سوالات و مشکلات PSP

parsagamer

کاربر سایت
May 28, 2009
80
نام
پارسا
من میخوام God Of War Ghost Of Sparta رو دانلود کنم میتونم این بازی رو ورژن 5.50 Gend3 بازی کنم؟! اگر اره لینک DLش رو بدین! اگر نه میشه قدم به قدم بگین باید چیکار کنم؟! PSP 2000 هست)
ممنون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من میخوام God Of War Ghost Of Sparta رو دانلود کنم میتونم این بازی رو ورژن 5.50 Gend3 بازی کنم؟! اگر اره لینک DLش رو بدین! اگر نه میشه قدم به قدم بگین باید چیکار کنم؟! PSP 2000 هست)
ممنون
از این تاپیک استفاده کن!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33291

لینک دانلود!:

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
سلام اقا میخواستم بدونم نمایندگی های سونی(سونی استور)باطری اصل پی اس پی دارن قیمتش چنده؟؟؟تو تهران کجا میشه لوازم اصلشو خرید؟؟؟نماینذگی خود سونی میخوام با ادرس و شماره

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
سلام اقا میخواستم بدونم نمایندگی های سونی(سونی استور)باطری اصل پی اس پی دارن قیمتش چنده؟؟؟تو تهران کجا میشه لوازم اصلشو خرید؟؟؟نماینذگی خود سونی میخوام با ادرس و شماره
نمایندگی اصلی سونی تو تهران نمی دونم ولی توپ خونه همون پشت شهرداری سابق پاساژ لباف فروشگاه سونی باطری های اصل می فروشه البته قیمت امروزش ندارم

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
سلام دوستان
من با psp نیم ساعت بازی کردم بیست درصد از شارژ باطریش رفت و کلا روزی چندساعتی باهاش بازی میکنم و مجبورا هر شب میزنمش شارژ تا صبح یعنی هر روز شارژش میکنم به نظرتون باطریش مشکل داره؟!
عزیز باطری دستگاهت مشکل داره شما بایه psp باطری سالم بخوای مداوم بازی کنی نهایت 6ساعت واست کار میده البته فقط بازی اهنگ فیلم بیشتر طول می کشه
شما برید تو قسمت تنظیمات قسمت باطری زده باطری دستگاه در حالت FULL شارژ چقدر زمان طول می کشه تا شارژش تموم شه
موفق باشی

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
نمایندگی اصلی سونی تو تهران نمی دونم ولی توپ خونه همون پشت شهرداری سابق پاساژ لباف فروشگاه سونی باطری های اصل می فروشه البته قیمت امروزش ندارم

نمایندگی اصلی میخوام ولی بازم ادرس همینو بده کدوم طبقه؟؟؟کجاش؟؟؟؟

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
نمایندگی اصلی میخوام ولی بازم ادرس همینو بده کدوم طبقه؟؟؟کجاش؟؟؟؟
کاری نداره انقدر معروفه که شما فقط کافیه از کسی ادرس فروشگاه سونی بپرسی خودشون راهنماییت می کنند
البته از مغازه دارهای اونجا نپرس چون از سر غیرت کم فروشی رقیب بودن یا ادرس بهت نمیدن یا می فرستنت پی نخود سیاه:( بهتره از همون رهگذر ها بپرسی بهتره
موفق باشی;)

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
خب دوستان نرم افزاری هست که از طریق وابرلس پی اس پی بلوتوث فرستاد؟؟واسه مدل 3000 میخوام
سلام عزیز لینک دانلودش پیدا نکردم ولی اسم نرم افزار مورد نیاز شما Transfer هست تو گوگل جست جو کنید به نتیجه می رسید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر