سوالات و مشکلات PSP

سلام
این بازی رو چه جوری بیارم اصلا تو 3.40 میاد یا نه
وقتی میزنم صفحه سیاه میمونه

این هم لینک دانلود بازی Ridge Racer 2 با حجم 6.4 مگ که باید با FW 2.80 به بالا اجرا کرد.
http://www.psphome.com/files/RidgeRacer2.zip

بعد از دانلود آنزیپ کردن فولدر UCES00422 را در فولدر GAME کپی کنید.
تست كردم سالمه، فولدر UCES00422 رو داخل X:\PSP\GAME كپي كن.

داخل GAME150 نه ها. داخل GAME كپي كن.

در ضمن اين دموي بازي هست و فقط يه ماشين و يه پيست داره. بازي زياد جالبي هم نيست به نظر من. ريسينگ هاي قشنگ تري هم هستن.

سلام
من چیکار کنم این Game folder homebrew (curently 3.40 lernel)
همیشه فعال باشه چون خاموش روشن می کنم باز برمیگرده 1.50
این هم تو منو recovery---configuration----game...

دوستان من یه دونه MTX Mototrax خریدم تا اجرا می کنی اول لوگوی PSP میاد بدشم عکس بازی میاد بعدشم PSP خاموش میشه !
مشکل چیه ؟
یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که اگه سرعت CPU همیشه روی 333 باشه مشکل به وجود نمیاد ؟
چون برای GTA LCS دیدم یه جا نوشته بود بزارید روی 333 ولی At Your Own Risk !

آخرین ویرایش:
دوستان من یه دونه MTX Mototrax خریدم تا اجرا می کنی اول لوگوی PSP میاد بدشم عکس بازی میاد بعدشم PSP خاموش میشه !
مشکل چیه ؟
یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که اگه سرعت CPU همیشه روی 333 باشه مشکل به وجود نمیاد ؟
نه مشكلي پيش نمياد نگران نباش، من دائما روي 333 ميذارم مشكلي نيست.

GTA هم براي Cso ميگن بزارين روي 333 ،چون فايل كه فشرده ميشه دستگاه كم مياره و بايد بذارين روي 333 تا بهتر بشه. البته GTA رو به نظر من اصلا نبايد فشرده كنيد و همون Iso رو كپي كنيد.

در مورد MTX Mototrax هم به منوي ريكاوري برو و NO-UMD رو Disable كن و يه UMD بذار تو دستگاه و بازي رو اجرا كن.

سلام
من چیکار کنم این Game folder homebrew (curently 3.40 lernel)
همیشه فعال باشه چون خاموش روشن می کنم باز برمیگرده 1.50
این هم تو منو recovery---configuration----game...
اصولا نبايد تغيير بكنه. ممكنه چون 3.40 هست اين جوري ميشه چون 3.40 كلا منوي ريكاوريش براي بعضي ها خراب هست.

پيشنهاد ميكنم به 3.30 OE-A2 تبديل كنيد. احتمالا مشكل حل ميشه.

آخرین ویرایش:
M3hD1 جون عزیز سلام.
ببین عزیز در مورد سی پی یو ممنونم ولی در مورد MTX Mototrax باید بگم که خودش روی Disable بود No UMD ش.
ضمنا UMD بازی رو نگرفتم بازی روی مموری هست ولی UMD Demo تو دستگاهه چی کار کنم حالا ؟

M3hD1 جون عزیز سلام.
ببین عزیز در مورد سی پی یو ممنونم ولی در مورد MTX Mototrax باید بگم که خودش روی Disable بود No UMD ش.
ضمنا UMD بازی رو نگرفتم بازی روی مموری هست ولی UMD Demo تو دستگاهه چی کار کنم حالا ؟
اگه No-UMD غير فعال هست و UMD Demo رو هم تو دستگاه گذاشتي و بازي رو اجرا كردي و هنگ ميكنه به احتمال زياد ISO مشكل داره.
ISO بازي رو به CSُO تبديل كن و يه بار ديگه امتحان كن، يكي از بچه ها ميگفت اين جوري مشكلش حل شده. در ضمن يه بار هم سرعت CPU رو روي 222 بذار و امتحان كن.
اگه هيچ كدوم جواب نداد احتمال خيلي زياد ISO مشكل داره، اگه كسي ديگه اي رو ميشناسي روي دستگاه اونم امتحان كن ببين اجرا ميشه يا نه.

بله برای من هم تو کال آف دیوتی این طوری بود یعنی
iso بود کردمش cso درست شد ولی آخر هم نفهمیدم ایرادش از
کجا بود

دوستان اگر سرعت cpu رو تغيير بديم امكان داره پي اس پي بسوزه ؟ (اخه بعضي از بازي ها وقتي cso هست تيكه تيكه ميشه)

مشکل چیه ؟

دوست عزیز هرچی سرعت CPU بیشتر بشه از توان بیشتری استفاده میکنه
در نتیجه باطری کمتر و فشار بیشتری به CPU میاد من همیشه روی 222 هستم که اصلا هم مشکلی نداشتم
در مورد بازی ها هم بگم و همیشه هم گفتم که بازی ها رو کامل بگیرید
من همیشه کامل گرفتم درسته حجم بیشتری داره و بیشتر طول میکشه ولی همشون کامل هستن

دوستان اگر سرعت cpu رو تغيير بديم امكان داره پي اس پي بسوزه ؟ (اخه بعضي از بازي ها وقتي cso هست تيكه تيكه ميشه)

ممکنه در اجرای بازی بهتر بشه اگر بالا بره ولی فشار بیشتری روی CPU هست
سوختن که نمیسوزه ولی ممکنه در زمان باعث عمر کمتر بشه

بايد بر خلاف سخنان خوب آقا هومن گل بگم که
من که با cpu 222 کاملاً مشکل دارم و بازيهام تيکدار ميشه
البته نه تيک خيلی تابلو
اما خوب تفاوتش مشخص ميشه

بچه‌ها یک سوال هست که دست به دست چرخیده تا به من رسیده. و من هم حالا از اساتید سایتمون می‌پرسم:

من درون دي وي دي تعدادي ايميج بازي
PSP
و برنامه
Emulator
مربوط به آن را از اينترنت گرفته ام و اين برنامه ظاهرا فايلهاي
ٍEBOOT.PBP
را اجرا مي کند ولي درون ايميج اين بازي ها فايلهاي
EBOOT.BIN
وجود دارد که
Emulator
آنرا اجرا نمي کند . آيا بايد اين فايلها را به پسوند
PBP
تبديل کنم

بايد بر خلاف سخنان خوب آقا هومن گل بگم که
من که با cpu 222 کاملاً مشکل دارم و بازيهام تيکدار ميشه
البته نه تيک خيلی تابلو
اما خوب تفاوتش مشخص ميشه

خوب میخوای بهتون نشون بدم
البته به غیر از GTA که به CSO تبدیل کردم دیگه مشکلی ندارم
ممکنه دیرتر LOAD کنه بازی رو ولی مشکلی در بازی نیست اینهم بگم من روی
PSP های 1000 و 1001 کار میکنم ممکنه PSP هایی که برای خاورمیانه میاد این مشکل رو دارن
:p:p
از لحاظ ظاهر و تکنولوژی فرقی باهم ندارن ولی همیشه وسایل ژاپن و امریکا با بقیه فرق داشته

بچه‌ها یک سوال هست که دست به دست چرخیده تا به من رسیده. و من هم حالا از اساتید سایتمون می‌پرسم:

شما اگر ISO هست که بریز داخل ISO در x:/ISO
اگر EBOOT هست داخل یه فولدر بریز و بزار داخل x:/PSP/GAME
اگر چندتا فایل هست مثل
PSP
X
و یه فولدر دیگه اینها رو بریز توی همون ROOT
یعنی اینجا X:/
در کل اگر PSP کپی نباشه کاری نمیشه کرد

Back