سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دستگاه دوستم 3 چراغ شد! امروز چند تا بازی جدید سفارش داده بود به خیال اینکه راحت بشینه بازی کنه... دستگاه رو روشن میکنه و میبینه همون اول گیر میکنه و یه بوق میزنه بعدش هم سه چراغ! دستگاه رو خاموش میکنه میبینه کابل پاورش شل بوده. سفتش میکنه دوباره میزنه به برق. دستگاه رو روشن میکنه و این بار مینویسه system error و تو منو نمیره. دستگاش واسه آخرای 2007 و فالکونه جای گرمی هم میگه قرارش نداده و اطرافش بازه.
حال چی کار باید بکنه حدودا چقدر خرج داره و کجا باید ببره؟!

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
بازی هایی را که روی هارد نصب میکنیم بعد چطور باید پاکشون کنیم؟

من رفتم توی memory و هاردم را انتخاب کردم و بازی را پاک کردم! اما دیدم سیو های بازی را هم پاک کرد!:mad:

جور دیگه ایی باید پاک کنیم؟

همین دیشب به کلی دردسر بتمن را تموم کردم ، الان از توی هارد پاکش کردم دیدم سیو هاش پرید!:mad::mad::mad:

راهی داره برشون گردونم؟؟؟
سلام مصطفی جان ، همشهری گل
شما تو همون memory روی بازیی که اینستال کردی A میزی بعد اون فایل نصب بازی رو پاک می کنی که زیر اسمش نوشته که فایل نصب شده اس و حجمش هم زیاده.
در مورد برگردوندن سیوها اطلاعی ندارم اگر هم راهی باشه خلیل (Police _ 110) باید مطلع باشه.
این یکی هم درسی باشه تا از این به بعد حواست باشه:biggrin1:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام مصطفی جان ، همشهری گل
شما تو همون memory روی بازیی که اینستال کردی A میزی بعد اون فایل نصب بازی رو پاک می کنی که زیر اسمش نوشته که فایل نصب شده اس و حجمش هم زیاده.
در مورد برگردوندن سیوها اطلاعی ندارم اگر هم راهی باشه خلیل (Police _ 110) باید مطلع باشه.
این یکی هم درسی باشه تا از این به بعد حواست باشه:biggrin1:

نه دیگه راهی نداره! رفتن! :(:(

نمیدونستم فکر کردم غیب شدن و با درست کردن تاریخ کنسول و ... برگردن اما الان که گفتی فهمیدم زدم کلا پاکشون کردک!:biggrin1:

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان یک سوال دارم
من دیروز بازی gta episode from liberty city رو نصب کردم و بازی کردم مجبور شدم داشبورد رو اپدیت کنم ولی از دیشب تا الان 3 بار دسته وسط نصب و یک بار وسط بازی از کنترل خارج و خاموش شد و مجبور شدم دوباره روشنش کنم
اگه ممکنه راهنماییی کنید ممنون

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
مشکل با نصب بازی روی هارد

من یه مشکلی برام پیش اومده البته خیلی وقته ولی الان دیگه اذیت داره میکنه:
وقتی میخوام بازی رو روی هارد اینستال کنم رو 0% متوقف میشه و هیچی نمیریزه و وقتی به پوشه اون بازی روی هارد مراجعه میکنم میبینم یه فایل corupt اونتو هست

مشخصات : Xbox 360 Arcade - Falcon - Firmware 1.61 - Latest Update from Live
سیستم از لایو Ban نشده

در ضمن وقتی میخوام بازی رو install کنم و نمیشه آواتارم سیاه میشه که مجبور میشم به لایو وصل شم و دوباره آپدیت کنم

یادمه اولین باری که نتوستم بازی نصب کنم برمیگرده به بازی Virtual Tennis 2009 - قبل از اون میتونستم

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام
داشتم بازی میکردم یه دفعه کنسول خاموش شد و چرا غ آداپتور قرمز شد و چشمک میزد. دیگه هم روشن نشد. کسی میدونه چی شده؟ چه بلایی سر کنسول اومده؟

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام
مشکلی هست لطفا کمک کنید من MW2 رو گرفتم آپدیت اومد آپدیت کردم ولی انگار کاملا آپدیت نشده و بازی نمیاد و من مجبور شدم هارد رو در بیارم و بدون سیو بازی کنم راه حلی نیست یا باید آپدیت رو دانلود کنم؟
ممنون

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
من هر چی این ACTIVATE 0800 رو میذارم تو دیستگاه OPEN TRAY میده نمیخونه.فکر کردم کار رایتم ایراد داره رفتم خریدم بازم همین مشکلو داره.درایو هیتاچی فیرمور 1.5.مشکل از کجاس؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام دوستان یک سوال دارم
من دیروز بازی gta episode from liberty city رو نصب کردم و بازی کردم مجبور شدم داشبورد رو اپدیت کنم ولی از دیشب تا الان 3 بار دسته وسط نصب و یک بار وسط بازی از کنترل خارج و خاموش شد و مجبور شدم دوباره روشنش کنم
اگه ممکنه راهنماییی کنید ممنون

باطری دسته مشکلی نداره..؟؟؟

سلام
داشتم بازی میکردم یه دفعه کنسول خاموش شد و چرا غ آداپتور قرمز شد و چشمک میزد. دیگه هم روشن نشد. کسی میدونه چی شده؟ چه بلایی سر کنسول اومده؟

الان که دوباره میخواید روشن کنید، بازم چراغ پاور دستگاه (PSU) قرمز میشه...؟؟

چراغ قرمز شدن پاور دستگاه تا اونجا که میدونم به معنی مشکلات برقی *خاص در کنسول هستش... تمام اتصالات رو چک کنید
اگر درست نشد، با پاور دیگه ای ( از سری پاور کنسول خوتون ) تست کنید..

اگر درست نشد، مشکل برقی باید در خود کنسول و برد اون باشه، کنسول رو پیش یک تعمیر کار حرفه ای در شهر خودتون ببرید.

خاص
معمولاً این موارد وقتی رخ میده که مشکلی در X-Clamp های کنسول باشه و فشار متناسبی برروی CPU و GPU نباشه، که بیشتر که کسانی که بد X-Clamp میکنند چنین مشکلی رو دارند.

این مورد رو تا الان در حالت کار کرد کنسول ندیده بودم..

من یه مشکلی برام پیش اومده البته خیلی وقته ولی الان دیگه اذیت داره میکنه:
وقتی میخوام بازی رو روی هارد اینستال کنم رو 0% متوقف میشه و هیچی نمیریزه و وقتی به پوشه اون بازی روی هارد مراجعه میکنم میبینم یه فایل corupt اونتو هست

مشخصات : Xbox 360 Arcade - Falcon - Firmware 1.61 - Latest Update from Live
سیستم از لایو Ban نشده

در ضمن وقتی میخوام بازی رو install کنم و نمیشه آواتارم سیاه میشه که مجبور میشم به لایو وصل شم و دوباره آپدیت کنم

یادمه اولین باری که نتوستم بازی نصب کنم برمیگرده به بازی Virtual Tennis 2009 - قبل از اون میتونستم

در مورد مشکل و کپی بازی ها تو هارد نظری ندارم.... چنین موردی رو ندیدم تا الان

ولی در مورد اواتور ها اواسط این مطلب رو بخوانید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21627

سلام
مشکلی هست لطفا کمک کنید من MW2 رو گرفتم آپدیت اومد آپدیت کردم ولی انگار کاملا آپدیت نشده و بازی نمیاد و من مجبور شدم هارد رو در بیارم و بدون سیو بازی کنم راه حلی نیست یا باید آپدیت رو دانلود کنم؟
ممنون

بخوانید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21627

من هر چی این ACTIVATE 0800 رو میذارم تو دیستگاه OPEN TRAY میده نمیخونه.فکر کردم کار رایتم ایراد داره رفتم خریدم بازم همین مشکلو داره.درایو هیتاچی فیرمور 1.5.مشکل از کجاس؟

مشکل از دیسک نیست، مشکل اینه که قبل از کاری چندتا پست را نمیخوانید
دیسک اکتیو فقط تحت 1.6 و 1.61 کار میکنه....
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25757

اگه بن بشی میشه مادر بوردو عوض کرد و درست شه

قیمت مادر بورد چنده؟

تعویض مادربورد دست کمی از خرید یک کنسول نو نداره.....( از نظر قیمت نمیگم ).... با تعویض مادربورد مشکل بن هم برطرف میشه، ولی هیچ ضمانتی وجود نداره که دوباره شناسایی نشید.

قیمت کار رو هم باید از فروشگاه ها سوال کنید

من اگر بودم یک کنسول نو خریداری میکردم، بهتر از یک مادربورد دست دوم هستش که معلوم نیست سرگذشت اون چی بوده

آخرین ویرایش:

sasi...

کاربر سایت
Oct 8, 2009
39
یک مشکل برای دسته

سلام
امروز یکی از فامیل هامون که دسته ی xbox با سیم رو به کامپیوتر وصل کرده زنگ زد و گفت:وقتی دسته رو روشن میکنه چراغ های 1 و 4 رو دسته روشن میشه تو بازی هم میگه به سمت بالا میره( یک جور هایی دکمه ی up گیر کرده) :((:(
اگه میشه هر چه سریع تر راهنماییم کنید:blushing:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
نوشته شده توسط Police _ 110;854098 الان که دوباره میخواید روشن کنید، بازم چراغ پاور دستگاه (PSU) قرمز میشه...؟؟ چراغ قرمز شدن پاور دستگاه تا اونجا که میدونم به معنی مشکلات برقی [B:
*خاص[/B] در کنسول هستش... تمام اتصالات رو چک کنید
اگر درست نشد، با پاور دیگه ای ( از سری پاور کنسول خوتون ) تست کنید..

اگر درست نشد، مشکل برقی باید در خود کنسول و برد اون باشه، کنسول رو پیش یک تعمیر کار حرفه ای در شهر خودتون ببرید.

خاص
معمولاً این موارد وقتی رخ میده که مشکلی در X-Clamp های کنسول باشه و فشار متناسبی برروی CPU و GPU نباشه، که بیشتر که کسانی که بد X-Clamp میکنند چنین مشکلی رو دارند.

این مورد رو تا الان در حالت کار کرد کنسول ندیده بودم..
امروز دوباره روشنش کردم به حالت عادی برگشته بود و درست شده بود. کنسول X-clamp نشده .پرمیوم هست مادربورد فالکون .12 ولت هم نشده.
حالا کار خاصی لازم هست بکنم که دیگه این مشکل بوجود نیاد؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
امروز دوباره روشنش کردم به حالت عادی برگشته بود و درست شده بود. کنسول X-clamp نشده .پرمیوم هست مادربورد فالکون .12 ولت هم نشده.
حالا کار خاصی لازم هست بکنم که دیگه این مشکل بوجود نیاد؟

اون X-Clamp ای که گفتم برای موقع تعمیر بوش، نه بعد از تعمیر... حالا چیز زیاد مهمی نیست این موضوع

خوب فعلاً نمیشه هیچ نظری رو داد، مثل همیشه با کنسول بازی کنید... ایشلا که مشکلی نبوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر