که در seplugins\vsh.txt متن
"ms0:/cxmb/cxmb.prx 1" وجود داشته باشد )

2- شما میتوانید دم های 5.00m33 و 5.02Gen را بر روی psp خود نصب کنید ولی قبل از ریختن theme ها در psp
حتما باید انها را تبدیل کنید .

3- برای تبدیل آنها یک فایل به نام "CTF_Convertor.exe" درون فایل دانلود شده وجود دارد . دم ها را درون همان
پوشه ای که این فایل قرار دارد کپی کنید و فایل را اجرا کنید اگر تبدیل با مو فقیت انجام شود پیغامی برای هر دم به شما داده خواهد شد

4- سپس دم های تبدیل شده را به ms0:/PSP/THEME انتقال دهید

5- بعد از انجام مراحل قبل یه دور کامل خاموش روشن کن (یعنی خاموش روشن کن بعد chickHEN و بعد CFWe/Gen )

حالا می توانید دم های مورد علاقه ی خود را اجرا کنید

نکته 1: دم های که دانلود می کنید حتما 5.00 و یا 5.02 و یا 5.03 باشد
نکته 2: دم های دانلود شده را حتما تبدیل کنید حتی اگر اون جایی که دانلود می کنید بگه که تبدیل شده هست
نکته 3: اگر پس از فعال کردن دم ها psp به دم اوریجینال خودش ریست شد دوباره به همان دم رفته و یک بار دیگر apply را بزنید و برای نشان دادن عکس back ground یک بار دیگر به قسمت دم ها رفته و روی custom theme رفته و apply را بزنید
نکته 4: با خاموش شدن کامل psp به دم اریجینال خودش برمی گرده و فقط پس از نصب gen یا CFWe دو باره دم ها رو نشون می ده

منبع : Dark-alex و Total_Noob's Blogو Gen

زحمت ترجمه به عهده Dany_tondar از سايت Ir PsP بوده ..... (دمش گرم) ...

هنوز خبري از 5.5 نيست ... البته در حال حاضر با umd monster hunter ميتوني دستگاه هاي با فريمور

5.5 رو كرك كني .....

آخري رو نميدونم .....

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,423
نام
Ali
با سلام
دوستان من یه psp مدل 3004 دارم که یدونه پیکسلش درست در وسط lcd به رنگ نارنجی در اومده و یا سوخته و کلا تو بازیها تو ذوق ادم میزنه.اون روش فایل mp4 رو هم امتحان کردم و متاسفانه جواب نداد.
حالا به نظر شما کاریش میشه کرد یا باید باهاش کنار بیام؟

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
با سلام
دوستان من یه psp مدل 3004 دارم که یدونه پیکسلش درست در وسط lcd به رنگ نارنجی در اومده و یا سوخته و کلا تو بازیها تو ذوق ادم میزنه.اون روش فایل mp4 رو هم امتحان کردم و متاسفانه جواب نداد.
حالا به نظر شما کاریش میشه کرد یا باید باهاش کنار بیام؟
متسفانه بایستی باهاش کنار بیای باید موقع خرید دقت میکردی با یه عکس سیاه میتونی تعداد پیکسلای سوخته رو ببینی

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
"The game could not be started." (80010002)/(80020148)

به نظر من از فریمور دسگاهت اسم بازی با فریمور psp رو بگو تا بگم;)

با بازی Disgaea 2 یا Soul Calibur !
فیرمور : 5.00 M33-6
Recovery* رو هم اجرا نمیکنه اررور (80010002) میده.

* PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP

مرسی

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
ps1 در psp (مشکلاتم)

میشه کمکم کنید .خیلی برام مهمه.
من برنامه ICE TEA برای تبدیل ps1به psp رو گرفتم و بازیرو تبدیل کردم و ریختم تو یه پوشه که درست کرده بودم در مسیر:
psp/game اما وقتی باز میکنم اون صفحه اول سفید میاد بعد سیاه میشه و هیچ دکمه ای کار نمیکنه و بعد با صدای تق خاموش میشه .میشه منو راهنمایی کنید خیلی دوست دارم اجرا کنم. psp من 5m336 کپی خود دائم هست cpu رو هم گذاشتم رو آخر اما بازم نشد:((یکی هم قبلنا گرفته بودم که اونم فقط دکمه select کار میکرد اما صفحه سیاه میموند وجدانی کمک کنید:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر