سوالات و مشکلات PSP

AhAdComesIn

کاربر سایت
Jun 29, 2008
8
سلام​
من یه PSP slim 2 ماه پیش خریدم بun از مدتی خراب شد (چون فصل امتحانا بود رو هم دیگه با 3 ساعت بازی نکردم) 2 هفته پیش دادم که درستش کنن مثلا, اما نتونستن. وقتی دستگاه رو روشن می کنی اون نوشته ی sony entertainment می یاد اما بعدش که که اون خطا میان که بالا پایین میرین پواش می شه بعد گیر میکنه ( نتیجه اینکه اصلا دستگاه بالا نمی اد) اما اگر بری تو Recovery و از اونجا boot کنی سیستم بالا می یاد اما هنوز یه بد بختی دیگه هم دارم وقتی بخوام بازی اجرا کنم اون آرم PSP می یاد اما بازم گیر می کنه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد فقط بزور خاموش میشه.​
من دستگاه رو upgrade down grade, و brick کردم اما بازم همون جوره​
من فکر کنم مشکلش سخت افزاری است کسی می تونه راهنمایی بکنه بگه این چشه لطفا​

بابا دمتتون گرم کسی نیست یه حالی بده

miscreant_ghost

کاربر سایت
Nov 15, 2007
5
سلام دوستان،يک سؤال داشتم،ميخواستم ببينم باتری PSP SLIMچقدر شارژ نگه ميداره؟ميشه يک باتری جداگانه خريد؟اگر ميشه قيمت باتری خوب چنده و چه مارک و نوعی بايد بگيرم؟ممنون از وقتی که ميزارين

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام دوستان،يک سؤال داشتم،ميخواستم ببينم باتری PSP SLIMچقدر شارژ نگه ميداره؟ميشه يک باتری جداگانه خريد؟اگر ميشه قيمت باتری خوب چنده و چه مارک و نوعی بايد بگيرم؟ممنون از وقتی که ميزارين
بيشتر به استفاده اي كه ازش ميكني بستكي داره ولي در كل بين 6_7 ساعت.باتري ارجينال psp رو هم از مغازه هاي معتبر ميتوني بخري.قيمت ندارم .تا حالا تو كارش نبودم.

miscreant_ghost

کاربر سایت
Nov 15, 2007
5
ممنون دوست عزیز،یک سوال دیگه هم داشتم،اگر ميشه لطف کنيد و بگيد قيمت جديد جی پی اس برای PSPچنده؟من تو مشهدم،اينجا اين نيست،ميشه جايی رو معرفی کنيد که برای شهرستان هم بفرسته...پيشاپيش از لطفتون ممنونم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ممنون دوست عزیز،یک سوال دیگه هم داشتم،اگر ميشه لطف کنيد و بگيد قيمت جديد جی پی اس برای PSPچنده؟من تو مشهدم،اينجا اين نيست،ميشه جايی رو معرفی کنيد که برای شهرستان هم بفرسته...پيشاپيش از لطفتون ممنونم
سلام
در اولين فرصت واست قيمت ميكنم.ولي يه توصيه بهت ميكنم:اينجور خريدها رو حضوري انجام بدي از همه نظر بهتر از خريد اينترنتي و سفارشي هستش.

AMIR-TALE

کاربر سایت
Jul 14, 2008
1
تو رو خدا يكي به دادم برسه

:blushing:آقايون ببخشيد. من ديروز يك psp slim گرفتم با يه رم 4gb حالا نمي دونم چه چوري بازي را از DVD به PSP (با USB)بريزم تا كنسول آنرا اجرا كنه

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
:blushing:آقايون ببخشيد. من ديروز يك psp slim گرفتم با يه رم 4gb حالا نمي دونم چه چوري بازي را از DVD به PSP (با USB)بريزم تا كنسول آنرا اجرا كنه
سلام مباركه.دقت كن
اول شما dvd رو نكاه كن ببين اون فايلي كه توش هست بسوندش lso هست كه اكه اينطوره psp رو وصل كن بعد برو داخلت رمت و اون فايل رو توي بوشه ISO كبي كن.
اما اكه فايل داخل dvd از نوع rar هستش ابتدا با برنامه winrar يه جا اكستركتش كن تا تبديل به iso بشه بعد بريزش توي همون بوشه iso
اكه هم فايل داخل dvd از نوع cso هستش كه دقيقا مثل iso فقط بايد تو همون جا كبيبشه
والسلام

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
برای PSP اسلیم باطری 2500 آمپری هم اومده

1- اولا کسی این باطری رو گرفته؟ و اگه گرفته چند ساعت شارژ داره؟؟ و راضی هست

2- اگه این باطری رو بگیریم تو کپی خور بودن پی اس پی تاثیر داره ؟ و باید دوباره کپی خور بشه؟؟

ممنون ;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
برای PSP اسلیم باطری 2500 آمپری هم اومده

1- اولا کسی این باطری رو گرفته؟ و اگه گرفته چند ساعت شارژ داره؟؟ و راضی هست

2- اگه این باطری رو بگیریم تو کپی خور بودن پی اس پی تاثیر داره ؟ و باید دوباره کپی خور بشه؟؟

ممنون
نه نیومده !!
نه باطری هیچ ربطی به کپی خور بودن کنسول نداره !!
شما 10 تا باطری داشته باش از همه استفاده کن !!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یه سوال راجع این Custom Firmware ها داشتم. من اگه مثلآ الآن کنسول M33 3.52 داشته باشه و بعد دیگه این رو دست نزنم و به طور مرتب آپدیتش نکنم , میتونم بازی ای که 1 سال دیگه میاد رو با همین بازی کنم ؟ یعنی منظورم اینه که این دستکاری ای که توی PSP میکنن برای چند وقت هست و خودم باید بعد از چند مدت برای اجرای بازیهای جدیدتر دوباره ورژن جدیدتر بریزم یا نه ؟!

seanpaul

کاربر سایت
Oct 9, 2007
76
نام
amin
یه سوال راجع این Custom Firmware ها داشتم. من اگه مثلآ الآن کنسول M33 3.52 داشته باشه و بعد دیگه این رو دست نزنم و به طور مرتب آپدیتش نکنم , میتونم بازی ای که 1 سال دیگه میاد رو با همین بازی کنم ؟ یعنی منظورم اینه که این دستکاری ای که توی PSP میکنن برای چند وقت هست و خودم باید بعد از چند مدت برای اجرای بازیهای جدیدتر دوباره ورژن جدیدتر بریزم یا نه ؟!
فکرمیکنم بشه ولی هر بازی که میاد البته UMD. همراش آپ دیت هم داره ولی کلا تا الان نبوده

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
نه نیومده !!
نه باطری هیچ ربطی به کپی خور بودن کنسول نداره !!
شما 10 تا باطری داشته باش از همه استفاده کن !!

اومدنش که اومده من خودم دیدم
من دانشجوی اهوازم اونجا دیدم فکر کنم قیمتشم 15 تومن بود ( اگه اشتباه نکرده باشم)
ولی تهران هنوز نرفتم دنبالش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر