سوالات و مشکلات PSP

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
من فریمور 5.50 gen-d دارم(پی اس پی 2000سری اول) همون طور که همتون می دونید قابلیت آنلاین بازی کردن رو تو این فریمور نداری.آیا آپدیت جدیدی نیومده که این مشکل حل شده باشه؟

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
خير چون كه براي وصل شدن به PSN شما بايد فرموير 6.XX رو داشته باشيد و اين فرموير هم هنوز هك نشده.

از حسن توجه شما متشکرم.
اما فک کنم دانگرد رو با دانلود اشتباه گرفته باشید منظورم اینکه که بتونم ورژن 5.5 رو به 5 تقلیل بدم :-/

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دوستان خواهشاً کمک کنید..
من دیروز کنسول رو با کابل usb معمولی وصل کردم به کامپیوتر؛ ظاهراً usb charge فعال بوده.... وقتی کنسول رو از pc جدا کردم دیگه کنسول روشن نمیشه و باتری رو نمیشناسه... فقط با شارژر روشن میشه دستگاه..
psp 3004

کمک

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان خواهشاً کمک کنید..
من دیروز کنسول رو با کابل usb معمولی وصل کردم به کامپیوتر؛ ظاهراً usb charge فعال بوده.... وقتی کنسول رو از pc جدا کردم دیگه کنسول روشن نمیشه و باتری رو نمیشناسه... فقط با شارژر روشن میشه دستگاه..
psp 3004

کمک

چون كه با شارژر مياد بالا حتما مشكل از باتري هستش شما يه باتري ديگه رو بزار تو دستگاه ببين درست ميشه يا نه.

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام دوستان....

من یک psp فت دارم...حدود 3 سال پیش خریدم...value پک هستش....راستش خیلی وقته از psp غافل شدم...

از کجا بفهمم 3000 هست یا 2000 و .......

فریم ور رو از کجا می تونم بفهمم؟ آخرین بازی هایی که کردم god of war و resistance بوده:d

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان....

من یک psp فت دارم...حدود 3 سال پیش خریدم...value پک هستش....راستش خیلی وقته از psp غافل شدم...

فریم ور رو از کجا می تونم بفهمم؟ آخرین بازی هایی که کردم god of war و resistance بوده:d
كنسول شما مدل 2000 و اگه بخواي بدوني فرمور دستگات چنده برو قسمت system information اونجا مشخصات FW رو زده...

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
سلام دوستان....

PSP شما 1000 ـه ، 2000 و 3000 Slim ـه.......;)

كنسول شما مدل 2000
:-o

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
كنسول شما مدل 2000 و اگه بخواي بدوني فرمور دستگات چنده برو قسمت system information اونجا مشخصات FW رو زده...

خیلی ممنون از راهنمایی شما....فکر کنم 1000 باشه...فریمورش هم 3.90 m33 هست:d

PSP شما 1000 ـه ، 2000 و 3000 Slim ـه.......;)

:-o

مرسی.....این 3.90 m33 رو به چه ورژنی باید تبدیل کنم تا بازی های جدید رو بزنم؟

مال من کپی خور دائم هست دیگه؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
خیلی ممنون از راهنمایی شما....فکر کنم 1000 باشه...فریمورش هم 3.90 m33 هست:d

مرسی.....این 3.90 m33 رو به چه ورژنی باید تبدیل کنم تا بازی های جدید رو بزنم؟

مال من کپی خور دائم هست دیگه؟

به 5.50 gen d3
بله كپي دايم هستش.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت تمام دوستان کسی از بچه ها نمی دونه که این قاب ری PSP را از کجا میشه پیدا کرد ؟ماله خوده من دیگه خیلی خط خطی شده بنده خدا پیر شده:(
جاوید پاساژ لباف رفتم اما قیمت خیلی فضایی می گه منم شک کردم نگرفتم.می خواستم ببینم کسی از دوستان قاب روی PSP را عوض کرده؟از کجا گرفته و به چه قیمتی؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
با سلام خدمت تمام دوستان کسی از بچه ها نمی دونه که این قاب ری PSP را از کجا میشه پیدا کرد ؟ماله خوده من دیگه خیلی خط خطی شده بنده خدا پیر شده:(
جاوید پاساژ لباف رفتم اما قیمت خیلی فضایی می گه منم شک کردم نگرفتم.می خواستم ببینم کسی از دوستان قاب روی PSP را عوض کرده؟از کجا گرفته و به چه قیمتی؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید
اگه منظورت قابه psp باشه 10 تومن هست
مگه بهت چند گفتن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر