سوالات و مشکلات PSP

مرسی. درست شد :love: البته King Kong اینکاری که گفتی کردم دستگام ریست شد! ولی دوتا بازیه دیگه مثل همین داشتم! کاری که گفتیو کردم و درست اجرا شدن ;)
King Kong رو هم ميشه با اين روش اجرا كرد. من خودم اجرا كردم.

ببينم اون دوتا فولدري كه كپي كردي توي Game150 چيا بودن اسمشو مينويسي برام؟

فكر كنم مشكل از همونا باشه.

سلام.آقا براي محافظت از فايلهاي سري برنامه اي هست؟منظورم اينه كه روي فايلها پسورد بذاري يا اصلا روي خود پي اس پي پسورد بذاري موقع روشن شدن بخوادو با تشكر از همه كه به سوالاي قبليم پاسخ دادن:cheesygri

سلام.آقا براي محافظت از فايلهاي سري برنامه اي هست؟منظورم اينه كه روي فايلها پسورد بذاري يا اصلا روي خود پي اس پي پسورد بذاري موقع روشن شدن بخوادو با تشكر از همه كه به سوالاي قبليم پاسخ دادن:cheesygri
http://www.gigasize.com/get.php/448395/Super_Safe_Password.rar
برای پسورد گذاشتن

(هنوز تستش نکردم)

Dixy need Some Answers on buying PSP

درود بر شما ;)
من یه نمه اطلاعات میخوام
چون فردا یا پس فردا من یک میخرم و به صورت کاملا فست چندتا جواب لزم دارم
اگر من یک رم 2 گیگ بخرم با یک رم ریدر دیگه لازم نیست که کابل اتصال پی اس پی به کامپیوتر رو بخرم؟ یعنی فقط رم رو پر می کنم دیگه پس برای چی جمعیت کابل می گیرن
بعد اگر بخوام فیرم ویر رو3.10 او ای کنم آیا من که مبتدی هستم می تونم با تاپیک فیرم ویر این کار رو بکنم یا اینکه 10 تومن به فروشنده بدم؟

درود بر شما ;)
من یه نمه اطلاعات میخوام
چون فردا یا پس فردا من یک میخرم و به صورت کاملا فست چندتا جواب لزم دارم
اگر من یک رم 2 گیگ بخرم با یک رم ریدر دیگه لازم نیست که کابل اتصال پی اس پی به کامپیوتر رو بخرم؟ یعنی فقط رم رو پر می کنم دیگه پس برای چی جمعیت کابل می گیرن
بعد اگر بخوام فیرم ویر رو3.10 او ای کنم آیا من که مبتدی هستم می تونم با تاپیک فیرم ویر این کار رو بکنم یا اینکه 10 تومن به فروشنده بدم؟
اخه رم ريدر برا چي؟ اولا اون موقع تو بايد هي مموري رو از داخل PSP در بياري بعد دوباره جا بزني و كار بيهوده اي هست.

كابل قيمتش مفته 1500 تومن تا 3000 تومن هست. رم ريدر كه گرون تر در مياد كه.

خودتم ميتوني به 3.10 تبديل كني با يكم دقت ولي باز نظر خودته.

اگه زياد وارد نيستي بهتره بدي برات اين كارو بكنن كه يه وقت نزني PSP رو بلا استفاده بكني.

offer

مزیت
psp
نسبت به یک نوت بوک دست دوم هم قیمت با آن چیه؟

در ضمن احتمال بریک شدن با نصب تم و برنامه های جانبی مثل ماشین حساب و غیره وجود داره؟

مزیت
psp
نسبت به یک نوت بوک دست دوم هم قیمت با آن چیه؟

در ضمن احتمال بریک شدن با نصب تم و برنامه های جانبی مثل ماشین حساب و غیره وجود داره؟
عجب سوالي بود

اخه چه ربطي به هم دارن؟ شما چي ميخواي؟ كنسول بازي ميخواي يا يه نوت بوك؟

اخه نوت بوكي كه 200 تومن پولش باشه بازي اتاري رو هم نميتونه اجرا كنه (اگه براي بازي ميخواي بخري)

در ضمن PSP يه كنسول بازي قابل حمل هست. با نوت بوك نبايد مقايسش كرد.

شما هر جا دوست داشته باشي ميتوني PSP رو ببري و بازي كني و يا فيلم نگاه كني يا اهنگ گوش بدي.

با ريختن ماشين حساب نه. ولي Theme چون با فلش سر و كار داره بله احتمال بريك هست.

بله میشه.برنامه اش رو هم توی سایت PSP-Hacks.Com می تونی دانلود کنی.اسمش رو من یادم نیست.بازی رو برات کپی می کنه که بتونی به عنوان بازی کپی ازش استفاده کنی.

بازی دمو قسمتی از بازی هست مثلا 4 تا مرحله از بازیه.ولی فول ورژنش کامل هست دیگه.

گیم کپی هم از تاپیک دانلود بازی ها بگیر.یه عالمه بازی گذاشتم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or