سوالات و مشکلات PSP

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
سلام بچه ها بالاخره بعد از کلی مشکلات منم یه 3000 گرفتم.فقط یه چند تا مشکل دارم(البته حق بدید چون تا حالا با پی اس پی کار نکردم).تاپیک هم خیلی صفحاتش زیاده و نمی رسم همشو بخونم:
1-پی اس پی من کپی خور شده ولی نمی دونم که فایل ISO بازی رو تو کدوم پوشه مموری بریزم.و اصلا چه جوری بازی رو اجرا کنم.
2- چه جوری PSP خاموش میشه(البته اینو میدونم که اگه خاموش کنم کپی خورش میپره)؟؟؟
3- فایل های ویدیو و موزیک رو تو کدوم پوشه مموری بریزم.
4- تم جدید پی اس پی رو چه جوری روش نصب کنم.(اصلا این کار توصیه میشه یا نه؟؟؟)

sohrab194

کاربر سایت
Jun 14, 2009
16
نام
سهراب
من پی اس پی 2000 با ورژن 5.01 MUH تلوزیون دار،من اینو هر جا میبرم میگه کپی خور نمیشه و باید به طور موقط کپی خور کنی.اگه پی اس پیت خاموش شد کپی خورش میپره و همش باید روی stand by باشه.حالا کسی اون کپی خور موقت رو نداره؟:angry:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من یکی از فامیلامون PSPslim 2004 داره که میخواد 3ماه که کپی خور (کرک) ش کنه ولی هرجا که میره میگن نمیشه ؟(من هم یه بار براش آپدیتش کردم که یه مغازه گفت به خاطر آپدیتش هست )
حالا اگه میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم که این رو بشه کرکش کرد؟ باید آپدیت قدیمیتر بریزم ؟؟؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,943
نام
آرتین
دوستان کمک کنید من میخوام با دوستم psp مولتی بازی کنیم ولی wifi اوون رو دستگاه من نمیشناسه مثلا تو need for speed undercover میرم تو ad hoc mode سرور میسازم ولی مال دوستم رو نمیشناسه میشه بگید مشکل از چیه ؟ frimware من m33-4 5.0 هست مال دوستمm33 3.90 باید چیکار کنیم؟ اگه تنظیماتی داره بگین.یه توضیح خوب بدین متوجه بشم.
کسی نمیتونه بهتر بهم کمک کنه کامل واسم توضیح بده مشکل ار کجاست دقیقا؟

آخرین ویرایش:

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
سلام بچه ها بالاخره بعد از کلی مشکلات منم یه 3000 گرفتم.فقط یه چند تا مشکل دارم(البته حق بدید چون تا حالا با پی اس پی کار نکردم).تاپیک هم خیلی صفحاتش زیاده و نمی رسم همشو بخونم:
1-پی اس پی من کپی خور شده ولی نمی دونم که فایل ISO بازی رو تو کدوم پوشه مموری بریزم.و اصلا چه جوری بازی رو اجرا کنم.
2- چه جوری PSP خاموش میشه(البته اینو میدونم که اگه خاموش کنم کپی خورش میپره)؟؟؟
3- فایل های ویدیو و موزیک رو تو کدوم پوشه مموری بریزم.
4- تم جدید پی اس پی رو چه جوری روش نصب کنم.(اصلا این کار توصیه میشه یا نه؟؟؟)
1-باید تو پوشه ی iso تو شاخه ی اصلی مموری کپی کنی (فرمت بازی میتونه iso یا cso باشه)
2-شما همون پاورشو بزن ول کن میره رو استندبای اگه دکمهی پاور و بزنی نگه داری کپی حور میپره
3-فایل های ویدو رو تو شاخه ی اصلی مموری به video / موزیک رو به music / عکس به picture
هر سه تاشون تو root یا شاخه ی اصلی مموری هست(همون اول که مموریو باز کردی)
4-تم جدید رو اول پلاگین cxmb مربوط به فریمورت دانلود کن بعد تمهای مربوطه رو نصب کن در مورد تم میتونی به تاپیک مربوطه مراجعه کنی و جواب بگیری و بستگی به خودت داری اگه دوس داشتی تم نصب کن

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
من پی اس پی 2000 با ورژن 5.01 MUH تلوزیون دار،من اینو هر جا میبرم میگه کپی خور نمیشه و باید به طور موقط کپی خور کنی.اگه پی اس پیت خاموش شد کپی خورش میپره و همش باید روی stand by باشه.حالا کسی اون کپی خور موقت رو نداره؟:angry:
به انجمن مربوط به کپی خور کردن psp ها به طور موقت مراجعه کن جواب میگیری
سلام من یکی از فامیلامون PSPslim 2004 داره که میخواد 3ماه که کپی خور (کرک) ش کنه ولی هرجا که میره میگن نمیشه ؟(من هم یه بار براش آپدیتش کردم که یه مغازه گفت به خاطر آپدیتش هست )
حالا اگه میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم که این رو بشه کرکش کرد؟ باید آپدیت قدیمیتر بریزم ؟؟؟
بله شما به فریمور افیشال سونی اپدیت کردی و بستگی به اپدیتی که کردی ممکنه با پاندورا حل بشه برو به تاپیک پاندورا نتیجه میگیری یا ورژن فریمور بگو تا بیشتر کمک کنم

srrad

کاربر سایت
Dec 2, 2008
23
با عرض سلام خدمت دوستان...
من امروز یه 3004 از اون هایی که با هن کار می کنه و خاموش میکنی میپره.فریمور هم 5.03 mm33-6
می خواستم بدونم که چرا وقتی میرم تو psn میگه ورژن رو اپدیت کن.چی کار کنم؟؟؟
و دوم این که وقتی میرم توی locationfree player میگه که چند ثانیه دکمه Setup mode رو بزن.این setup mode چیه و کدوم دکمه رو فشار بدم؟؟؟

یکی بگه ممنون میشم...

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بله شما به فریمور افیشال سونی اپدیت کردی و بستگی به اپدیتی که کردی ممکنه با پاندورا حل بشه برو به تاپیک پاندورا نتیجه میگیری یا ورژن فریمور بگو تا بیشتر کمک کنم
خوب الان پی اس پی دم دستم نیست ولی فکر کنم آپدیت 5 بود ولی روی یکی از بازی هاش میتونست ورژنش رو بیاره پایین با اون کار میشه ورژنش رو کم کرد و کپی خورش کرد ؟؟؟:confused:

srrad

کاربر سایت
Dec 2, 2008
23
من امروز یه 3004 از اون هایی که با هن کار می کنه و خاموش میکنی میپره.فریمور هم 5.03 mm33-6
و دوم این که وقتی میرم توی locationfree player میگه که چند ثانیه دکمه Setup mode رو بزن.این setup mode چیه و کدوم دکمه رو فشار بدم؟؟؟

یکی بگه ممنون میشم...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

یکی بگه ممنون میشم...

هر دفه بري تو psn ازت ميخواد كه به جديدترين فريمور دستگاهت رو آپ ديت كني ....

آپديت نكن ! اگه آپ ديت كني , دستگاهت به جديدترين فريمور آپ ديت ميشه (كه فكر كنم 6.00 هستش)

كه هنوز هك نشده ... (البته تيم gen داره روش كار ميكنه و يه تيم به اسم mack يه ويديو داده

كه هكش كرده !!!! :confused: ... كه خيلي ها ميگن كليپ fake هستش !! .... :confused: )

اونموقع فقط بايد با بازي هاي اصل (umd)بازي كني ...!

قسمت دوم رو نميدونم , يعني قبلنا براي خودم هم سوال بود , هرجا پرسيدم جواب نگرفتم !!

اميدوارم شما به جوابش برسي !......

mcm_ram41

کاربر سایت
Jul 28, 2009
23
سلام
خسته نباشید
من بازی psp از تورنت (torrent) دانلود میکنم حجمش که از 1 گیگ بیشتر باشه
با فرمت iso و cso باز نمیشه
وقتی rar میکنمش به صورت یه فایل پر از خورده چیز باز میشه
لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم
با تشکر :love:

srrad

کاربر سایت
Dec 2, 2008
23
سلام
خسته نباشید

دوست عزیز احتمالا یا فایل ویروسی شده یا اصلا اون فایل از اول ناقص تورنت شده.
شما میتونی از سایت www.ESPALPSP.com تورنت بازی خودت رو دانلود کنی البته از جاهای دیگه هم میشه دانلود کنی ولی من خودم از این جا دانلود میکنم و تمام بازی های پی اس پی رو در دو حالت امریکا و اروپا داره و با نرم افزار یو تورنت استفاده کنی بهتره.

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
خوب الان پی اس پی دم دستم نیست ولی فکر کنم آپدیت 5 بود ولی روی یکی از بازی هاش میتونست ورژنش رو بیاره پایین با اون کار میشه ورژنش رو کم کرد و کپی خورش کرد ؟؟؟:confused:
تا جایی که من میدونم فک نکنم بشه اگه به 5.55 اپدیت شده باشه باید قید شو بزنی تا 6.00 هک بشه اگه هم نه که پاندورا راه حلشه
سلام
خسته نباشید
با تشکر :love:
من که جواب شما رو به طور کامل تو یک تاپیک دیگه که اشتباهی سوالتونو مطرح کرده بودین دادم و اون جا به طور کامل توضیح داده بودم لطفاً تو پست دادن دقت کنید:-"
واسه دانلود بازی psp از تورنت سایت www.gamestorrents.com/eng هم سایت خوبیه حتماً یه سر بزن:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر