سوالات و مشکلات PSP

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام دوستان system software دستگاه(psp slim 2004 کپی دائم)من m33-2 ا 71/3 است آیا بازی های جدید که می آید برای من هم اجرا میشود؟؟؟؟؟
اگر نه بهتر است به5.00 M33-6 ارتقا بدم(میشه ارتقا بدم به این و چه جوری؟؟؟) یا به چیز دیگه تا کپی خوری دائمش هم نپره ؟؟؟
با تشکر

شما باید به 5.50 اپدیت کنید این هم از تاپیکش.

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
سلام
ببخشید من یه سوال داشتم : اگه PSP کرک بشه (یعنی Firmware عوض و کپی خور بشه) بازم بازی UMD اوریجینال رو اجرا میکنه ؟
مرسی

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من یکی از دوستام psp 1004 خریده تو قسمت اطلاعات سیستم نوشته 5.5 gen d3 آیا کپی خور هست؟ دائم یا موقت؟ چجوری باید روش بازی بریزم؟ یک مموری 8 گیگ داره.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من یکی از دوستام psp 1004 خریده تو قسمت اطلاعات سیستم نوشته 5.5 gen d3 آیا کپی خور هست؟ دائم یا موقت؟ چجوری باید روش بازی بریزم؟ یک مموری 8 گیگ داره.
بله کپی خور دائمه,وقتی مموری رو وصل کردی به pc یه پوشه ISO هست(اگه نبود خودت بساز)بعد بازی هایی که فرمت ISO و CSO دارن رو توی این پوشه میریزی

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
کدوم psp فلش مموری رو ساپورت میکنه؟
pspgo فقط از طریق اینترنت آپدیت میشه؟؟ یا راه دیگه ای هم برای آپدیت کردنش هست؟
هیچکدوم.
هم میتونی از طریق اینترنت خود PSP آپ کنی ,هم میتونی فایل آپدیت رو از PC دانلود کنی بعد بریزی توی PSP

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
بازيهارو چي؟ اگه بخواهيم بازي اصل بخريم و دانلود كنيم ،ميتونيم از pc استفاده كنيم؟ قيمت بازيها چنده... مثلا mgs peace walker اگه بياد قيمتش چنده؟
اگر كپي خور بشه كه معلومه .....

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بازيهارو چي؟ اگه بخواهيم بازي اصل بخريم و دانلود كنيم ،ميتونيم از pc استفاده كنيم؟ قيمت بازيها چنده... مثلا mgs peace walker اگه بياد قيمتش چنده؟
اگر كپي خور بشه كه معلومه .....
بستگی به بازی داره اگه بازی بزرگی باشه که گرونتر از اوناییه که صر و صدای کمتری دارن...
به احتمال زیاد بالا 37 دلاره...بله میتونین از طریق psn بازی ها رو بخرین و دانلود کنین(روی pc تا حالا تست نکردم)(به نظرم بهترین راه اگه بخوای بازی اورجینال بگیری فقط UMD البته اگه GO بخری که موضوع فرق میکنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر