سوالات و مشکلات PSP

درود بر دوست گرامی !

والا من همين بازي Siphon Filter Dark Mirror رو گرفتم كپيش رو يدونه فايل داره با پسوند ISO كه همون رو ميريزم روي مموري و بازي ميكنم ! ديگه فايلهايي كه شما گفتيد اصلا نداره !
از پاسختان سپاسگزارم اما وقتی ایبازی را از روی CD رو کامپیوتر میریزم تا به PSP انتقالش بدهم این سه فولدر را دارد .در فولدر اول به ترتیب :
PSP
GAMES150
و در آن دو فولدر هست :
SYPHONFT
که داخل آن فایل :
EBOOT.PBP
SYPHONFT%
که داخلش :
EBOOT.PBP
است .
که وقتی داخل شاخته PSP میریزم آیکون آن توی دستگاه نمایش داده میشه اما load error میزند و باید باطری دستگاه را بیرون بیاورم و دوباره راه اندازی کنم .
فولدر دوم هم برای سیو بازی هست ولی آن فولدر X را نمیدانم چه است .
حدود 50 عدد بازی گرفته ام اما درست همین مشکل را با این بازی و 007 دارم( دوتا بازی زیبا ) :(

آخرین ویرایش:
از پاسختان سپاسگزارم اما وقتی ایبازی را از روی CD رو کامپیوتر میریزم تا به PSP انتقالش بدهم این سه فولدر را دارد .در فولدر اول به ترتیب :
PSP
GAMES150
و در آن دو فولدر هست :
SYPHONFT
که داخل آن فایل :
EBOOT.PBP
SYPHONFT%
که داخلش :
EBOOT.PBP
است .
که وقتی داخل شاخته PSP میریزم آیکون آن توی دستگاه نمایش داده میشه اما load error میزند و باید باطری دستگاه را بیرون بیاورم و دوباره راه اندازی کنم .
فولدر دوم هم برای سیو بازی هست ولی آن فولدر X را نمیدانم چه است .

ببنين مشكل از بازيت هست ! من همين بازي رو كپيش رو دارم و وقتي كه ميخوام بريزم روي پي اس پي يك فايل پيشتر نيست ، كه همون رو كپي ميكنم توي مموري و اجرا ميشه ! ;)

درود بر دوست گرامی !

ببنين مشكل از بازيت هست ! من همين بازي رو كپيش رو دارم و وقتي كه ميخوام بريزم روي پي اس پي يك فايل پيشتر نيست ، كه همون رو كپي ميكنم توي مموري و اجرا ميشه ! ;)
یعنی هیچ راه دیگری ندارد ...
چه باید کرد ؟ :confused:

دوستان
نمیدانم که این مورد پرسش شده است یا خیر !
اگر امکان دارد نحوه نصب و اجرا بازیهایی که بعد از ریختن توی کامپیوتر سه تا فولدر بدست میاید را توضیح دهید که چه باید بکنم :
مثلا" بازی Siphon Filter Dark Mirror :
یک فایل بنام PSP که توش یک پوشه بنام game150 .
یک فولدر بنام X .
یک فولدر بنام مثلا" چیزی مانند اول نام بازی ( مثلا" SYPHONFT ) و یک یا چند حروف متصل به آن .
هستش و حالا بنده میخواهم بدانم چگونه و به کجا باید این فایل و فولدر را منتقل کنم .
سپاسگزارم

دوست عزيز سلام

اون سه تا فولدر رو بدون دستكاري توي مموري كپي كن.

يعني PSP و X و SYPHONFT رو داخل روت مموري (يعني همون درايو PSP بريز و داخل فولدر خاصي نريز)

بعد برو از داخل PSP اجرا كن.

فريمور دستگاهت چيه؟

آخرین ویرایش:
درود بر دوست گرامی !

دوست عزيز سلام
اون سه تا فولدر رو بدون دستكاري توي مموري كپي كن.
يعني PSP و X و SYPHONFT رو داخل روت مموري (يعني همون درايو PSP بريز و داخل فولدر خاصي نريز)
بعد برو از داخل PSP اجرا كن.
فريمور دستگاهت چيه؟
دوست من درود
خوب ببینم بنده درست متوجه شدم :
در داخل کارت حافظه یک فولدر بنام PSP هست و بنده باید تمامی پوشه ها را اعم از PSP و X و سومین پوشه را در داخل آن بریزم .... درست است ؟
فریم ویر دستگاه بنده 3.02 است و البته با دانگرید به فریم ویر 1.05 .
میبخشید بنده تازه آشنا ام به این دستگاه :blushing:

Fun Anyone Anywhere

با عرض تبریک نسبت به خودم اول بگم که با خریدن یک psp من واقعا سورپریز شدم این خیلی فوق العادس (و چرت و پرت هایی از این قبیل)
حالا من امروز psp رو بردم دادم یارو تو توپخونه که برام 3.10 oe کنه اون بابایی هم کار 5 دقیقه ای رو 3 ساعت لفت داد چرا چون می خواست مال من رو با مال خودش عوض کنه در کل طرف خیلی ضایع بود اما چون psp من علوه بر برچسب بارکد یک برچسب دیگه هم داشت و مال اون نداشت نتونست این کار رو بکنه
ولی راستی اگر عوض می کرد (عمرا) من چه جوری می تونستم بفهمم طرف حسابی این کاره بود دقیقا یکی گذاسته بود تو قفسه یعنی جایی که مال من رو هم گذاشت و من حواسم نبود طوری که خودم نمی دونستم مال من کدومه
فعلا هم دارم Ghost Rider بازی میکنم ولی بون UMD
اجرا نمیشه و یک پیغام میده شبیه ایه game could not be started. 80020321 من فقط چند تا سوال دارم
اول من یک دانشجو هستم و هدف من بازی نیست (من بچه مثبتم ناسلامتی ) (در ضمن من یک جوری psp خریدم که خانوادهام فکر کردند یک pocket pc است نه یه consol مگه نه شرمنه باسه بازی پول بالا این چیزا نمیدند) یعنی فقط بازی نیست مگه نه میشه با psp بازی نکرد خلاصه رب کلام اینه که من کلی برنامه می خوام for example : ماشین حساب پیشرفته // دیکشنری // برنامه خواندن pdf اونم از نوع 30و 40 مگی // خواندن , txt,flash , swf , html // خواندن همه فرمتها از divx , avi , dat, mpeg , asf اونهم با رزولوشن 272*480 یهنی تو مایه های umd video // گوش دادن به mp3 و در عین حال مرور عکس یا یه ebook , pdf وغیره // راستی داشت یادم می رفت نه هیچی مثل اینکه یادم رفت!
خوب در این موارد من در حال حاضر مفتخرم اعلام کنم که نه خبری از تجربه دارم نه بلدم
خلاصه سوالت میشه چیزایی مثل اینها :
1 - آیا همه اینها OK؟
2- این oss رو کسی تو 3.10 oe امتحان کرده ؟
3- ایا لازم است 3.10 oe-A رو به 3.10 oe-B تبدیل کنم ؟ مزیتی داره؟ راحته؟ break نشه؟
4- پیشا پیش از اینکه اطلاعاتتون رو با ما اعضای جدید تازه نرسیده کم سواد Share میکنین (بقیهش دیگه تکراریه خودتون حدس بزنید)
5- god of war برای psp کی میاد ؟ از ذوق نترکیم یه دفعه! فقط می مونه ninga gidence , halo بیاد تو psp! اونوقت دیگه در سبی درس ؟ راستی من الکترونیک کارشناسی می خونم ترم 2 ؟ (چه ربطی داشت!؟)
6- این برنامه ها رو که دان کردیم و unrar هم کردیم کجا میریزیم و بهد ایا با ایکون game اونها رو اجرا میکنیم یا نه ؟ این certificate Utility تو بخش game به چه دری می خوره؟
7- این day light saving چیه؟
8- یاروتو توپخونه ایه می گفت یه دوربین 5 Mega Pixel برای psp میاره تا 13 که میده 60 تومن!!!(تبرک میگم اول به خودم)
9- این talk man چیه میگن مترجمه؟ یعنه چه؟
خوش باشید همیشه همه جا
Ur LR ::DiXy

دوست من درود
خوب ببینم بنده درست متوجه شدم :
در داخل کارت حافظه یک فولدر بنام PSP هست و بنده باید تمامی پوشه ها را اعم از PSP و X و سومین پوشه را در داخل آن بریزم .... درست است ؟
فریم ویر دستگاه بنده 3.02 است و البته با دانگرید به فریم ویر 1.05 .
میبخشید بنده تازه آشنا ام به این دستگاه
سلام

فريمور 3.02 OE هست يا 1.5؟ من درست متوجه نشدم.

اگه 3.02 OE هست:
نه، داخل فولدر PSP كپي نكن بيرون اون كپي.
بعد از اين كه كپي كردي اينجوري ميشه اون سه تا فولدر:
A:\PSP
A:\X
A:\SYPHONFT

اگه ورژن دستگاهت 1.5 هست بعد از اينكه كپي كردي برو داخل فولدر PSP بعد فولدر Game150 بعد دوتا فولدر رو كات كن و ببر داخل اينجا:
A:\PSP\Game

اميدوارم گرفته باشي.

موفق باشي.

درود بر دوست گرامی !

دوست من
وقتی برای دیدن ورژن دستگاه میروم ورژن دستگاه را 1.05 اعلام ولی برای آپدیت کردن که وارد گزینه آن میشوم دستگاه 3.02 را نشان میدهد و پیقام عدم نیاز به آپدیت را نشان میدهد .
سپاسگزارم که با حوصله پاسخ میدهید :x

دوست من
وقتی برای دیدن ورژن دستگاه میروم ورژن دستگاه را 1.05 اعلام ولی برای آپدیت کردن که وارد گزینه آن میشوم دستگاه 3.02 را نشان میدهد و پیقام عدم نیاز به آپدیت را نشان میدهد .
سپاسگزارم که با حوصله پاسخ میدهید :x
يعني كپي خور شده هست؟

شما الان ميتوني بازي كپي اجرا كني؟

با Devhook اجرا ميكني يا مستقيم كپي ميكني توي Iso و بعد اجرا ميكني؟

اگه راحت iso بازي رو كپي ميكني داخل فولدر Iso و بازي ميكني همون كه بالا گفتم براي 3.02 OE رو عمل كن ببين اجرا ميشه يا نه.

------------------------------------------------------------

جناب Dixy سوالات خيلي زياد بود ايشالا سر فرصت جواب ميدم اگه كسي پاسخ نداد.

آخرین ویرایش:
درود بر دوست گرامی !

يعني كپي خور شده هست؟
شما الان ميتوني بازي كپي اجرا كني؟
با Devhook اجرا ميكني يا مستقيم كپي ميكني توي Iso و بعد اجرا ميكني؟
اگه راحت iso بازي رو كپي ميكني داخل فولدر Iso و بازي ميكني همون كه بالا گفتم براي 3.02 OE رو عمل كن ببين اجرا ميشه يا نه.
بله دوست من
دستگاه را کپی خور نموده ام .
بدون Devhook و فقط با کپی فایل Iso بازی را داخل کارت حافظه میریزم و بعد از وارد شدن بهآیکون GAME روی دستگاه و وارد شدن به آیکون کارت حافظه آن را اجرا میکنم ولی اونها فقط یک قایل Iso داشتند نه مثل این دوتا بازی :(
ورژن دستگاه را هم OE-B هستش .
الان امتحان میکنم
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:
سلام.عيدتون مبارك:cheesygri من يه چنتا خواهش از شما دارم اگه ممكنه لطف كنين و زود جواب بدين چون كارم فوريه:eek:
1-ورژن دستگاه من 3.03 هستش بعد واسه اين دستگاه من برنامه Universal Remote براي كنترل لوازم كنترل دار مي خوام.
2-لطفا توضيحات كامل با ذكر نام و لينك برنامه هاي مورد نياز براي تبديل بازيهاي پي اس يك به پي اس پي رو بذارين چون من تو اون تاپيك مربوط به خودش اينو گفتم بهم گوش نكرده لطفا شما توضيح كاملي بدين
در ضمن من وقتي بازيي مثل كراش باش رو ميخوام با هر برنامه اي ايميج بگيرم ميگه Disc Is Multi... و از اين چرت و پرتا:) و همچنين من وقتي بازي رو تبديل كردم وقتي تو پي اس پي ميرم روش كليك مي كنم اون انيميشني كه هنگامه روشن كرده دستگاه مياد ظاهر ميشه و بعد بايد باتري رو در بياري:blushing:
3-من يه برنامه براي اين ميخوام كه پي دي اف رو روي پي اس پي اجرا كنه و از همه مهمتر پي دي اف هاي فارسي رو علامت سوال نده اگه نبود نات پد هم باشه اشكالي نداره فقط نوشته هاي فارسي رو نشون بده و در ضمن من يه برنامه ميخوام كه باهاش پي دي اف بسازي.
4-يه برنامه ميخوام كه فايلهاي روي پي اس پي رو هايدن كنم يا پسورد بزارم البته با توجه به ورژن دستگاهم.
5-اقا اينم سواله مهميه من يه برنامه مي خام كه حجم بازي هاي iso و cso رو كم كنه چون ميدونين اگه بخواي يه دو گيگ بندازي و بازي تيكن رو روش بزني فقط يه بازي روي پي اس پي داري و اين خيلي بده اگه برنامه اي باشه كه بتونه حجم گيما رو بدون اينكه بعضي از قسمتاي بازي رو حذف كنه حجم بازيها رو پايين بياره خيلي خوب ميشه.
با تشكر اگه زودي به سوالام جواب بدين ممنون ميشم....منتظرم

من چند سوال دیگه هم برام پیش اومده
1.umd اگر اشتباه اسمش را ننوشته باشم چحوری به دستگا وصل میشن با ورودی USB اگر درسته یا اینکه ورودی USB 2.0 روی PSP وجود داره آیا ممکنه یک فلش کارت را به این قسمت وصل کرد و به عوان مموری ازش استفاده کرد علاوه بر مموری خود دستگاه
2.یک مموری 4 گیگابایتی چند قیمت باری این دستگاه
3.یا شبیه سازی چیزی هست که بشه بازی های PC را روی PSP اجرا کرد چجون از سخت افزارش خبر ندارم میگم البته منظورم بازی سنگین نیست بازی هایی مال دور بر 2000 تا 2004 یا 2005 بازی هایی که معمولا گرافیکی بین 32 تا 128 مگ کارت گرافیک میخواهن
مثلا یک بازی که 32 مگ گرافیک
256 مگ رم
یک سی پیو 2
یک چیزی توی این مایه ها
بازی های PSP در ایران راحت گیر میاد و اینکه قیمتشون چقدره؟؟

سلام.لطفا برنامه اي بزارين كه پي دي اف هاي فارسي رو اجرا كنه اونم با لينك دانلودش و توضيهات نصبش و همچنين يه برنامه اي براي پسورد گذاشتن و هايدن كردن فايلهاي پي اس پي پيدا كنين ايندفه رو مايه بذارين ديگه ...منم جبران مي كنم...ممنون

سلام.لطفا برنامه اي بزارين كه پي دي اف هاي فارسي رو اجرا كنه اونم با لينك دانلودش و توضيهات نصبش و همچنين يه برنامه اي براي پسورد گذاشتن و هايدن كردن فايلهاي پي اس پي پيدا كنين ايندفه رو مايه بذارين ديگه ...منم جبران مي كنم...ممنون
چند جا پست ميدي اينجا جواب دادم:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=553&page=99

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or