سوالات و مشکلات PSP

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من دسگاهمو از طريق recovery وصل كردم بعد فلش0 رو با ويندوز فرمت كردم و دوباره بكاپم رو ريختم توش بعد كه از ريكاوري خارج شدم ديگه بالا نيومد:(يه چيز ديگه فكر نكنم دستگاهم بريك شده باشه چون وقتي روشن ميكنم مانيتورش اون نور كمرنگ رو هم نميده يعني اصلا روشن نميشه و فقط چراغ دستگاه سبز ميمونه و اصلا خاموش نميشه:confused::confused:
به نظر شما چش شده:confused:/:)

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
من دسگاهمو از طريق recovery وصل كردم بعد فلش0 رو با ويندوز فرمت كردم و دوباره بكاپم رو ريختم توش بعد كه از ريكاوري خارج شدم ديگه بالا نيومد:(يه چيز ديگه فكر نكنم دستگاهم بريك شده باشه چون وقتي روشن ميكنم مانيتورش اون نور كمرنگ رو هم نميده يعني اصلا روشن نميشه و فقط چراغ دستگاه سبز ميمونه و اصلا خاموش نميشه:confused::confused:
سلام.
فكر ميكنم كه اين يكي از علائم full Brick باشه ...
به نظر من كه شما PSPت رو تركوندي!
ولي نگران نباش ...
منتظر باش تا ساير دوستان هم بيان و نظر خودشون رو اعلام كنن.
ياعلي.

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام دوست عزيز
بريک شده
چيز مهمي نيست
با پاندورا درست ميشه
هم آموزششو تو اين سايت گذاشتم و هم تو اين اينجا
سوالي بود اونجايي که گفتم مطرح کن
قربانت پناهي:love:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
سلام دوست عزيز
بريک شده
چيز مهمي نيست
با پاندورا درست ميشه
هم آموزششو تو اين سايت گذاشتم و هم تو اين اينجا
سوالي بود اونجايي که گفتم مطرح کن
قربانت پناهي:love:

از همتون متشكرم كه كمكم كرديد ولي پي اس پي قبليم كه بريك شده بود وقتي روشن ميكردم مانيتور روشن ميشد(آبي خيلي كمرنگ)يعني همه بريك شده ها اين طوري هستن با اين حال ژاندوراش ميكنم ببينم چي ميشه...ممنون از همتون;)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
این UMD Video هارو از کجا دانلود میکننید منم میخوام:((:biggrin1:
فکر کنم باید از LoaderUMD استفاده کنی

هادی جان سلام
با اینکه اینجا جاش نیست
23.gif

اما شما می تونید این فیلم ها رو از اینجا دانلود کنی.
موفق باشی.

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
مشکل

سلام
من بازی SmackDown vs. Raw 2007 را گرفتم وقتی بازی را اجرا میکنم یک لحظه مینویسه لودینگ و بعد صفحه سیاه میشه و بعد از چند ثانیه هم PSP خاموش میشه
باید چیکار کنم تا درست شه؟
در اینکه بازی سالمه شک ندارم

اطلاعات اضافه
مموری 2 گیگ اصل جو
PSP 3.52 M33 Custom Firmware
چی کار باید بکنم حالا؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
alireza_shafaei عزیز سلام ، فکر کنم همدیگرو بشناسیم ! نه ؟!
اگه مطمئنید بازی سالمه ، اگر از No UMD استفاده می کنی غیر فعالش کن و یه UMD Demo بزار و بازی رو اجرا کن .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
Error در بازی Syphon ****** Dark Mirror

دوستان سلام . من بازیه Syphon F i l t e r Dark Mirror رو دارم ! اما زمانی که می خوام اجراش کنم هنوز هیچی نیمده که یه Error به این شکل میده و میاد بیرون !:(
The Game Could Not Be Started ( 80010547)
از نظره اینکه بازی خراب باشه یا اشکال از PSP باشه مطمئنم هیچیش نیست ! چون بازی رو که دادم به دوستم ریخت تو مموریش راحت اجراش کرد ! یه چیزه مهمی هم که هست اینه که من مموری دوستمو که ازش گرفتم تونستم با مموری اون Syphon ****** رو تو PSP خودم اجرا کنم ! در این صورت پس حتما اشکال از مموریه منه ! مموری کارت منم 2Gb سونی اصلیه !
کسی نمی دونه اشکال از کجایه مموریه و آیا قابل حل شدنه ؟:confused:

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
alireza_shafaei عزیز سلام ، فکر کنم همدیگرو بشناسیم ! نه ؟!
اگه مطمئنید بازی سالمه ، اگر از No UMD استفاده می کنی غیر فعالش کن و یه UMD Demo بزار و بازی رو اجرا کن .

سلام
بله ما همدیگر را میشناسیم! قرار بود سره یکی از قرارهای اصفهان هم بیایی ولی انگار مشکلی داشتی . نمیدونم انگار یک جات شکسته بود! و بیمارستان بودی در زمان قرار!
ولی شهریار که همش ذکر خوبی هاتو میکنه!
بگذریم

متاسفانه مشکلی که دارم اینه که به یک دیسک UMD دسترسی ندارم
اگر بدونم اینطوری مشکل حل میشه حتما یکی تهیه میکنم. فکر میکنم که مشکل هم همین باشه
چون توی چندتا Forum خارجی هم که رفتم دنبالش اولین موردی که نوشته بود باید تحت هر شرایطی باشه این بود که باید یک دیسک UMD که ورژنش پایین تر از بازی ISO نباشه در درایو باشه
امیدوارم اینطوری مشکل حل شه
مرسی
قربانت
ع.ش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر