سوالات و مشکلات PSP

raziredbrain

کاربر سایت
Jan 19, 2007
1
جون من

psp من رو یکی تو پایتخت روی ورژن 2.71 کپی خور کرده البته همه بازی ها با پسوند cso که در فایل iso بریزم اجرا میشود ولی برنامه هایی که به صورت دو فایل هستند xxx وxxx% و در پوشه game ریخته میشوند اجرا نمیشود هر دو در قسمت بازی ها می آید xxx% به صورت بازی که وقتی از روی دستگاه وارد آن میشوید دستگاه بعد از 30 ثانیه خاموش میشود وxxx به صورت corrupted data
لطفا بگویید چگونه برنامه هایی مثل oss و paint را به صورت فایل cso در بیاورم

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
من پی اس پی رو خاموش کردم دیگه روشن نمیشه قبلش هم فقط بازی کردم حالا چی کار کنم ؟:((

چیکارش کردی
باطری سالم هست ؟
ضربه نزدی ؟
دقیق بگو چجوری بود وچه شد ؟

psp من رو یکی تو پایتخت روی ورژن 2.71 کپی خور کرده البته همه بازی ها با پسوند cso که در فایل iso بریزم اجرا میشود ولی برنامه هایی که به صورت دو فایل هستند xxx وxxx% و در پوشه game ریخته میشوند اجرا نمیشود هر دو در قسمت بازی ها می آید xxx% به صورت بازی که وقتی از روی دستگاه وارد آن میشوید دستگاه بعد از 30 ثانیه خاموش میشود وxxx به صورت corrupted data
لطفا بگویید چگونه برنامه هایی مثل oss و paint را به صورت فایل cso در بیاورم

شما اول بگو از OE استفاده میکنی ؟
اگه اره باید یه پوشه به اسم GAME150 در فولدر PSP درست کنی و برنامه ها رو اونجا بریزی
فکر نکن که هر چی رو iso یا cso کنی اجرا میشه نه اون فقط برای بازی هست .
اون فولدر ها رو شما اونجا کپی کن درست میشه
PSP/GAME150

100 % ok

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
سوال 1: از دوستان کسی نمیدونه که تو browser چه شکلی میشه یه صفحه html رو که تو مموری ذخیره شده ببینیم؟
تو یه پست تمبل گفته بود که باید آدرس فایل مذکور رو به صورت
آدرس فایل/:file
بدیم.ولی من این کارو کردم و صفحه باز نشد و بجاش یه ارور زشت و بی ریخت رو صفحه ظاهر شد.

سوال 2: ورژن دستگاه من 3.03oeb هستش. برنامه irshell رو همنصبش کردم. یکی از قابلیتای این برنامه اینه که میشه در حال گوش کردن به یه آهنگ یه بازی رو هم اجرا کرد.ولی من خودمو تیکه تیکه کردم و نتونستم این کارو بکنم. اگه کسی بلده لطفا با زبون ساده و کامل (یه جوری که من سواد iq پایین بفهمم ) توضیح بده.

سوال 3: تو 3.03oeb چه شکلی میشه به برنامه psp host ver1.8 کار کرد و بازیها رو از روی هارد کامپیوتر اجرا کرد؟ آیا این برنامه برای اجرای کاراش به دوهوک احتیاج داره؟ دمتون گرم یه جوری منو شیر فهم کنین

سوال4: تو 3.03oeb چه شکلی میشه برم تو منوی registry اگه جوابتون اینه که دکمه R رو نگهدارم باید خدمتتون عرض کنم که والا بلا من همین کارو میکنم ولی نمیره تو registry و بجاش میره تو همون منوی اصلی.به جون خودم راست میگم. فکر میکنین مشکل سر چیه؟

سوال 5: یه امولیتور برای atari 2600 سراغ دارین؟ من برای 7800 -800-800xl-130xe-5200 atari تونستم امولیتور پیدا کنم ویل برای 2600 نه

سوال 6: یه برنامه pdf خون با حال که مثل برنامه psppdf v0.2 و یا برنامه irshell که تو زوم کردن فایلای pdf مشکل نداشته باشن سراغ دارین؟آخه روزنامه خوندن تو psp خیلی حال میده.ولی حتما باید تا 2x زوم کنی تا بتونی راحت بخونی.

سوال7: فعلا لطف کنین این 6 تا رو جواب بدین بقیشم بعدا میگم.:biggrin1:

ببخشید که سوالام زیاد شد.آخه چند وقت بود تو گلوم گیر کرده بود.:eek:

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
خب اينا دقيقاً سؤالاتي بودش كه منم ميخواستم بپرسم، و به قول شما تو گلوم گير كرده بود ....
من فقط جواب سؤال 4ت رو ميدونم
psp ت رو كلاً خاموش كن ( power رو 4،5 ثانيه نگردار)
بعد وقتي روشن ميكني سريعاً دكمه R رو نگر دار
همين . . .

my_psp

کاربر سایت
Jan 18, 2007
44
psp e man 2.8 e downgrade am nakardam

vali alan ye moshkeli barash pish umade
inke R1 esh ghofl karde vaa too BAZI age HOME o bezanam nemitoonam rooye dokmeye YES biam
bazi dokmehash kaar nemikone
chikar konam??chand baaram khamooshesh kardam
vali baaz dorost nashod:((

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
سوال 1: از دوستان کسی نمیدونه که تو browser چه شکلی میشه یه صفحه html رو که تو مموری ذخیره شده ببینیم؟
تو یه پست تمبل گفته بود که باید آدرس فایل مذکور رو به صورت
بدیم.ولی من این کارو کردم و صفحه باز نشد و بجاش یه ارور زشت و بی ریخت رو صفحه ظاهر شد.

سوال 2: ورژن دستگاه من 3.03oeb هستش. برنامه irshell رو همنصبش کردم. یکی از قابلیتای این برنامه اینه که میشه در حال گوش کردن به یه آهنگ یه بازی رو هم اجرا کرد.ولی من خودمو تیکه تیکه کردم و نتونستم این کارو بکنم. اگه کسی بلده لطفا با زبون ساده و کامل (یه جوری که من سواد iq پایین بفهمم ) توضیح بده.

سوال 3: تو 3.03oeb چه شکلی میشه به برنامه psp host ver1.8 کار کرد و بازیها رو از روی هارد کامپیوتر اجرا کرد؟ آیا این برنامه برای اجرای کاراش به دوهوک احتیاج داره؟ دمتون گرم یه جوری منو شیر فهم کنین

سوال4: تو 3.03oeb چه شکلی میشه برم تو منوی registry اگه جوابتون اینه که دکمه R رو نگهدارم باید خدمتتون عرض کنم که والا بلا من همین کارو میکنم ولی نمیره تو registry و بجاش میره تو همون منوی اصلی.به جون خودم راست میگم. فکر میکنین مشکل سر چیه؟

سوال 5: یه امولیتور برای atari 2600 سراغ دارین؟ من برای 7800 -800-800xl-130xe-5200 atari تونستم امولیتور پیدا کنم ویل برای 2600 نه

سوال 6: یه برنامه pdf خون با حال که مثل برنامه psppdf v0.2 و یا برنامه irshell که تو زوم کردن فایلای pdf مشکل نداشته باشن سراغ دارین؟آخه روزنامه خوندن تو psp خیلی حال میده.ولی حتما باید تا 2x زوم کنی تا بتونی راحت بخونی.

سوال7: فعلا لطف کنین این 6 تا رو جواب بدین بقیشم بعدا میگم.:biggrin1:

ببخشید که سوالام زیاد شد.آخه چند وقت بود تو گلوم گیر کرده بود.:eek:
جواب5:http://dl.qj.net/dl.php?fid=12021
جواب1:اذرس را باید در منوی فایل و به صورت MS0:\ بدی

lovemf2001

کاربر سایت
Dec 25, 2006
36
من 3.03 oe-b دارم منتها نتونستم ویدئو های 480x272 رو روش نگاه کنم اگه کسی یه فایل کم حجم با این سایز رو کانورت کرده و با دستگاهش اون رو تست کرده لطف کنه بگذاره تا ببینیم ایراد از کجاست!!

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
من 3.03 oe-b دارم منتها نتونستم ویدئو های 480x272 رو روش نگاه کنم اگه کسی یه فایل کم حجم با این سایز رو کانورت کرده و با دستگاهش اون رو تست کرده لطف کنه بگذاره تا ببینیم ایراد از کجاست!!

با چی Convert کردی فایلها رو ... ما انجام دادیم ، شد ها ...
فایل تبدیل شده رو باید تو فولدر \MP_ROOT\101ANV01 بریزی ... اسمش هم به صورت MAQXXXXX.MP4 باید باشه (جای X ها 5 رقم دلخواه باشه)

برنامه برای Convert فایلها به MP4 AVC

XVID4PSP
http://dl.qj.net/dl.php?fid=12221

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
دوستان سوال 1 و 4 حل شد. از Just_myself_1367 و dadasalam خیلی تشکر میکنم.
در مورد سوال 4 همونطوری که Just_myself_1367 گفته باید دکمه پاور رو 5-4 ثانیه نگه داریم.بعد دوباره دستگاه رو روشن کنیم و سریع R رو نگه داریم. دقت کنید که دستگاه رو میشه با نگه داشتن 1 ثانیه ای هم خاموشش کرد. ولی در اینصورت وقتی دوباره روشنش کنید اگه با سرعت نورم R رو نگه دارید بازم وارد منوی registry نمیشید. مشکل منم سر همین 3 ثانیه بود که خوشبختانه با کمک بر و بچ حل شد.
در مورد صفحات html باید آدرس فایل مذکور رو بصورت
بدیم.مثلا اگه یه فایل html به اسم 1 رو در شاخه اصلی مموری save کردین باید تو آدرس بار تایپ کنین:
file:/1.html بعدش پیغام a connection error has occerred. the access point was not detected میاد که بخاطر عدم اتصال شما به نت هستش. شما باید دو بار دکمه دایره رو بزنید و صفحه وب دیده میشه.
ولی متاسفانه دو مشکل جدید برام پیش اومده. اول اینکه وقتی save یه صفحه ای مثل yahoo رو اجرا میکنم هیچ کدوم از عکسهای صفحه تو psp دیده نمیشهدر ضمن تو قسمت settings تمامی گزینه های images-animation-java script-flash فعال هستند.ولی همچنان خبری از عکس نیست.
دوم اینکه تو صفحات فارسی حتی text ها هم قابل خوندن نیستن.دیگه چه برسه به image
از اساتید محترمی که تا الان 8-7 تا psp رو درسته قورت دادن خواهش میکنم به درد دل ما قشر ضعیف یه رسیدگی بکنن.:love: با تشکر

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
جواب1:اذرس را باید در منوی فایل و به صورت MS0:\ بدی[/QUOTE

راستی یادم رفت به دوست عزیزم dadasalam بگم که این لینک برنامهای که گذاشته فقط یکی از بازیهای atari2600 به نام Space Invaders رو اجرا میکنه. ولی من یه امولیتور میخواستم که بشه تمام فایلهای rom بازیهای 2600 رو توش ریخت و همه رو اجرا کرد.آخه از شما چه پنهون ps3 که سهله.اگه ps100 هم بیاد تو بازار من یکی به خاطر خاطرات بچگی ول کن بازی river raid نیستم:blushing: این داستان تا آخرین دقایق عمر من ادامه خواهد داشت.:p
پس دمتون گرم . یه امولیتور توپ پیدا کنین

pouyache

کاربر سایت
Nov 8, 2006
87
نام
پویا
جواب1:اذرس را باید در منوی فایل و به صورت MS0:\ بدی[/QUOTE

راستی یادم رفت به دوست عزیزم dadasalam بگم که این لینک برنامهای که گذاشته فقط یکی از بازیهای atari2600 به نام Space Invaders رو اجرا میکنه. ولی من یه امولیتور میخواستم که بشه تمام فایلهای rom بازیهای 2600 رو توش ریخت و همه رو اجرا کرد.آخه از شما چه پنهون ps3 که سهله.اگه ps100 هم بیاد تو بازار من یکی به خاطر خاطرات بچگی ول کن بازی river raid نیستم:blushing: این داستان تا آخرین دقایق عمر من ادامه خواهد داشت.:p
پس دمتون گرم . یه امولیتور توپ پیدا کنین
از این لینک بگیر http://www.psp-hacks.com/2007/01/20/psp2600-v101-an-atari-2600-emulator/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر