سوالات و مشکلات PSP

از دوهوک نیاز نیست استفاده کنی(مثل من)
فقط کافیه این دو تا فولدر را بسازی:
x:/psp/game
x:\iso
بعد درون دومی هر بازی (اعم از iso , cso ....) را درون فولدر iso بریز بعد از طریق پی اس پی اجراش کن
حله؟؟

خودم من یک سوال دارم :
من وقتی عکس میریزم روی پی اس پی تا نگاشون کنم خود پی اس پی اتوماتیک کیفیت و حجم عکسا را میاره پایین مثلا 5 mg را میکنه 2.5 mg چیکار کنم که دیگه اینطوری نکنه؟؟

man to folder iso copy mikonam vali neishe aslan aks bazi ham nemiyad
فايل رو به چه صورت كپي ميكني؟ اگه فشرده هست (Zip) بازش كن بعد كه با پسوند iso يا cso شد كپي كن داخل فولدر X:\ISO اگه وجود نداشت خودت بساز (به صورت حروف بزرگ)

اقا کمکم کنید من به 3.30 او ای تبدیل کردم بعد شیطون گولم زدم دوباره برنامه ی اپ تو دیت را اجرا کردم بعد خیلی طول کشید توی یک صفحه ی سیاه(خیلی خیلی) فهمیدم که هنگ کرده باتری را در اوردم و بعد دوباره توش گزاشتم بعد دوباره صفحه سیاهه میاد و گیر میزنه (منوی ریکاوری هم بالا نمیاد)
اقا کمکم کنید!!!

بچه ها من در ست اپ psp گزینه زیر رو زدم بعد صفحه خاموش شد بعد که خاموش کردم صفحه اومد
گزینه که زدم این بود

run program at/ psp/ game /recovery eboot.pbp

مشکلی که پیدا نکرده اگه میشه جواب بدید و بگید چه کاربردی داره از همتون ممنونم

اقا کمکم کنید من به 3.30 او ای تبدیل کردم بعد شیطون گولم زدم دوباره برنامه ی اپ تو دیت را اجرا کردم بعد خیلی طول کشید توی یک صفحه ی سیاه(خیلی خیلی) فهمیدم که هنگ کرده باتری را در اوردم و بعد دوباره توش گزاشتم بعد دوباره صفحه سیاهه میاد و گیر میزنه (منوی ریکاوری هم بالا نمیاد)
اقا کمکم کنید!!!

وقتي روشن ميكني صفحه سياه هست و هيچ تغييري نميكنه و دكمه ها هم هيچ تاثيري ندارن؟

به احتمال زياد شما دستگاهتونو Brick كرديد. حالا هي ما بگيم الكي ور نريد به فلش دستگاه اونوقت شما يه كاري ميكني كه PSP ات بريك بشه.

تنها كاري كه ميتوني بكني باطري دستگاه رو در بيار و يه مدت بذار باشه (مثلا 5 يا 10 دقيقه) بعد دوباره جا بزن و دكمه R رو نگهدار و PSP رو روشن كن. اگه به منوي ريكاوري بره ميتوني ريكاورش كني. اگه نه كه باهاش خداحافظي كن چون نابودش كردي با يه كار بچه گانه.

بچه ها من در ست اپ psp گزینه زیر رو زدم بعد صفحه خاموش شد بعد که خاموش کردم صفحه اومد
گزینه که زدم این بود

run program at/ psp/ game /recovery eboot.pbp

مشکلی که پیدا نکرده اگه میشه جواب بدید و بگید چه کاربردی داره از همتون ممنونم

اين در واقع براي زماني استفاده ميشه كه شما دستگاهتونو Semi Brick ميكنيد و ميخواين دستگاه رو ريكاور كنيد به فريمور 1.5 و بنابراين Eboot فريمور رو در اون آدرس ميريزيد و بعد اجراش ميكنيد.

مال شما چون فايلي در اون جا نبوده هيچ اتفاقي نيافتاد.

در ضمن چيزي كه نميدونيد رو الكي نريد تست كنيد ببينين چيه چون ممكنه PSP تون رو Brick كنين و در واقع به يه آجر پاره تبديلش ميكنين و تنها كسي كه ناراحت ميشه و ضرر ميكنه خود شما هستين نمونش همين دوستمون كه بالا جوابشو دادم.

mehdi jan tamome karharoo anjam dadam hall aksesh miyad vali khodesh nemiyad
به منوي ريكاوري برو بعد به قسمت Configuration بعد Use No_UMD رو Disable كن و يه UMD بذار داخل دستگاه و بازي رو اجرا كن.

اگه بلد نيستي چه جوري به منوي ريكاوري بري:

دستگاه رو خاموش كن بعد R رو نگه دار و دستگاه رو روشن كن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or