سوالات و مشکلات PSP

تا جایی که من میدونم فک نکنم بشه اگه به 5.55 اپدیت شده باشه باید قید شو بزنی تا 6.00 هک بشه اگه هم نه که پاندورا راه حلشه

من که جواب شما رو به طور کامل تو یک تاپیک دیگه که اشتباهی سوالتونو مطرح کرده بودین دادم و اون جا به طور کامل توضیح داده بودم لطفاً تو پست دادن دقت کنید:-"
واسه دانلود بازی psp از تورنت سایت www.gamestorrents.com/eng هم سایت خوبیه حتماً یه سر بزن:cool:
دوست عزیز من بازیها رو از همین تورنت میگیرم :mad:
ولی همونطوریه که گفتم در ضمن شما اونجا توضیح ندادی که چیکار کنم فقط گفتی نباید تو اون تاپیک سوالات راجع به psp رو مطرح کنی منم اومدم اینجا گفتم
کسی دیگه ای میدونه باید چیکار کرد ؟؟

سلام
دوستان من یک سوال دارم
من یک کابل کامپونت برای خروجی دستگاه گرفتم تلوزیون هم کامپونت داره اما وقتی وصل میکنم تصویر از وسط نصفه هست و خیلی بهم ریخته توی تنظیمات دستگاه که میرم قسمتی هست به نام interlace که تصویر رو درست میکنه اما بازی ها اجرا نمیشه و یک پیغام خاصی میده من باید چی کار کنم ممنون

شما که میگی اگه 5.55 یا 6.00 باید قیدش رو بزنی !!!
علی رضا جان تا اونجایی که من میدونم 5.50 به بالا کلاً فعلاً زمین گیر تا اطلاع ثانوی شما هم زیاد نگران نباش ایشالا تا همین یکی دو هفته هکرا کارو یکسره میکنن:cool:

سلام
دوستان من یک سوال دارم
من یک کابل کامپونت برای خروجی دستگاه گرفتم تلوزیون هم کامپونت داره اما وقتی وصل میکنم تصویر از وسط نصفه هست و خیلی بهم ریخته توی تنظیمات دستگاه که میرم قسمتی هست به نام interlace که تصویر رو درست میکنه اما بازی ها اجرا نمیشه و یک پیغام خاصی میده من باید چی کار کنم ممنون
داداش شما سیم هارو درست وصل کردی؟ چون کامپوننت دوتا سیم قرمز دارها که یکیش ماله صداس یکیشم ماله نصف تصویر
اونایی که ماله صداس سفید و قرمزه که باهم دسته هستند(به هم وصلن)

اول اینکه فیمور پی اس پی تون باید بالای 3.71 باشه . بگو خب
بعد اینکه باید توی اینترنت بسرچی PTF THEMES FOR FW X.XX (توی اون X.XX باید شماره فریمورتو بنویسی مثلا
PTF THEMES FOR FW 5.50) بگو خب
بعد باید تم هیی که آخرشون نوشته PTF رو دانلود کنی و بریزی توی فولدر THEMES توی فولد PSP توی مموری کارد. بگو خب
بعد بری از توی پی اس پیت توی قمت ستینگ بعد توی تم ستینگ بعد از توی گزینه اول تمتو انتخاب کنی.بگو خب
خب خب به جمالت تم رو نصب کردی دیگه:biggrin1:
خواهش می کنم:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or