سوالات و مشکلات PSP

دوستان psp من دچار مشکل شده و مشکل این است که : با باتری دستگاه روشن نمیشه چراغ سبز میشه ولی چیزی نمیاد جالب اینجاست که باتری رو دربیاری دوباره بزنی چراغ باز سبز میشه بدون اینکه بخوای دستگاه رو روشن کنی ولی با برق مشکلی نداره و روشن میشه ؟؟؟!!!

اون اوایل که psp تازه اومده بود یه 1001 گرفتم .
بعد یکی از آشناها یه PSP-2000 گرفت که کیفیت صفحش و سرعت پاسخ دهی پیکسش از 1001 من خیلی بهتر بود .
خودمم پارسال 1001 فروختم یه 3000 گرفتم کیفیت lcd یش از 2000 بهتره هیچی رنگاش وضوحشون بالاست براقن کیفیت lcd واقعا یه سر گردن بالاتره .
میکروفنم که داره .
از لحاظ کپی خورشم که میگی من بعضی اوقات از رو بیکاری از عمد کامل خاموشش میکنم که از کپی خور خارج شه بد مثه آب خوردن در عرض کمتر 30 40 ثانیه کپی خور میشه .
بگیر خیالت راحت پشیمون نمیشی .
موفق باشی .
بسيار تا بسيار ممنونم
آقا اين كپي خور دائم ها ور‍ن دارن؟نه؟منظورم همون فريمور هست.فكر نكنم بشه به فريمورهاي جديد ارتقائشون داد نه؟
اگر نشه و بازي هاي جديد بياد كه با فريمورهاي قديمي سازگاري نداشته باشه چي؟اونا بايد چه كنن؟
دوستان ديگه هم لطفا نظر بدن من تا فردا برم بخرم

بسيار تا بسيار ممنونم
آقا اين كپي خور دائم ها ور‍ن دارن؟نه؟منظورم همون فريمور هست.فكر نكنم بشه به فريمورهاي جديد ارتقائشون داد نه؟
اگر نشه و بازي هاي جديد بياد كه با فريمورهاي قديمي سازگاري نداشته باشه چي؟اونا بايد چه كنن؟
دوستان ديگه هم لطفا نظر بدن من تا فردا برم بخرم
معمولا بازیای جدید که باید نسخه fix شدشو دان کنی که با 5.03GEN-c (کپی خور موقت ) براحتی اجرا میشن .
من به شخصه نشده بازی رو نتونم اجرا کنم (منظورم از جدیداست) .

دوستان psp من دچار مشکل شده و مشکل این است که : با باتری دستگاه روشن نمیشه چراغ سبز میشه ولی چیزی نمیاد جالب اینجاست که باتری رو دربیاری دوباره بزنی چراغ باز سبز میشه بدون اینکه بخوای دستگاه رو روشن کنی ولی با برق مشکلی نداره و روشن میشه ؟؟؟!!!

بذار تو شارژ بعد روشنش كن ببين ميشه يا نه.

امتحان کردم فقط باید باتری رو دربیارم بد دستگاه رو روشن کنم بعدش باتری رو بزارم و از برق جدا کنم تا کار کنه البت تو این شرایط نباید psp رو خاموش کنم چون دوبره مکافات شروع میشه !!!

امتحان کردم فقط باید باتری رو دربیارم بد دستگاه رو روشن کنم بعدش باتری رو بزارم و از برق جدا کنم تا کار کنه البت تو این شرایط نباید psp رو خاموش کنم چون دوبره مکافات شروع میشه !!!

ببین اگه همش بخوای اینجوری روشنش کنی که پدرن در میاد!:biggrin1:
دستگات حتما یه مشکلی داره.

دوستان تو رو خدا همه کمککنید در این انتخاب که پشیمون نشم
ببینید شما به هر حال چند وقته که با 3000 و 2000 کار کردین و الان میتونید خوب تجربتون رو انتقال بدین
اگر 2000 بگیرم بعد 3000 ببینم از لحاظ ال سی دی پشیمون نمیشم؟یا اینکه 3000 موقت بگیرم آیا میتونم همیشه خودم به شحصه کپی خورش کنم تو خونه و به مراتب این عمل مشکلی پیش نمیاره مثل هنگ کامل و بی مصرف شدن
در آخر فرض کنید شما الان خودتون میخوایین بخرید با این تجربه که از استفاده از این دستگاهها روداشتین
لطفا فقط زود کمک کنید که زود بگیرم تا دوباره مجبور به گشتن و قیمت های بالا نشم.ممنون
ar22 عزیز نظر شما چیه؟فرض کن خودت میخوای انتخاب کنی و بگیری

ar22 عزیز نظر شما چیه؟فرض کن خودت میخوای انتخاب کنی و بگیری

ببین اگه من جای شما بودم میرفتم اون 2000 کپی دائم رو میگرفتم چون که فرض کن تو مسافرتی و به کامپیوتر و اینجور چیزا دسترسی نداری یهو دستگات ریست میشه و اعصابت میریزه به هم!:biggrin1:
مطمئنی که این 2000 دست دوم نیست؟

اینجور که صاحب مغازه گفت آره.عزیز حالا اگر اون فرضی که گفتی رو فاکتور بگیریم.اگر مراقب باشم و اگر زمانی هم که پرید کپی خورش دوباره خودم راحت با چیکن میتون کپی خور کنم تو خونه بی دردسر؟

اینجور که صاحب مغازه گفت آره.عزیز حالا اگر اون فرضی که گفتی رو فاکتور بگیریم.اگر مراقب باشم و اگر زمانی هم که پرید کپی خورش دوباره خودم راحت با چیکن میتون کپی خور کنم تو خونه بی دردسر؟
کپی خور کردنش راحت تر از اون چیزیه که فکر کنی ;)
برا کپی خور اگه فایلای کپی خورو تو مموری داشته باشی به هیچ وجه نیاز به کامپیوتر نیست مگر اینکه بخوای بازی بریزی .

من اومدم تو این تالار که به نتیجه برسم به کمک شما عزیزان.تا حالا دو نفر نظر دادند که من به نتیجه نرسیدم.بییایین با هم بحث کنیم تا به یک نتیجه واحد برسیم

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
تازه PSP خریدم وارد نیستم
دمو MGS PW رو دان کردم چطور باید اجراش کنم؟
دوتا فایله ریختم تو psp/game ولی نیامد (تو psp نشونش نمیده!)
psp 2000 و ورژن 5.50gen-d3

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or