سوالات و مشکلات PSP

1tLeR}{ عزیز ، چند تا اشتباه داشتی.
1 - فارسی نویسی قانونه .
2 - اصلا اینجا جاش نبود .
3 - مقایسه ی این دو تا کامبلا اشتباهه .
عزیز PSP چه ربطی داره به XBOX360 ؟
نه از لحاظ کارایی و نه از لحاظ قیمت.

آقا PSP من چرا با بعضی از بازیها مشکل داره تا با دوتاش این مشکل رو داشته مثل Splinter Cell وقتی میره توی بازی آرم شرکت می یاد و بعد یهو از بازی خارج میشه می نویسه که نمیتونه فایل رو بخونه جریان چیه ؟ ورژن دستگاه هم 3 هستش .

آقا PSP من چرا با بعضی از بازیها مشکل داره تا با دوتاش این مشکل رو داشته مثل Splinter Cell وقتی میره توی بازی آرم شرکت می یاد و بعد یهو از بازی خارج میشه می نویسه که نمیتونه فایل رو بخونه جریان چیه ؟ ورژن دستگاه هم 3 هستش .
دوست عزيز يكم بيشتر توضيح بده.

چه Eror اي ميده؟ منظورت از ورژن 3 چيه؟ ما ورژن 3 نداريم كه. فريمور دستگاهتو دقيق بگو.

در ضمن شما چه جوري بازي رو اجرا ميكني؟ NO-UMD فعال هست يا نه؟

سلام.
ببخشيد آقا مهدي گل يا آقا ميلاد يا آقا هومن و تمام بچه هاي باحال و باصفاي PSP باز.
يه سؤال دارم.
چه جوري ميشه توي XMB درحالي كه داري عكس ميبيني به MP3 هم گوش بدي ؟
يادمه قبلاً يه Plugin براي اين كار بود.، اما من طرز كار اون رو نميدونستم و خود Plugin رو هم ندارمش.
ميشه لطف كنيد و نحوه كار و همچنين اون Plugin رو براي دانلود قرار بديد؟
ممنون ميشم به خدا.
دوست عزيز از برنامه IR-Shell استفاده كن.
لينكش تو تاپيك هاي برنامه هست بگردي پيدا ميكني. اگه مشكل داشتي بگو لينكشو برات بذارم.

البته دستگاه گفتم مال خودم نیست که باهاش بشینم ور برم یاد بگیرم ولی همون اروری رو میده که گفتم البته من به فارسیشو نوشتم زیر این عبارت هم یک عدد مینویسه مثل یه کد می مونه .
من خودم بازیهارو با UMD اجرا کردم تا حالا هم بدون UMD تست نکردم باید یه امتحان بکنم این گزینه ای که میشه بدون UMD هم بازیهارو اجرا کرد کجاش هست که بریم فعالش کنیم . ورژنو درست نمی دونم فکر کنم ورژن فریمور بود که گفتم 3 . من خودم دو هفته دیگه می خوام بگیرم و دارم تاپیکهای PSP رو یواش یواش شروع می کنم به خوندن ببینم چه خبره چون یهو شد زد به سرم که بجای عوض کردن گوشی برم PSP بخرم برای همین چیزه زیادی از نمی دونم . اگه می تونید یه کمکی کنید ثوابشو ببرید . :cheesygri

البته دستگاه گفتم مال خودم نیست که باهاش بشینم ور برم یاد بگیرم ولی همون اروری رو میده که گفتم البته من به فارسیشو نوشتم زیر این عبارت هم یک عدد مینویسه مثل یه کد می مونه .
من خودم بازیهارو با UMD اجرا کردم تا حالا هم بدون UMD تست نکردم باید یه امتحان بکنم این گزینه ای که میشه بدون UMD هم بازیهارو اجرا کرد کجاش هست که بریم فعالش کنیم . ورژنو درست نمی دونم فکر کنم ورژن فریمور بود که گفتم 3 . من خودم دو هفته دیگه می خوام بگیرم و دارم تاپیکهای PSP رو یواش یواش شروع می کنم به خوندن ببینم چه خبره چون یهو شد زد به سرم که بجای عوض کردن گوشی برم PSP بخرم برای همین چیزه زیادی از نمی دونم . اگه می تونید یه کمکی کنید ثوابشو ببرید . :cheesygri
به منوي ريكاوري برو و قسمت Configuration بعد No-UMD رو Disable كن و يه UMD بذار توي دستگاه و بازي رو اجرا كن.

ممنون از راهنمایی شما ....ولی شما کرکش رو دارید؟؟

خیلی ممنون از راهنمایی شما....از کجا برنامه اش گیر میاد؟

خیلی ممنون از راهنمایی شما....ولی من با این اینترنت سرعت کم نمی تونم همچین چیزایی رو دانلود کنم:(
حجمي نداره 5 يا 6 MB

به منوي ريكاوري برو و قسمت Configuration بعد No-UMD رو Disable كن و يه UMD بذار توي دستگاه و بازي رو اجرا كن.
مهدی جان (اگه درست گفته باشم ) من کل Setting دستگارو زیر و رو کردم همچین گزینه هایی که بالا نوشتی پیدا نکردم میشه کاملتر و دقیق تر آدرس بدی :)
نرم افزار سیستم دستگاه هم اینه
Software System : 3.10 OE
مهدی جان اون ارور بازی رو هم نوشتم تا اینجا تایپ کنم اینو می نویسه :
The Game Could not be Strarted
(80020148)
این کدرو دقیقا زیر این نوشته بالا می نویسه داخل پرانتز نمی دونن چیه .
بازی اجرا میشه و همه آرم شرکتهای سازنده و ناشر و لود اولیه بازی اجرا میشن ولی همین که می خواد بره توی منوی اصلی از بازی خارج میشه . چاره کنید مشکل مارو تشکر . :cheesygri
در ضمن همینجوری بدون UMD هم بازی رو تست کردم اصلا بالا نمی یاد . :confused:

مهدی جان (اگه درست گفته باشم ) من کل Setting دستگارو زیر و رو کردم همچین گزینه هایی که بالا نوشتی پیدا نکردم میشه کاملتر و دقیق تر آدرس بدی :)
(80020148)
بازی اجرا میشه و همه آرم شرکتهای سازنده و ناشر و لود اولیه بازی اجرا میشن ولی همین که می خواد بره توی منوی اصلی از بازی خارج میشه . چاره کنید مشکل مارو تشکر . :cheesygri
شما اول PSP رو كامل خاموش كن ...
بعد روشن كه ميكني سريعاً دكمه R رو نگه دار.
شما وارد منوي ريكاوري شدي.

من اين بازي رو تا اخر رفتم هيچ مشكلي نداشت بازي باحالي هم بود از دستش نده
بايد حجم بازي 1.68gb باشه
اين ارور برا من وقتي مي ده كه منوي ريكاوري رو دست كاري كنم

سلام
يه فيلمی هست با پسوند iso
از umd ايميج گرفته شده
مهدی جان ميدونی چجوری ميشه اجراش کرد ؟

يه برنامه هست به نام umdemulator اما فقط رو ورژن 1.5 كار مي كنه
اقا كسي هست بدونه روي فريمور هاي جديد بايد چي كار كنيم ؟من كلي فيلم umd دارم كه به صورت iso هست
:((

(80020148)

برو تو منوي ريكاوري بايد تمام گزينه هاي configuration با advanced با plugins روي disabled باشه

(80020148)
شما به منوي ريكاوري برو (صفحه قبل نوشته شد چطوري بري)بعد پست زير رو بخون و همه كارا رو انجام بده و بازي رو اجرا كن.
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=179352&postcount=1385

سلام
يه فيلمی هست با پسوند iso
از umd ايميج گرفته شده
مهدی جان ميدونی چجوری ميشه اجراش کرد ؟
رضا جان شما بايد از برنامه UMD Emulator استفاده كني براي اين كار.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or