سوالات و مشکلات PSP

باور كن با هر براوسري كه شما ميگي كار كردم ...
ولي نشد كه نشد ...
با دانلود منيجر هم نشد ...
................................................................
اين PLUGIN كارش اينه كه باهاش ميتوني بازي رو از روي هارد يا DVD يا هرجاي ديگه توي كامپيوتر اجرا كني ...
يا براي وقتي كه PSP رو روشن ميكني PASSٌWORD بزاري ... يا سرعت CPU رو از توي XMB رديف كني ... يا analog رو توي XMB فعال كني ....
پيشنهاد ميكنم حتماً بريزي روي مموريت ...
خيلي چيز رديفيه خداييش ....
براي نصب ...
پوشه seplugin رو توي صفحه اول مموري كپي كن ...
بعد دستگاهت رو خاموش كن كامل ...
بعد بورو به منوي ريكاوري ----» PLUGIN و هر چندتا چيز كه هستش با كليد X همه رو ENABLE كن ...
فقط براي اجراي بازي از روي هارد به يه برنامه ديگه هم احتياج داري ...
PSP HOST از همونجا سرچ كن و دانلود كن و نصب كن روي كامپيوتر ...
بعد برنامه رو اجرا كن ...
بعد از اون پايين كنار ساعت توي ويندوز رو آيكونش كليك كن و enable usb رو بزن ...
بعد PSP روشن رو با كابل به PC وصل كن ...
بعد اون پايين مينويسه NEW HARDWARE PSP TYPE B
بعد روش كليك كن ...
بعد مسير اينستال ( NEW HARDWARE PSP TYPE B ) رو، مسير نصب شده برنامه PSPhost در كامپيوتر و پوشه file اين برنامه انتخاب كن و 1 دقيقه وايسا تا رديف شه ...

اگه زديم بريک کرديم راهی هست که درست بشه؟
يه سؤال ديگه هم اينکه الان ديگه با يو ام دی دستگاه بالا نمياد چرا ؟
سرعت سی پو يو رو از وقتی که 333 گزاشتم اينجوری شده!!
يه برنامه هم واسه اينکه از پی اس پی بشه عکس گرفت رو هم لطفاً لينک بديد
ببينم ... منوي ريكاوري رو مياره ؟ ...
فقط خواهشاً سريع، چون من خيلي خوابم مياد ...
ميخوام بگم اگه منوري ريكاوري رو مياره بورو با خيال راحت بگير بخواب بزار واسه فردا صبح ...
اگرم ميخواي بيدار بموني بورو بخش PSP دنبال تاپيك ( نجات PSP هاي SEMI BREAK شده توسط ............. ) بگرد، كامل مطالعه كن ببين چي گفته ...

آخرین ویرایش:
فقط براي اجراي بازي از روي هارد به يه برنامه ديگه هم احتياج داري ...
PSP HOST از همونجا سرچ كن و دانلود كن و نصب كن روي كامپيوتر ...
بعد برنامه رو اجرا كن ...
بعد از اون پايين كنار ساعت توي ويندوز رو آيكونش كليك كن و enable usb رو بزن ...
بعد PSP روشن رو با كابل به PC وصل كن ...
بعد اون پايين مينويسه NEW HARDWARE PSP TYPE B
بعد روش كليك كن ...
بعد مسير اينستال ( NEW HARDWARE PSP TYPE B ) رو، مسير نصب شده برنامه PSPhost در كامپيوتر و پوشه file اين برنامه انتخاب كن و 1 دقيقه وايسا تا رديف شه ...

اونوقت فايده نداره بايد بشينی پای کامپيوتر بازی کنی ، من کابلم کوتاهه بعد هم به پشت کامپيوتر وصل ميکنم يو اس بی های جلوم کار نميکنن

ببينم ... منوي ريكاوري رو مياره ؟ ...
فقط خواهشاً سريع، چون من خيلي خوابم مياد ...
ميخوام بگم اگه منوري ريكاوري رو مياره بورو با خيال راحت بگير بخواب بزار واسه فردا صبح ...

آره بابا
الان دوباره سرعت رو بردم گزاشتم مثل قبل و يو ام دی گزاشتم دارم کار ميکنم
333 که ميزارم ديگه بالا نمياد
تازه سر شب که :biggrin1:
الان بازی ارژانتين شيلی هم شروع ميش:biggrin1: ه

آره بابا
الان دوباره سرعت رو بردم گزاشتم مثل قبل و يو ام دی گزاشتم دارم کار ميکنم
333 که ميزارم ديگه بالا نمياد
تازه سر شب که :biggrin1:
الان بازی ارژانتين شيلی هم شروع ميش:biggrin1: ه
دمت گرم ..
با اجازه ات ما بريم بخوابيم ...
آخه خيلي خوابمون مياد :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:
شيلي :gunner: ( آرژانتين )

چرا من سرعت سی پی يو رو ميزارم روی 333 ديگه دستگاه بالا نمياد و بايد حتماً يو ام دی رو در بياری
يه برنامه هم واسه اينکه از پی اس پی بشه عکس گرفت رو هم لطفاً لينک بديد

سلام خدمت اساتید:biggrin1:
من تازه عضو این سایت شدم و یه سوال در مورد psp داشتم:blushing:

من امروز به استریو کنج رفتم و psp چینی value pack رو قیمت کردم 265 تومان.ولی تو این سایت و سایتهای دیگه قیمت اونو بین 225 تا 235 تومان دیده بودم:eek: وقتی علت این گرونی رو پرسیدم گفت چون ما خودمون اونو به 3.10 تبدیل کردیم و به همین دلیل 30 تومان کشیدیم روش.ولی حرفی از oe بودن یا نبودن نزد و در واقع مثل اینکه چیزی نمی دونست از اون:eek: به من گفت این مدل 3.10 هست که بازی هایی که با فرمتهای dax-iso و..... کپی شدن رو میخونه و اگر دستگاه بریک شد قابل برگشته م ومیشه درستش کرد:) می خواستم بدونم قیمت رو خوب گفته یا گرونه؟ و همچنین می خواستم بدونم که 3.10 با 3.10 oe فرق داره یا هر دو یکی هستند؟

اگر فرق دارند تفاوت اونا رو به طور کامل به من بگید تا من بتونم به یارو حالی کنم که چی می خوام:biggrin1:
در ضمن همین دستگاه مدل ژاپنی رو می گفت 285 تومان.فرقی نداره که با چینیش؟

سلام خدمت اساتید
من تازه عضو این سایت شدم و یه سوال در مورد psp داشتم

از اساتيد دروس PSP خودم معذرت ميخوام( آقا ميلاد، آقا هومن، آقا مهدي ) ، من اصلاً كاره اي نيستم ... ولي سوال اين دوستمون رو ميتونم جواب بدم ...

من امروز به استریو کنج رفتم و psp چینی value pack رو قیمت کردم 265 تومان.ولی تو این سایت و سایتهای دیگه قیمت اونو بین 225 تا 235 تومان دیده بودم وقتی علت این گرونی رو پرسیدم گفت چون ما خودمون اونو به 3.10 تبدیل کردیم و به همین دلیل 30 تومان کشیدیم روش.ولی حرفی از oe بودن یا نبودن نزد و در واقع مثل اینکه چیزی نمی دونست از اون به من گفت این مدل 3.10 هست که بازی هایی که با فرمتهای dax-iso و..... کپی شدن رو میخونه و اگر دستگاه بریک شد قابل برگشته م ومیشه درستش کرد می خواستم بدونم قیمت رو خوب گفته یا گرونه؟

اولاً قيمت بسيار گروني ميده ...
به جرئت ميگم در مقابل اين يارو ( استريو كنج ) بايد از يگانه تقدير كرد و دستش رو بوسيد ...
اين يارو بسيار گرون فروشه ..
از برو بچه هاي همينجا بگير ... ( داداش هومن گل ؛ ID IN bazi center: GROOSS )
ورژني كه ايشون معرفي كردن، همون ورژن OE هستش ... بازي كپي اجرا ميكنه ... قابل ريكاوري هستش موقعي كه خداي نكرده دستگاهت BREAK بشه ( البته توي ورژناي OE بريك شدن معنا نداره )
درضمن الان همه جا دستگاه رو با اين ورژن هاي OE نهايتاً 5 هزار تومن ميگيرن و تحوليلت ميدن ... ديگه من نميدونم اون 30 هزار تومن براي چيه ...
:mad: :mad: :mad:
درضمن با قيمتي كه ايشون گفتن شما ميتوني علاوه بر PSP ؛ 10 ، 15 تا بازي كپي و يه مموري 2 هم بگيري

و همچنین می خواستم بدونم که 3.10 با 3.10 oe فرق داره یا هر دو یکی هستند؟

اگر فرق دارند تفاوت اونا رو به طور کامل به من بگید تا من بتونم به یارو حالی کنم که چی می خوام
بله ... 3.10 معمولي ( كارخونه اي ) بازي كپي رو اجرا نميكنه ...
ولي 3.10oe بازي كپي رو اجرا ميكنه ...

در ضمن همین دستگاه مدل ژاپنی رو می گفت 285 تومان.فرقی نداره که با چینیش؟
الان همه دستگاها چينيه،ژاپني هم به ندرت و انگشت شمار گير مياد؛ چون PSP هاي ژاپني دو سال پيش توليد ميشد ؛ احتمالاً ديده شما ناشي هستي؛ خواسته ( معذرت ميخوام ) به شما غالب كنه ...
اونم اگه ژاپني باشه اختلاف قيمت حداقل 60، 70 هزار تومنه نه 20 هزار تومن ( قيمتايي كه يارو يگانه ميده ) ...
قربانت ...
ياعلي ...

آخرین ویرایش:
سلام ر بکس حرفه ای در زمینه ی PSP!
آقا من یه سوال بام پیش اومده.من خودم PSP نخریدم ولی تو فکرش هستم که به خاطر Ratchet & Clank: Size Matters هم که شده بخرم ولی به هر حال برام الآن یه سوالی پیش اومده.من شنیدم اگه روی PSP کرک بریزیم که UMD های کپی را بخونه دیگه دستگاه MP4ش میپره!!! درسته؟؟؟

سلام ر بکس حرفه ای در زمینه ی PSP!
آقا من یه سوال بام پیش اومده.من خودم PSP نخریدم ولی تو فکرش هستم که به خاطر Ratchet & Clank: Size Matters هم که شده بخرم ولی به هر حال برام الآن یه سوالی پیش اومده.من شنیدم اگه روی PSP کرک بریزیم که UMD های کپی را بخونه دیگه دستگاه MP4ش میپره!!! درسته؟؟؟
كرك چيه ديگه ؟ ...
نه بابا اين جوريا نيستش ...
اصلاً ربطي به پريدن و اجرا نشدن MP4 نداره ...
شما بازي كپي رو اجرا كن و هركاري كه بقيه ميكنن با PSP شون انجام بده ...
اينه كه هركي گفته خواسته شمارو سركار بزاره ... :blushing:
درضمن 1 الان PSP هاي تمام بروبچه هاي اينجا بازي كپي رو اجرا ميكنه . . .
درضمن 2 : UMD كپي وجود خارجي نداره ...
اين كه ميگيم بازي كپي منظورمون اينه كه با يه سري برنامه از UMD بازي IMAGE ميگيرن ( مثل كاري كه توي برنامه CLONE انجام ميدي ) بعد اون IMAGE رو ميريزن روي مموري كارت و از طريق PSP بازي ميكنن ....
درضمن 3 :اصلاً دستگاه غير كپي خور، ارزش خريدن نداره ...

آخرین ویرایش:
سلام خدمت همه اساتید:biggrin1:
من یک psp چینی(value pack) به همراه یک کابل usb-شارژر به همراه یک umd demo (که متاسفانه برخلاف چیزی که اینجا خوندم جزو پک نبود و باید جداگانه می خریدی) به همراه یک بازی اورجینال(البته اشانتیون) به همراه یک مموری 2 گیگ سونی magic gate خریدم 300 تومن.البته ورژن اون رو هم جلوی خودم 3.10 oe-a کرد.
یک سال هم گارانتی تعویض و تعمیر داره و یک بازی تکن رو هم روش برام ریخت:biggrin1:

خوب خریدم یا بهم انداختن؟با توجه به قیمتهایی که از جاهای مختلف گرفتم فکر کنم خوب خریدم:)

به من گفت باید 8 ساعت بزنی تو شارژ تا شارژ اولیه تکمیل بشه و منم از ساعت 6 زدم تو شارژ و الان تقریبا 4 ساعت گذشته ولی اون چراغ قرمزی که اول روشن بود خاموش شده؟؟؟:eek: این چراغ قرمز بیانگر چیه و از کجا باید بفهمم چقدر باطری داره دستگاهم و همچنین چرا انتفدر زودتر از 8 ساعت خاموش شده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or