سوالات و مشکلات PSP

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام!!
لطفا یکی بگه چجوری با این Xvid4psp سرعت صوت و تصویر رو تنظیم کنم؟
من یه بخشی از یه کنسرت رو میخوام کانورت کنم.ولی صدا از تصویر عقب میمونه.
باتشکر....
سلام
این مشکل بعضی مواقع ممکنه رخ بده, فرمت رو عوض کن و یه بار دیگه تبدیل کن. اگه بازم این مشکل بود برنامه کانورتر رو عوض کن.

جناب آقای (M3hd1) دستت درد نکنه . مچکر . ولی اگر می توانی آموزش کاملش را همراه با تصاویر بدی . البته شرمنده .
راستی من مطمئنم که پیکسل ها نسوخته . چون وقتی صحنه سفید میشه اصلا معلوم نیست .

چشم در اولین فرصت این کار رو میکنم.

با سلام
من یک psp دارم وژن 3.4 oe که بازی فوتبال PE6 رو روش نصب کردم اما بازی مداوم کند میشه و اعصاب آدمو خرد می کنه آیا دستگاهم مشکل داره چون تازه برام از خارج آوردن!؟؟

دوست عزیز خوش اومدی به سایت

اگه فرمت بازی که داری CSO است اونو با استفاده از برنامه به ISO تبدیل کن.

در ضمن سرعت CPU رو هم از منوی ریکاوری به 333 تغییر بده.

یعنی هیچ راهی وجود نداره تا بتونم برنامه دانلود کنم؟

نه خیر راهی نداره.

شما باید منتظر باشی تا دانگرید بیاد.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سلام
این مشکل بعضی مواقع ممکنه رخ بده, فرمت رو عوض کن و یه بار دیگه تبدیل کن. اگه بازم این مشکل بود برنامه کانورتر رو عوض کن.
خودم فکرشو کرده بودم! نمیشه!
قبلا گفته بودن میتونین صدا رو هم با این برنامه تنظیم کنین....
نمیدونم این بود یا PSP Video 9

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
آقا سلام . بازم شرمنده . کسی بلده Them های PSP را در چه قسمتی می ریزند . ورژن PSP من 3.4OE است.
اگر هم میشه یه سایت معرفی کنید که Them های PSP را برای دانلود داشته باشه .

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خودم فکرشو کرده بودم! نمیشه!
قبلا گفته بودن میتونین صدا رو هم با این برنامه تنظیم کنین....
نمیدونم این بود یا PSP Video 9

با اين برنامه نميشه صدا رو عقب جلو كرد.

اما اگه با برنامه هاي ديگه هم تبديل كردي و اين مشكل وجود داشت يه كار ميتوني بكني، صدا رو از تصوير جدا كني (مثلا با برنامه VCD Cutter ) بعد وقتي داري تبديل ميكني در قسمت Advanced و در قسمت Audio بگي كه اون فايل صوتي كه جدا كردي رو بذاره روي تصوير كه ممكنه هماهنگي صدا و تصوير درست بشه.

يه چيز ديگه هم بگم اونم اينه كه وقتي فايل تصويري رو تبديل ميكني و كپي ميكني روي PSP بعضي مواقع وقتي از روي PSP جلو و عقب ميكني هماهنگي صدا و تصوير به هم ميريزه، تو هم حتما تست كن و ويديويي كه داري رو يه بار از اول پخش كن و اصلا جلو عقب نكن بعد ببين صدا و تصوير در ابتدا هماهنگ هست يا نه.

اين مشكل ناهمانگي صدا و تصوير در مواقعي كه فايل تصويريت مشكل داره (مثلا يه جاهاييش شطرنجي ميشه و...) هم اتفاق ميفته، اگه فايلت اين جوري هست ميتوني اون تيكه هايي كه خراب هست رو ببري و بعد تبديل كني.

ديگه چيز ديگه به ذهنم نميرسه.

e.m.kh

کاربر سایت
Jun 17, 2007
3
نام
احسان
سوال

با سلام
دوربین psp وقتی نصب میشه رو به ما قرار میگیره دقیقا مثل وب کم در کامپیو تر و چون از طریق کابل usb به psp متصل میشه فکر نکنم بتوانیم آن را برگردانیم و به صورت پشت و رو وصل کنیم چون کابل usb از یک طرف قابل وصل است آیا می شود کنسول را باز کنیم سپس پورت usb را که ( کابل usb دوربین به داخل آن می رود ) را برگردانیم و به صورت پشت و رو وصل نماییم تا دوربین را نیز بتوانیم پشتو رو وصل کنیم بابا به کی بگم این دوربین در حالتی که لنز آن
رو به ما است کاربردی نداره فقط در دو جا از آن می توانیم استفاده کنیم اولی به هنکام چت به عنوان وب کم ودوم هنگامی که بخواهیم از خودمان عکس بگیریم آقا این مساله برای من خیلی مهمه یه با مرام پیدا شه بگه چکار کنم
N_aggressive%20(40).gif

با تشکر
---------------------------------------E.M.KH---------------------------------------------------------------------------------

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
با سلام
دوربین psp وقتی نصب میشه رو به ما قرار میگیره دقیقا مثل وب کم در کامپیو تر و چون از طریق کابل usb به psp متصل میشه فکر نکنم بتوانیم آن را برگردانیم و به صورت پشت و رو وصل کنیم چون کابل usb از یک طرف قابل وصل است آیا می شود کنسول را باز کنیم سپس پورت usb را که ( کابل usb دوربین به داخل آن می رود ) را برگردانیم و به صورت پشت و رو وصل نماییم تا دوربین را نیز بتوانیم پشتو رو وصل کنیم بابا به کی بگم این دوربین در حالتی که لنز آن
رو به ما است کاربردی نداره فقط در دو جا از آن می توانیم استفاده کنیم اولی به هنکام چت به عنوان وب کم ودوم هنگامی که بخواهیم از خودمان عکس بگیریم آقا این مساله برای من خیلی مهمه یه با مرام پیدا شه بگه چکار کنم
N_aggressive%20(40).gif

با تشکر
---------------------------------------E.M.KH---------------------------------------------------------------------------------
229.gif
229.gif
105.gif

دوست عزیز شما دوربین رو محکم در جای خودش پیچ کن بعد دوربین رو با دست برگردون
به حق چیزای ندیده
301.gif

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
برای آوردن منو ریکاوری
5یا6 ثانیه دکمه پاور رو بالا نگه دار بع که ریست شد
موقع رو شن کردنش دکمهR رو نگه دار
بعد برو به cpu speed بعداونی که واسه ایزو هست رو تغییر بده

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام
این منو ریکاوری که برای تغییر سرعت سی پی یو است کجای این دستگاه است!؟؟

دوست عزیز برای رفتن به ریکاوری شما باید دستگاه رو بطور کامل خاموش کن(یعنی دکمه پاور رو ببر بالا و 5 تا 7 ثانیه نگه دار بعد ول کن
بعد دوباره دستگاه رو روشن کن و سریعا دکمه R رو نگه دار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر