سوالات و مشکلات PSP

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام به دوستان یه سوال داشتم ..
کسی تونسته بازی ها ps1 رو به صورت 2 نفره رو psp اجرا کنه من irshell 5
نصب کردم با popslader که میگن نیاز داره تونستم 2 psp رو به هم join کنم ولی بازی اجرا نمیشه یعنی کلن نمی تونم بازی های ps1 رو از تو irshell اجرا کنم یعنی مشکل از چیه؟؟؟:((:((:((:((
اصلا چه طوری باید بازی هاپی ps1 رو از تو irshell اجرا کرد من تو قسمت applpcation میرم و رو بازی میزنم lunch game بعد که می خواد بره تو بازی صفحه سیاه میمونه و بعد دستگاه خاموش میشه:(:(:(:(
خواهش میکنم کمک کنید:(:(:(( ممنون!

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
چند سوال:Recovery Menu- Hack -Theme....

سلام
1.چطوری وارد منوی ریکاوری psp 3000 (کپی موقت 5.03 M33-6 ) بشم؟
2.این تم های flash0 به psp من میخوره؟
3.هک دائم هنوز برای 3000 نیومده؟
4.چرا نمیتونم به صورت اتوماتیک به یه شبکه بیسیم وصل بشم؟ با تنظیمات دستی به نت شرکت می تونم وصل بشم. ولی وقتی می خوام به یه نت وایرلس که تو خیابون پخش میشه! وصل بشم نمی تونم(اتوماتیک) در صورتی که دوستم با گوشی 5800 نوکیا خیلی راحت وصل میشه.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام
1.چطوری وارد منوی ریکاوری psp 3000 (کپی موقت 5.03 M33-6 ) بشم؟
2.این تم های flash0 به psp من میخوره؟
3.هک دائم هنوز برای 3000 نیومده؟
4.چرا نمیتونم به صورت اتوماتیک به یه شبکه بیسیم وصل بشم؟ با تنظیمات دستی به نت شرکت می تونم وصل بشم. ولی وقتی می خوام به یه نت وایرلس که تو خیابون پخش میشه! وصل بشم نمی تونم(اتوماتیک) در صورتی که دوستم با گوشی 5800 نوکیا خیلی راحت وصل میشه.

1.دستگاهت رو كاملا خاموش كن كامل (دكمه پاور رو 5پانيه بالا نگه دار) , بعد دكمه R رو نگه دار

و دستگاهت رو روشن كن (در ضمن بايد بگم , كپي دستگاهت ميپره !!)

2.اصلا فكر تم هاي فلش 0 رو از ذهنت واسه 3000 بيرون كن ! چون اگه خدايي نكرده يدونشون مشكل داشته باشه

دستگاهت بريك ميشه و 3000 هم فعلا درصورت بريك شدن , درست بشو نيست !....

3.نه

4.من خودم هم اين مشكل رو دارم ! و همين جا و جاهاي ديگه هم پرسيدم ! ولي جوابي نگرفتم !

پيشنهاد ميكنم خودت رو خسته نكني !!!

موفق باشي ....
سلام میخواستم بدونم این مشکل فقط مال 3000 من هست یا psp های دیگه هم همینطوریه ؟؟؟عکسش رو ببینین توش مشخص کردم:(مال ال سی دی نیست .قابش مثل یه منشور عمل میکنه )

من عكس رو نتونستم ببينم ! (اگه ميتوني يه جا ديگه آپ كنش) ولي من خيلي شنيدم كه lcd 3000 تو بعضي بازي ها مشكل داره ....

ولي تا حالا نديدم تو 3000 خودم !..........

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
1.دستگاهت رو كاملا خاموش كن كامل (دكمه پاور رو 5پانيه بالا نگه دار) , بعد دكمه R رو نگه دار

و دستگاهت رو روشن كن (در ضمن بايد بگم , كپي دستگاهت ميپره !!)
ممنون . ولی همچین چیزی وجود نداره.یعنی رو این ورژن نمیشه. ریکاوری منو رو برای پلاگین می خواستم. حالا فهمیدم که با CFWEnabler میشه پلاگین رو فعال کرد.

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
الان ديدم ! نه , خوشبختانه واسه من همچين مشكلي نداره ....

دوست خوبم اقا علی تو پی سی ورد گفت این مشکل نیست.

مال شما هم همینطوریه .

فقط کافیه بگراند سفید بزاری و psp رو کج کنی مال تو هم این شکلی میشه( شکست نور ) (چون من ادم حساسی هستم بهش گیر دادم):biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
با سلام مجدد.
دستگاه من ویدیو های با رزولوشن بالاتر از 208*368 رو نمی تونه بخونه.مشکل چیه؟ آیا باید برنامه یا پلاگین خاصی نصب کنم یا مشکل از کانورتر هست.
ورژن دستگاه من اینه MHU 5.03 psp3000

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
با سلام مجدد.
دستگاه من ویدیو های با رزولوشن بالاتر از 208*368 رو نمی تونه بخونه.مشکل چیه؟ آیا باید برنامه یا پلاگین خاصی نصب کنم یا مشکل از کانورتر هست.
ورژن دستگاه من اینه MHU 5.03 psp3000
نیازی به برنامه یا پلاگین خاصی نیست چون من با psp phat راحت میتونم اینا رو اجرا کنم شما فایلی که میخوای اجرا کنی فرمتش چیه؟

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
نیازی به برنامه یا پلاگین خاصی نیست چون من با psp phat راحت میتونم اینا رو اجرا کنم شما فایلی که میخوای اجرا کنی فرمتش چیه؟
MP4 دیگه. می تونی یه ویدیو چند ثانیه ای که رو ماله خودت کار می کنه برام بفرستی؟
شاید مبدل من مشکل داره. ولی با هفت هشت تا کانورتر تبدیل کردم. هم از preset های خود برنامه که برای psp بود استفاده کردم و هم به صورت دستی تنظیم کردم. ولی نشد که نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر