سوالات و مشکلات PSP

سلام خدمت همه اساتید:biggrin1:
من یک psp چینی(value pack) به همراه یک کابل usb-شارژر به همراه یک umd demo (که متاسفانه برخلاف چیزی که اینجا خوندم جزو پک نبود و باید جداگانه می خریدی) به همراه یک بازی اورجینال(البته اشانتیون) به همراه یک مموری 2 گیگ سونی magic gate خریدم 300 تومن.البته ورژن اون رو هم جلوی خودم 3.10 oe-a کرد.
یک سال هم گارانتی تعویض و تعمیر داره و یک بازی تکن رو هم روش برام ریخت:biggrin1:

خوب خریدم یا بهم انداختن؟با توجه به قیمتهایی که از جاهای مختلف گرفتم فکر کنم خوب خریدم:)

به من گفت باید 8 ساعت بزنی تو شارژ تا شارژ اولیه تکمیل بشه و منم از ساعت 6 زدم تو شارژ و الان تقریبا 4 ساعت گذشته ولی اون چراغ قرمزی که اول روشن بود خاموش شده؟؟؟:eek: این چراغ قرمز بیانگر چیه و از کجا باید بفهمم چقدر باطری داره دستگاهم و همچنین چرا انتفدر زودتر از 8 ساعت خاموش شده؟
دستگاه با ورژن OE »»» قيمت : 225 تا 230 . . .
كابل USB »»» قيمت : 1000
UMD DEMO؛ قيمت : اشانتيون ...:blushing:
مموري 2 گيگ »»»» قيمت: 25
بازي تيكن روي مموري »»» قيمت : 500
مجموعاً : 250 هزار تومن . . . .
من متأسفانه داداشم ( متآسفانه از اينكه از يگانه خريد ) داداشم اسفند پارسال از يگانه خريد 228 ورژن OE با مموري 2 با 5 تا بازي روي مموري، 250 ( تازه از يگانه ) ( شرمنده تموم رفقا، ديگه كليد كرده بود من همين امشب ميخوام؛ يعني اينجوري شده بود قيافش :crying: ، راستيتش رفتيم از هومن بگيريم، رفقاش گفتن بايد هماهنگ كني بعد بياي ...
........................................................................................................
متآسفم ... متآسفانه خيلي متأسفم كه بگم هم براي شما متآسفم به خاطر اين كه عجله كرديو 50 هزار تومن ناقابل رو ريختي توي جيب اون كلاهبردار ( شرمنده داداش )
متأسفم براي اون طرف كه اين پول چه جوري از گلوش پايين ميره ...
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

آخرین ویرایش:
در مورد شارژ هم زياد فكرتو مشغول نكن . . .
چون همين كه اون چراغه خاموش شده يعني اين كه كامل شارژ شده ...
در مورد اينكه گفته 8 ساعت شارژ كن، ولي 4 ساعت شارژش طول كشيده، بازم نگراني اي فكر نكنم وجود داشته باشه ...
حالا وايسا بقيه بچه ها بيان ببينيم نظرشون چيه . . .

بازی اورجینال رو چی؟اون قیمتش چنده؟
تازه گارانتی هم هرچی نباشه یه 10000 تومنی که می ارزه.usb-شارژر رو کمتر از 4 تومن جایی ندیدم.

باتری رو هم یه توضیحی بدید قضیشو ممنون میشم:blushing:

تازه اینجا یه قدمیه خونه ماست و تا من برم و بخرم و هر موردی بود بخوام یه بار تا راهی دور برم و برگردم تو تهران هزینش همین حدودا میشه..............

تازه گارانتی هم هرچی نباشه یه 10000 تومنی که می ارزه.usb-شارژر رو کمتر از 4 تومن جایی ندیدم.

باتری رو هم یه توضیحی بدید قضیشو ممنون میشم:blushing:

تازه اینجا یه قدمیه خونه ماست و تا من برم و بخرم و هر موردی بود بخوام یه بار تا راهی دور برم و برگردم تو تهران هزینش همین حدودا میشه..............
آهان ...
اگه شارژر Usb رو ميگي؛ آره ، قيمتاش همون حدوداست ...
درضمن اين دستگاه ها عملاً گارانتي شون توي ايران يه ققرون ( قق = تشديد ) نمي ارزه . . .

با سلام psp من ال سی دی مشکل داره پیکسل سوخته داره البته زیاد تابلو نیست اگه بخوام ال سی دی رو عوض کنم چقدر هزینه داره لطف کنید من را راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
بستگي به بازي داره ده بيست هزار تومن تا 100 تومن هست.

با سلام psp من ال سی دی مشکل داره پیکسل سوخته داره البته زیاد تابلو نیست اگه بخوام ال سی دی رو عوض کنم چقدر هزینه داره لطف کنید من را راهنمایی کنید
دوست عزيز واسه سه چهار تا Pixel سوخته اصلا ارزش نداره LCD رو عوض كرد.

خيلي حساس نباشين. حالا 5 تاشم بسوزه فرقه چنداني نداره.

زماني برو دنبال تعويض كه در ديد واقعا تاثير گذاشته باشه.

دوستان سلام
چرا وقتی من بازی GTA Vice City Stories رو اجرا ميکنم
بازی کند اجرا ميشه و تيک ميزنه مثل کامپيوتر که کم مياره و کند اجرا ميشه! اونجوری هست ، کی ميدونه چرا ؟ با بقيه بازی ها مشکلی ندارم؟
اگه سرعت CPU رو هم باز زياد كني بازم يه جاهايي لگ ميزنه.

GTA رو اگه ميخواين راحت بازي كنين اصلا فشرده نكنين.

آخرین ویرایش:
حالا مگه من فشرده کردم آقا مهدی ؟
دانلود ميکنم همه بازی هارو ديگه
آقا من سرعت سی پی يو رو روی 333 که ميزارم ديگه دستگاه بالا نمياد
يو ام دی رو بايد در بيارم تا بالا بياد که بدون يو ام دی بازی نميتونم اجرا کنم
چرا نميتونم سرعتش رو زياد کنم؟:mad:

سلام خدمت اساتید:biggrin1:

بخشید من یه مشکل اساسی پیدا کردم:( :(( :eek:

وقتی psp رو به pc با usb وصل می کنم و روی عکس مموری استیک کلیک می کنم error میده و واردش نمیشه و متن این error هم اینه:

can not find script file G:\autorun.vbs

دلیلش چیه؟ تو رو خدا نگید از psp هستش:( :((

سلام خدمت همه اساتید:biggrin1:
من یک psp چینی(value pack) به همراه یک کابل usb-شارژر به همراه یک umd demo (که متاسفانه برخلاف چیزی که اینجا خوندم جزو پک نبود و باید جداگانه می خریدی) به همراه یک بازی اورجینال(البته اشانتیون) به همراه یک مموری 2 گیگ سونی magic gate خریدم 300 تومن.البته ورژن اون رو هم جلوی خودم 3.10 oe-a کرد.
یک سال هم گارانتی تعویض و تعمیر داره و یک بازی تکن رو هم روش برام ریخت:biggrin1:

خوب خریدم یا بهم انداختن؟با توجه به قیمتهایی که از جاهای مختلف گرفتم فکر کنم خوب خریدم:)

به من گفت باید 8 ساعت بزنی تو شارژ تا شارژ اولیه تکمیل بشه و منم از ساعت 6 زدم تو شارژ و الان تقریبا 4 ساعت گذشته ولی اون چراغ قرمزی که اول روشن بود خاموش شده؟؟؟:eek: این چراغ قرمز بیانگر چیه و از کجا باید بفهمم چقدر باطری داره دستگاهم و همچنین چرا انتفدر زودتر از 8 ساعت خاموش شده؟

خيلي خوب خريدي.
من اينايي رو كه تو ميگي خريدم 360000 تومن

سلام خدمت اساتید:biggrin1:

بخشید من یه مشکل اساسی پیدا کردم:( :(( :eek:

وقتی psp رو به pc با usb وصل می کنم و روی عکس مموری استیک کلیک می کنم error میده و واردش نمیشه و متن این error هم اینه:

can not find script file G:\autorun.vbs

دلیلش چیه؟ تو رو خدا نگید از psp هستش:( :((

نه دوست عزیز شما pc مبتلا به Trojanیا SpyWare شده.با Norton Anti virus 2007 یا یه همچین چیزی می تونی پیداش کنی منتهی مراتب اگر پاک بشه دیگه درایوات را نمی تونی از Mycomputer باز کنی باید از run تایپ کنی مثلا \:cدر مورد psp هم کافی از خوده psp یک بار فرمتش کنی ریدف میشه تا زمانی که یک بار ویندوز بریزی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or