سوالات و مشکلات PSP

من پس از هک کردن psp model slim به روش ساسان جان و ریختن 4 بازی روی مموری 4 گیگ، همه این بازی ها رو تموم کردم ولی اتفاقی مهمی که افتاد دستگاه بصورت ناجوری کند و از سرعت در بازی ها افتاده

كند شدن دستگات به خاطر مموريت هستش عوضش كني درست ميشه.
يا تو منوي اصلي دستگات دكمه ي Select رو بزن و CPU clock xmb وcpu clockgame رو بزار رويdefault.

با سلام خدمت دوستان من باز با این آنالوگ استیک psp مشکل پیدا کردم یک سال خوب کار کرد ها اما الان روی بازی MGS یک وقت هایی برای خودش می ره به سمت پایین کسی راهی می دونه و یا جایی را می شناسه که آنالوگ نو بفروشه البته برای PSP PHAT .

با سلام خدمت دوستان من باز با این آنالوگ استیک psp مشکل پیدا کردم یک سال خوب کار کرد ها اما الان روی بازی MGS یک وقت هایی برای خودش می ره به سمت پایین کسی راهی می دونه و یا جایی را می شناسه که آنالوگ نو بفروشه البته برای PSP PHAT .
روی بازی های دیگه امتحان کردی؟؟متا گر مال بعضی از این مشکلا داره!!مثلا مال من بعضی مواقع آروم راه میره ولی توی بازی های دیگه درسته!!
اگه مطمینی خرابی می تونی بری از مغازه ها آنالوگ اضافه بگیری و خودت تعمیرش کنی یا بدی ی تعمیر گاه!!:biggrin1:

اگه تو بازیهای دیگه هم مشگل داری عوض کن......
توپ خونه ، پاساژ لباف میتونی پیدا کنی.............;)

اگه تو بازیهای دیگه هم مشگل داری عوض کن......
توپ خونه ، پاساژ لباف میتونی پیدا کنی.............;)
ممنون از راهنمایی دوستان
ولی یک دفعه از پشت شهرداری همین پاساژ لباف یک آنالوگ گرفتم دست دوم بود بد تر از ماله خودم از همین مغازه جاوید کسی از دوستان حایی را می شناسه که سالم این قطعه را داشته باشند؟!

ممنون از راهنمایی دوستان
ولی یک دفعه از پشت شهرداری همین پاساژ لباف یک آنالوگ گرفتم دست دوم بود بد تر از ماله خودم از همین مغازه جاوید کسی از دوستان حایی را می شناسه که سالم این قطعه را داشته باشند؟!

خدايي قيلا هم گفتم فروشگاه جاويد(اوني كه داخل پاساژ لبافه) نه پسر خالم هستن نه چيزي ولي خدايي آدماي خوبي هستن ...
من يه بار يه ايكس360 ازشون گرفتم - بعد 4ماه رفتم گفتم تو بازي فريز ميكنه گفت امكان نداره وردار دستگاهت رو بيار رديفش كنم ... (اصلا هم اونجوري نبود كه بگم من رو اونموقع ميشناخت ...)

برعكس فروشگاه جاويدي كه بيرون پاساژ لبافه !

اجرای برنامه های جاوا بر روی psp

سلام

از دوستان و اساتید عزیز کسی هست بتونه راهنمائی کنه و بگه که چطوری میشه برنامه های جاوا رو تحت psp اجرا کرد؟

ممنونمیشم

سلام

از دوستان و اساتید عزیز کسی هست بتونه راهنمائی کنه و بگه که چطوری میشه برنامه های جاوا رو تحت psp اجرا کرد؟

ممنونمیشم
من تا اونجا که یادم میاد یک برنامه براش نوشته بودن که توی PSP ران می کردی و فایل ها را با پسوند JAR اجرا می کرد اما نمی دونم الان روی CFW های حدید هنوز اجرا میشه یا نه
اسمش هم PeeJay v0.1 این بود بگرد شاید ورژن جدید براش زدن چون این برنامه تحت KERNEL 1.50 اجرا میشه که اگر 5.50Gen داری نمی تونی اجراش کنی

سلام به همه
من یه بازی دانلود کردم و بعد فایلاشو یکی کردم ولی وقتی میریزم تو پوشه بازی ها اجرا نمیشه
اصلا فرمتش فرق داره با بقیه بازی ها. فرمتش اینه : file.*
ورژنش هم 5.03 هست
اورژانسیه
کمممک :blushing:

سلام به همه
من یه بازی دانلود کردم و بعد فایلاشو یکی کردم ولی وقتی میریزم تو پوشه بازی ها اجرا نمیشه
اصلا فرمتش فرق داره با بقیه بازی ها. فرمتش اینه : file.*
ورژنش هم 5.03 هست
اورژانسیه
کمممک :blushing:

ميشه لينك بازي رو بدين؟اين اسم فايل اكثرا براي پوشه هايي هست كه چند پارت دارن و psp اين فرمت رو نميخونه البته به 2 عامل هم بستگي داره يكي اينكه شما خوب بازي رو extract نكردين يا لينك بازي مشكل داره...

سلام

ممنونمیشم
من كه از لينك زير به راحتي ميتونم اجرا كنم البته خودم 90% برنامه ها رو تست كردم كار كرده ولي امكان هم داره كه بعضي هارو ران نكنه...
اگه 2000 داري از لينك زير(3000 هم داري از همين لينك خودم تست كردم)
download
اگه 1000 داري از لينك زيري
download

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or