سوالات و مشکلات PSP

سلام خوبین
psp دوستم دیروز دستش رسید وقتی خواستیم بازی کپی رو روش اجرا کنیم ارور می داد
چی کار کنیم برای اینکه بازی های کپی {Iso} رو روی دستگاه اجرا کنیم.
مرحله به مرحله بگین لطفا

سلام خوبین
psp دوستم دیروز دستش رسید وقتی خواستیم بازی کپی رو روش اجرا کنیم ارور می داد
چی کار کنیم برای اینکه بازی های کپی {Iso} رو روی دستگاه اجرا کنیم.
مرحله به مرحله بگین لطفا
خوب فريمور رو هم بگو ديگه.

هیچ کدوم! بیشتر شبیه اینه که فایل ISO رو Extract کرده باشن!

براي اجراي King Kong اين كارو كن:

اون سه تا فولدر KINGKONG و PSP و x رو كپي كن توي مموري.

بعد داخل PSP بعد Game برو دو تا فولدر داره اونا رو كپي كن داخل Game150.

محمد اگر منظورت از دوستت حامد پاسلار زاده هست که من میام ردیف می کنم براش.بهم زنگ زد دیروز.مشکل از Frimware هست.البته اون چیزی که به من گفت.

سلام.آقا فريمور پي اس پي من 3.03 oe هستش.ولي بازي جي تي آ چهار و متال گير سوليد و گان و ... رو اجرا نمي كنه وقتي مي رم رو گيم عكس و دموشون مياد ولي وقتي ميزنم صفحه سياه مي شه و بعد بايد باتري رو در بيارم تا درست شه.لطفا كمكم كنيد

با سلام مجدد آقا اصلا ميشه تو پي اس پي چيزايي رو كه نمي خواي هيدن كني؟ يا براش پسورد بزاري؟يا براي خود پي اس پي كه هنگام بالا آمدن پسورد بخواد فريمور پي اس پيم او اي 3.03 هستش:biggrin1:

کمممممممممممممککککککککککک ک

سلام
من چگونه موضوع جدید درست کنم:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

می گما می خواستیم بازی مورتال کمبت رو اجرا کنیم همونی که دو گیگ حجمشه
مورتال كمبت رو من دارم حجم iso ي اون 1.46 گيگ هست.

سلام.آقا فريمور پي اس پي من 3.03 oe هستش.ولي بازي جي تي آ چهار و متال گير سوليد و گان و ... رو اجرا نمي كنه وقتي مي رم رو گيم عكس و دموشون مياد ولي وقتي ميزنم صفحه سياه مي شه و بعد بايد باتري رو در بيارم تا درست شه.لطفا كمكم كنيد
GTA رو بايد با UMD اجرا كني. برو تو منوي ريكاوري بعد NO-UMD رو غير فعال كن و يه UMD بذار تو دستگاه بعد اجرا كن. متال رو هم بعد از همين كار يه تست كن فكر كنم اجرا بشه.

البته احتمال داره بازي هايي كه داري مورد داشته باشه.

سلام
من چگونه موضوع جدید درست کنم:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
در فرم مورد نظر (بالا - پایین , سمت راست رو نگاه کن) نوشته , موضوع جدید.

براي اجراي King Kong اين كارو كن:

اون سه تا فولدر KINGKONG و PSP و x رو كپي كن توي مموري.

بعد داخل PSP بعد Game برو دو تا فولدر داره اونا رو كپي كن داخل Game150.

مرسی. درست شد :love: البته King Kong اینکاری که گفتی کردم دستگام ریست شد! ولی دوتا بازیه دیگه مثل همین داشتم! کاری که گفتیو کردم و درست اجرا شدن ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or