سوالات و مشکلات PSP

mhd1360

کاربر سایت
Apr 12, 2009
11
سلام
من يه PSP GO دارم با ورژن 6.5 که نوشته PRO, از وقتی هم خريدم کلی بازی چرت روش بوده، حدود 30 تا ولی به کامپيوتر که وصلش ميکنم يه حافظه 14 مگابايتی نشونم ميده
چجوری بايد به حافظه اصلی (اگر اسمش همين باشه) دسترسی داشته باشم که فايل های ISO و CSO روش بريزم ؟
با تشکر از شما

Romans

کاربر سایت
Aug 1, 2012
3
سلام
من یه psp 3000 دارم با فریمور 6.60
چند روزه به مشکل خوردم به اینصورت که در وسط بازی ، کلیدهای چهرگانه ( دایره ، مثلث، مربع ، ضربدر ) از کار میافته و دستگاه به نوعی هنگ میکنه و فقط کلیدهای جهت ها کار میکنه.
مموری را عوض کردم و فرمت کردم دوباره امتحان کردم نشد. در صفحه اصلی هم باید چندین بار کلید x را بزنم یا به مدت چند ثانیه نگه دارم تا عمل کنه. با چند بازی هم تست کردم مربوط به بازی خاصی نبود.
حالا به نظر شما این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
salam
man psp go daram copy shode vali chand roze vaghti meram to bazi kond bazi rooo egra mikonee va ger mikoneee saded to bazeha che kar konam rahnamayeee kkoneeed lotfan montazeram mer30 <3:((
لطفا فارسی بنویسید.شما دو کار انجام بده.بازی های CSO رو به ISO تبدیل کن.تو سیستم عامل پی اس پی دکمه ی Select رو بزن و تو منویی که اونجا نمایش داده میشه اون CPU Frequency (اگه استباه نکنم) رو رو Default بزار

سلام
من يه PSP GO دارم با ورژن 6.5 که نوشته PRO, از وقتی هم خريدم کلی بازی چرت روش بوده، حدود 30 تا ولی به کامپيوتر که وصلش ميکنم يه حافظه 14 مگابايتی نشونم ميده
چجوری بايد به حافظه اصلی (اگر اسمش همين باشه) دسترسی داشته باشم که فايل های ISO و CSO روش بريزم ؟
با تشکر از شما
پی اس پی رو کامل خاموش کن.بعد وقتی میخوای روشن کنی دکمه ی R رو نگه دار بعد هم برو تو قسمت Advanced یه گزینه ای هست در مورد USB اونو باید تنظیم کنی رو حافظه ی پی اس پیت

سلام کسی اینجا نیست یه گره گشایی از مشکل ما بکنه؟:((
چه مشکلی داداش؟
سلام
من یه psp 3000 دارم با فریمور 6.60
چند روزه به مشکل خوردم به اینصورت که در وسط بازی ، کلیدهای چهرگانه ( دایره ، مثلث، مربع ، ضربدر ) از کار میافته و دستگاه به نوعی هنگ میکنه و فقط کلیدهای جهت ها کار میکنه.
مموری را عوض کردم و فرمت کردم دوباره امتحان کردم نشد. در صفحه اصلی هم باید چندین بار کلید x را بزنم یا به مدت چند ثانیه نگه دارم تا عمل کنه. با چند بازی هم تست کردم مربوط به بازی خاصی نبود.
حالا به نظر شما این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
تو اون یکی تاپیک جواب دادم

majid1350

کاربر سایت
Apr 27, 2009
20
سلام

psp من 2004 و سریال HC 14293xx هست .
Model : 02g(Slim
Motherboard : TA-85

بعد از ریختن فریم ور 6.60 B10 هیچ مشکلی نبود . بعد god of war را اجرا کردم و باز هم مشکلی نبود . بعد دستگاه رو روشن و خاموش کردم دیگه بالا نیومد . چراغ سبز روشن می شه ولی صفحه مشکیه .
در ضمن روی دستگاه من پاندورا کار می کنه چون 6 ماه پیش تونستم با پاندورا داونگریدش کنم.
حالا باتری پاندورا رو که میزارم خودش روشن می شه( چراغ سبز رو می گم ) ولی چراغ مموری استیک اصلا روشن نمیشه . مموری استیک ها هم یکی 1 GIG sandisk است و یکی sony اصل که مجیک گیت هم داره . هردو PRO DOU هستند . با سافتور های PSPGRADER و Rain's ultra lite MMS مموری را درست کردم .
کلید چپ ،بدون کلید چپ ، اول مموری بعد باطری ، اول باتری بعد مموری ...همه را امتحان کردم . خلاصه نتیجه ای نگرفتم .

راستی وقتی دستگاه به آداپتور وصله اگه روشنش کنم چراغ سبز و صفحه مشکی نشون می ده . با نگهداشتن کلید شیشه ای راست وروشن کردن هم هیچ اتفاقی نمی افته .
کلید های مثلث + مربع + سلکت + استارت هم جواب نمیدن .

لطفا اگه چیزی به ذهنتون می رسه دریغ نکنید که بدجوری از کار افتاده

ممنونم

shiraz522

کاربر سایت
Aug 15, 2012
6
نام
Mohammad
سلام
من یه psp از دوست گرفتم و بچه خواهرم ترتیب بازی ها و تنظیماتش رو داده ... هیچی روش نیست (فقط چند تا آهنگ)
اول که نمی تونم بازی بریزم روش !!!(کپی نمیشه توی فایل iso )ارور میده !!!

دوم از کجا بفهمم مدلش و .. چی هست ؟؟؟
بازی هاش رو از کجا دانلود کنم !! ؟؟ !!

shiraz522

کاربر سایت
Aug 15, 2012
6
نام
Mohammad
سلام
من یه psp از دوست گرفتم و بچه خواهرم ترتیب بازی ها و تنظیماتش رو داده ... هیچی روش نیست (فقط چند تا آهنگ)
اول که نمی تونم بازی بریزم روش !!!(کپی نمیشه توی فایل iso )ارور میده !!!

دوم از کجا بفهمم مدلش و .. چی هست ؟؟؟
بازی هاش رو از کجا دانلود کنم !! ؟؟ !!

کسی نیست جواب بده !!!!
آبروم در خطره !!!

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
سلام
دوستان من یه psp GO دارم با ورزن 6.50 تا امروز راحت کار میکرد امروز زدمش شارز بشه اومدم دیدم روشن نمیشه چراغ پاورشم روشن نمیشه . موندم مشکل چیه جایی سراغ دارید که وارد باشه برا تعمیرش ببرم ؟ کلا" تو تهران جای معتبری سراغ دارید راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر