سوالات و مشکلات PSP

خیلی ربطی به جدید بودن نداره که بگیم این چون جدیدتره بهتره حتما، PSP GO کلا تولیدش خارج از امریکا متوقف شده. الان فقط 3000 سونی تولید میکنه و E1000
اینم بگم کلا از لحاظ ساختار داخلی PSP ها فرقی با هم ندارن و همه بازی ها روی همه یکسان هست. از 2000 به اینور همشون از لحاظ قدرت سخت افزاری مثل هم هستن، الان بخوای GO و 3000 رو مقایسه کنی 3000 تازه LCD ـش بزرگترم هست (4.3 اینج هست در صورتی که GO تا جایی که یادمه 3.8 اینچه)
ولی خوب اینم آخرش بگم که این کنسول عمرش تموم شده و خیلی نباید اینده ای براش ببینی، فقط اینکه به قول خودت امولیتور بریزی روش یا اینکه بازی های خوبی که قدیم براش اومده رو بازی کن اگه اینده نگری میخوای داشته باشی خوب VITA بهتر است

ممنون
منم از 3000 خوشم اومد صفحش بهتره
تنها خوبیه که go داره به نظرم حجم 16 گیگ بودنشه
--------
اره قدیمی شده اما من که گفتم دنباله یه گجت هستم که اون کارارو که گفتم برام انجام بده از ایپاد دیگه خسته شده
vita خوبه هم هم گرون تره هم هک نشده اگه ویتا بتونه بازی های psp و امولاتور هارو کامل اجرا کنه مناسبه

سلام
دوستان بنده یه PSP-3004 ( البته زیر باطریش اینو خوندم ) دارم و زیاد تو کارش نبودم و وارد نیستم یه سوال واسم پیش اومده بود ممنون میشم راهنماییم کنید اول این که من بازی هایی رو که به صورت iso هستن رو در پوشه ISO موجود در مموری کپی میکنم و بعد از اون 660 PRO-B Fast Recovery که در قسمت game بر روی Memory stick موجوده رو اجرا میکنم و بازی به قسمت مربوط به game اضافه میشه حالا اگه که دستگاه رو به طور کامل خاموش کنم دوباره بازی ها از این قسمت حذف میشن و باید دوباره PRO-B Fast Recovery 660 رو اجرا کنم تا درست بشه حالا سوالم اینه که دستگاه من هک کامل هستش یا نه؟ و سوال مهم و اصلی این که آیا من میتونم بازی های PS1 رو روی این دستگاه بازی کنم بدون اینه بخوام باهاش کاری کنم( این واسم خیای مهمه که بتونم بازی PS1 رو روش اجرا کنم ) راستی در قسمت System Information ، زده 6.60 PRO-B9 . ببخشید اگه یه کم طولانی شد و سوالم مبتدیانه بود . ممنون .

ممنون
منم از 3000 خوشم اومد صفحش بهتره
تنها خوبیه که go داره به نظرم حجم 16 گیگ بودنشه
اینم میتونی خودت مموری 16 گیگ روش بندازی

سلام
دوستان بنده یه PSP-3004 ( البته زیر باطریش اینو خوندم ) دارم و زیاد تو کارش نبودم و وارد نیستم یه سوال واسم پیش اومده بود ممنون میشم راهنماییم کنید اول این که من بازی هایی رو که به صورت iso هستن رو در پوشه ISO موجود در مموری کپی میکنم و بعد از اون 660 PRO-B Fast Recovery که در قسمت game بر روی Memory stick موجوده رو اجرا میکنم و بازی به قسمت مربوط به game اضافه میشه حالا اگه که دستگاه رو به طور کامل خاموش کنم دوباره بازی ها از این قسمت حذف میشن و باید دوباره PRO-B Fast Recovery 660 رو اجرا کنم تا درست بشه حالا سوالم اینه که دستگاه من هک کامل هستش یا نه؟ و سوال مهم و اصلی این که آیا من میتونم بازی های PS1 رو روی این دستگاه بازی کنم بدون اینه بخوام باهاش کاری کنم( این واسم خیای مهمه که بتونم بازی PS1 رو روش اجرا کنم ) راستی در قسمت System Information ، زده 6.60 PRO-B9 . ببخشید اگه یه کم طولانی شد و سوالم مبتدیانه بود . ممنون .
کپی موقت هست برای شما
برای PS1 هم به تاپیک های زیر برو بخون:
اجرای بازی های Ps1 در Psp
http://forum.bazicenter.com/thread42573/

مرسی دوست عزیز
حالا واسه این که کپی دائم کنم باید کار خاصی انجام بدم و اصلا خودم میتونم این کار رو انجام بدم و همین طور این که کپی دائم چه برتری ای به کپی موقت داره ؟

مرسی دوست عزیز
حالا واسه این که کپی دائم کنم باید کار خاصی انجام بدم و اصلا خودم میتونم این کار رو انجام بدم و همین طور این که کپی دائم چه برتری ای به کپی موقت داره ؟
شما به تاپیک زیر برو صفحه های آخر تاپیک یه برنامه هست به اسم PSPident اونو بریز رو دستگاهت اجراش کن مشخصات دستگاهت رو مینویسه یعد همونجا نوشته یه دکمه رو بزنی که از صفحه عکس بگیره. عکس رو اپلود کن ببینیم میشه یا نه
http://forum.bazicenter.com/thread47733/page20/

دوستان بین این چند مدل PSP که تو بازار هس بنظرتون کدومش از بقیه بهتره واسه ی خریدن ؟
من خودم دوس دارم که PSP GO بخرم و از ریخت و قیافه ی بقیشون خوشم نمیاد ... :d

در کل PSP GO ارزش خریدن داره یا نه ؟؟؟

اره خوب اما اون داخلی بود هم سرعت هم قیمتش بهتر بود :D
راستی در مورد اونکی سوالام راهنماییم میکنی
اره خوب، کدوم سوال؟ PS1؟ همون تاپیکا رو بری همه چی هست توش
دوستان بین این چند مدل PSP که تو بازار هس بنظرتون کدومش از بقیه بهتره واسه ی خریدن ؟
من خودم دوس دارم که PSP GO بخرم و از ریخت و قیافه ی بقیشون خوشم نمیاد ... :d
در کل PSP GO ارزش خریدن داره یا نه ؟؟؟
فرقی نداره زیاد اگه با قیافشو و بازی کردن باهاش مشکل نداری اوکیه. قبل خرید حتما یه جا بگیر یکم باهاش بازی کن چون خیلیا دراز مدت برای بازی کردن باهاش اذیت میشدن به خاطر فرمش، اگه اوکی هست برات بخر مشکلی نیست

فرقی نداره زیاد اگه با قیافشو و بازی کردن باهاش مشکل نداری اوکیه. قبل خرید حتما یه جا بگیر یکم باهاش بازی کن چون خیلیا دراز مدت برای بازی کردن باهاش اذیت میشدن به خاطر فرمش، اگه اوکی هست برات بخر مشکلی نیست

دمت گرم !
نه اتفاقا من از فرم و قیافش خوشم میاد ... >:)

کنسول دستی هرچی کوچیکتر بهتر !!! :d

*

سلام دوستان
من یه چندتایی DLC از بازی های PSP رو دانلود کردم ؛ ولی نمیدونم که فایل ها رو باید به کجای psp کپی کنم :-?
فایل های DLC درون یک پوشه ای هستند که توی پوشه چندتا فایل EDAT و یک فایل PARAM.PBP قرار دارد.!
یکجا خوندم که باید در PSP ----> GAME فایل ها کپی بشه ، ولی ناقص نوشته شده بود و کامل نبود ، نوشته نشده بود که کجای Game بریزیم :|
لطفا اگه کسی می دونه یه کمکه کوچولو بکنه :)
ممنون.

شما به تاپیک زیر برو صفحه های آخر تاپیک یه برنامه هست به اسم PSPident اونو بریز رو دستگاهت اجراش کن مشخصات دستگاهت رو مینویسه یعد همونجا نوشته یه دکمه رو بزنی که از صفحه عکس بگیره. عکس رو اپلود کن ببینیم میشه یا نه
http://forum.bazicenter.com/thread47733/page20/

سلام
دوست عزیز اون برنامه ای رو که گفتی من پیدا نکردم ولی تو او سایتی که واسه برنامه داده بودی نوشته بود
How To Install 6.XX PRO-C2 تاریخش هم جدید بود منظورش از PRO-C2 چی بوده ؟

در ضمن ممنون میشم برنامه PSPident رو اگه داری وتسم آپلود کنی یا لینکی به من بدی که بتونم به صورت مستقیم دانلود کنم . ممنون .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or