سوالات و مشکلات PSP

مشکل در خرید مموری برای psp

با سلام
دوستان من یه مموری خریدم 16 گیگ به قیمت 45 تومن و روش هم زده ساخت کره و خیلی هم نازکه و یه ارم قرمز رنگ هم روشه و وقتی بازی های cso رو اجرا میکنه دیر لود میکنه و یا موقه اجرای بازی های iso و در قسمتی از بازی که دمو نشون میده تیک میزنه و صحنه اهسته میشه . من می گم ممکنه مشکل از سرعت مموریم باشه ممکنه کند باشه ؟ اگه این نوع مموری کند هست بهم بگید و راهنماییم کنید تا یه مموری خوب بخرم و خصوصیات یک ممورب خوب رو بهم بگید تا بدونم چی براش بخرم . و همچنین وقتی بازی رو اجرا میکنم خیلی از بازی ها رو می نویسه the game could not be started دیگه نمیدونم مشکل از psp هست یا رمش ولی وقتی رمش رو در میارم و دوباره جا میزنم همون بازی که این خطا رو میده اجرا میشه

با تشکر فراوان:(

آخرین ویرایش:
کممممممممممممممممممممک یکی جواب سوال بالا رو بده:((

شما سرعت cpu رو روی چند گذاشتید الان؟ روی 333 باید باشه.
در مورد رم هم باید یه رم دیگه که مطمئنی اوکی هست و مثلا دوستت روی PSP باهاش مشکل نداره بگیری و با اون تست کنی وگرنه من نمیتونم از اینجا تشخیص بدم تقلبیه یا خرابه یا سالمه الان 90 درصد این رمهای بازار همشون آشغال هستن.
سعی کن هی رم رو در نیاری جا بزنی که یوقت سوکت رم مشکل پیدا کنه، شاید کلا مشکل از اون باشه باید موارد رو یکی یکی تست کنی ببینی مشکل از سرعت cpu هست که کند اجرا میشه یا رم یا ...

بالاخره چه طوری این مشکل حل میشه؟
کدوم مشکل؟
cpu رو رو اخر گذاشتم و یه جا تو تهران که مطمعن هستید رم هاش اصل هستن رو معرفی کنید تا برم بخرم
رو 333 گذاشتی مشکل حل نشد؟ البته اینم بگم cso کلا کند اجرا میشه. خودت با برنامه هایی که برای این کار هست به iso تبدیل کن و اونو بازی کن همیشه

سلام...
چند وقت پیش داشتم اهنگ گوش میکردم با psp که یهو واسه چند ثانیه مموری رو نشناخت و دوباره شناخت.. 2 بار دیگه هم سر بازی کردن هنگ کرد..
.مشکل از چیه؟؟؟مموری؟؟؟
چون میخوام دستگاه رو بفروشم میخوام حرف و حدیثی پشتش نباشه...مرسی

سلام...
چند وقت پیش داشتم اهنگ گوش میکردم با psp که یهو واسه چند ثانیه مموری رو نشناخت و دوباره شناخت.. 2 بار دیگه هم سر بازی کردن هنگ کرد..
.مشکل از چیه؟؟؟مموری؟؟؟
چون میخوام دستگاه رو بفروشم میخوام حرف و حدیثی پشتش نباشه...مرسی
کلا یکی دو بار شاید مشکلی نباشه ولی اگه مکرر اتفاق افتاد احتمال زیاد شاید از مموری باشه
برای تست هم باید یه مموری دیگه رو چند وقت باهاش کار کنی ببینی مشکلی روی اون هم هست یا خیر
هنگ کردن بازی میتونه مشکل از ایمیج بازی هم باشه. همونطور که در همین صفحه هم گفتم برای اینکه یوقت لگ نزنه بازی، سرعت cpu رو روی 333 بذار.

سـلام بـه هـمه ی دوسـتان عـزیزم.
مـتاسفانه مـن یـه مـشکل بـا بـازی
کـشتی کـج (WWE 2012) دارم.
وقـتی کـه بـازیرو اجـرا مـیکنم
؛صفـحه کـاملا سـیاه مـیشه و PSP کـلا هـنگ مـیکنه .
همـچنین از مـنوی
UMD ISO MODE ؛حـالتهای Sony NP9660 و M33 Driver روهـم امـتحان کـردم ولـی جـواب نـداد!.
امـا قـبلا نـسخه ی
2009 رو روی حـالت M33 بـه راحـتی اجـرا مـیکرد !... .
دوسـتان مـشکل از
Firmware هـست ؟!.

PSP 2004
System Software : 5.50 Prome-4

کـپی دائـم

+
راسـتی یـک مـشکل دیـگه هـم داشـتم.
وقـتی بـاتری رو کـامل (
100%) شـارژ میـکنم؛ هـنگام بـازی، حـدودا 1سـاعت بیـشتر جـواب نمـیده و شـارژش تقـریبا خـالی میـشه !.
مـیخواستم بـدونم بـاتریم مـشکل داره
؟!.
Battery Pack / 3.6v / 1200mAh

مـوفق باشـید:x.

سلام
واااااای داداش سجاد من احساس میکنم شما رو یه جا دیگه هم دیدم چون هم اسمت آشناست هم آواتارت به هر حال واسه مشکل باتری میتونی با بازی های دیگه هم تست کنی که اینطوری مشکلو متوجه میشی دیگه .

سـلام بـه هـمه ی دوسـتان عـزیزم.
مـتاسفانه مـن یـه مـشکل بـا بـازی
کـشتی کـج (WWE 2012) دارم.
وقـتی کـه بـازیرو اجـرا مـیکنم
؛صفـحه کـاملا سـیاه مـیشه و PSP کـلا هـنگ مـیکنه .
همـچنین از مـنوی
UMD ISO MODE؛حـالتهای Sony NP9660 و M33 Driver روهـم امـتحان کـردم ولـی جـواب نـداد!.
امـا قـبلا نـسخه ی
2009 رو روی حـالت M33 بـه راحـتی اجـرا مـیکرد !... .
دوسـتان مـشکل از
Firmware هـست ؟!.

PSP 2004
System Software : 5.50 Prome-4

کـپی دائـم

+
راسـتی یـک مـشکل دیـگه هـم داشـتم.
وقـتی بـاتری رو کـامل (
100%) شـارژ میـکنم؛ هـنگام بـازی، حـدودا 1سـاعت بیـشتر جـواب نمـیده و شـارژش تقـریبا خـالی میـشه !.
مـیخواستم بـدونم بـاتریم مـشکل داره
؟!.
Battery Pack / 3.6v / 1200mAh

PSP 1000 داری؟ آپدیت کن به 6.60PRO احتمال زیاد مشکل اجرا نشدن بازی حل میشه.
در مورد باطری هم بستگی داره درجه روشنایی LCD روی چند باشه و ... چون سری 1000 هم داری احتمالش هست که باطری خراب شده باشه
دوستی اشنایی نداری PSP داشته باشه باطریشو بگیری تست کنی ببینی با اون چه جوریه؟

PSP 1000 داری؟ آپدیت کن به 6.60PRO احتمال زیاد مشکل اجرا نشدن بازی حل میشه.
در مورد باطری هم بستگی داره درجه روشنایی LCD روی چند باشه و ... چون سری 1000 هم داری احتمالش هست که باطری خراب شده باشه
دوستی اشنایی نداری PSP داشته باشه باطریشو بگیری تست کنی ببینی با اون چه جوریه؟
سـلام.
مـرسی از پـاسختون داداش عـزیزم.
مـن
PSP Slim2004 دارم .
بـا ایـنکه اسـلیمه
؛ امـکانش هـست کـه بـه فـریمور6.60PRO آپـدیت کـنم ؟؟!.
آخـرین فـریمور کـپی دائـم هـمینه عـزیز
؟؟!.
راسـتی یـک سـوال دیـگه داشـتم
!!..اگـه آپـدیت کنـم ،Saveهای بـازی روی آپـدیت جـدید قـابل شـناسایی و اجـرا هـست ؟؟!.
روشـنایی
LCD هـم بـیشتر وقـتها روی درجـه یـکی مـونـده بـه آخـر مـیزارم... .
مـتاسفانه کـسی رو سـراغ نـدارم کـه
PSP داشـته باشـه و ایـنکارو انـجام بـدم ): .
سلام
واااااای داداش سجاد من احساس میکنم شما رو یه جا دیگه هم دیدم چون هم اسمت آشناست هم آواتارت به هر حال واسه مشکل باتری میتونی با بازی های دیگه هم تست کنی که اینطوری مشکلو متوجه میشی دیگه .
سـلام امیـن جـان.
تـقریبا بـا بازیـهای مخـتلفی تـست کـردم ولـی مشـکل هـمچنان وجـود داره... .
اتـفاقا
User شـما هـم بـرای مـن آشـنا هـست ؛ولـی هـرچـی فـکر مـیکنم بـه خـاطر نمـیارم !.
بـهرحال مـن تـوی فـرومهای
[PersianTools] و [P30World] فعـالیت دارم عـزیز... .

مــوفق باشـید:x.

سـلام.
مـرسی از پـاسختون داداش عـزیزم.
مـن
PSP Slim2004 دارم .
بـا ایـنکه اسـلیمه
؛ امـکانش هـست کـه بـه فـریمور6.60PRO آپـدیت کـنم ؟؟!.
آخـرین فـریمور کـپی دائـم هـمینه عـزیز
؟؟!.
راسـتی یـک سـوال دیـگه داشـتم
!!..اگـه آپـدیت کنـم ،Saveهای بـازی روی آپـدیت جـدید قـابل شـناسایی و اجـرا هـست ؟؟!.
روشـنایی
LCD هـم بـیشتر وقـتها روی درجـه یـکی مـونـده بـه آخـر مـیزارم... .
مـتاسفانه کـسی رو سـراغ نـدارم کـه
PSP داشـته باشـه و ایـنکارو انـجام بـدم ): .

سـلام امیـن جـان.
تـقریبا بـا بازیـهای مخـتلفی تـست کـردم ولـی مشـکل هـمچنان وجـود داره... .
اتـفاقا
User شـما هـم بـرای مـن آشـنا هـست ؛ولـی هـرچـی فـکر مـیکنم بـه خـاطر نمـیارم !.
بـهرحال مـن تـوی فـرومهای
[PersianTools] و [P30World] فعـالیت دارم عـزیز... .

مــوفق باشـید:x.

شما به تاپیک زیر مراجعه کن:
http://forum.bazicenter.com/thread47733/

یه برنامه هست به اسم PSPident توی صفحات آخر تاپیک هست حتما قبلش اینو بریز روی دستگاهت که ببینیم مادربردت V3 نباشه که نتونی کپی دائم کنی.
اگه مشکلی نداشت از همون تاپیک آپدیت کن

راستش چون فیرمور 5.50 Prome-4 یه فیرمور دستکاری شده هست که بتونه بازی های که برای فیرمور بالاتر هم هست رو اجرا کنه واسه همین سیو بازی ها اگه آپدیت کنی خراب میشه.

شما به تاپیک زیر مراجعه کن:
http://forum.bazicenter.com/thread47733/

یه برنامه هست به اسم PSPident توی صفحات آخر تاپیک هست حتما قبلش اینو بریز روی دستگاهت که ببینیم مادربردت V3 نباشه که نتونی کپی دائم کنی.
اگه مشکلی نداشت از همون تاپیک آپدیت کن

راستش چون فیرمور 5.50 Prome-4 یه فیرمور دستکاری شده هست که بتونه بازی های که برای فیرمور بالاتر هم هست رو اجرا کنه واسه همین سیو بازی ها اگه آپدیت کنی خراب میشه.
مـمنون مـهدی جـان.
بـرنامه رو اجـرا کـردم
؛امـا کـنار TA-085 چـیزی ننـوشته !... ولـی قـسمت PSP Version رو زده: Slim V1.0 ... .
یعـنی مـادربردم
V1 هـست عـزیز؟؟!.
ScreenShot:
22165556843253783771.jpg

فـقط ای کـاش مـیشد سـیوهارو از یکـ راهـی درسـت کـرد
,کـه مجـبور نمـیشدیم بازیـهارو از اول شـروع کنـیم:دی !... .

مـمنون مـهدی جـان.
بـرنامه رو اجـرا کـردم
؛امـا کـنار TA-085 چـیزی ننـوشته !... ولـی قـسمت PSP Version رو زده: Slim V1.0... .
یعـنی مـادربردم
V1 هـست عـزیز؟؟!.
ScreenShot:
22165556843253783771.jpg

فـقط ای کـاش مـیشد سـیوهارو از یکـ راهـی درسـت کـرد
,کـه مجـبور نمـیشدیم بازیـهارو از اول شـروع کنـیم:دی !... .
مشکلی نیست میتونی کپی دائم کنی، اون که نمیشه TA-088V3 هست که ماله شما TA-085 هست.
والا یه سرچ تو گوگل بزن شاید جدیدا راهی اومده باشه بشه سیو رو تبدیل کرد من خودم خیلی وقته سمتش نرفتم نمیدونم جدیدا راهی اومده یا نه
شما هم موفق باشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or