سوالات و مشکلات PSP

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان
من یه چندتایی DLC از بازی های PSP رو دانلود کردم ؛ ولی نمیدونم که فایل ها رو باید به کجای psp کپی کنم :-?
فایل های DLC درون یک پوشه ای هستند که توی پوشه چندتا فایل EDAT و یک فایل PARAM.PBP قرار دارد.!
یکجا خوندم که باید در PSP ----> GAME فایل ها کپی بشه ، ولی ناقص نوشته شده بود و کامل نبود ، نوشته نشده بود که کجای Game بریزیم :|
لطفا اگه کسی می دونه یه کمکه کوچولو بکنه :)
ممنون.
کدوم بازی رو میخوای این کارو بکنی دقیق اسم بازیتو بگو که بشه راهنمایی کرد.
سلام
دوست عزیز اون برنامه ای رو که گفتی من پیدا نکردم ولی تو او سایتی که واسه برنامه داده بودی نوشته بود
How To Install 6.XX PRO-C2 تاریخش هم جدید بود منظورش از PRO-C2 چی بوده ؟
در ضمن ممنون میشم برنامه PSPident رو اگه داری وتسم آپلود کنی یا لینکی به من بدی که بتونم به صورت مستقیم دانلود کنم . ممنون .
پیوست همین پست برات آپلود کردم.
اون پسوندش هم آپدیت های همین فیرمور هست الان PRO-B10 بریزی از همه بهتره. آپدیت میکنی به PRO بعد هم B10 که یه فایل کوچیک هست که باگ های فیرمور رو بهتره کرده رو نصب میکنی
یه سایت خوب میخوام بشه راحت بازی های psp رو دانلود کرد ؟
Free PSP Games Download
Download PSP Games at PSP Download Center: Unlimited Games releases for Your PSP
salam
psp goie man vaghti be pc vaslesh mikonam cheraghesh az halat sabz be halat narenghi dar miad vali too pc neshoon nemide roo chanta pc emtehan kardam aslan nemitoonam mitoonid komakam konid?
عزیز وقتی کابل رو وصل میکنی USB Mode رو از توی PSP میزنی یا نه؟
کسی می دونه چجوری باید با PSP go دونفره بازی کرد؟:confused:
باید بازیامون یکی باشه یا نه چجوریه؟؟؟؟؟؟
خوب معلومه باید بازی هاتون یکی باشه دیگه، یعنی انتظار داری یکی فوتبال اجرا کنه اون یکی کشتی کج بعد باهم بازی کنین؟
جفتتون باید بازی هاتون یکی باشه و بازی قابلیت بازی کردن دو نفره رو با wifi رو داشته وقتی اجراش کنی بسته به بازیش توی زیر منوهای Multiplayer راحت میتونی به هم کانکت شین و بازی کنین.

Attachments

• 1703_PSPIDENT_074_24-05-2011.rar
    50.9 KB · مشاهده: 6

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
915
نام
amin
سلام
مرسی دوست گلم از راهنمایی های بسیار خوبتون در ضمن من فریمورم 6.60 PRO-B9 هستش ممنون میشم بگی چه جوری باید B10 رو نصب کنم ؟؟؟؟راستی دستگاهم کپی موقت و مدل 3004 هست .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
915
نام
amin
سلام
اینم یه عکس از برنامه PSPIDENT که دوست خوبمون زحمتشو کشید:
4v46nqa0afeambguxo7t.jpg
[/URL][/IMG]
حالا می خوام بدونم من میتونم کپی دائم کنم و همین طور B10 رو میتونم نصب کنم ؟ ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
are vali bazam vasl nemishe
عجیبه نمیدونم مشکل چیه. گفتی روی همه سیستم ها همینجوره؟ وقتی وصل میکنی هیچ اتفاقی نمی افته؟
وصلش کردی برو توی Device Manager توی PC ببین Hardware ـی هست که علامت تعجب داشته باشه کنارش
سلام
مرسی دوست گلم از راهنمایی های بسیار خوبتون در ضمن من فریمورم 6.60 PRO-B9 هستش ممنون میشم بگی چه جوری باید B10 رو نصب کنم ؟؟؟؟راستی دستگاهم کپی موقت و مدل 3004 هست .
سلام
اینم یه عکس از برنامه PSPIDENT که دوست خوبمون زحمتشو کشید:
4v46nqa0afeambguxo7t.jpg
[/URL][/IMG]
حالا می خوام بدونم من میتونم کپی دائم کنم و همین طور B10 رو میتونم نصب کنم ؟ ممنون
من پستمو ویرایش کردم. من اصلا حواسم نبود شما 3000 داری. نه نمیتونی دائم کپی خور کنی

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
915
نام
amin
آره عزیز کپی موقت هستش و من همین طوری که هست psp به دستم رسیده و من آپدیتش نکردم خوب حالا منظورتون از (همون فایلایی که باهاش به B9 آپدیت کردی ) چی هست ؟؟ و کجا باید بریزم ؟؟ و بعدش چه جوری ببرمش به B10 ؟؟ راستی در قسمت system Information در جلوی MAC Address زذه Model:03g این واسه کپی دائم کردن مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟ ببخشید سوالاتم زیاد شد .

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
o are are hamin ie Device nashenakhte neshoonam mide ke har kari mikonam nemitoonam vaslesh konam
رو همون علامت تعجب داره راست کلیک کن و update driver بزن ببین نمیتونه با ویندور آپدیت خودش درایوشو نصب کنه
آره عزیز کپی موقت هستش و من همین طوری که هست psp به دستم رسیده و من آپدیتش نکردم خوب حالا منظورتون از (همون فایلایی که باهاش به B9 آپدیت کردی ) چی هست ؟؟ و کجا باید بریزم ؟؟ و بعدش چه جوری ببرمش به B10 ؟؟ راستی در قسمت system Information در جلوی MAC Address زذه Model:03g این واسه کپی دائم کردن مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟ ببخشید سوالاتم زیاد شد .
شما نمیتونی کپی خور دائم کنی با این فیرمور، فقط یه راه داشتی اونم این بود که قبل از اینکه بیای رو این فیرمور به 6.20 ببری و اونجا کپی دائم کنی که الان آپدیت کردی و مشکلی هم نیست چون کپی موقت این با اجرا یه فایل راحت دستگاهت کپی خور میشه.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
915
نام
amin
شما نمیتونی کپی خور دائم کنی با این فیرمور، فقط یه راه داشتی اونم این بود که قبل از اینکه بیای رو این فیرمور به 6.20 ببری و اونجا کپی دائم کنی که الان آپدیت کردی و مشکلی هم نیست چون کپی موقت این با اجرا یه فایل راحت دستگاهت کپی خور میشه.

مرسی دوست عزیز آره من مدل psp 3004 هستش ولی مادربوردش ورژن V2 . پس باید با این حساب کپی دائم رو با این فریمور بی خیال بشم :-s. راستی B10 رو چه طور اونو که میتونم نصب کنم . اگه جواب مثبته ممنون میشم روششو بهم بگید . راستی لینکشو واسم پیدا نکردین ( B10 رو میگم . وااااا خیلی پرو شدما :p) . ببخشید .

.::reza.com::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
7
نام
محمدرضا
سلام دوستان
من یه psp go دارم
بازی ریختم روش برای اجرای بازی پسورد میخواد :|
یادم نیست پسوردش چیه :(
چیکار کنم ؟
restore defalt setting رو هم زدم ولی فایده نداشت
روی restore میمونه هیچکاری نمیکنه :(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مرسی دوست عزیز آره من مدل psp 3004 هستش ولی مادربوردش ورژن V2 . پس باید با این حساب کپی دائم رو با این فریمور بی خیال بشم :-s. راستی B10 رو چه طور اونو که میتونم نصب کنم . اگه جواب مثبته ممنون میشم روششو بهم بگید . راستی لینکشو واسم پیدا نکردین ( B10 رو میگم . وااااا خیلی پرو شدما :p) . ببخشید .
بله همونطور که گفتم شما نمیتونی کپی دائم کنی رو این فیرمور. برای نصب B10 هم باید کل فیرموری که الان ریختی رو Unistall کنی و بعد B10 بریزی
PROUPDATE رو اجرا کن و همونجا نوشته که برای unistall کردن چه دکمه ای رو بزنی (فکر کنم مثلث بود) بعد پاک میکنه قبلی رو بعدش B10 رو نصب کن.
660PRO-B10.fix1.rar
سلام دوستان
من یه psp go دارم
بازی ریختم روش برای اجرای بازی پسورد میخواد :|
یادم نیست پسوردش چیه :(
چیکار کنم ؟
restore defalt setting رو هم زدم ولی فایده نداشت
روی restore میمونه هیچکاری نمیکنه :(
تا جایی که میدونم تهنا راهش همینه که Restore to Default کنی. یا اینکه اگه قیرمورت قدیمی هست با آپدیت کردن به جدید خود به خود میپره پسورد.
فیرموت الان چیه؟ یه راه دیگه هم هست اینه که بری داخل منوی ریکاوری و قسمت Advanced و Format flash1 and reset settings رو بزنی که تنظیمات به حالت اول برگرده، اتفاق خاصی اصولا نباید بیوفته ولی بالاخره دستکاری در فلش0 با مسئولیت خودته

.::reza.com::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
7
نام
محمدرضا
تا جایی که میدونم تهنا راهش همینه که Restore to Default کنی. یا اینکه اگه قیرمورت قدیمی هست با آپدیت کردن به جدید خود به خود میپره پسورد.
فیرموت الان چیه؟ یه راه دیگه هم هست اینه که بری داخل منوی ریکاوری و قسمت Advanced و Format flash1 and reset settings رو بزنی که تنظیمات به حالت اول برگرده، اتفاق خاصی اصولا نباید بیوفته ولی بالاخره دستکاری در فلش0 با مسئولیت خودته

5 ساعت رو ریستور موند هیچ کاری نکرد :|
6.60 هستش
تو قسمت advanced همچین چیزی نیس که :(

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
915
نام
amin
بله همونطور که گفتم شما نمیتونی کپی دائم کنی رو این فیرمور. برای نصب B10 هم باید کل فیرموری که الان ریختی رو Unistall کنی و بعد B10 بریزی
PROUPDATE رو اجرا کن و همونجا نوشته که برای unistall کردن چه دکمه ای رو بزنی (فکر کنم مثلث بود) بعد پاک میکنه قبلی رو بعدش B10 رو نصب کن.
660PRO-B10.fix1.rar

سلام
خیلی آقایی داداش M3hD1 ( مهدی ) عزیز . واسه نصب B10 همین جوری که گفتید کافیه قبلی رو uninstall کنم و اینو نصب کنم دیگه کاری به FastRecovery نداره ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر