سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
داشتم بازی می کردم یه ثانیه برق رفت دستگام 3 چراغ شد.بعد که خاموشو روشنش کردم درست شد.مشکلی پیش اومده براش؟

معمولا در نوسان های برقی چنین مشکلات رخ میده ولی مثل نوسان های برقی زود گذر هستش و با یک خاموش روشن کردن مشکل معمولاً حل شده.

برای جلوگیری از مشکلات و خطرات برق بهتره یک محافظ خوب PC بخرید که مشکلات این چنینی به حداقل برسد.

من الان دو روزه وقتی xbox رو روشن میکنم بعد از 4 دقیقه فیریز میکنه من خودم حدس میزنم دیگه کارش تمومه (اخه سه چراغه هم نمیده خیالمو راحت کنه )..............
حالا نظرتون چیه ؟ امیدی هست ؟

من الان دو روزه وقتی xbox رو روشن میکنم بعد از 4 دقیقه فیریز میکنه من خودم حدس میزنم دیگه کارش تمومه (اخه سه چراغه هم نمیده خیالمو راحت کنه )..............
حالا نظرتون چیه ؟ امیدی هست ؟

اگه فالکون است و بار اولش است که اینطور شده است!

درست میشه و تا چند ماهی هم واستون کار میکنه!

اما انتظار نداشته باشید که برای همیشه بمونه!

اگه فالکون است و بار اولش است که اینطور شده است!

درست میشه و تا چند ماهی هم واستون کار میکنه!

اما انتظار نداشته باشید که برای همیشه بمونه!
اره هم فالکون هم باره اولشه (بدمصب روش همه کاری هم کرده بودیم هم 12ولت کرده بودیم هم sm ) ............
حالا بگو این بدمصب رو چکارش کنم ؟

اره هم فالکون هم باره اولشه (بدمصب روش همه کاری هم کرده بودیم هم 12ولت کرده بودیم هم sm ) ............
حالا بگو این بدمصب رو چکارش کنم ؟

بهتره بدیش به آقا میثم تا برات تعمیرش کنه! (اما فکر نکنم دیگه بیشتر از 5 ماه واست کار کنه)

اگه من به جای شما بودم :
این کنسول را اول تعمیر میکردم و بعد مستقیم میفروختمش! بعد چندتا از بازی هام را میزاشتم روش و یه ارکید جسپر میخریدم!

بهتره بدیش به آقا میثم تا برات تعمیرش کنه! (اما فکر نکنم دیگه بیشتر از 5 ماه واست کار کنه)

اگه من به جای شما بودم :
این کنسول را اول تعمیر میکردم و بعد مستقیم میفروختمش! بعد چندتا از بازی هام را میزاشتم روش و یه ارکید جسپر میخریدم!
باید x-clamp بشه ؟؟؟؟؟
من فقط تا اخرای خرداد سال دیگه کارش دارم تا اون موقع میشه زنده نگهش داشت ؟؟؟

سلام

چند وقتیه درایو کنسولم مشکل عجیبی پیدا کرده!!
وقتی دکمه open رو میزنم وا نمیشه و باید چند بار بزنم تا وا بشه و بعضی اوقات هم که وا میشه تا میام دیسک بزارم خودش بسته میشه!! اما بازیها را خیلی راحت میخونه...

مشکل از چیه؟؟؟ :confused:

باید x-clamp بشه ؟؟؟؟؟
من فقط تا اخرای خرداد سال دیگه کارش دارم تا اون موقع میشه زنده نگهش داشت ؟؟؟

آره باید ایکسکلمپ بشه! ( ایکس کلمپ کن اگه درست نشد باید بدی تعمیرکاران تا سشوار صنعتی و ... روش انجام بدن) اما اگه بار اولش است به احتمال 85 درصد با ایکسکلمپ درست میشه

سلام

وقتی دکمه open رو میزنم وا نمیشه و باید چند بار بزنم تا وا بشه و بعضی اوقات هم که وا میشه تا میام دیسک بزارم خودش بسته میشه!! اما بازیها را خیلی راحت میخونه...

مشکل سخت افزاریه!

اگه میتونی درایور را باز کن و بررسی کن که کدوم قسمتش ایراد داره که درش درست باز نمیشه!

اگه هم نمیتونی بده تعمیرکاران برات بررسیش کنن

سلام

این تاپیک رو بخوانید، مطالب ای داره که به مشکل شما میتونه مربوط باشه
مشکل با Eject »کنسول»:XboX 360

تشخیص درایو

درود!
من از کجا میتونم بفهمم درایور XBOX م چه مدلیه؟:confused:
دستگام Arcade Jasper هست !
شما اول قاب جلوی xbox رو باز کن بعد یک سوراخ به شکل زیر میبینی اگه سیم سفید بود benq هست اگه قرمز بود sumsung اگه زرد بود lite-on هست .
برای باز کردن قاب جلو با ناخن از بالا و از پایین خار هاش رو آزاد کن به راحتی در میاد .:biggrin1:
benqfj5.jpg
sammyyv3.jpg
hitachilk2.jpg

شما اول قاب جلوی xbox رو باز کن بعد یک سوراخ به شکل زیر میبینی اگه سیم سفید بود benq هست اگه قرمز بود sumsung اگه زرد بود lite-on هست .
برای باز کردن قاب جلو با ناخن از بالا و از پایین خار هاش رو آزاد کن به راحتی در میاد .:biggrin1:
benqfj5.jpg
sammyyv3.jpg
hitachilk2.jpg
از کدوم سوراخ؟!
واسه من 2009 هستش.یعنی lite-on دیگه؟!

بازی هایی را که روی هارد نصب میکنیم بعد چطور باید پاکشون کنیم؟

من رفتم توی memory و هاردم را انتخاب کردم و بازی را پاک کردم! اما دیدم سیو های بازی را هم پاک کرد!:mad:

جور دیگه ایی باید پاک کنیم؟

همین دیشب به کلی دردسر بتمن را تموم کردم ، الان از توی هارد پاکش کردم دیدم سیو هاش پرید!:mad::mad::mad:

راهی داره برشون گردونم؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or