سوالات و مشکلات PSP

اقا مهدی من همون مشکل با 3.10 oe a داشتم یعنی بعد از اینکه دانگرید میکردی لو گوی اول psp خود به خود disable میشد بعد 3.3 oec رو نصب کردم درست شد ولی قبلا تو f.w اولی درست بود
حالا میخوام ببینم مشکل پیدا نکرده چون خیلی راحت تو این fw 3.3 o e c کار میکنه مشکل از کجاست البته بگم تو منو recovery که میرفتم میشد fw 3.10 به بالا رو دستی درست کنم اگه همین
3.3 oe c باشه خوبه جواب بدی ممنون میشم

اقا مهدی من همون مشکل با 3.10 oe a داشتم یعنی بعد از اینکه دانگرید میکردی لو گوی اول psp خود به خود disable میشد بعد 3.3 oec رو نصب کردم درست شد ولی قبلا تو f.w اولی درست بود
حالا میخوام ببینم مشکل پیدا نکرده چون خیلی راحت تو این fw 3.3 o e c کار میکنه مشکل از کجاست البته بگم تو منو recovery که میرفتم میشد fw 3.10 به بالا رو دستی درست کنم اگه همین
3.3 oe c باشه خوبه جواب بدی ممنون میشم
الان 3.30 داري؟

مشكلي نداره؟ اگه مشكلي نداري با اين ورژن، الان به نظر من بهترين فريمور همينه. ديگه تغييرش نده.

سلام دوستان.
من بازی Earthworm Jim 2 رو از قسمت بازی های PS1 از اینجا دانلود کردم :
Code:
http://psp-warez.net/index.php?name=Files&op=view_file&lid=296
9 مگ بیشتر نیست.
باید توی PSP\Game کپی بشه.
خود بازی هم دو تا فایل KEYS.BIN و EBOOT.PBP هست.
من کپی می کنم عکسشم توی قسمت Game میاد ولی وقتی بازش می کنی مینویسه The Game cannot be started -
The data is corrupted
همچنین بازی SegaGames Collection هم که از قسمت PS1 اون سایت دانلود کردم اونم همینطوری هست.
حالا مشکل چیه ؟
خواهشا راهنمایی کنید چون بازی با حالی هست.

درود بر دوستان گرامی !

اگه No-UMD غير فعال هست و UMD Demo رو هم تو دستگاه گذاشتي و بازي رو اجرا كردي و هنگ ميكنه به احتمال زياد ISO مشكل داره.
ISO بازي رو به CSُO تبديل كن و يه بار ديگه امتحان كن، يكي از بچه ها ميگفت اين جوري مشكلش حل شده. در ضمن يه بار هم سرعت CPU رو روي 222 بذار و امتحان كن.
اگه هيچ كدوم جواب نداد احتمال خيلي زياد ISO مشكل داره، اگه كسي ديگه اي رو ميشناسي روي دستگاه اونم امتحان كن ببين اجرا ميشه يا نه.
دوست من
میشود توضیح بدین که سرعت CPU را چگونه تغییر میدهند .
پرسش دوم آنکه میخواهم ورژن دستگاهم را از 3.02 به 3.10 تعییر بدهم چون بازی Virtua Tennis 3 را اجرا نمیکند و یک error با یکسری عدد مثل 00.05383 ( برای مثال گفتم ) میدهد .
فرشنده گفت دلیل ورژن پائینه و باید به 3.10 تغییرش بدهی چون اکثر بازیهای جدید روی این ورژن اجرا میشوند .
در ضمن گفت چون کار خطرناکی است افراد زیادی این کار را انجام نمیدهد که کمی بنده را ترساند .
حال راهنمایی بفرمائید لطفا" که بنده چه کنم و آیا واقعا" اینکار ریسک Break دارد یا خیر ؟
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:
Pepsi جان یعنی از اون موقع که Psp خریدی تا حالا 1 دونه گیم هم روش نریختی بازی کنی که ببینی چه جوریه ؟!؟!؟!؟
خوب معلومه دیگه توی پوشه ی Iso باید بریزی.

bijbij جان برای تغییر سرعت CPU باید PSP رو به طور کامل خاموش کنی ( دکمه ی Power را ندین ثانیه بالا نگه دار تا اینکه خودش خاموش بشه ).
بعد کلید R رو بگیر و PSP رو روشن کن.
اینطوری به منوی Recovery وارد میشی. بهد از قسمت CPU Speed سرعت سی پی یو رو تغییر بده.
در مورد سوال دوم هم اولا اون فروشنده اصلا بروز نبوده برای اینکه الان 3.40 هم اومده ولی چون مشکل داره همه از 3.30OE-A2 به جای اون استفاده می کنن.
پس شما هم 3.30OE-A2 بریز.
اگر این راه حل ها رو که دوست خوبم مهدی عزیز زحمتشو کشیدن و درست کردن استفاده کنی قطعا مثل من میتونی بدون مشکل PSP خودتو به 3.30OE-A2 تبدیل کنی.

سلام!
ببخشید 3 تا سوال کوچیک دارم: :blushing:

1.چطوری میشه ISO رو به CSO و بالعکس تبدیل کرد؟ (اصلا میشه ؟) :confused:

2. یه بازی دارم که قیافش یه کم عجیبه! این عکس ها رو نگاه کنین:

حالا این بازی رو کجا باید بریزم؟

3. چه فایل هایی رو باید توی فولدر های GAME150 و GAME310 ریخت؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدین..... :love:

Attachments

• 2007-05-14_182500.png
    2007-05-14_182500.png
    2 KB · مشاهده: 24
  • 2007-05-14_182409.png
    2007-05-14_182409.png
    1.2 KB · مشاهده: 22
سلام!
ببخشید 3 تا سوال کوچیک دارم: :blushing:
1.چطوری میشه ISO رو به CSO و بالعکس تبدیل کرد؟ (اصلا میشه ؟) :confused:
2. یه بازی دارم که قیافش یه کم عجیبه! این عکس ها رو نگاه کنین:
حالا این بازی رو کجا باید بریزم؟
3. چه فایل هایی رو باید توی فولدر های GAME150 و GAME310 ریخت؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدین..... :love:
PSP ISO Shrinkبا این برنامه راحت می توانی هم به iso تبدیل کنی و هم برکس

اینجوری که فایل هات نشان میدن انگار پسوند ندارند.اگربا dap دانلود کرده باشی گاهی اوقات از این اتفاقات می افته برو روی my Computer ور در قسمت tools و بعد folder Option وروی tap view برو و این گزینه را پاک کن و بعدش هم پسوند فایلت را کن.iso
Hide extension
بریز تو همون folder iso

تو کجا کپی کردی ؟!
باید اینجا کپی کنی
اول تو خود رم پی اس پی(تو شاخش) یه فولدر درست کن اسمشو بزار Mp_root بعد تو این 1 فولدر دیگه درست کن اسمشو بزار 100mnv01 بعد فیلم رو تبدیل کن به فرمت پی اس پی بعد 2 تا فایل میاد اون کم هجمه یا Thm رو اسمشو بزار M4v00001.thmاون یکیو بکن M400001.mp4

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or